Kategorijos
Uncategorized

Sodo gyvatė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Pasak vartotojų, sodo žarna turi būti pakankamai ilga, kad būtų galima palaistyti visą sklypą, ji turi būti atspari pažeidimams ir lengvai naudojama. Tokia įranga taip pat buvo įtraukta į mūsų sąrašą. Juos pasirinkome atlikę rinkos analizę ir vartotojų apžvalgas. „Cellfast“ gyvatė užėmė pirmąją vietą Žalia ATS2 15–121 ¾ colio skersmens ir 50 m ilgio.Pateiktas modelis pagamintas iš tvirto plastiko, sutvirtinto poliesterinių siūlų pynimu. Todėl jis atsparus pažeidimams, pasisukimams ir trypimams. Šiame modelyje naudojamos medžiagos neturi kenksmingų medžiagų, kurios galėtų pakenkti mūsų sveikatai. Jei turite mažesnį sklypą ir jums nereikia tokios ilgos žarnos, rekomenduojame gaminį „Gardena Comfort Flex“ 18053-20 25 m ilgio ir ¾ colio skersmens. Tai labai lanksti įranga, pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kuri papildomai atspari UV spinduliams ir ekstremalioms temperatūroms.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią sodo žarną pirkti?

Pirkinių vadovas

Sodo žarna yra nepakeičiama įranga kiekvienam sodo savininkui. Su jo pagalba galime greitai ir efektyviai palaistyti augalus dideliame plote. Jo lankstumas suteikia mums visišką judėjimo laisvę. Be to, jį lengva nešiotis, o tai yra privalumas, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, dažnai turintiems nugaros problemų. Kad jums būtų lengviau priimti sprendimą, mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys, kurią sodo žarną pasirinkti.

Sodo žarna – kodėl verta pirkti?

Tai yra prietaisas, kurį dėl savo lanksčios struktūros ir dizaino ne tik lengva laikyti, bet ir visų pirma paprastą ir malonų naudoti. Jo pagrindas turėtų būti paruoštas galimam antgalių naudojimui, kurie skiriasi vandens išsklaidymo būdu. Sodo žarnos pirkimas yra daugelio metų investicija, todėl verta atkreipti dėmesį į jos parametrus ir pritaikymą.

Gyvačių rūšys

Sodo žarnos skirstomos pagal jų pritaikymą. Tarp jų mes išskiriame vinilo ir specializuotas žarnas.

Vinilo žarnos – yra skirti pagrindiniam sodo drėkinimui. Jie veiks švelniomis oro sąlygomis ir, nors juos galima laikyti lauke, rekomenduojama įrangą paslėpti tamsioje vietoje. Jie yra lengvi, nes dažniausiai gaminami iš putplasčio, nailono ir vinilo pluoštų. Šis sprendimas suteiks mums komfortą darbe. Be to, guminis vamzdelis leidžia efektyviai ir tiksliai laistyti augalus. Rinkinyje dažnai yra keičiami pistoletų dangteliai, kurie leidžia reguliuoti vandens slėgį ir purškimo būdą, atsižvelgiant į mūsų augalų poreikius.

Specialistų žarnos – tai prietaisai, turintys specialią netoksišką šerdį, kurios dėka vandenyje nėra jokių cheminių komponentų, todėl jis tinkamas gerti. Padedami profesionalių, keičiamų ginklų gaubtų, galime reguliuoti vandens slėgį.

Ilgis – kuri sodo žarna yra geriausia?

Tai yra vienas pagrindinių bet kurios sodo žarnos parametrų. Kuo jis ilgesnis, tuo didesnė laisvo darbo sode garantija. Gera įranga yra ta, kurioje yra iki 2,5 m rezervo, leidžianti laisvai judėti po apylinkes ir išvengti kliūčių – medžių, augalų. Tai taip pat apsaugo nuo žarnos sulaužymo, dėl kurio gali atsirasti skylių. Tačiau reikia atsiminti, kad kuo ilgesnė žarna, tuo ilgesnis laukimo laikas, kol vanduo pasieks ginklą. Dėl to sumažėja ir vandens slėgis.

Žarnos skersmuo

Mūsų prietaiso skersmuo turėtų būti bent 12,5 mm. Nors rinkoje yra modelių, kurie gerokai viršija šį dydį ir siekia net 30 mm. Tačiau reikia atsiminti, kad didesnis ne visada yra geriau. Tokioje didelėje žarnoje padidėjęs vandens slėgis gali pakenkti mūsų augalams. Tokio didelio skersmens modeliai puikiai tiks soduose su dideliu plotu.

Žarnos lankstumas

Prieš įsigydami tokį įrenginį, turėtumėte atidžiai patikrinti jo išplėtimą ir lankstumą. Šie du veiksniai daro didelę įtaką mūsų įrangos tarnavimo laikui. Kuo jis lankstesnis, tuo didesnė jėga ir atsparumas įlenkimams ir ašaroms. Taip pat gerai patikrinti, ar medžiaga, iš kurios pagamintas modelis, yra atspari UV spinduliuotei.

Tokia sodo žarna dažnai laikoma lauke, todėl ją veikia oro sąlygos. Saulės spinduliai gali pakenkti medžiagos savybėms, sutrumpinti jos tarnavimo laiką. Tai taip pat gali sukelti dumblių augimą įrangos viduje, dėl ko ji gali užsikimšti. Pigiausios sodo žarnos pagamintos iš dviejų PVC sluoksnių. Tačiau brangesni, pagaminti iš dirbtinio kaučiuko ir poliesterio pluoštų, kurie yra daug lankstesni ir tempiami.

Jėga

Gera sodo žarna yra tokia, kuri atlaiko aukštą vandens slėgį. Kiekviename modelyje yra apskaičiuotas darbinis slėgis ir sprogimo slėgis. Tai rodo jo galimą darbo apimtį. Jei peržengsime slenkstį, tai gali sulaužyti žarną, t. Y. Sugadinti. Kalbant apie slėgį, jis nurodomas barais. Darbinis slėgis yra nuo 4 iki 12 barų, o sprogimo slėgis – nuo 8 iki 48 barų. Tai priklauso nuo žarnos skersmens ir medžiagos, iš kurios ji pagaminta. Didelių sodų atveju verta investuoti į modelį, kurio slėgis būtų didžiausias, kuris leidžia greitai ir efektyviai laistyti augalus.

Papildoma įranga

Siekiant užtikrinti didesnį darbo sode patogumą, rinkoje yra specialių sodo žarnų vežimėlių ir būgnų. Jie neleidžia vamzdžiui susipainioti ir nepažeisti įbrėžimų žvyru ar smėliu. Šis sprendimas mums palengvins ne tik įrangos laikymą, bet ir nešiojimą, nes žarna susisuka automatiškai. Specialiuose sodo žarnų vežimėliuose ir laikikliuose yra ratai. Tai leis mums lengvai nešiotis įrangą, neperkraunant stuburo. Be to, tai užkerta kelią gyvatės vystymuisi.

Sodo žarnos geromis kainomis

Sodo žarnų kaina skiriasi priklausomai nuo modelio ir jo kokybės. Pigiausi gaminiai iš PVC dangos kainuoja apie 150 PLN. Specializuota įranga su papildomais ginklų gaubtais yra brangesnis pirkimas, apie 400 PLN.

Geriausios sodo žarnos 2021 m

Atėjus vasaros laikui visi savo pasėlių mėgėjai ar net vejos savininkai yra priversti įsigyti sodo žarną. Pirk gera ir pigi sodo žarna tai nėra lengva užduotis. Štai kodėl palyginome penkis pirmaujančius produktus, kad priartintume prie jų savybių ir vartotojų nuomonės. Visi, planuojantys įsigyti sodo žarną, kviečiami perskaityti mūsų reitingą.

Mūsų rekomendacijos

„Cellfast Green“ ATS2 15–121

1-cellfast-garden-vaza-greenGyvatė „Cellfast Green ATS2 15-121“ yra lenkiškas produktas. Tai taip pat produktas reikliausiems vartotojams. Žarnos ilgis yra 50 metrų, o skersmuo – colis. Medžiaga, iš kurios pagamintas produktas, yra atspari tiek aukštai, tiek žemai temperatūrai. Žarna atlaiko temperatūrą nuo -20 iki +60 laipsnių Celsijaus, o didžiausias slėgis, kurį galima paveikti, yra 30 barų. Taigi, tai produktas, kuris veiks tiek vasarą, tiek žiemą.

Gamintojas suteikia neribotą įrangos garantiją, tačiau nustato, kad žarna bus naudojama pagal instrukcijas. Šio modelio sienos pagamintos iš penkių skirtingų plastikų sluoksnių. Tokia daugiasluoksnė konstrukcija buvo papildomai sutvirtinta skersine trikotažo pynute, pagaminta iš tvirtų, poliesterinių siūlų.

Dėl to žarna yra ypač atspari lenkimui, užlipimui ir bet kokiai žalai. Vidinis sluoksnis pagamintas iš maistui tinkamo plastiko, kuriame nėra kenksmingų elementų ir atsparus dumblių kaupimuisi žarnos viduje. Be gražių spalvų, vartotojai pastebi, kad naudojimo metu žarna nesisuka, o tai palengvina augalų laistymą.

Cellfast Green ATS2 15-121 žarna yra 1/2 colio skersmens ir 50 cm ilgio. Jis atlaiko temperatūrą nuo -20 laipsnių iki +60 laipsnių C. Didžiausias vandens slėgis gali būti 30 barų.

Privalumai

Ilgis:

Žarnos ilgis yra 50 metrų. Tai vienas ilgiausių modelių mūsų sąraše. Pakanka laistyti didelį sodą.

Atsparumas:

Pateiktas modelis gali atlaikyti temperatūrą nuo -20 laipsnių C iki +60 laipsnių C. Taip pat gali būti slėgis iki 30 barų. Todėl tai yra vienas iš patvariausių pasiūlymų rinkoje.

Vykdymas:

Produktas pagamintas iš plastiko. Šio modelio sienos yra 5 sluoksniai, sutvirtintos skersine trikotažo pynute, pagaminta iš poliesterio siūlų. Dėl tokios struktūros žarna yra labai atspari pažeidimams.

Tarnavimo laikas:

Nepakanka mechaninių pažeidimų, tokių kaip pjūviai. Didžiausia problema yra sulankstymas ir žengimas. Laimei, šis modelis taip pat buvo laikomas labai patvariu.

Saugi medžiaga:

Vidinis žarnos sluoksnis yra padengtas medžiaga, kuri neturi įtakos vandens kokybei ir yra tinkama sąlyčiui su maistu. Mes taip pat neturime jaudintis, kad viduje vystysis dumbliai.

„Gardena Comfort Flex“ 18053-20

2-gardena-comfort-flexSodo žarnų reitingas mes tęsiame produktą „Gardena Comfort Flex 18053-20“, kuriam gamintojas suteikia 20 metų garantiją. Šios žarnos ilgis yra 25 metrai, o skersmuo – colis. Gamintojas teigia, kad dėl specialios spiralinės pynės, sutvirtintos polikarbonato pluoštu, žarna yra atspari aukštam slėgiui.

Tokiu atveju žarna gali atlaikyti 25 barų slėgį. Šiame produkte nėra sunkiųjų metalų ir kitų kenksmingų medžiagų, kurios galėtų prasiskverbti į žemę ir užteršti pasėlius. Šis modelis naudoja naujovišką profilį …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *