Kategorijos
Uncategorized

Oro uždanga. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Oro užuolaidos yra prietaisai, kurie sulaukia vis didesnio vartotojų susidomėjimo. Tačiau ne visi modeliai turi gerą reputaciją. Taigi turime gerai apgalvoti, kokį konkretų produktą pasirinkti, kad jis pasirodytų efektyvus ir sumažintų tam tikros patalpos eksploatavimo išlaidas. Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, mes paruošėme naudotojų geriausiai įvertintų užuolaidų sąrašą. Reitingas atsidaro „Dimplex AC 6RN“. Tai įranga, kurios šildymo galia yra nuo 3 kW iki 6 kW. Toks intensyvumas leis efektyviai izoliuoti šaltą ar karštą orą iš išorės didesniame nei 2 m2 plote. Prietaisą valdo tiek priekinėje užuolaidos dalyje sumontuotas skydelis, tiek nuotolinio valdymo pultas, veikiantis net iš 8 m atstumo. Kitas vartotojų rekomenduojamas modelis yra Frico Pa2210Ce03. Šis profesionalus produktas ne tik pagerina kambarių šildymo efektyvumą, prisidedant prie mūsų sąskaitų mažinimo, bet ir sunaudoja labai mažai elektros energijos.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią oro užuolaidą pirkti?

Pirkinių vadovas

Oro užuolaidos yra sprendimas, naudojamas intensyvaus eismo vietose, pavyzdžiui, restoranuose, aptarnavimo punktuose ir net namuose. Šio tipo įrangos privalumas yra tas, kad jie pašalina šilto ar šalto oro srautą. Žiemą užuolaidos naudojimas sumažina šildymo išlaidas, o vasarą tai suteikia mums komfortą, nes į vidų nepatenka karštas oras.

Todėl oro kondicionierius veikia efektyviau ir sunaudoja mažiau elektros energijos. Tai nėra prietaisas, naudojamas kiekviename pastate, todėl tiek mažai žmonių žino, kaip pasirinkti tvirtą produktą. Šis vadovas buvo sukurtas visiems, norintiems įsigyti tokią įrangą, bet nežinantiems, kaip teisingai pasirinkti. Todėl pateikiame keletą taisyklių, kaip kurią oro užuolaidą pasirinkti.

Šildymo būdas

Jei namuose ar paslaugų pastate, kuris yra šalia užuolaidos įrengimo vietos, turite centrinio šildymo įrenginį, geriausia pasirinkti šildymo – vandens modelį. Priešingu atveju, jei negalime jo prijungti prie centrinio šildymo, geriau rinktis elektros įrangą. Vandens prietaisų atveju reikia užtikrinti tinkamą temperatūrą ir vandens kiekį. Visus paslaugų duomenis galite rasti produkto aprašyme.

Dydis

Šis prietaiso tipas turėtų būti parenkamas atsižvelgiant į įėjimo dydį. Kuo didesnės durys, tuo didesnę užuolaidą turime nusipirkti. Tai turi įtakos įrangos veikimui. Nepamirškite, kad per didelis įrenginys sunaudos daugiau elektros energijos, o tai padidins jo eksploatacijos išlaidas ir neturės teigiamo poveikio mažinant mūsų išlaidas.

Galia – kuri oro užuolaida yra geriausia?

Turėtume pasirinkti galią atsižvelgdami į projektą. Kuo jis didesnis, tuo galingesnę įrangą turime įsigyti. Kambariuose, kuriuose vidutinė temperatūra keičiasi, rinkitės silpnesnę įrangą, kuri sunaudoja mažiau elektros energijos. Rinkoje rasite modelių, kurių galia yra 200 W, bet ir modelių, kurių galia yra 3000 W. Kuo didesnė užuolaida ir ji turi daugiau reguliavimo lygių, tuo daugiau galios ji turi.

Bendradarbiavimas su durų atidarymo sistema

Elektrinė užuolaida gali bendradarbiauti su durų atidarymo ir uždarymo sistema. Tai yra patogus sprendimas tose vietose, kur eismas yra vidutinio sunkumo ir nereikia, kad prietaisas nuolat veiktų.

Darbo reglamentavimas

Vandens užuolaidų reguliavimo sistema turi būti intuityvi ir lengvai naudojama. Geriausia pasirinkti modelį, kuriame yra šildymo ir aušinimo sistema, kad jis galėtų būti naudingas bet kuriuo metų laiku. Be to, šildymo darbams įrenginyje turėtų būti 2-3 reguliavimo žingsniai. Atminkite, kad esant dideliems šalčiams tokia įranga turi veikti efektyviau, o kai reikia mažiau, mums reikia mažiau šildyti.

Aptarnavimas

Daugelyje šio tipo prietaisų yra nuotolinio valdymo pultas. Tai labai palengvina užuolaidos veikimą, ypač tą, kuri sumontuota gana aukštai. Gerai, jei nuotolinio valdymo pulto veikimo diapazonas yra gana didelis – mažiausiai 5 metrai, o aukštai sumontuotiems modeliams – net 10 metrų. Be nuotolinio valdymo pulto, įrenginyje yra LCD ekranas arba mygtukai, leidžiantys veikti tiesiogiai iš užuolaidų skydą. Gerai, jei dominantis modelis turi darbo kontrolę.

Saugumas

Gera užuolaida turi būti saugi. Pirma, jame turėtų būti apsauga nuo perkaitimo. Gerai, jei ji taip pat turi apsaugos sistemą nuo įtampos pokyčių, kurie gali sukelti gedimus. Be to, korpusas turi būti tvirtas ir atsparus išorės veiksniams.

Triukšmas

Verta patikrinti mus dominančios įrangos skleidžiamą triukšmą. Labai dažnai tokią informaciją galima rasti produkto aprašyme. Jei užuolaida per garsi, jos naudojimas mums nebus patogus. Daroma prielaida, kad prietaisas neturėtų skleisti daugiau kaip 65 dB.

Pažiūrėk

Tai gana daug įrangos, matomos iškart įėjus į kambarį. Todėl verta atkreipti dėmesį į užuolaidos išvaizdą. Korpusas turi atrodyti gerai. Geriausia pasirinkti modelį, kuris derėtų prie interjero su dailia apdaila. Šio tipo gaminiai daugiausia yra baltos ir pilkos spalvos, tačiau rasime ir tokių, kurie bus juodi arba spalvoti. Žinoma, tokia įranga yra daug brangesnė nei klasikiniai modeliai.

Priežiūra

Kaip ir bet kurį prietaisą, taip pat reikia nuvalyti užuolaidą, ypač nuo žiedadulkių, kurios gali nusėsti viduje. Be to, dulkės nusėda ant paties korpuso, todėl lengvai prižiūrima medžiaga yra nepakeičiama.

Oro užuolaidos geromis kainomis

Užuolaidos įsigijimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Už elektrinį modelį mokėsite mažiau, už vandens modelį – daugiau. Svarbų vaidmenį turi prietaiso dydis ir jo įvairovė. Kai kuriuose modeliuose yra papildomas ventiliatorius arba šildytuvas. Tokia įranga paprastai yra brangesnė, bet ir funkcionalesnė. Mažo elektrinio modelio pirkimo kaina yra apie 150-200 PLN.

Tačiau didesnės ir galingesnės įrangos kaina siekia 2000 PLN. Kalbant apie vandens modelius, kaina svyruoja nuo 500 PLN iki 3000 PLN. Šio tipo prietaisų atveju pats dizainas taip pat turi įtakos kainai. Moderniausi prietaisai kainuoja daugiau nei klasikiniai baltame, plastikiniame korpuse.

Geriausios oro užuolaidos 2021 m

Žiemą, įėję į šiltus kambarius, įleidžiame šalto oro. Ši problema veikia namus ir aptarnavimo punktus. Vasarą mes taip pat turime šią problemą, kai namuose temperatūra yra daug žemesnė nei lauke. Tada į vidų teka šiltas oras, dažnai su vabzdžiais. Štai kodėl restoranuose ir kituose aptarnavimo punktuose naudojamos oro užuolaidos, kurios taip pat gali būti naudojamos mūsų namuose. Kad jums būtų lengviau įsigyti tokio tipo įrangą, mes paruošėme šią čia oro užuolaidų reitingas.

Mūsų rekomendacijos

„Dimplex AC 6RN“

„Dimplex AC 6RN“ yra horizontali oro užuolaida, užtikrinanti daugialypį šilto oro srautą prie įėjimų. Šis prietaisas turi 2 lygius šildymo galios arba šalto ventiliatoriaus. Įranga valdoma nuotolinio valdymo pulteliu, kurio nuotolis yra iki 8 m, o tai labai palengvina užuolaidos naudojimą. Be to, korpuse yra valdymo jungikliai. Taip geriausia oro užuolaida turi iki 45 m3 / h našumą.

Rinkinyje yra reguliuojamas tvirtinimo laikiklis, leidžiantis montuoti prietaisą ant lubų ar sienos. Prietaiso korpusas pagamintas iš milteliniu būdu padengto plieno. Be to, šis modelis turi specialius dangčius, pagamintus iš karščiui atsparaus ABS plastiko.

Šis gaminys skirtas montuoti į dvigubas duris ir 900 mm pločio durų angas. Prietaisas skleidžia triukšmą 57 dB lygiu. Šios užuolaidos matmenys: plotis – 90,5 cm, aukštis – 21,4 cm ir gylis – 13,5 cm.

Šis modelis vertinamas dėl patikimo apdirbimo ir darbo efektyvumo.

„Dimplex AC 6RN“ yra prietaisas, kurio didžiausias nuotolis viršija 2,3 metrus virš grindų. Apskaičiuota, kad didžiausia šildymo galia yra 6 kW. Produktas sveria 7,2 kg ir yra 90,5 cm x 21,4 cm x 13,5 cm.

Privalumai

Surinkimas:

Vartotojų patogumui užuolaidą gamintojas suprojektavo taip, kad kuo labiau palengvintų jos montavimą. Dėl šios priežasties vartotojai gali pakabinti įrangą tiek nuo lubų, tiek prisukti prie sienos virš durų.

Diapazonas:

„Dimplex AC 6RN“ efektyviai izoliuoja šilto arba šalto oro srautą tiek per standartines 60 cm pločio, tiek ir dvigubas duris. Maksimalus durų plotis neturi viršyti 90 cm.

Svoris:

Įrangos kūnas sveria kiek daugiau nei 7 kg. Atsižvelgiant į oro užuolaidos efektyvumą ir variklio galią, tai yra optimalus svoris, kurį nebus sunku įdiegti.

Nuotolinis:

Rinkinyje yra nuotolinio valdymo pultas, kuriuo nuotoliniu būdu galime pakeisti įrenginio nustatymus. Maksimalus atstumas, kuriuo mes galime perjungti programas, yra 8 m.

Paslauga:

„Dimplex AC 6RN“ yra užuolaida su labai paprasta operacine sistema. Gerai aprašytas valdymo pultas ir ryškūs ženklai ant nuotolinio valdymo pulto leidžia patogiai naudotis įranga visiems.

Trūkumai

Dizainas:

Kai kurie vartotojai mano, kad prietaiso korpusas neatitinka elegantiško ir modernaus interjero. Dėl gana masyvaus korpuso ir daugybės angų produktas atrodo daug didesnis ir sunkesnis, nei yra iš tikrųjų.

Frico Pa2210Ce03

Pristatome modernią „Frico Pa2210Ce03“ oro užuolaidą. Įrangos matmenys yra: 34,5 cm x 21 cm x 105 cm, o jos svoris – 17 kg. Produkto šildymo galia yra 3 kW, o tai užtikrina efektyvų darbą ir intensyvų oro srautą.

Pateiktas prietaisas leidžia 3 laipsnių pūtimo jėgą nustatyti. Produkto veikimo diapazonas svyruoja nuo 900 m2 / h iki 1200 m2 / h. Modelio korpusas pagamintas iš patvarios, plieninės plokštės, padengtos specialia danga, apsaugančia konstrukciją nuo korozijos ir pažeidimų. Gana tylus veikimas yra puikus prietaiso pranašumas. Produkto keliamas triukšmas svyruoja tarp 42–51 dB, todėl įranga vartotojams nesukelia nepatogumų. Nors tai yra labai efektyvi didelės galios užuolaida, eksploatuojant modelis nesuvartoja per daug elektros energijos. Todėl naudojant įrangą …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *