Kategorijos
Uncategorized

Taurių maišytuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn


Šių produktų nebėra

„Philips Avance“ kolekcija HR2195 / 00

Pirmasis mūsų pasiūlymas yra „Philips Avance Collection HR2195 / 00“ maišytuvas su „ProBlend 6“ technologija, šešių galų aukšto našumo ašmenys. Jame sumontuotas didelis, galingas 900 W variklis, leidžiantis maišyti net kietus gaminius. Jame yra rankenėlė, leidžianti nustatyti darbo greitį keliais lygiais.

Įrenginys taip pat atlieka ledo smulkinimo, pulsavimo ir tylaus veikimo funkciją – maišytuvą patys pritaikote pagal savo poreikius. Rinkinyje yra mentelė, skirta saugiai maišyti maišant ingredientus. Tai ypač naudinga, kai maišote labai storus produktus, o siurbimo lygis nėra pakankamas, kad kruopščiai sumaišytumėte visus ingredientus.

Šis modelis taip pat turi aukštos kokybės 2 litrų stiklinį ąsočią. Ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno, o korpusas pagamintas iš PP. Visos dalys, išskyrus korpusą, plaunamos indaplovėje. Prietaisas turi „Eco“ pasą. Įranga turi neslystančias kojas.

Tai geriausias puodelio maišytuvas yra labai vertinamas vartotojų, įskaitant profesionalius virėjus. Savo apžvalgose jie pabrėžia, kad tai yra tvirta, patikima įranga.

„Philips HR2195 / 00 Avance“ puodelio maišytuvo galia yra 900 W. Stiklo ąsočio talpa yra 2 l. Maitinimo laido ilgis yra 1 m.

Privalumai

Paslauga:

Pasak daugelio žmonių, pateiktą prietaisą naudoti paprasta. Apšviestas ekranas yra puiki pagalba, taip pat gerai parengtas vartotojo vadovas.

Galia:

Atsižvelgiant į tai, kad įrangos galia yra 900 W, galime būti tikri, kad produktas gerai sumaišys įvairių rūšių maisto produktus. Vartotojai tikina, kad variklis yra patvarus ir neperkaista.

Taurė:

Puodelis iš stipraus stiklo yra atsparus pažeidimams. Dėl to, kad gaminant ąsotį buvo naudojamos geros kokybės medžiagos, be baimės jame galime maišyti ir karštus produktus.

„ProBlend“:

6 žvaigždučių „ProBlend“ ašmenys garantuoja efektyvų darbą. Verta pridurti, kad ant ašmenų nėra korozijos.

Vykdymas:

Dėl estetinio dizaino maišytuvas gerai atrodo ant virtuvės stalviršio. Verta paminėti ir gerai apgalvotą struktūrą – prie pagrindo uždėti neslystantys įklotai užtikrina saugumą darbo metu.

Trūkumai

Priežiūra:

Kai kuriuose komentaruose galite perskaityti, kad valyti įrangą yra gana sunku. Viskas todėl, kad atskiras dalis atskirti reikia daug laiko.

„Zelmer ZSB1200X“

„Zelmer 32Z012“ (ZSB1200X) ąsočių maišytuvas yra puikus prietaisas skaniems kokteiliams ruošti. Jis turi keturis ketvirčius iš nerūdijančio plieno. Jis kruopščiai sumaišo daržoves ir vaisius, taip pat sutrina ledą. Prietaiso galia yra 600 W.

Jis veikia pulso režimu, kuris leidžia pjaustyti net labai kietas daržoves ar vaisius. Šis modelis turi LED apšvietimą, esantį šalia elektroninės valdymo sistemos. Turi 1,5 l grūdinto stiklo ąsotį, kurį galima plauti indaplovėje.

Indelio medžiaga yra atspari aukštai temperatūrai, todėl maišytuve galite sumaišyti šviežiai paruoštą sultinį su daržovėmis, skirtomis grietinėlės sriubai ir karštiems padažams. Prietaisas turi 2 sukimosi greičius. Jis taip pat turi nuimamą nerūdijančio plieno peilį su 4 dantų ašmenimis.

Vartotojai savo nuomonėje pabrėžia, kad tai greita, funkcionali įranga – puikiai tinkanti ruošti kokteilius, sriubas ar gėrimus. Jis išsiskiria tikrai elegantišku dizainu, kurio dėka jis puikiai atrodo ant virtuvės stalviršio. Taip pat verta pabrėžti, kad korpusas pagamintas iš labai tvirto plastiko.

„Zelmer ZSB1200X“ puodelio maišytuvo galia yra 600 W, o jo talpa yra 1,5 litro. plastikas ir nerūdijantis plienas.

Privalumai

Naudojimas:

Pateiktame gaminyje yra galimybė susmulkinti ledą. Todėl modelis bus naudingas ne tik ruošiant sveikus kokteilius ar sriubas, bet ir gėrimus. Verta pridurti, kad įranga taip pat turi impulsinį režimą.

Būstas:

Plastikinis korpusas yra atsparus įbrėžimams, todėl maišytuvas atrodo estetiškai.

Būstas:

Daugelis žmonių sako, kad norimus parametrus lengva pasirinkti. Mygtukai yra apšviesti ir atitinkamai dideli.

Trūkumai

Variklis:

Vartotojų apžvalgose galite perskaityti, kad variklis įkaista gana greitai, o tai gali sukelti jo gedimą.

Apimtis:

Pasak interneto vartotojų, įranga yra triukšminga, todėl jos naudojimas kai kuriems žmonėms gali pasirodyti varginantis.

Varnas EBK002

Geras ir pigus puodelių maišytuvas „RAVEN EBK0002“ yra dar vienas produktas, kurį norime jums pristatyti. Tai yra patikima įranga, kurios peiliai iš nerūdijančio plieno yra tvirti ir labai aštrūs. Tai leidžia greitai sumaišyti ir supjaustyti įvairius produktus, taip pat labai sunku.

Puodelis pagamintas iš išskirtinio ilgaamžiškumo ir atsparumo aukštai ir žemai temperatūrai stiklo. Puodelio talpa yra 1,5 litro. Jame taip pat yra praktiškas matavimo puodelis. Taigi jame galite maišyti karštas sriubas ir padažus, o vasarą ruošti šaltus kokteilius.

Maišytuvas turi praktišką dangtį su anga, per kurią galite lengvai įdėti daugiau ingredientų – nesustabdydami įrangos ir nuimdami pagrindinį dangtį. Įrenginio galia yra 450 W. Jis turi dviejų pakopų greičio valdymą – lėtą ir greitą.

Maišytuvas turi sistemą, apsaugančią nuo nepageidaujamo aktyvavimo, – kai nėra dangtelio arba kai puodelis nėra tinkamai pritvirtintas. Vartotojai sutinka, kad tai tvirtas, labai efektyvus pasiūlymas – puikiai tinka bet kuriai virtuvei, įskaitant ir profesionalią.

Raven EBK002 ąsočių maišytuvo galia yra 450 W, o talpa – 1,5 litro. Puodelis pagamintas iš stiklo, o peiliai – iš nerūdijančio plieno. Modelio spalva yra sidabrinė ir juoda.

Privalumai

Taurė:

Indelis yra erdvus, todėl jame galite paruošti kokteilį keliems žmonėms. Puodelis turi geros formos snapelį ir patogią rankeną, todėl gėrimą pilti lengva.

Ašmenys:

Iš nerūdijančio plieno ašmenys yra atsparūs korozijai, todėl neturime jaudintis dėl jų pažeidimo.

Trūkumai

Skylė:

Nors dangtyje yra skylė, leidžianti operacijos metu įterpti susmulkintas daržoves ar vaisius, dėl mažo skylės dydžio tai nėra praktiškas sprendimas.

Valymas:

Vartotojų apžvalgose galima perskaityti, kad taurių valymas užima daug laiko. Kampai yra padengti purvu, kurį sunku pašalinti.

Kurį „Bosch“ puodelio maišytuvą pasirinkti?

Puodelių maišytuvas yra prietaisas, kuris tikrai bus naudingas kiekvienam maisto gaminimo mėgėjui. Naudodami šią įrangą galime greitai sumaišyti ingredientus grietinėlės sriuboms, taip pat paruošti maistingus ir vitaminais užpildytus kokteilius ar kokteilius. Žmonėms, planuojantiems nusipirkti puodelio maišytuvą, mes parengėme trumpą vadovą, kuris padės rasti tinkamą produktą. Galiausiai, mes įtraukėme reitingą, kuriame yra trys funkciniai „Bosch“ modeliai.

Kodėl mes išskyrėme „Bosch“ prekės ženklą? Tai gerai žinomas buitinių prietaisų ir garso / vaizdo prietaisų, įskaitant skalbimo mašinas, televizorius ir šaldytuvus, gamintojas – prietaisų, be kurių būtų sunku funkcionuoti. Bendrovė mums siūlo produktus, aprūpintus daugeliu šiuolaikinių technologijų ir sprendimų, palengvinančius mūsų kasdienę veiklą. „Bosch“ maišytuvai, įskaitant puodelių modelius, yra tokie praktiški ir patikimi, kad idealiai tinka ne tik namams, bet ir valgykloms.

Ieškodami tobulo maišytuvo sau, turėtume patikrinti kelis pagrindinius prietaiso parametrus. Maitinimas vaidina svarbiausią vaidmenį, nes jis lemia įrangos efektyvumą. Minimalus kiekis yra 300 W. Nepamirškime, kad geriausias 2021 m. „Bosch“ puodelio maišytuvas leidžia ne tik sumaišyti į ąsotį įmestus ingredientus, bet ir sumalti ar sutraiškyti. Taigi tokį funkcinį modelį galime naudoti ruošdami patiekalus, taip pat ir šaltus gėrimus, nes jis neabejotinai galės sutraiškyti ledą.

Jei norime būti tikri, kad įranga mūsų nenuvils, rinkitės maišytuvą su peiliais iš nerūdijančio plieno. Ši medžiaga yra nepaprastai patvari, todėl šlifuodama kietus ingredientus ji nesulūš ir nesusmulkės. Be to, plieniniai peiliai nėra atsparūs korozijai.

Daugelis vartotojų mano, kad geriausius „Bosch“ puodelių maišytuvus yra taip paprasta naudoti, kad visi gali jais naudotis. Taigi patikrinkime, kaip valdomas tam tikras įrenginys. Paprastai tokie įtaisai įjungiami rankenėle, be to, jie naudojami reguliuojant ašmenų sukimosi greitį. Ne mažiau praktiškas sprendimas yra mygtukai, išdėstyti vienas šalia kito, atitinkantys nurodytą režimą ar greitį.

Puodelių maišytuvai leidžia pjaustyti žoleles, daržoves ir riešutus, taip pat lengviau paruošti bulvių košę ar padažus patiekalams. Tai yra įdomi alternatyva įprastam rankiniam maišytuvui, kuris dažnai yra mažiau galingas.

„Bosch“ stalo maišytuvai – reitingas

„Bosch MMB43G2B“

„Bosch“ MMB43G2B prietaiso galia yra 700 W ir jis leidžia: maišyti, malti ir smulkinti maisto ingredientus. Įranga aprūpinta aukštu, 2,3 l ąsotiu iš storo stiklo, kurį lengva plauti. Maišytuvas turi impulsinį režimą, kuris leidžia geriau kontroliuoti maišymą.

Produktą saugu naudoti, nes jo negalima paleisti be dangtelio ant ąsočio. Kadangi ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, nėra rizikos, kad jie greitai sugadins. Prietaisas veikia labai tyliai, daugiausia dėl „SilentMixx“ triukšmo mažinimo sistemos. Rinkinyje yra šlifavimo priedas, leidžiantis susmulkinti nedidelį kiekį žolelių ar daržovių, nesikreipiant į ąsotį.

Vartotojai giria „MMB43G2B“ modelį, kad jis valdomas viena rankenėle. Kadangi atskirus įrangos komponentus galima plauti indaplovėse, maišytuvą išlaikyti švarų yra labai paprasta. Be to, prietaisas atrodo elegantiškas.

„Bosch MMB64G3M“

Bosch MMB64G3M maišytuvas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *