Kategorijos
SEO

Inkaro frazės

Inkaro tekstas visada buvo karšta diskusijų tema, tačiau dėl „Google“ algoritmo pakeitimų, kurie turėjo įtakos nuorodų kūrimui , jis nėra kaip niekad svarbus . Nors dauguma žinojo, kad natūralių nuorodų profilis neprilygsta daugumai nuorodų su tiksliniu raktiniu žodžiu pagrįsto inkaro tekstu, tai daugeliui SEO netrukdė vykdyti raktinių žodžių tyrimas inkaro teksto, daug kurdamas kliento nuorodas. savo prašymu.

Ką galima laikyti natūraliu inkaro tekstu

Nors yra daugybė straipsnių, kuriuose nagrinėjama to, kokio inkaro teksto dalis turėtų būti atsitiktinai parinkta, ir kiek procentų galite išsisukti taikydami pagal konkrečias raktinių žodžių frazes, svarbiausia yra tai. Natūralus yra natūralus. Nėra tikslių procentų, kai kalbama apie natūraliai gamtoje atsirandantį tekstą ar bent jau internetą.

Viskas priklauso nuo to, kad „Google“ žino, kad visos svetainės nėra SEO ekspertų valdomos, o žiniatinklio valdytojai, kurie nėra išmanūs SEO, paprastai nemano susieti svetainių naudodami tam tikrą raktinę frazę. Jei pažvelgtumėte į vidutinio žiniatinklio valdytojo tinklalapį, kuriame jie norėtų pasidalinti savo mėgstamomis svetainėmis tam tikra tema, yra tikimybė, kad jie susies su tomis svetainėmis naudodamiesi svetainės pavadinimu, svetainės URL ar atsitiktinai, pavyzdžiui, svetaine ar apsilankymu. šioje svetainėje . Pavyzdžiui, šioje svetainėje yra nuorodų sąrašas, kartais su http: //, bet dažnai ne.

Dabar tai gana natūralu. Štai kodėl kurdami nuorodas turite ieškoti būtent tokių svetainių.

Kaip ne raktiniais žodžiais pagrįstas inkaro tekstas vis dar gali padėti reitinguoti

Naudojant aukščiau pateiktą pavyzdį, nė vienoje iš svetainių, kuriose yra nuorodų, nereikia pridėti raktinių žodžių inkaro teksto, pvz., Diabeto šaltinių . Kodėl? Nes visos šios nuorodos yra diabetui skirtoje svetainėje ir diabeto ištekliams skirtame puslapyje. Taigi, kai „Google“ tikrintuvai ateina patikrinti nuorodų, jie žino, kad viskas tame puslapyje turėtų būti susijusi su diabetu ir tikriausiai įskaitys svetaines, susietas su diabeto ištekliais. Tai, žinoma, darant prielaidą, kad likusios nuorodos iš tikrųjų yra susiję ištekliai.

Taigi, ko iš to galite išmokti? Jei prašote tinkamų nuorodų atitinkamose svetainėse, jums nereikia jaudintis dėl inkaro teksto. Taigi jūsų tikslas ieškant natūralių inkaro teksto nuorodų bus rasti labai aktualias svetaines. Tai apima svetaines, kurios yra…

  • Visiškai apie temą, glaudžiai susijusią su tema, kuriančia nuorodas, pavyzdžiui, aukščiau pateiktame pavyzdyje.
  • Kokybiški nišos katalogai tinkamoje kategorijoje. Pagalvokite apie vestuvių fotografų svetainę, susietą vestuvių pardavėjų kataloge.
  • Stiprūs vietiniai katalogai tinkamoje kategorijoje vietinėms įmonėms.
  • Tinklaraščiai glaudžiai susijusi tema.

Neprašant konkretaus inkaro teksto, jūsų, kaip nuorodų kūrimo, darbas bus dar lengvesnis. Užuot turėję siųsti konkrečią informaciją susiejimo užklausose, turite siųsti tik tokį paprastą dalyką, kaip šis.

Gerbiamasis (čia įrašykite svetainės savininko vardą),

Turite puikią svetainę (čia įterpkite temą). Aš tiesiog pagalvojau, kad pranešu jums apie (įterpkite vardą čia) – jie siūlo daugybę (čia įterpkite informaciją, produktus ar paslaugas), kurie gali būti įdomūs jūsų lankytojams. Jų svetainė yra (čia įterpkite URL) – tikiuosi jums tai gerai tinka!

Pagarbiai,
Tu

Prašymas dabar atrodo draugiškesnis ir ne toks reiklus, kaip įprasti, kai žiniatinklio valdytojams sakote, ką norite, kad jie įdėtų į savo svetainę.

Kai reikia raktinio žodžio inkaro teksto

Kiekviena jūsų sukurta nuoroda nebūtinai turi būti tinklalapyje, kuris yra glaudžiai susijęs su jūsų. Pavyzdžiui, jei jūsų svetainė yra apie akcijų rinkos kotiruotes, galbūt norėsite sukurti nuorodas svečiams rašant tinklaraščius tinklaraščiuose, kuriuos investuotojai greičiausiai prenumeruoja. Šie tinklaraščiai galėtų būti labiau orientuoti į verslą ir apimti daug temų. Tai puikus laikas naudoti raktiniu žodžiu pagrįstą inkaro tekstą, nes nuoroda nebus svetainėje, skirtoje tik investicijoms į vertybinių popierių biržą.

Kaip galite pamatyti savo svetainės ir konkurentų inkaro tekstą

Yra daugybė įrankių, kurie leis jums pereiti atgalinių nuorodų sąrašą ir perskaityti inkaro tekstą. Jei norite eksportuoti sąrašą į skaičiuoklę, galite suskirstyti nuorodas pagal inkaro tekstą ir taip jas suskaičiuoti. Arba galite naudoti pažintinio SEO atgalinių nuorodų ataskaitas, kurios suteikia jums patogų ir lengvą žvilgsnį į tokį inkaro teksto debesį.

Taip pat galite naudoti atgalinių nuorodų sąrašo rodinį pagal inkaro tekstą.

Iš esmės tai turėtų suprasti, kokį inkaro tekstą jūsų svetainė ar konkurentai naudojo labiausiai. Jei pastebite, kad didelis skaičius turi raktiniais žodžiais pagrįstą inkaro tekstą (ypač jei procentų mėgėjams jis viršija 60%), turėtumėte stengtis sukurti daugiau sąsajų su natūraliu, be raktinių žodžių paremtu inkaro tekstu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *