Kategorijos
Uncategorized

verpimo meškerė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn


Ar nesate tikras, kokį verpimo strypą pasirinkti? Meškeriotojai rekomenduoja „Robinson Stinger Pike Spin“. Kodėl būtent šis modelis? Su juo galite lengvai sugauti mažesnes ir didesnes žuvis. Jis buvo sukurtas tam, kad valtis būtų stabili. Strypas susideda iš dviejų dalių, todėl lūžimo rizika yra maža. Vartotojai produkto svorį laiko privalumu, jis sveria tik 200 g, o tai reiškia, kad jį naudoti bus patogu. Verta paminėti, kad rinkinyje yra vamzdelis, kuriame lazdelę galima saugiai gabenti. Jo dėka galite būti tikri, kad įranga jus lydės prie ežero nepažeistą. Greitus veiksmus lengva atlikti naudojant meškerę. Suprantame, kad šis produktas jums gali nepatikti, todėl parengėme ir kitų pasiūlymų. Jis yra antroje vietoje „Savage Gear Dropshot XLNT 270 7-25G“, t. y. labai tvirtai pagamintas verpimo strypas. Dauguma jo elementų pagaminti iš labai patvaraus, tačiau lengvo anglies pluošto.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Strypas yra labai lengvas, sveriantis tik 200 g. Todėl ilgai jį laikyti ir valdyti nėra varginantis. 2,7 m ilgis reiškia, kad galite saugiai žvejoti net iš didesnio atstumo. Strypas yra gerai pagamintas, todėl galite jį naudoti ilgą laiką.

Trūkumai

Transportavimo ilgis yra 143 cm. Kai kurie žmonės mano, kad tai gana daug. Gali būti, kad meškerės nešiojimas, ypač automobilyje, gali būti gana nepatogus.

Santrauka

Aksesuaras turi 7 kilpas. Jis turi 2 dalis, todėl strypą lengva sulankstyti. Liejimo svoris turėtų būti nuo 10 g iki 30 g. Bendras strypo ilgis yra 2,7 m, o transportavimo ilgis – 1,4 m. Įrangos svoris yra 200 g.

Kokią verpimo meškerę pirkti?

Pirkinių vadovas

Žvejyba gali būti puikus streso malšintojas. Verpimas yra vienas iš žvejybos būdų, kurį, be kitų, taiko šamams, šlakiams, ešeriams ir lydekoms gaudyti. Kaip pasirinkti pakankamai tvirtą, lengvą ir lengvai transportuojamą meškerę? Viską sužinosite perskaitę pirkimo vadovą.

Kam patiks verpimas?

Manoma, kad verpimas yra metodas, kuriuo galima sugauti tik plėšriąsias žuvis. Tačiau paaiškėja, kad tai taip pat yra geras būdas gaudyti tyliai maitinančias rūšis, tarp kurių yra karpiai ir karšiai. Kiekvienas meškeriotojas gali išbandyti spiningą, įskaitant ir neturinčius patirties. Žvejodami turėtume privilioti masalą, pvz., Pasibeldę į ruošinį arba atimdami valą. Svarbu tai, kad mums nereikia nuolat judėti palei krantą (o tai gali nuvarginti). Mes galime be problemų sėdėti vienoje pasirinktoje vietoje ir laukti, kol žuvys pateks į lesyklą.

Bendras ir gabenimo ilgis

Geras verpimo strypas, visų pirma, turėtų būti tinkamo ilgio. Patyrę meškeriotojai pataria rinktis įrangą pagal savo ūgį, tada įsigytą modelį bus patogu naudoti. Profesionalai sako, kad iki 175 cm ūgio žmonės turėtų rinktis iki 240 cm ilgio meškeres. Tada mesti masalą nebus jokių problemų. Aukštesniems žmonėms rekomenduojami ilgesni, iki 300 cm, gaminiai. Tačiau tai nėra vienintelis būdas nuspręsti, kurį verpimo strypą pasirinkti. Gali atsitikti taip, kad net ir gana žemi meškeriotojai naudoja daugiau nei 240 cm modelius ir jiems nekyla jokių sunkumų tiek mėtant, tiek išnešant žuvį į krantą. Pirkdami taip pat turime laikytis savo pageidavimų ir įpročių.

Nepakanka patikrinti viso įrangos ilgio. Taip pat turime įsitikinti, kad po sulankstymo meškerė tilps į automobilį arba ar ja galėsite patogiai keliauti autobusais ar kitomis viešojo transporto priemonėmis. Informacijos apie tai galima rasti strypo transportavimo ilgyje, kuris paprastai yra mažesnis nei 150 cm.

Dalintis

Veiksmas nustato, kaip žvejybos įranga elgiasi liejimo ir tolesnio vilkimo metu (tai taip pat susiję su jo deformacijos laipsniu). Paprastai gamintojai meškerykočio veiksmus apibrėžia raidėmis:

* A ir B – antgalis, leidžia tiksliai užmesti ir greitai sukabinti žuvį. Šie gaminiai skirti daugiausia patyrusiems žvejams, nes norint vilkti reikia praktikos;

* C. – pusiau parabolinis veiksmas, vilkti šiuo atveju yra daug lengviau, tačiau metimai gali būti ne tokie tikslūs;

* D – paraboliniai veiksmai, uogienei reikia refleksų, tačiau rizika prarasti sugautą žuvį yra kuo mažesnė.

Veiksmą taip pat galima apibūdinti tokiomis frazėmis kaip „lėtas“, „greitas“ (greitas, geras pradedantiesiems) arba „ypač greitas“ (labai greitas, idealiai tinka patyrusiems žmonėms).

Svoris

Strypas neturėtų būti labai sunkus, nes gali kilti problemų jį laikant rankose, taip pat mesti ar net vilkti. Vidutiniškai verpimo modeliai sveria ne daugiau kaip 230 g, nors yra ir produktų, viršijančių 260 g. Geriausia pasiimti keletą skirtingų įrengimų. Tai tikrai padės mums nuspręsti, kuri verpimo meškerė yra geriausia pagal svorį.

Liejimo svoris

Pagal liejimo svorį galime nuspręsti, kurie masalai leidžia mums naudoti tam tikrą produktą. Turime atsižvelgti į tai, kokias žuvų rūšis gaudysime. Yra keturi verpimo tipai:

* ypač lengvas – jaukus, sveriančius nuo 0,5 g iki 3 g, rekomenduojama naudoti su upėtakiais, ide, putliais ir ešeriais;

* šviesa – rekomenduojami masalai, sveriantys nuo 3 g iki 10 g, naudojami upėtakiams, viščiukams, vijokliams ir šlakiams (gyvenantiems tiek mažose, tiek vidutinio dydžio upėse);

* vidutinis – rekomenduojami masalai nuo 10 g iki 10 g, naudojami žvejojant iš kranto, taip pat iš valties;

* sunkus – rekomenduojami masalai nuo 30 g iki 70 g, naudojami žvejybai iš kranto, daugiausia didelėse upėse.

Jei meškerykočio masė svyruoja nuo 5 g iki 25 g, reikia suprasti, kad mažiausias masalo svoris turėtų būti 5 g, o didžiausias svoris – 25 g. Naudojant sunkesnę platformą, meškerė gali pertrauka liejimo metu, bet taip pat bus sunku tiksliai užmesti lengvą masalą.

Vykdymo medžiaga

Žvejybos įranga turėtų būti pagaminta iš patvarių medžiagų, kurios nėra linkusios lūžti ir panašiai sugadinti. Dėl šios priežasties sakoma, kad geriausias verpimo strypas yra anglies pluošto modelis, nes jis yra palyginti lengvas, bet ir patvarus. Produkto rankena turėtų būti pagaminta iš medžiagos, užtikrinančios tvirtą sukibimą, pvz., EVA putplastis arba kamštis. Tai neleidžia meškerei išslysti iš rankos.

Kai kurie gamintojai siūlo įrangą su sutvirtinimais tose vietose, kurios patiria didžiausią apkrovą ir taip lūžta (ne tik mėtant, bet ir atliekant kitas veiklas, ypač vilkiant žuvį). Tai garantuoja, kad meškerė nebus sugadinta per greitai, o tai gali atsitikti, pavyzdžiui, pradedantiesiems, kurie tik mokosi mesti masalą.

Verpimo meškerės geromis kainomis

Prekės ženklas daro didelę įtaką verpimo strypų kainai. Tarp žvejų mėgstamų garsių gamintojų modeliai kainuoja nuo 100 PLN iki daugiau nei 400 PLN. Taip pat yra keletas kitų veiksnių, lemiančių, kiek mokėsime už verpimo įrangą. Mes kalbame apie gamybos medžiagą, bendrą strypo ilgį ir kt.

Geriausios verpimo meškerės 2021 m

Svajojate apie naujus žvejybos įrankius? Tikrai jus domins verpimo strypų reitingas su populiarių produktų aprašymais. Žemiau yra keletas gerų patarimų patyrusiems ir pradedantiesiems žvejams.

Mūsų rekomendacijos

„Robinson Stinger Pike Spin“

„Robinson Stinger Pike Spin“ yra dažnai rekomenduojama verpimo meškerė. Šį modelį nuo kitų skiria jo ilgis. Jis yra 2,7 m, todėl galite lengvai patekti net į tolimą žuvų grupę. Po sulankstymo strypo ilgis yra 1,45 m. Tai greito veikimo modelis.

Jį galima lengvai valdyti. Meškerė susideda iš dviejų sekcijų, žvejybos metu ji nesilanksto ir nėra pažeidžiama. Vartotojams patinka tai, kad meškerė sveria tik 200 g. Niekam nekyla problemų ją laikyti ilgas valandas.

Įranga skirta mesti nuo 10 g iki 30 g. Strypas turi 7 kreipiklius, o rinkinyje yra vamzdelis, kuriame nešama įranga yra visiškai saugi. Verta pridurti, kad žvejai vertina modelį dėl gero apdirbimo ir ilgaamžiškumo. Įrangos pagalba galite sugauti dar didesnes žuvis.

Mes rekomenduojame „Robinson Stinger Pike Spin“ – modelį su 7 kreipikliais iš anglies pluošto. Strypas supakuotas į vamzdelį, kuris apsaugo jį nuo pažeidimų.

Privalumai

Lengvesnis transportas:

Rinkinyje yra vientisas vamzdelis, kuriame lengvai galėsite laikyti strypą. Todėl gabenant ji nebus pažeista.

Vykdymas:

Strypas pagamintas iš geriausių medžiagų, įskaitant anglies pluoštą, kuriam būdingas išskirtinis atsparumas mechaniniams pažeidimams.

Didelis liejimo svoris:

Ant meškerės galite uždėti masalą, sveriantį nuo 10 g iki 30 g.

Lengvas svoris:

Įranga sveria tik 200 g. Laikant ją rankose net kelias valandas, jums nebus nejauku. Galite pasiruošti labai ilgai ir vaisingai žvejybai.

Lengvi manevrai:

Daugelis vartotojų pripažįsta, kad modelį labai lengva manevruoti. Verpimo strypo bandymas rodo, kad dėl lengvesnio manevravimo žuvį lengviau pagauti ir ištraukti.

Trūkumai

Ilgis:

Bendras strypo ilgis yra 2,7 m, o užlenkus – 1,45 m. Verta paminėti, kad tokio ilgio elemento nešiojimas gali būti nepatogus ir problemiškas.

„Savage Gear Dropshot XLNT 270 7-25G“

„Savage Gear Dropshot XLNT 270 7-25G“ yra jautrus, gerai įvertintas meškerykotis, kuris neleis jums prarasti brangių sekundžių, kai užkibs žuvis. Rinkinyje yra dangtis, kuriame lengvai galėsite laikyti ir transportuoti modelį. Strypas pasižymi labai geru …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *