Kategorijos
SEO

Prieinamos seo paslaugos smulkiajam verslui

Surasti prieinamas SEO paslaugas mažoms įmonėms tikrai nėra lengva užduotis. Kadangi SEO yra tokia sudėtinga sritis, sunku žinoti, kokių paslaugų jums reikia, ar įmonė atliks gerą darbą, ar ne.

 

Štai kodėl svarbu bent įsivaizduoti, kokios SEO paslaugos yra svarbios, kuri praktika yra naudinga, o kuri – žalinga.

 

prieinamos seo paslaugos smulkiajam verslui

 

Daug kartų SEO įmonės savo paslaugas siūlo mėnesinio SEO paketo forma. Nors paieškos sistemų rinkodaros specialistams lengva valdyti savo darbą tokiu būdu ir daug lengviau suprasti, ką gaunate už pinigus, tai taip pat yra didelis automatizavimo požymis, kuris paprastai yra SEO baudų pagrindas.

 

Šis straipsnis bus ne sąrašas bendrovių, iš kurių galėsite rinktis, o vadovas, kurio paslaugų turėtumėte ieškoti ir kaip pasirinkti tinkamą įmonę.

 

Taigi, perskaitykite šį vadovą iki galo, kad gautumėte reikalingų įžvalgų.

 

 1. Kodėl mažosios įmonės turėtų investuoti į SEO?
 2. Kokių SEO paslaugų reikia mažoms įmonėms?
 3. Įperkamų SEO paslaugų, skirtų smulkiajam verslui, tipai
  1. Techniniam SEO
  2. Turinio rinkodarai
  3. Nuorodų kūrimui
  4. Reitingo stebėjimui
  5. Vietiniam SEO
  6. Vaizdo įrašų SEO
  7. El. Prekybos SEO
 4. 5 populiariausios pigiausios SEO paslaugos, skirtos smulkiajam verslui
 5. Kaip pasirinkti tinkamą SEO bendrovę, su kuria dirbsite

Kodėl mažosios įmonės turėtų investuoti į SEO?

 

Jei esate mažas verslas ir ieškote prieinamų SEO paslaugų, tikriausiai ką tik pradėjote nuo verslininko.

 

Bet kodėl verta rinktis SEO kaip rinkodaros kanalą?

 

Pagrindinė priežastis, kodėl mažos įmonės turėtų laikyti SEO kaip rinkodaros kanalą, yra ta, kad galite į tai investuoti laiko arba pinigų.

 

Tai suteikia jums tam tikrą laisvę, jei neturite vieno ar kito.

 

Nors kiti kanalai, pavyzdžiui, PPC, gali pasiūlyti greitesnius rezultatus, SEO yra ilgalaikis žaidimas, tačiau gali atnešti didžiausią IG.

 

Įperkamos SEO paslaugos mažoms įmonėms SEO IG

 

Svarbiausia yra pradėti tai kuo anksčiau, kad galėtumėte tuo pasinaudoti kuo ilgiau. Jei tai nukelsite, jūsų konkurencija bus tik geresnė, todėl jūsų darbas bus sunkesnis.

 

Jei jus domina šių dviejų rinkodaros kanalų pliusai ir minusai, peržiūrėkite šį straipsnį apie SEO ir PPC .

 

Bet vėlgi, jei PPC jums atrodo perspektyvesnis pasirinkimas, vis tiek turėtumėte kuo greičiau pradėti investuoti į SEO.

Kokių SEO paslaugų reikia mažoms įmonėms?

 

Sunku pasakyti, kokių SEO paslaugų reikia verslui, nes ji skiriasi kiekvienam verslui.

 

Ar turite vietinę parduotuvę? Ar internetinis? Ar esate tinklaraštininkas ar filialas, ar siūlote paslaugas, nesvarbu, ar tai fiziškai, pavyzdžiui, santechnika, ar internetu, pavyzdžiui, konsultacijas?

 

Apskritai mažoms įmonėms trūksta kokybiško turinio ir reklamos.

 

Kokybiškas svetaines šiais laikais lengva sukurti naudojant šablonus ir turinio valdymo sistemas, tačiau kokybišką turinį rašyti nėra lengva.

 

Be to, kai svetainė veikia ir net joje yra kokybiškas turinys, vis tiek to nepakanka. Turite žinoti, kaip jį reklamuoti, kad parodytumėte „Google“, kad jis yra vertingas.

Įperkamų SEO paslaugų, skirtų smulkiajam verslui, tipai

 

Peržiūrėsime kelias kategorijas, kad galėtumėte geriau įsivaizduoti, kokių prieinamų seo paslaugų smulkiajam verslui jums gali prireikti, atsižvelgiant į jūsų atvejį.

 

Galų gale jums reikės šiek tiek visko, todėl laikykite šį sąrašą prioritetų rinkiniu.

1. Techniniam SEO

 

Tiesa apie techninį SEO yra tai, kad apskritai tai yra vienkartinis sprendimas. Nors internetui vystantis, reikia karts nuo karto pakeisti dalykus, tačiau jei viską nustatysite nuo pat pradžių, jie tęsis.

 

Čia pateikiamos svarbiausios techninės SEO problemos, į kurias mažosios įmonės turėtų sutelkti dėmesį savo internetinės rinkodaros strategijoje:

 

 • URL ir svetainės struktūra: nors tai galite padaryti patys, tikriausiai verta paklausti SEO konsultanto patarimo. Sunkiausia struktūrizuoti svetainę yra elektroninės prekybos svetainė. Norite tai padaryti nuo pat pradžių, kad ateityje išvengtumėte problemų. Tai sutaupys daug pinigų. Sužinokite daugiau apie gerą svetainę ir URL struktūrą .
 • Vaizdų glaudinimas: Vaizdai yra bene didžiausia problema, susijusi su techniniu SEO ir įkelties laiku. Daugeliu atvejų tai galima padaryti nemokamai naudojant tokius įrankius kaip „Smush for WordPress“, tačiau panašių nemokamų įskiepių yra ir kitose platformose.
 • Talpinimas talpykloje : jei naudosite talpyklą, jūsų svetainė bus įkelta dar greičiau. Vėlgi, gerą talpyklą galima nemokamai pasiekti naudojant tokius įskiepius kaip „W3 Total Cache“ arba „Autoptimize“. Kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai savo serveryje turi „LiteSpeed“ talpyklą, kuri taip pat leidžia tinkamai talpinti savo turinį.
 • Struktūriniai duomenys: tai turėtų būti paskutinis dalykas, į kurį sutelksite dėmesį kaip į smulkųjį verslą. Tačiau tam tikrais atvejais tai gali turėti gerą poveikį. Tiesiog įsitikinkite, kad nenukreipėte dėmesio į šį techninį aspektą, o ne į tai, kas iš tiesų svarbu – kokybišką turinį ir reklamą.

 

Štai keletas įrankių, kurie gali padėti užtikrinti, kad neišleisite daug techninių SEO klausimų:

 

„WordPress“:

 

Geriausia įperkama techninio SEO SEO paslauga, kai kalbama apie mažąsias įmones, yra „WordPress“.

 

Jums reikalinga optimizuota, mobiliesiems skirta svetainė, kurią galite kontroliuoti ir galite išnaudoti visas galimybes neišleisdami per daug.

 

Interneto dizaineriai yra gana brangūs, todėl „WordPress“ yra kelias. Galite rasti įvairių šablonų, skirtų gražiam interneto dizainui, daugelį jų net nemokamai.

 

Žinoma, ten yra ir kitų „SaaS“ svetainių kūrėjų, tokių kaip „Wix“ ar „Squarespace“ (jūs tikriausiai jau matėte skelbimus), tačiau jie yra labai riboti, kalbant apie tai, ką galite padaryti savo verslo SEO.

 

Patobulinkite svetainę naudodami „WordPress“

 

Jei norite naudoti tik PPC, „SaaS“ svetainių kūrėjai gali būti geras pasirinkimas, tačiau norint optimizuoti paieškos sistemas, net ir garsioms SEO įmonėms bus sunku.

 

Net „WordPress“ turi savo „SaaS“ paketus, todėl būtinai palyginkite tiek atvirojo, tiek „SaaS“ versiją.

 

Atvirojo kodo versijoje jums reikės savo prieglobos, o „SaaS“ ją padengs.

 

Ilgainiui, jei norite išgauti kuo daugiau, atvirojo kodo versija yra geriausias pasirinkimas, tačiau ją valdyti bus sunkiau.

 

„GT Metrix“:

 

„GT-Metrix“ yra puiki paslauga, pasakojanti apie įvairias technines SEO problemas, su kuriomis susiduria jūsų svetainė.

 

Svarbiausi dalykai, kuriuos norite patikrinti, yra dideli vaizdai ir talpykla.

 

Nors visi šie patarimai yra naudingi, turėtumėte sutelkti dėmesį į svetainės įkėlimo greitį per kelias sekundes.

 

„PageSpeed“ įžvalgos:

 

Kaip ir „GT Metrix“, „Google“ siūlo panašų įrankį, vadinamą „PageSpeed ​​Insights“.

 

Galite peržiūrėti įvairias technines problemas, kurias, „Google“ nuomone, turėtumėte išspręsti.

 

Paieškos sistemos optimizavimo SEO

 

Svarbiausia, vėlgi, yra jūsų svetainės įkėlimo greitis (pirmasis turiningas pasirinkimas ir laikas sąveikauti)

 

„Xenu Link“ apgaulė:

 

„Xenu Lunk Sleuth“ yra nemokamas įrankis, kurį galite naudoti tikrindami savo svetainę ir nustatydami trūkstamas pavadinimų žymas arba 404 klaidas.

 

Taip pat galite tai naudoti norėdami greitai susieti pavadinimus su URL, jei perrašote pavadinimus, kad patobulintumėte „OnPage SEO“.

 

Pačiame įrankyje taip pat galite vizualizuoti, kur puslapiai yra susieti iš jūsų svetainės.

 

„CognitiveSEO“ įrankių rinkinys:

 

„ CognitiveSEO“ įrankių rinkinys yra prieinamos SEO paslaugos, skirtos smulkiajam verslui, kurios gali padėti jums spręsti sudėtingesnius klausimus, pvz., Svetainės struktūrą. Užuot analizavę viską puslapyje po puslapius, kaip ir kitus įrankius, mūsų įrankis leidžia jums pasinaudoti API pranašumais, kad galėtumėte išanalizuoti visą savo svetainę vienu metu.

 

Be to, prietaisų skydelyje galėsite lengvai suprasti visą struktūrizuotą tekstą.

 

Vidinis SEO susiejimo struktūros audito įrankis

2. Turinio rinkodarai

 

 • Raktinių žodžių tyrimas: Raktažodžių tyrimas yra labai svarbus, jei norite nustatyti turinio rinkodaros OnPage SEO strategijos pagrindą. Jei nežinote, ko žmonės ieško, nežinote, kam optimizuoti savo puslapius.
 • Reklaminių skelbimų rašymas: nors geras reklamos rašymas nėra pigus, verta į tai investuoti. Gera kopija parduodama, ir to jums reikia jūsų svetainėje, ypač jei jūs tik pradedate. Aišku, turinio rinkodaros strategija remiasi informacija, o ne pardavimais, bet ką daryti, jei galėtumėte pateikti informaciją, kuri parduoda? Štai kur prasideda reklamos rašymas.
 • Redakcinis kalendorius: Turinio rinkodara yra ilgalaikis žaidimas, todėl tvarkaraščio sudarymas tikrai gali padėti lengvai judėti į priekį. Tai daugiausia remiasi raktinių žodžių tyrimais, tačiau turite suskirstyti dalykus į mazgus ar silosus ir nuspręsti, kuriems skirti prioritetą ir kaip jie gali lengviau palengvinti ir įtvirtinti jūsų svetainės struktūrą.

 

Čia yra keletas paslaugų ir įrankių, kuriuos galite naudoti ieškodami raktinių žodžių ir kurdami geresnę turinio strategiją.

 

„Google“ automatinių pasiūlymų ir raktinių žodžių planavimo priemonė:

 

„Google Autosuggest“ įrankis gali būti tikrai naudingas, norint sužinoti, ko žmonės ieško žiniatinklyje realiuoju laiku.

 

Tiesiog pradėkite įvesti pradinį raktinį žodį ir „Google“ užpildys išsamią informaciją.

 

„Google AutoSuggest“

 

Be to, bet kurio rezultatų puslapio apačioje pamatysite susijusių raktinių žodžių, kuriuos galite naudoti, sąrašą.

 

Be to, jei jau naudojate „Google Adwords“, kodėl gi nepanaudojus ten rastų raktinių žodžių ir natūraliai paieškai?

 

Reddit:

 

„Reddit“ yra puikus šaltinis ieškant naujų populiariausių temų savo domene. Jums tereikia pažvelgti į su niša susijusius subredditus.

 

Kartais juos surasti gali būti nelengva, bet bandykite galvoti už ribų. Kai būsite arti, pradėkite sekti tą giją.

 

Neskubėkite tiesiog pridėti nuorodų į savo svetainę, kitaip pakankamai greitai uždrausite. Pirmiausia turėsite susikurti savo profilį atsakydami į gijas ir netgi pradėdami populiarias.

 

Jei esate konsultantas, galite pradėti atsakyti į temas tam tikru mastu ir pasiūlyti asmenims padėti jiems toliau privačiuose pranešimuose.

 

Čia galite nustatyti, ar jums tinka, ir pasiūlyti savo paslaugas.

 

Galų gale, įgiję pakankamai karmos, galite pradėti dalinai atsakyti į žmones ir pridėti nuorodą į savo tinklaraštį, kur išplėsite šią temą, tiems, kurie nori sužinoti daugiau.

 

Pažintinis SEO:

 

„CognitiveSEO“ turinio asistentas yra puikus įrankis, kuris gali padėti greitai pagerinti „Google“ reitingus, tik šiek tiek pakeisdamas savo turinį.

 

Čia galite nemokamai išbandyti .

 

Pirmiausia įveskite raktinį žodį, kurį norite optimizuoti, tada eikite į „Content Assistant“ skyrių ir įrankis pateiks sąrašą raktinių žodžių, kuriuos turėtumėte naudoti savo turinyje, kad pagerintumėte savo svetainės reitingą „Google“.

 

Tai taip paprasta!

 

content-audit-content-assistant-before

 

Žinoma, paimkite jį su druskos grūdeliu. Jums nereikia priversti raktinio žodžio, jei jis netinka. Galite šiek tiek pakeisti, kad būtų prasminga. Pagalvokite apie svarbius raktinius žodžius kaip apie temas, kurias turite spręsti savo puslapyje.

3. Nuorodų kūrimui

 

Nuorodų kūrimas yra bene sunkiausias dalykas šiais laikais. Visi tai žino, niekas nenori su jumis susieti (be pinigų) ir net „Google“ yra jame, baudžiant už tai.

 

Naudokite nuorodų atkūrimo įrankį

 

Didelės vertės baltos kepurės nuorodų kūrimas ir laikantis „Google“ gairių jau daugelį metų yra skausmingas dalykas.

 

Skaldyti puslapiai ir nuorodų atkūrimo technika gali būti jums pažįstami, nes tai gana senos mokyklos strategijos.

 

Mes daug dokumentavome šią techniką, todėl sužinokite daugiau apie nuorodų atkūrimo techniką , kada ir kaip ją naudoti siekiant maksimalių rezultatų.

 

Išanalizuokite savo konkurentų nuorodas

 

Dažniausiai jūsų konkurentai, ypač tie, kurie užima aukštą vietą paieškos rezultatuose, labai gerai daro kai kuriuos dalykus.

 

Kodėl gi nenaudojant to, ką jie daro, pagerinsite savo SEO reitingą?

 

„CognitiveSEO Backlink Analysis“ įrankis gali nustatyti, kokias atgalines nuorodas naudoja jūsų konkurentai, norėdami užimti aukštą vietą. Dar daugiau, jei norite filtruoti blogas nuorodas ir sutelkti dėmesį tik į geriausias, galite naudoti nenatūralų nuorodų aptikimą.

 

Taip pat galite jį naudoti konkurencinei analizei, norėdami pamatyti, kur jūs esate, palyginti su konkurentais. Tai gali padėti jums nustatyti svetaines, kuriose reitinguojami keli konkurentai, nurodant, kad ją gali būti lengviau gauti.

 

Tinklaraščio komentavimas:

 

Daugelis SEO ekspertų mano, kad tai yra šlamštas metodas, bet iš tikrųjų taip nėra. Gali būti. Tačiau niekaip nerekomenduoju šlamšto.

 

Aš kalbu apie svetainių ir tinklaraščių nustatymą, susijusias su jūsų smulkaus verslo temomis, ir užmezgimą su jais, kaip tai darytumėte socialiniuose tinkluose.

 

Dažnai pastebėsite, kad įmonės siūlo tokias paslaugas kaip tinklaraščio komentavimas „prieinamuose“ SEO paketuose, tačiau būkite atsargūs, nes dažniausiai tai yra šlamštas.

 

Čia siekiama užmegzti ryšius su kitomis šios svetainės svetainėmis ar tinklaraštininkais. Tada galbūt galėsite susitarti su jais, kad reklamuotumėte savo svetainę.

 

Svečių skelbimas:

 

Bendraudami su atitinkamais tinklaraštininkais komentuodami tinklaraštį, galite pakankamai gerai pažinti tinklaraštininką, kad paprašytumėte svečių įrašo.

 

Svečių skelbimas yra tada, kai rašote straipsnį kitai svetainei savo vardu. Paprastai galėsite susieti savo svetainę.

 

Tai išplėsti dabar laikoma pavojinga praktika, tačiau tai darant saikingai, tai jokiu būdu neturės įtakos jūsų svetainei.

 

Informavimas:

 

Svečių pranešimus ar tiesiog nuorodas taip pat galima gauti tiesiogiai informuojant.

 

Tačiau pirmiausia turite sukurti tam tikrą ryšį. Būti tikru yra geriausias būdas ir man tai sekėsi labiausiai.

 

SEO nuorodų kūrimo informavimas

 

Visada pradėkite nuo to, kad ką nors duodate ir nesitikite kažko mainais. Gavę atsakymą, galite pateikti užklausą, tačiau nereikalaukite.

 

Daugelis žmonių savo svetainėse parduoda nuorodas už šimtus dolerių. Taigi, kai jie duos jums vieną nemokamai, turėtumėte tai tikrai įvertinti.

 

Peržiūrėkite šiuos informavimo pavyzdžius, kad padidintumėte atsakymo dažnį.

 

Tinklaraščiai (su posūkiu):

 

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – turinio rinkodara ilgainiui gali būti labai naudinga optimizuojant paieškos sistemas. Tačiau norint gauti nuorodas nepakaks rašyti straipsnius.

 

Turėsite parašyti straipsnius, kuriais žmonės nori pasidalinti, ir tai nėra lengva.

 

Tai galite padaryti keblu būdu: nustatydami įtaką darantį asmenį ir rašydami apie tai, kuo žinote, kad jis pasidalins, arba laikydamiesi kitos strategijos, pavyzdžiui, rašydami atvejų analizę ar juokingus dalykus.

 

Bet kokiu atveju, net jei dienoraščių rašymas ir turinio rinkodara nepadės jums gauti nuorodų, tai vis tiek yra geras būdas įtvirtinti ir optimizuoti savo svetainės struktūrą.

4. Reitingų sekimui

 

SEO strategijos įvertinimas yra labai svarbus nustatant SEO kampanijos sėkmę. Nesvarbu, ar dirbate su SEO įmone, ar ne, vertėtų savarankiškai stebėti rezultatus.

 

Štai keli metodai, kuriuos galite naudoti norėdami efektyviai sekti savo reitingus ir rezultatus:

 

Pats „Google“: seniausias metodas krepšelyje. Tiesiog atidarykite „Google“ ir įveskite raktinį žodį. Būtinai atlikite jį inkognito režimu, kad atsikratytumėte suasmenintų paieškos rezultatų.

„Google Search Console“: „Google Search Console“ yra nemokamas „Google“ pateiktas įrankis, kuris stebės, iš kur jūsų svetainė gauna srautą, taip pat vidutines srauto sulaukusių raktinių žodžių pozicijas.

„CognitiveSEO Rank Tracker“: jei ieškote kažko šiek tiek pažangesnio, pažiūrėkite į mūsų reitingų stebėjimo priemonę . Tai ne tik parodys jūsų SEO reitingus, bet ir gali pranešti apie kritimus ir pateikti kiekvieno konkretaus raktinio žodžio diagramą. Naudodami mūsų įrankį taip pat galėsite stebėti savo konkurentų reitingus, jei tai jus domina.

 

rango stebėjimo pažintinisSEO

5. Vietiniam SEO

 

Kalbant apie vietinį SEO, jūs iš tikrųjų galite visiškai dominuoti visame „Google“ puslapyje su keliomis pozicijomis .

 

Štai geriausi dalykai, į kuriuos galite sutelkti dėmesį, kad pagerintumėte reitingą:

 

„Google MyBusiness“:

 

„Google MyBusiness“ yra svarbiausia SEO paslauga, į kurią turėtumėte sutelkti dėmesį kaip mažas vietinis verslas.

 

Nustatyti GMB sąrašą nėra ypač sunku. Tiesiog įsitikinkite, kad pavadinime ir apraše naudojate raktinius žodžius ir teisingai užpildėte visą informaciją.

 

Tačiau reitinguoti „Google MyBusiness“ sąrašus aukštai nėra taip lengva, tačiau tai galima pasiekti įgyvendinant savo įmonėje praktiką, pavyzdžiui, prašant atsiliepimų ar patekus į vietos laikraštį.

 

„Google MyBusiness“ žemėlapių sąrašas, skirtas SEO

 

Socialinės žiniasklaidos paskyros ir skelbimai:

 

Vietos paieškos rezultatuose „Facebook“ puslapiai iš tikrųjų gali būti gana aukšti pagal tam tikrus raktinius žodžius.

 

Įsitikinkite, kad tai panaudojote savo naudai, optimizuodami „Facebook“ pavadinimą ir aprašą, įtraukdami ir raktinį žodį, kurį bandote taikyti.

 

Be to, reguliarus skelbimas „Facebook“ gali padėti pritraukti tam tikrą srautą į savo svetainę. Tiesiog prisiminkite 80 20 taisyklę, pagal kurią bandote juos parduoti tik 20% laiko.

 

socialinė žiniasklaida SEO

 

Jei jūsų įrašai yra tik reklaminiai, žmonės su jais nedalyvaus ir laikui bėgant sumažės visų jūsų įrašų pasiekiamumas. Jūs turite pritraukti įsitraukimą ir taip pat bendrauti su savo auditorija.

 

Galima pagalvoti, kad mažos vietinės įmonės negali pasireikšti virusais, tačiau „ The White Moose“ kavinė įrodytų, kad klystate.

 

Citatos ir tikslus NPP: 

 

Citatos yra tarsi atgalinės nuorodos, tačiau jose nurodomas tik jūsų prekės ženklo pavadinimas ir nebūtinai yra nuoroda į jūsų svetainę.

 

NAP reiškia „Vardas“, „Adresas“ ir „Telefonas“ ir norite įsitikinti, kad jie nuoseklūs visame žiniatinklyje.

 

Todėl naudojant kitą telefoną ar adresą ar skirtingas darbo valandas skirtingose ​​platformose, tokiose kaip „Google“ ir „Facebook“, „Google“ gali atrodyti painu, kaip ir jūsų klientams.

 

Tam tikra prasme sujungiate visus šiuos kanalus ir platformas, kad sukurtumėte stipresnę sąjungą, kuri apskritai bus geresnė.

 

Taip pat galite įsigyti reklamą vietos žiniasklaidoje, jei jos yra prieinamos. Jei esate mažame mieste, tai veikia, bet didmiesčiuose, tokiuose kaip Niujorkas … nors pasisekė!

 

Vietinės gretimų nišų partnerystės:

 

Puikus būdas pritraukti vietinį SEO yra bendradarbiauti su kitais vietiniais verslais, kurie yra jūsų artimi.

 

Verslas gali reklamuoti vienas kitą vietoje savo parduotuvėje, taip pat internete savo svetainėse.

 

Vietinės SEO partnerystės

 

Jie neturi būti konkurentai, bet bent kažkaip susiję ar susiję su jūsų niša.

 

Taigi, jei parduodate medžioklinius šautuvus, tikriausiai nėra gera mintis pabandyti bendradarbiauti su veganų restoranu.

 

Pavyzdžiui, jei parduodate prabangius laikrodžius, kodėl gi neužmegzti partnerių prabangių kostiumų parduotuvėje kitoje kelio pusėje? Laimi visi!

6. Vaizdo SEO

 

Vaizdo įrašų SEO gali padėti išplėsti savo verslą. Vis daugiau žmonių teikia pirmenybę vaizdo įrašų turiniui, o ne tradiciniam, rašytiniam.

 

Sunku tiksliai nustatyti prieinamas seo paslaugas smulkaus verslo įmonėms vaizdo įrašams, nes jūs tikrai negalite optimizuoti vaizdo įrašų taip, kaip optimizuojate tinklaraščio įrašus. Kai tik jį paskelbsite, viskas bus padaryta.

 

Žinoma, vis tiek galite pakeisti pavadinimus ir aprašus, kad juos geriau optimizuotumėte, tačiau kaip visumą turite viską pradėti tvarkyti nuo pat pradžių.

 

Štai keli patarimai, kuriais vadovaudamiesi galite geriau įvertinti vaizdo įrašus arba papildyti turinio rinkodaros strategiją vaizdo įrašų SEO.

 

 • Raktinių žodžių tyrimas: kaip ir naudojant įprastą SEO, prieš kurdami vaizdo įrašą norite sužinoti, ko žmonės ieško. Kartais sunku suderinti turimą temą ar naują idėją su raktiniu žodžiu, tačiau pasistenkite tai padaryti. Tokiu būdu išgausite geriausią iš abiejų pasaulių.
 • Optimizuoti pavadinimai ir aprašymai: pavadinime ir apraše naudokite nurodytus raktinius žodžius. Nepiginkite aprašymo, net jei mažai kas jį perskaitys. Jį užpildykite papildoma informacija, pavyzdžiui, nuorodomis į šaltinius.
 • Trumpi gaminių pristatymo klipai: jei parduodate produktus internetu, įsitikinkite, kad turite jų vaizdo įrašų. Žmonės yra užimti, todėl geriausi bus tokie trumpi ir tikslūs. Šiais laikais viską galite padaryti naudodami telefoną. Tiek „Android“, tiek „Apple“ yra daugybė vaizdo įrašų redagavimo programinės įrangos.
 • Nuoseklumas: Skelbiant kelis klipus čia ir ten gali būti naudinga, jei jie užima aukštą vietą pagal jūsų tikslinį raktinį žodį, jei norite, kad vaizdo įrašas būtų tikrai sėkmingas, turėsite tai daryti reguliariai.
 • Vaizdo įrašų susiejimas: pripažinkime : dauguma vaizdo įrašų turinio rodomi „YouTube“. „YouTube“ nori, kad jos vartotojai liktų „YouTube“. Taigi turėkite kelis vienas su kitu susijusius vaizdo įrašus. Siųskite žmones iš vieno vaizdo įrašo į kitą, kad jie praleistų daugiau laiko „YouTube“, o „YouTube“ jus apdovanotų.
 • Turinio pakartotinis panaudojimas : jei jau kurį laiką rašėte tinklaraščius, galite naudoti šias temas kurdami vaizdo įrašų turinį. Tada paprasčiausiai susiekite vaizdo įrašą ir tinklaraščio įrašą. Tai galite padaryti atvirkščiai, jei laiką skyrėte vaizdo įrašų turiniui.

7. El. Prekybos SEO

 

El. prekybos SEO paslaugas yra sunkiausia rasti už prieinamą kainą. Jei turite nedidelį el. Prekybos SEO verslą, apsvarstykite galimybę praleisti laiką mokantis SEO, nes paslaugos gali būti brangios, o pigiausios greičiausiai nebus labai veiksmingos.

Svetainės struktūra: Elektroninės prekybos svetainėms svarbiausia struktūra dėl filtrų ir briaunotos naršymo . Taigi įsitikinkite, kad tai supratote nuo pat pradžių. Tai gali būti brangu didelėms svetainėms, tačiau tai labai efektyvu ir ateityje sutaupysite daug laiko ir pinigų.

 

Norėdami analizuoti savo svetainę ir užtikrinti tinkamą struktūrą, galite naudoti „ CognitiveSEO“ svetainės audito įrankį . Nuo URL, 301 peradresavimo ir kanoninių iki vidinių susiejimų – įrankis aprėpia viską.

Patikrinkite savo svetainės tobulinimo SEO ir konversijų iliustraciją

Gerai optimizuoti pavadinimai: žmonės dažnai nepaiso pagrindų. Jie sutelkia dėmesį į „slaptas“ strategijas ir visiškai pamiršta, kad jų pavadinimai nėra optimizuoti. Žinoma, darant prielaidą, kad jau atlikote raktinių žodžių tyrimą.

 

Tinklaraščiai: el. Prekybos svetainėse trūksta kokybiško turinio. Daugelis produktų yra trumpai aprašyti, o pati konstrukcija yra tik kaip silosas tarp kategorijų ir produktų. Tačiau galite įtvirtinti tą struktūrą įdomiais straipsniais. Jie taip pat palengvins jūsų darbą įtraukiant natūralias atgalines nuorodas į jūsų svetainę.

 

Reklaminių skelbimų rašymas: daugelis el. Prekybos parduotuvių savininkų ignoruoja tekstų rašymą. Tačiau kiekvienas produkto puslapis iš tikrųjų yra nukreipimo puslapis. O nukreipimo puslapius reikia nukopijuoti. Norint parduoti, reikia kopijos. Dauguma reklamos autorių taip pat gerai rašo SEO , o tai taip pat bus naudinga jūsų svetainei.

 

Struktūriniai duomenys: nors struktūrizuoti duomenys yra paskutinis dalykas, apie kurį turėtumėte pagalvoti (raktiniai žodžiai, pavadinimai, turinys, greitis yra svarbesni), jie yra labai aktualūs el. Prekybos svetainėms, nes jie gali padėti pagerinti „Google“ produktus.

Struktūrinių duomenų SEO mažasis verslas

5 populiariausios pigiausios SEO paslaugos, skirtos smulkiajam verslui

 

Jei visų tipų svetainėms ir įmonėms apskritai būtų nubrėžta svarbiausia, tai būtų:

 

 1. Raktinių žodžių tyrimas: be tinkamų raktinių žodžių tyrimų negalėsite turėti efektyvios SEO strategijos.
 2. Gerai optimizuoti pavadinimai: žmonės dažniau ignoruoja pagrindus, nei galėtumėte pagalvoti. Įsitikinkite, kad jūsų pavadinimai yra tinkamai optimizuoti.
 3. „Google MyBusiness“: GMB yra labai efektyvi priemonė ir ji taip pat nemokama. Skirkite tam laiko optimizavimui ir tai atneš gerų rezultatų.
 4. Reklaminių skelbimų rašymas ir tinklaraščių rašymas: turinys vis dar yra labai svarbus, o teksto rašymas gali labai padėti padidinti pardavimus, o tai galų gale yra jūsų tikslas, ar ne?
 5. Socialinės žiniasklaidos įrašai: socialinė žiniasklaida gali padėti lengvai reklamuoti savo svetainę, net nemokant už ją. Turėdami šiek tiek talentų ir šiek tiek žinių, galite sukurti tinkamą srautą.

 

Tačiau kai kuriais atvejais taikoma daug geresnių. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, yra susisiekti su nepriklausomu SEO konsultantu ir gauti patarimų.

Kaip pasirinkti tinkamą SEO bendrovę, su kuria dirbsite

 

Jei ieškote prieinamų SEO paslaugų, tai rodo, kad jau norite investuoti pinigus, todėl tikriausiai ieškote SEO firmos.

 

Nors negaliu pateikti bendrovių sąrašo (yra per daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, pvz., Kalba, vieta, svetainės tipas ir kiti), galiu pateikti keletą patarimų, kaip rasti gerą.

 

Jei atvirai, čia paslaptis nėra rasti geriausią aptarnavimą už mažiausią kainą, bet išvengti blogų / žalingų pigių paslaugų.
Štai keletas klausimų, kuriuos galite užduoti SEO įmonėms, kad išvengtumėte apgaulės.

 

Pigumas ir kokybė yra retas derinys, todėl, jei jūs to ieškote, turite būti labai gerai pasirengęs, turėdamas žinių.

 

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių pigios paslaugos gali būti blogos: pavyzdžiui, sukamas turinys, pigios nuorodos ar PBN.

 

Jei SEO kompanija kas mėnesį siūlo nebrangius SEO paketus, būkite įtartini.

 

Tai nereiškia, kad įmonės, siūlančios paketus, nėra geros, tačiau tai rodo, kad jos viską automatizuoja, o tai lemia modelius, dėl kurių gali būti skiriamos baudos.

 

Tinkamos SEO įmonės pasirinkimas

 

Prieš pasirašydami, turėtumėte pasikalbėti su vienu iš SEO SEO ekspertų.

 

Jei tik įsigijote paketą ir po kelių dienų el. Paštu gaunate „SEO auditą“, įsitikinkite, kad jis buvo automatizuotas.

 

Jie turėtų užduoti klausimus apie jūsų verslą. Iš kur jie dar žinotų, kaip tinkamai jus paaukštinti, jei nieko apie jus nežino?

 

Pirmiausia paklauskite, ar jų strategijos yra tokios, kokias dauguma paieškos sistemų rinkodaros specialistų vadintų „balta skrybėle“, ar saugu.

 

Jei atsakymas yra neigiamas … manau, kad žinote, ką daryti.

 

Jei atsakymas yra teigiamas, taip pat turėtumėte atsakyti į šiuos svarbius klausimus:

 

  • Ar naudojatės šlamštu?
  • Ar naudojate PBN?
  • Ar naudojate automatikos įrankius? Jei taip, kokius?

 

Jei atsakymai į šiuos klausimus yra teigiami, galbūt norėsite išvengti įmonės. Kai kurie automatizavimo įrankiai, pavyzdžiui, el. Pašto informacinių biuletenių ar įrašų planavimo, yra tinkami, tačiau kiti, pvz., Turinio iškrapštymas ar sukimasis – ne.

 

Be to, turėtumėte paklausti SEO įmonės:

 

 • Kiek laiko dirbate šioje srityje?
 • Ar galėtumėte pateikti keletą anksčiau optimizuotų svetainių pavyzdžių? Kokias strategijas jose naudojote?
 • Ar tikras asmuo atliks auditą ar bent jau jį analizuos?
 • Kas rašys turinį mano svetainėje?
 • Kaip mes matuosime SEO kampanijos našumą?
 • Ar galite pasakyti, kam tiksliai bus skirti mano pinigai? Ar atliksite visus darbus, ar perleisite užsakovus?

 

Jei gausite kompetentingą ir aiškų atsakymą į šiuos klausimus, tai gerai parodo, kad su kuo bendradarbiausite, žino, ką jie daro ir yra gerai suplanuoti.

 

Galiausiai priklauso nuo jūsų, su kuo pasirašysite, bet, tikėkimės, dabar jau geriau suprasite, kaip pasirinkti geras įperkamas SEO paslaugas smulkiajam verslui.

 

Kaip manote, kokios įperkamos SEO paslaugos smulkiajam verslui yra geriausios? Praneškite mums komentarų skyriuje.

pagal https://kasyraseo.lt/seo-101/ 

https://www.bbc.co.uk/blogs/academy/entries/c48ab951-9609-49a6-9014-2f98c178e612

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *