Kategorijos
Uncategorized

Ortopedinės sėdynės pagalvės. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Kadangi vis daugiau žmonių, įskaitant suaugusiuosius, turi taisyklingos laikysenos problemų, verta investuoti į ortopedinę pagalvę. Kad jums būtų lengviau rasti tinkamą modelį, mes paruošėme trumpą sąrašą, kurio jis yra viršuje „Sissel Sit Special“ 2in1. Tai labai minkštas ir patogus produktas, kuris verčia mus teisingai pozicionuoti. Tai palengvina diskus ir slankstelius, o tai leidžia sušvelninti nugaros skausmus. Pagalvę galima naudoti po traumų ir operacijų, tai patvirtina jai suteikti pažymėjimai. Tai taip pat rekomenduojama žmonėms, kurie didžiąją dienos dalį praleidžia sėdėdami, o tai daugeliu atvejų sukelia sumušimą. Modelis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra patvarios, todėl jums nereikia jaudintis dėl audinio plyšimo. Putplastis viduje yra labai lankstus. Mes užėmėme kitą reitingo vietą Valde S1 Klin. Tai maža pagalvė, kurios forma tinkamai pritaikyta vartotojo sėdmenims. Dėl to jūs labai greitai priimsite teisingą padėtį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią ortopedinę sėdynių pagalvėlę pirkti?

Pirkinių vadovas

Sėdimas gyvenimo būdas ir nedidelis fizinis aktyvumas kartu su kitais priežastiniais veiksniais sukelia pernelyg didelę stuburo apkrovą ir su tuo susijusias pasekmes. Šiuo metu, kai tai yra ypač sunkūs ir ilgalaikiai, mes pradedame galvoti apie ką nors dėl to padaryti. Tokiose situacijose ortopedinės pagalvės mums, be kitų, padeda palengvinti laikysenos korekciją ir palengvinti atskiras stuburo dalis. Su mūsų vadovu sužinosite daugiau apie juos, išsirinksite vieną iš jų sau ir jums patiks jūsų pirkinys.

Tipai – kokią ortopedinę sėdynės pagalvę rinktis?

Ortopedinės pagalvės sėdėti yra produktai, skirti žmonėms, turintiems problemų dėl tam tikrų stuburo dalių. Yra keletas jų tipų, kurie skiriasi vienas nuo kito pagal jų pritaikymą ir funkciją.

Standartinė gaminio forma leidžia jį naudoti pastatant ant kėdės ar biuro kėdės. Tokiu būdu galite išlaikyti teisingą kūno padėtį tiek namuose, tiek darbe, taip užtikrindami aukštą komforto lygį ir užkertant kelią degeneracijai. Tokios pagalvės dažnai būna trikampių pleištų formos. Jie pagaminti iš aukštos kokybės putplasčio su specialiu profiliu. Jų forma subtiliai perkelia dubenį į priekį ir taip priverčia stačią, anatominę stuburo padėtį. Šių modelių tikslas yra užkirsti kelią slinkimui ir atpalaiduoti raumenis, slankstelius ir tarpslankstelinius diskus.

Klasikinės pagalvės variantas yra aktyvaus sėdėjimo modelis, dar vadinamas sensomotoriumi. Priversdamas dinamiškai atsiremti į gaminio paviršių, jis priverčia išlaikyti optimalią stuburo padėtį. Taigi pagalvė užtikrina nuolatinį liemens raumenų darbą, atpalaiduoja viršutinę nugaros dalį, vysto ir stiprina jų raumenis.

Taip pat yra produktų, kurie dedami ne ant kėdės, o ant kėdės ar fotelio atlošo – vadinamoji juosmens atrama. Jų užduotis yra palaikyti ir sumažinti įtampą apatinėje stuburo dalyje, t. Y. Juosmens dalyje. Dėl to vartotojas jaučia palengvėjimą nugaros srityje – sumažėja skausmo lygis.

Vieno iš aukščiau nurodytų straipsnių pasirinkimas priklauso tik nuo vartotojo. Dėl skirtingo naudojimo pagalvės turėtų būti pritaikytos pagal jūsų pačių pageidavimus. Todėl, jei norite įsigyti vieną iš jų, pagalvokite, kokie negalavimai jus vargina ir ką norite ištaisyti.

Matmenys

Renkantis sau tinkamą modelį, dažnai pamirštame labai svarbų kriterijų, kuris yra pagalvės dydis. Tai reikėtų nepamiršti ypač užsisakant konkretų produktą internetinėje parduotuvėje. Tinkamas matmenų pasirinkimas, pritaikytas jūsų matmenims, gali turėti didelę įtaką korekcinėms ir gydomosioms pagalvės savybėms.

Visada atsižvelkite į gamintojo nurodytus matmenis. Jei nežinote, kuri ortopedinė pagalvėlė sėdėjimui yra geriausia, apsvarstę tinkamą tipą, pritaikykite pasirinktą modelį sau. Apsvarstykite, kuris produktas gali būti patogiausias ir efektyviausias.

Pagalvės tvirtumo lygis

Visiškai profesionali pagalvė neturi būti per kieta ar per minkšta. Jis turėtų būti pakankamai standus, kad vartotojas stabiliai išlaikytų tikslinę padėtį ir taip atliktų savo vaidmenį. Naudojant neturėtų sumažėti kietumas, taip pat neprarasti produkto formos. Geriausia ortopedinė pagalvė po trumpalaikio naudojimo nesideformuos – čia turime pabrėžti, kad kuo geresnė jos kokybė, tuo mažesnė tikimybė.

Vykdymo medžiaga

Vartotojui turėtų būti labai svarbu tai, kaip pagaminta pagalvė, bet ir medžiaga, iš kurios ji buvo pagaminta.

Atrodo, kad svarbiausia yra ortopedinės pagalvės užpildymas, kuris lemia ir produkto patvarumą, ir jo kokybę. Populiariausia medžiaga, naudojama kuriant tokio tipo gaminius, yra putų poliuretanas. Jis apibūdinamas kaip ypač lankstus, todėl nėra linkęs deformuotis. Kita medžiaga, naudojama ortopedinei pagalvei prikimšti, yra polistireno granulės, kurių užduotis yra atkurti vartotojo kūno formą. Dėl granulių judėjimo produkto viduje suteikiama norima forma, kuri padidina modelio naudingumą ir lemia jo funkcionalumą.

Išorinis pagalvės sluoksnis yra šiek tiek mažiau svarbus. Pasak vartotojų, patogiausia, kai jame naudojami tirpalai leidžia jį pašalinti skalbimui. Medžiaga turėtų būti kuo atsparesnė dėmėms, įbrėžimams, įplyšimams, nes dėl savo vaidmens ji bus joms veikiama. Rekomenduojame rinktis tamsių spalvų produktus – juos tikrai patogiau naudoti ir nereikia taip dažnai skalbti.

Ortopedinės sėdynių pagalvėlės geromis kainomis

Pagalvių pirkimo išlaidos skiriasi priklausomai nuo jų tipo, gamintojo ir joje naudojamų sprendimų pažangos laipsnio. Kainos svyruoja nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų zlotų. Kurį modelį vartotojas pasirenka, turėtų priklausyti nuo jo nugaros problemų sunkumo. Dažnai brangesnė pagalvė siejama su tuo, kad gamintojas naudoja efektyvesnius sprendimus.

Geriausios ortopedinės pagalvės, skirtos sėdėti 2021 m

Šis ortopedinių pagalvių, skirtų sėdėti, reitingas buvo sukurtas išanalizavus daugybės parduotuvių pasiūlymus. Čia rasite 5 įdomius modelius, pagamintus iš patvarių medžiagų.

Mūsų rekomendacijos

„Sissel Sit Special“ 2in1

„Sissel Sit Special 2in1“ pagalvė yra rekomenduojamas produktas, kuris padės išlaikyti teisingą padėtį sėdint. Tema skirta žmonėms, kuriems neseniai buvo atlikta operacija arba kurie patyrė traumą. Specialistai skatina vartotojus, kurie dieną praleidžia sėdėdami, siekti pagalvės.

Produktas buvo tinkamai profiliuotas, todėl prisitaiko prie sėdmenų formos. Tai suteikia daug patogumo. Medžiaga yra ne tik minkšta, bet ir neslysta. Pagalvės viduje yra viskoelastinės putos, kurios yra labai lanksčios. Savo ruožtu veliūrinė pagalvių užvalkalas yra patvarus, be to, jis užtikrina tinkamą ventiliaciją. Vadinasi, tai sumažina bakterijų dauginimosi riziką.

Vartotojai, nusprendę įsigyti pateiktą modelį, juo labai patenkinti. Pagalvė yra diskretiška, todėl ją galite naudoti ne tik namuose, bet ir darbe. Reguliarus modelio naudojimas padeda sumažinti neigiamą sėdimo gyvenimo būdo poveikį mūsų figūrai ir sveikatai.

„Sissel Sit Special 2in1“ yra ortopedinė sėdynių pagalvėlė, kurios matmenys: 43 cm x 40 cm x 9 cm. Produktas yra tamsiai mėlynos ir pilkos spalvos.

Privalumai

Viskoelastinės putos:

Pagalvės gamybai buvo naudojamos viskozės elastingos putos, kurios nėra linkusios deformuotis. Todėl produktas ilgą laiką išlaiko pradinę formą. Putplastis taip pat suteikia tinkamą kūno atramą.

Likimas:

Pateikta ortopedinė pagalvė rekomenduojama žmonėms, kuriems po traumų ar operacijų atliekama reabilitacija. Modelį taip pat gali naudoti žmonės, daug laiko praleidžiantys prie kompiuterio (pvz., Biuro darbuotojai).

Veliūrinis dangtelis:

Produktas parduodamas komplekte su veliūrine danga. Jį galima ištraukti ir nuplauti iki 40 laipsnių temperatūros.

Gera oro cirkuliacija:

„Sissel Sit Special 2in1“ gamyboje naudojamos medžiagos garantuoja laisvą oro srautą. Tai sumažina bakterijų augimo riziką.

Sėdėdami sėdmenys neslysta:

Reikėtų įvertinti, kad sėdmenys neslysta nuo pagalvės, todėl galime lengvai išlaikyti tinkamą laikyseną.

Trūkumai

Laukiama efektų:

Kai kurie vartotojai pripažįsta, kad rezultatų laukimo laikas yra šiek tiek ilgas. Nėra taip, kad su nugaros skausmais susidursime jau pirmą vartojimo dieną.

Valde S1 Klin

„Valde S1 Klin“ modelis yra gerai pagaminta ortopedinė sėdynių pagalvėlė. Kontūrinė gaminio forma yra pritaikyta sėdmenų padėčiai, o tai priverčia teisingą stuburo padėtį. Tai padeda sumažinti įtampą ir skausmo pojūtį, atsirandantį, kai daug valandų praleidžiame sėdėdami. Produkto matmenys maži (plotis – 42,7 cm, aukštis – 8 cm, o ilgis – 36 cm), todėl jį galite pasiimti su savimi į darbą. Gamintojas užtikrina, kad modelis lengvai tilps ant daugumos biuro kėdžių.

Priežastis, kodėl pagalvė yra tokia populiari, yra dėl mažų kanalų. Jų dėka gaminio viduje vyksta oro judėjimas, kuris neleidžia prakaituoti sėdint. Tai reiškia, kad …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *