Kategorijos
Uncategorized

Slaugos liemenėlė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei ieškote slaugos liemenėlės, patekote į reikiamą vietą. Mūsų svetainėje rasite liemenėlių, turinčių daug teigiamų nuomonių, sąrašą. Produktas nusipelno ypatingo dėmesio BabyOno 506. Jame yra nuimami puodeliai. Dėl to galite greitai ir efektyviai pamaitinti savo mažylį. Be to, jei nesijaučiate patogiai viešose vietose, šis sprendimas palengvina atsargų ir patogų maisto davimą kūdikiui. Liemenėlė pagaminta iš aukštos kokybės „Meryl Skinlife“ pluoštų su sidabriniais elementais. Šis derinys yra saugus subtiliai krūtų ir spenelių odai. Be to, tai jos neerzina. Naudojama medžiaga yra kvėpuojanti ir gerai praleidžia drėgmę. Dėl šios priežasties jis bus tobulas tiek vasarą, tiek žiemą. Šis modelis yra smėlio spalvos. Jį galima įsigyti įvairių dydžių. Jei liemenėlė jums netinka savo pjūviu ar dydžiu, raginame perskaityti modelio aprašymą „Bravado“ šilko besiūlė sidabrinė gražuolė. Ši slaugos liemenėlė turi nuimamus įklotus. Liemenėlė pasiūta iš minkšto audinio, kuris neišsiskiria po drabužiais.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią slaugos liemenėlę turėčiau nusipirkti?

Pirkinių vadovas

Tikriausiai kiekviena moteris žino, kad nėštumo laikotarpis turi įtakos krūtų formai. Jie tampa didesni, skausmingi ir dažnai ne tokie estetiški. Dėl šios priežasties daugelis specialistų specialią liemenėlę rekomenduoja įsigyti jau 8-tą nėštumo mėnesį. Šios rūšies produktai leidžia išlaikyti krūtinę ir tuo pačiu suteikia mums komfortą maitinant kūdikį. Tačiau svarbiausia yra nusipirkti tinkamą modelį. Kad jūsų sprendimas būtų lengvesnis, parengėme šį vadovą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kurią slaugos liemenėlę pasirinkti.

Dydis

Pirkdami liemenėlę kasdieniams poreikiams, dažnai renkamės produktus, kurie tvirtai priglunda prie mūsų odos. Negalinčios žindyti moterys nori kontroliuoti krūtų padėtį. Šiek tiek kitaip yra su slaugos liemenėlėmis. Norėdami pasirinkti geriausią slaugos liemenėlę, turėtumėte laisvai matuotis po krūtinės linija. Tada iš rezultato atimkite apie 10 cm. Dėl to įsigyta liemenėlė nebus per ankšta, ji tiks paskutiniams nėštumo mėnesiams ir gimdymo metu.

Be to, nepamirškite, kad slaugos modelis turi būti didesnis. Jei ši dalis yra per maža, gali išsivystyti vadinamoji pieno embolija. Nykščio taisyklė – taurelių sąnarys neturi liesti odos. Didesnis puodelių dydis taip pat yra dėl to, kad jie turėtų būti tinkami slaugos pagalvėlėms ir įvyniojimams.

Dirželiai

Daugelis moterų klaidingai mano, kad liemenėlę laiko dirželiai. Dėl šios priežasties daugelis moterų nusprendžia investuoti į produktą, kuriame šis elementas yra labai platus. Tačiau reikia žinoti, kad liemenėlė lieka vietoje dėl tinkamai parinkto apskritimo po krūtine. Todėl nereikia rinktis gaminio su per plačiomis juostomis. Tiesą sakant, geriausiai tinka liemenėlės su nuimamais elementais. Dėl to mes garantuosime savo mažyliui geresnę prieigą prie krūties.

Pagaminta iš medžiagos – kuri slaugos liemenėlė yra geriausia?

Rinkdamiesi turėtume atkreipti ypatingą dėmesį į tai, iš kokios medžiagos pagamintas modelis. Geriausia, jei audinys yra plonas ir erdvus, kad liemenėlė nebūtų papildoma našta mūsų krūtims. Be to, turime atsižvelgti į tai, kad maitinant mūsų liemenėlė suteps. Ne kartą kūdikis iš burnos išspjaus pieno perteklių. Todėl nepatariame pirkti medvilninių liemenėlių, nes matosi kiekviena dėmė ant jų, o jos džiūsta labai lėtai, todėl jos yra labai nepraktiškos.

Be to, patariame neinvestuoti į pernelyg dekoruotus modelius. Tinkamai parinktoje slaugos liemenėlėje neturėtų būti nėrinių, siuvinėjimų ar blizgučių, kurie ne tik trukdys, bet ir gali kelti grėsmę jūsų mažyliui.

Atsegimo taškas

Mes ypač norėtume jums rekomenduoti gaminius, kurių priekyje yra užsegimas. Taip yra todėl, kad juos uždėti ir naudoti yra daug patogiau. Modelius su segtuku ypač vertina mamos. Šio tipo liemenėlės gali būti atidaromos viena ranka, todėl jas lengviau naudoti. Dėl to per kelias sekundes nusivelksime liemenėlę, todėl mūsų mažyliui teks glostytis ne prie audinio, o prie krūtinės. Kontaktas su mama yra labai svarbus pirmosiomis gyvenimo savaitėmis ir padeda sukurti ryšį tarp motinos ir kūdikio.

Banginio kaulas

Norint užtikrinti patogumą naudoti, verta atsisakyti modelių su apvadais. Deja, šis elementas dažnai kenkia mūsų odai. Tai ypač nenurodyta liemenėlėse, kurias naudoja moterys, gimdžiusios cezario pjūvio būdu. Taip yra dėl to, kad paprastai tokios mamos šeriamos gulint, todėl apatiniai dirgikliai jas erzina.

Be to, daugelis jaunų motinų motinystės pradžioje miegodamos taip pat dėvi liemenėlę. Taip yra dėl to, kad liemenėlė leidžia dėvėti įdėklus

laktacijos metu, jų dėka neužliesite lovos ir drabužių pienu.

Slaugos liemenėlės geromis kainomis

Deja, šio tipo produktų kainų diapazonas yra gana didelis. Rinkoje rasite produktų, kurių kaina gali būti nuo 30 PLN iki 160 PLN. Viskas priklauso nuo pjovimo ir patogumų laipsnio. Neseniai papildoma medžiaga, dengianti dalį krūties, įskaitant spenelį, yra labai populiarus sprendimas. Maitinimo metu moteris gali nuimti audinį, kuris leidžia greitai ir patogiai maitinti kūdikį. Deja, atsižvelgiant į gamintoją ir dizainą, tokio tipo sprendimas gali kainuoti nuo 50 iki 80 zlotų. Atminkite, kad svarbiausia yra patogus naudojimas. Todėl verta investuoti šiek tiek didesnę sumą, kad nuotraukoje pirktas modelis būtų paprastas.

Kita vertus, daugelis specialistų rekomenduoja turėti keletą slaugos liemenėlių. Taip yra todėl, kad daugelis mažylių valgio metu išspjauna pieno perteklių. Deja, visas maistas paprastai būna ant liemenėlės. Taigi, kai ketinama išvalyti pirmąjį, verta turėti atsarginį modelį.

Geriausios slaugos liemenėlės 2021 m

Žindymas reikalauja daug motinos kantrybės. Todėl naudoti specialią slaugos liemenėlę yra patogiau nei įprastą. Be to, maitinimas yra intymus įvykis tarp motinos ir kūdikio. Žemiau rasite slaugos liemenėlių, kuriose yra nuimamų puodelių ir kurias lengva naudoti, sąrašą.

Mūsų rekomendacijos

BabyOno 506

Įdomus produktas yra „BabyOno 506.“. Šis modelis yra labai populiarus tarp motinų, maitinančių krūtimi. Puodeliai yra nuimami, o tai palengvina liemenėlės naudojimą.

Liemenėlė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Gamybai buvo naudojamas audinys, pagamintas iš „Meryl Skinlife“ pluoštų. Jų dėka oda palaiko natūralią pusiausvyrą. Be to, produkte yra sidabro jonų, apsaugančių nuo alergijos. Be to, dėl jų audinys yra kvėpuojantis, todėl karštomis dienomis jis nesusitrina. Naudojama medžiaga yra smėlio spalvos, atitinkanti bet kokį spalvų stilių.

Šis produktas yra labai patogus dėvėti. Modelis yra vientisas. Dėl to jis prisitaiko prie figūros, niekur nedarydamas spaudimo. Be to, liemenėlė atrodo labai elegantiška, ją galima įsigyti nuo B iki E, o apykaklė – nuo 70 iki 85 cm. Vartotojai tai vertina už apdailos kokybę ir išvaizdą.

„BabyOno 506“ yra baltos, smėlio ir juodos spalvos slaugos liemenėlė. Modelis skirtas moterims, kurių apimtis po krūtine svyruoja nuo 70 cm iki 75 cm.

Privalumai

Besiūliai:

Pateikta liemenėlė yra vientisa, todėl nepasižymi palaidine. Be to, mes neturime jaudintis dėl to, kad stori sąnariai dirgins ir spaudžia švelnią odą aplink krūtis.

Meryl Skinlife pluoštai:

Produkte naudojami „Meryl Skinlife“ pluoštai, kurie pasižymi labai geromis savybėmis. Ši medžiaga sumažina bakterijų dauginimąsi, užtikrinant maksimalią higieną. Sidabro jonai sumažina alergijos simptomų riziką.

Aeracija:

Slaugos liemenėlė pagaminta iš kvėpuojančio audinio. Todėl net jei karštomis dienomis naudojame liemenėlę, jaučiamės gerai.

Patogu nešioti:

Dėl to, kad „BabyOno 506“ modelis yra puikiai sukarpytas ir gerai palaiko krūtis, mes užtikrinome nešiojimo patogumą.

Lengvas maitinimas:

Žindymo liemenėlių testas patvirtino, kad mūsų rekomenduojamas produktas yra vienas geriausių rinkoje. Pašalinti liemenėlę lengva, kad būtų lengva maitinti.

Trūkumai

Dizainas:

Turiu pripažinti, kad gaminio dizainas nėra įmantrus, todėl jis visiškai netraukia dėmesio.

„Bravado“ šilko besiūlė sidabrinė gražuolė

Pristatome „Bravado Silk Seamless Silver Belle“ slaugos liemenėlę, kurią galima įsigyti pilkos spalvos. Mes galime rinktis dydžius: S, M, L ir XL, todėl neturėtume turėti problemų dėl tobulo liemenėlės prigludimo. Išsami dydžių lentelė pateikiama gamintojo svetainėje, kuri padės mums įsigyti.

Slaugos liemenėlė yra pagaminta iš nailono ir elastano, kurie yra minkštos medžiagos. Puodeliai yra vientisi, todėl mūsų odos niekas nelimpa. Nuėmus liemenėlę nugaroje ir po krūtimis, nesimato raudonų žymių. Putplasčio įdėklai užtikrina diskretiškumą (jie slepia spenelius ir slaugos pagalvėles). Tvirtai pagaminti spaustukai leidžia lengvai nuimti puodelį viena ranka.

Liemenėlė tvirtai priglunda prie kūno, tačiau išlieka patogi. Apatinių laidų trūkumas reiškia, kad niekas nėra slegiantis. Tai įvertino daugelis moterų moterų. Liemenėlės privalumas yra lygi medžiaga. Mes galime dėvėti aptemptą palaidinę, nebijodami nelygumų.

„Bravado Silk Seamless Silver Belle“ slaugos liemenėlė yra S – XL dydžių. Produktas pagamintas iš nailono ir elastano.

Privalumai

Gerai palaiko krūtinę:

Remiantis jaunų motinų nuomone, liemenėlė labai gerai palaiko krūtinę ir taip palengvina stuburą …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *