Kategorijos
Uncategorized

Karinės kuprinės

Ieškote talpios ir plyšimui atsparios karinės kuprinės? Nenorite nusivilti pirkiniu? Tokiu atveju būtinai patikrinkite reitingą šiame puslapyje, kuriame pateikiami geriausi šio tipo produktai. Jie tikrai pateisins visus jūsų lūkesčius. Straipsnyje aprašyti modeliai puikiai tinka ne tik žygiams po kalnus ir savaitgalio išvykoms už miesto ribų, bet ir įvairaus tipo stovykloms (įskaitant išlikimo pobūdžio stovyklas). Pirmoji vieta tenka kuprinei Wisportas žvirblis. Produkto talpa yra 30 l, jame yra speciali nešiojimo sistema, garantuojanti naudojimo patogumą. Negana to, minėtame modelyje yra du dideli skyriai, taip pat kelios mažesnės kišenės. Šis sprendimas leidžia tinkamai išdėstyti visus reikalingus daiktus. Antroje vietoje rasite kuprinę Wisport RANGER kurio talpa yra 32 litrai.Produkte yra nuimamas juosmens diržas ir reguliuojami pečių diržai, taip pat kelios vidinės ir išorinės kišenės. Rinkinyje yra praktiškas lietpaltis, kuris pasirodo nepaprastai naudingas staigių orų pokyčių metu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią karinę kuprinę pirkti?

Pirkinių vadovas

Karinė kuprinė nėra visiems vartotojams skirta įranga. Daugeliui žmonių pakanka kuprinės, skirtos žygiams ir ekskursijoms, arba miesto kuprinės. Karines taktines kuprines renkasi tie žmonės, kurių gyvenime kariuomenė vaidina didelį vaidmenį, arba jie eina į išgyvenimo keliones ir tokia kuprinė gali įvykdyti tokios kelionės užduotį. Taip yra todėl, kad jis yra erdvus, patvarus ir pakankamai tinka. Tačiau atskiri kuprinių modeliai gana ženkliai skiriasi, tad kaip išsirinkti gera ir pigi karinė kuprinė kad jis atitiktų visus mūsų reikalavimus.

Tuo tikslu buvo sukurtas šis vadovas, kuriame pristatysime svarbiausias karinės kuprinės savybes, taip pat funkcijas, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami. Taip pat pristatysime jus antroje dalyje karinės kuprinės reitingaskad galėtumėte susipažinti su pirmaujančiais modeliais Lenkijos rinkoje.

Patvarumas

Svarbiausia karinės kuprinės savybė yra jos patvarumas. Kadaise karinės kuprinės ilgaamžiškumas buvo stora ir sunki medžiaga. Dabar, kai atkreipiame dėmesį į stuburo neperkrovimą, tokios medžiagos nebenaudojamos. „Cordura® 500D“ yra geriausia medžiaga, pasižyminti dideliu mechaniniu ir oro poveikiu atsparumu, taip pat lengva. Ieškokite dvigubų siūlių ir įsitikinkite, kad jos nesuvynioja.

Norint, kad kuprinė tarnautų gerai, medžiaga taip pat turi būti nepralaidi vandeniui, o kuprinės pagrindas turi būti pagamintas iš tokių medžiagų, kurios, padėjusios ant drėgnos žemės, neįleistų drėgmės į vidų. Geriausia karinė kuprinė taip visi daiktai bus perkelti nesušlapę ir nesugadinti. Tačiau nė vienas modelis negali išgyventi debesų su sausu turiniu. Šiuo atveju yra gera idėja įsigyti specialų, vandeniui nepralaidų dangtelį, kuris apsaugotų kuprinę. Toks dangtis turi visas užklijuotas siūles ir atsparumą siekia iki 3000 mm H2O.

Patogumas

Kalbėdami apie patogumą, pirmiausia turime omenyje patogumą nešiotis kuprinę. Šiuo tikslu būtina pažvelgti į nugaros struktūrą. Kaip ir bet kuri kuprinė, skirta kelionėms kalnuose ar tiesiog sunkiems kroviniams vežti, karinės kuprinės taip pat turi tinkamai kontūruotą nugarą, kad svoris būtų tinkamai paskirstytas. Pirmiausia atminkite, kad visos kuprinės svoris turėtų būti maždaug 20–30% jūsų svorio. Jei norite nešiotis daugiau, nepadės net geriausiai sukonstruota kuprinė

Šį svorį nešate saugiu stuburui. Kas yra, taip geriausia karinė kuprinė? Visų pirma, kuprinėje turi būti tinkamai pastatyta nešiojimo sistema. Jei kuprinė turi vidinį rėmą, patikrinkite, ar reguliavimo sistema leidžia pritaikyti jūsų figūrą. Taip pat gerai, jei kuprinės medžiaga neprilimpa prie vartotojo nugaros ir turi, pavyzdžiui, tarpinį tinklelį, leidžiantį keistis oru.

Jei norite gabenti didelius krovinius, kuprinėje turėtų būti krūtinė ir klubo diržas. Abi juostos stabilizuoja svorį priartindamos jį prie vartotojo, todėl svoris iš dalies perkeliamas iš stuburo į klubus. Geras klubo diržas gali perkelti iki 70% apkrovos iš stuburo į klubus. Pečių diržus taip pat turėtų būti galima pritaikyti prie figūros, be to, gerai, kad jie yra pakankamai platūs, kad nepriliptų prie pečių.

Kišenės

Kaip taisyklė, karinėje kuprinėje yra daug kišenių. Taktinėse kuprinėse taip pat yra įvairių tipų kišenių ir kompensacinių diržų. Pradinė prielaida apie tokios kuprinės egzistavimą buvo ta, kad jos turinys turėtų leisti jos savininkui išgyventi 3 dienas nelaimės atveju. Taigi turinys turėjo būti įvairus, pradedant maistu ir gėrimais, baigiant medicinos reikmenimis ir baigiant įranga. Kuprinėje turėtų būti atskiros dalys kiekvienai produktų kategorijai.

Taigi, jei vykstate į tikrą išgyvenimo kelionę, atkreipkite dėmesį į tai, ar lengvai pasiekiate vandenį, vaistus, degtukus ir ar kišenių skaičius leidžia suskirstyti paslėptus daiktus pagal jų kategorijas ir lengvai prieiti prie jų. Tai pasiekiama ir patogiais užtrauktukais ir sagtimis, kurias lengva naudoti.

Talpa

Kitas klausimas yra kurią karinę kuprinę pasirinktikalbant apie pajėgumus. Tai daugiausia priklauso nuo planuojamos kelionės tipo ir reikiamų daiktų kiekio. Rinkoje yra labai platus taktinių kuprinių pasirinkimas. Jie turi skirtingus dydžius, populiariausi yra 9,5l, 20l, 25l, 28l, 32l, 36l, 45l, 65l. Kai kuriuose modeliuose papildomai įrengta saulės baterija, kurios dėka galite įkrauti elementą. Todėl išanalizuokite į kelionę pasiimamų daiktų skaičių ir pritaikykite prie jo kuprinės dydį.

Karinės kuprinės geromis kainomis

Pigiausios rinkoje esančios karinės kuprinės yra maždaug 100 PLN. Paprastai tai yra nedideli 9,5 litro modeliai, skirti aktyviems žmonėms, pavyzdžiui, bėgikams. Dažnai tokiuose modeliuose yra hidratacijos kasetė su skylute, leidžiančia vamzdį išleisti lauke, todėl bėgikui lengva patekti į vandenį.

Maždaug už 400 PLN galite nusipirkti kuprinę, kurioje pagrindinis skyrius turi 90 litrų, dažnai tokio tipo kuprinėse yra įvairių priedų, tokių kaip talpi baldakimas duonos dėžės forma, kurią galima nuimti, vienos dienos kuprinė, kurią galima pritvirtintas prie rinkinio arba naudojamas atskirai. Taip pat galite rasti suspaudimo diržo sistemą arba labai storą ir patogų klubo diržą.

Geriausios karinės kuprinės 2021 m

Mūsų rekomendacijos

Wisportas žvirblis

„Wisport Sparrow“ yra karinė-miesto-išlikimo kuprinė. Jo talpa yra 30 litrų, o viršutinė medžiaga pagaminta iš CORDURA medžiagos. Ši kuprinė tinka slidinėti, važinėti dviračiu ar kopti į uolas. Šiame modelyje naudojama ACS („Air Comfort System“) pakabos sistema, kuri užtikrina gerą standumą, taip pat nugaros ventiliaciją, ir buvo aprūpinta pailgomis diržais su greitu atleidimu.

Viduje vartotojas ras 2 erdvius skyrius ir talpią vidinę kišenę. Kuprinės priekyje yra užtrauktuku užsegta kišenė. Visi naudojami užtrauktukai yra YKK, o sagtys yra iš „Duraflex“.

Šioje funkcionalioje ir patikimoje kuprinėje buvo sumontuota sistemos diržų sistema, daugybė skyrių ir kišenių. Bendras šio modelio svoris yra 950 g, o išoriniai matmenys yra 48 cm x 35 cm x 22 cm.

Mes taip pat turime šoninius suspaudimo diržus, kad pakeistume kuprinės tūrį ir pritvirtintume papildomą įrangą. Nuomonės apie karines kuprines „Wisport Sparrow“ teigia, kad tai produktas, pasižymintis solidumu ir gera darbo kokybe, ir tinkamas tiek važinėti po miestą, tiek kelių dienų kelionėms. Privalumas yra ir platus šio modelio spalvų spektras.

Karinės kuprinės „Wisport Sparrow II“ talpa yra 30 litrų, jos matmenys: 48 cm x 35 cm x 22 cm. Produktas sveria 0,95 kg.

Privalumai

Universalus personažas:

Aprašytas modelis puikiai tinka ne tik kariams ar išgyvenimo stovyklų dalyviams. Tai taip pat puiki kuprinė žmonėms, mėgstantiems žygius pėsčiomis po kalnus, keliones dviračiais ar vykstančius į lėktuvą.

Didelis kišenių ir skyrių skaičius:

Viduje rasite du didelius skyrius ir 3 mažesnes kišenes. Tai reiškia, kad mes galime tinkamai sutvarkyti visus daiktus ir greitai rasti tai, ko mums reikia.

Speciali nešimo sistema:

Naudojama SAS ergonominė karinė nešiojimo sistema užtikrina ne tik patogumą nešioti, bet ir pakankamą nugaros ventiliaciją.

Rėmo vieta:

Kuprinė buvo pasiūta taip, kad joje būtų galima sumontuoti aliuminio rėmą. Dėl to produktas išliks standus, net kai jis bus labai apkrautas.

Lengvas pakavimas:

Pagrindinio skyriaus užtrauktukas tęsiasi iki dugno, todėl žymiai lengviau supakuoti daiktus.

Trūkumai

Rėmas neįtrauktas:

Jei norite sumontuoti rėmą, turite jį nusipirkti atskirai. Pasak vartotojų, tai yra papildomos išlaidos.

Wisport RANGER

„Wisport RANGER“ yra išgyvenimo kuprinė, puikiai tinkanti kelionėms po kelias dienas. Bet ji puikiai tiks ir kaip miesto kuprinė. Jo talpa yra 30 litrų. Kuprinėje yra vienas pagrindinis skyrius ir keturios kišenės. Visi užtrauktukai yra iš „Wisport“, o sagtys – iš gamintojų „ITW Nexus“ ir „Duraflex“. Kuprinė pagaminta iš vandeniui atsparios „Cordura“ medžiagos, jos dydis 47 cm x 30 cm x 23 cm, o jos svoris – 1150 g.

Vartotojas ras paminkštintas, minkštas pečių juostas, reguliuojamą ir nuimamą juosmens diržą bei diržų sistemą papildomai įrangai pritvirtinti. Kompresiniai diržai priekyje ir šonuose leidžia greitai pritaikyti kuprinę prie turimo turinio ir specialias, trumpas sagtis. leiskite kuprinę nedelsiant nuleisti ant žemės.

Komplekte klientas gauna ir peleriną …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *