Kategorijos
Uncategorized

Motociklų šalmas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Motociklininkų šalmas – pirkimo vadovas, reitingai ir testai

Ar ką tik nusipirkote savo pirmąjį dviratį ir jam reikia šalmo, o gal jūsų ankstesnis šalmas sulūžo? Tokiu atveju šis puslapis skirtas jums. Jame rasite geriausiai įvertintus modelius. Žemiau galite pamatyti kelių motociklų šalmų sąrašą. Tarp jų jis užėmė pirmąją vietą „Scorpion Exo-100“. Įranga labai tvirta, nes pagaminta iš patvaraus plastiko. Todėl avarijos atveju visą smūgio jėgą sugeria būtent išorinis paviršius. Šalmas sukonstruotas taip, kad motociklininkas galėtų laisvai pasiekti didelį greitį. Supaprastintos formos sumažina trintį. Diržai, pritvirtinti prie kaklo, neleidžia šalmui nuslysti nuo galvos ir yra patvarūs. Galima juos sureguliuoti. Modelio viduje yra minkštas, antialerginis vidpadis, kurį galima nuimti ir nuplauti. Tai palengvina produkto švarumą. Jei jums nepatinka šis modelis, rekomenduojame perskaityti motociklo šalmo aprašymas HJC CS-15. Modelis turi efektyvią vėdinimo sistemą. Įranga iš vidaus užpildyta minkštomis, lengvai prižiūrimomis putomis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį motociklų šalmą pirkti?

Norėdami užtikrinti saugų važiavimą, nusipirkę motociklą taip pat turėtumėte įsigyti šalmą. Ne tik jo dėvėjimas suteiks mums didesnį komfortą, bet Lenkijoje vairavimas be tinkamų galvos apdangalų yra nusikaltimas, už kurį baudžiama bauda ir baudos taškais. Negana to, avarijos atveju geras šalmas gali apsaugoti mus nuo negalios. Todėl reikėtų atidžiai apsvarstyti tokio tipo produkto pirkimą. Jei nežinote, kaip tai padaryti, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą. Dėka joje esančios informacijos sužinosite, kokį motociklų šalmą pasirinkti.

Šalmų tipai

Šiuo metu rinkoje yra 4 rūšių galvos apdangalai, kurie leis apsaugoti kaukolę kritimo atveju. Pirmasis tipas yra vientisi šalmai, kurių apvalkalas dengia visą veidą ir galvą. Pavadinimas kilęs iš to, kad apvalkalas buvo išlietas iš vienos medžiagos gabalo. Šio tipo gaminiai turi akių skydelį ir tinkamai išdėstytas angas bei ventiliacijos kanalus, kurie garantuoja oro tiekimą. Dėl konstrukcijos daugelis motociklininkų nusprendžia įsigyti tokio tipo gaminius.

Alternatyva yra žandikaulio įtaisai, kuriems būdingas didelis tvirtumas. Šio produkto trūkumas yra šiek tiek didesnis svoris, kuris ilgą kelią gali sukelti nepatogumų. Privalumai apima jo funkcionalumą. Negana to, nuleidus žandikaulio dalį, modelis primena vientisą šalmą. Be to, jei norite su kuo nors pasikalbėti dėvėdami šalmą, neturite jo nusivilkti.

Kitas tipas yra atvira įranga, skirta daugiausia motorolerių savininkams. Korpusas daugiausia apsaugo pakaušį, o visas priekis yra apsaugotas nuo vėjo.

Paskutinis šalmų tipas yra enduro šalmai, skirti profesionaliems motociklininkams, kurie vykdo ilgas keliones arba nori važiuoti lenktynių trasose. Šio tipo įrangos privalumas yra specialus stogas ir stipriai pastatyta žandikaulio dalis.

Patvirtinimai ir saugumas – kuris motociklo šalmas yra geriausias?

Prieš pirkdami jus dominantį modelį, įsitikinkite, kad jis yra visiškai saugus. Jei gaminys yra sertifikuotas ECE 22-05, tai reiškia, kad jis sėkmingai išlaikė Europoje būtinus bandymus. Šie bandymai apima apvalkalą, tvirtinimo detales ir skydelį. Taigi galite būti tikri, kad pirksite kokybišką tipą.

Vykdymo medžiaga

Jei norite įsigyti geriausią įmanomą modelį, turite patikrinti, kokios medžiagos buvo naudojamos šiai įrangai gaminti. Gaminant apvalkalą, dažniausiai naudojami polikarbonatai, nes jie yra labai kieti ir atsparūs deformacijoms. Be to, ši medžiaga pasižymi dideliu atsparumu tiek žemai, tiek aukštai temperatūrai. Taigi šalmą galite naudoti bet kokiomis oro sąlygomis. Kita termoplastinė medžiaga yra kavlar ir šilko rauginimas. Didžiausias tokio tipo įrangos privalumas yra maža kaina ir didelis patvarumas.

Kita medžiagos rūšis yra kompoziciniai pluoštai, tokie kaip stiklas ir anglis. Šio tipo medžiagų rišiklis paprastai yra sintetinė derva. Šios žaliavos yra labai atsparios įtrūkimams ar deformacijoms. Todėl važiuoti šalmu iš šios medžiagos yra labai saugu. Tačiau žinokite, kad tai yra daug brangesnis pasiūlymas.

Svoris

Norėdami užtikrinti patogų važiavimą, turėtume atkreipti dėmesį į mus dominančio modelio svorį. Turime jus įspėti, kad nėra vienintelio teisingo tipo recepto. Jei perkame per lengvą produktą, avarijos metu jis gali neapsaugoti mūsų kaukolės. Kita vertus, sunkūs modeliai yra nepatogūs ir neigiamai veikia mūsų vairavimo komfortą. Turite į tai atsižvelgti ir priimti sprendimus atsižvelgdami į savo pageidavimus.

Jei norite lengviausio šalmo, turėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti į atvirą modelį, kuris sveria nuo 1000 g iki 1400 g. Sudėtinių įtaisų vertė yra nuo 1350 g iki 1600 g. Sunkiausi yra žandikaulių gaminiai, kurių svoris yra 1800 g.

Ventiliacija – geriausias motociklo šalmas

Kad užtikrintumėte patogų važiavimą, įsitikinkite, kad šalmo vidus yra švarus. Daugelyje pigių modelių yra išgręžtos skylės nosies ir burnos lygyje, kad važiuodami galėtumėte patekti į orą. Šiek tiek brangesnė ir profesionalesnė įranga taip pat turi deguonies skylutes šalmo priekyje ir gale. Įdomi funkcija yra ta, kad kiekvienas vartotojas gali pats atidaryti arba uždaryti šias angas. Žinokite, kad net jei retai vairuojate motociklą, būtina turėti oro įleidimo angas, nes jos apsaugo nuo skydelio stiklo.

Vaizdo ieškiklis

Svarbus šalmo struktūros elementas yra jame esantis stiklas, leidžiantis stebėti kelią. Verta pasirinkti įrangą, kurioje galėtume pašalinti šį elementą ir, jei reikia, pakeisti kitu. Tai ypač svarbu, kai senas stiklas sulūžo arba buvo subraižytas.

Naudingas modelis yra stiklas, pagamintas iš tamsinto stiklo. Tai leis laisvai važiuoti pilnoje saulėje. Tuo pačiu metu verta investuoti į modelį su antifog danga, kuris pašalins nemalonų garavimą.

Motociklininkų šalmai geromis kainomis

Šio tipo produktų įsigijimo išlaidos labai skiriasi. Taip yra dėl to, kad dėl aukštos kokybės priedų reikia naudoti geras ir, deja, brangias medžiagas. Suma, kurią tikriausiai išleisime vientisam šalmui, svyruoja nuo 100 iki 350 PLN. Jei norite įsigyti įrangą iš termostatinio plastiko, ši suma bus padidinta. Iš kompaktiško apvalkalo pagaminti modeliai kainuoja apie 500 PLN. Brangiausias sprendimas yra anglies pluošto ir „Kevlar“ produktai – šios investicijos išlaidos gali siekti 3000 PLN.

5 geriausi motociklų šalmai. Nuomonės 2021 m

Šalmas apsaugo nuo galvos traumų važiuojant motociklu, paspirtuku ar net dviračiu. Niekas negali nuspėti pavojingos situacijos kelyje. Be to, už važiavimą be apsauginių galvos apdangalų baudžiama. Todėl verta apsisaugoti nuo nemalonių jo nebuvimo pasekmių. Dėl šios priežasties mes paruošėme jums motociklininkų šalmų, kurie yra labai populiarūs tarp vartotojų, reitingą.

1. „Scorpion EXO-100“ motociklo šalmas

Įdomus modelis, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra „Scorpion Exo-100“. Ši įranga užtikrina saugumą važiuojant motociklu. Nelaimingi atsitikimai kelyje yra ypač pavojingi motociklą vairuojantiems žmonėms. Šis šalmas labai apsaugo nuo daugelio sužalojimų.

Įranga pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Interjeras išklotas minkšta medžiaga, malonia galvos odai. Be to, įdėklas yra antialergiškas ir nuimamas, todėl jį galima plauti.

Šio modelio forma taip pat siekiama kuo mažiau apriboti važiavimo greitį, tuo pačiu maksimaliai apsaugant kaukolę. Vartotojas turi mažą baldakimą, kuris apsaugo nuo saulės. Jį galima išardyti. Be to, šalme yra ventiliacijos sistema, leidžianti reguliuoti oro srautą. Produktas taip pat turi skydelį, apsaugantį nuo saulės ir atsparų įbrėžimams. Be to, šis modelis išsiskiria klasikiniu dizainu. Šalmo korpusas yra matinis juodas. Dėl to jis atrodo elegantiškas. Vartotojai vertina šį gaminį dėl jo patvarumo.

„Scorpion Exo-100“ yra juodos spalvos motociklų šalmas. Produkto galima įsigyti nuo XS iki XL dydžio.

Privalumai

Išorinis apvalkalas:

Siekiant užtikrinti maksimalų vairuotojo saugumą vairuojant, išorinis apvalkalas pagamintas iš polikarbonato, kuris yra ypač patvari medžiaga, efektyviai sugerianti smūgio jėgą.

Tinkama vėdinimo sistema:

Net ilgas pasivažinėjimas šalmu nesukels per didelio galvos odos prakaitavimo. Visa tai dėka to, kad modelis turi tinkamą ventiliacijos sistemą. Papildomas privalumas yra tas, kad vartotojas gali reguliuoti oro srauto intensyvumą.

Geros kokybės skydelis:

Gaminyje yra geros kokybės skydelis. Šis elementas yra padengtas „Everclear“ danga, apsaugančia nuo įbrėžimų ir kitų nedidelių mechaninių pažeidimų.

Lengva užsegti diržą:

Vartotojai pabrėžia, kad šalmą užsidėti yra sklandu. Atsakingas už tai, be kitų greita diržo tvirtinimo sistema.

Antialerginė užtaisas:

Modelio interjeras padengtas antialergine medžiaga, kuri yra švelni liesti ir nedirgina odos.

Trūkumai

Garsinis triukšmas dideliu greičiu:

Asmenys teigia, kad įranga nebus tinkama ilgoms kelionėms už miesto ribų. Viskas dėl to, kad važiuodamas dideliu greičiu, vairuotojas gali girdėti nemalonų triukšmą.

2. HJC CS-15 motociklo šalmas

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be HJC CS-15 motociklo šalmo. Asmuo, nusprendęs pirkti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *