Kategorijos
Uncategorized

Geros žaidimų grafikos kortelės iki 300 PLN – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Remiantis vartotojų nuomonės analize, šiuo metu geriausia vaizdo plokštė žaidimams iki 300 zlotų yra „MSI GeForce GT 1030 LP“. Tai modelis su 64 bitų magistrale ir 2 GB GDDR5 atmintimi, kuris buvo pagamintas iš tvirtų komponentų, dėl to jis yra patvarus. Tai užtikrina sklandų vidutinio sunkumo žaidimų veikimą ir neleidžia vaizdui nuolat mikčioti (o tai gali prarasti). Įrangoje yra pasyvi šilumos kriauklė, apsauganti ją nuo perkaitimo. Įdomu tai, kad laikrodžio greitį, įtampą, aušinimo galią ir kitus parametrus galima lengvai valdyti, yra specialus „Afterburner“ įrankis su intuityvia sąsaja. Reikėtų paminėti, kad kortelėje yra HDMI ir DVI-D jungtis. Mūsų apžvalgoje taip pat rasite kelių kitų dėmesio vertų modelių aprašymus. Antroji vieta yra „ASUS GeForce GT 1030 PH“ – aparatinė įranga su tyliu ventiliatoriumi ir galingu procesoriumi. Jis turi 64 bitų magistralę, o atminties talpa yra 2 GB.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią vaizdo plokštę žaidimams pasirinkti iki 300 zlotų?

Kad galėtumėte žaisti kompiuterinius ir interneto žaidimus, kompiuteryje turite turėti atitinkamą aparatinę įrangą. Pagrindas yra grafikos plokštė, kuri nustato ekrane rodomo vaizdo kokybę ir animacijos sklandumą. Šis vadovas parodys, kaip rasti tokį produktą. Prie jo pridėjome 3 modelių sąrašą, kurių pirkimui nereikia išleisti visų santaupų.

Geriausia žaidimų grafikos plokštė iki 300 PLN 2021 m. Priklauso nuo kelių pagrindinių parametrų, įskaitant: atmintį, jos tipą ir magistralę (tai jungčių rinkinys, perduodantis signalą į kompiuterį). Jei planuojate paleisti žaidimus 1920 x 1080 pikseliais („Full HD“), pakaks 2 GB atminties modelio. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo daugiau atminties turi produktas (nuo to priklauso kadrų perėjimo sklandumas). Kalbant apie jo rūšis, šiandien rinkoje populiariausios kortelės yra GDDR5 kortelės. GDDR3 yra šiek tiek senesnio tipo ir, nors tokios atminties modeliai yra pigesni, jų žaidimų našumas bus daug prastesnis. Autobuso atveju jo minimali vertė yra 64 bitai. Tai tinka nereikliems žaidimams. Aukštos raiškos interneto žaidime reikalaujama, kad šis konstrukcijos elementas būtų mažiausiai 128 bitų. Geresnės kokybės autobusai turi 512 ar net 4096 bitus (tačiau jie daugiausia skirti reikliausiems žaidėjams).

Parduotuvėse esančios grafikos plokštės skiriasi nuo naudojamo grafikos procesoriaus. Tai yra svarbiausias šio tipo gaminio elementas. Galite rinktis iš dviejų variantų, ty „AMD Radeon“ arba „Nvidia GeForce“. Laimei, minėtų procesorių skirtumai nedideli, todėl nėra per daug rizikos, kad nusivilsite pirkiniu. Dažnai net profesionalams kyla problemų nurodant, kuris modelis yra geresnis vaizdo kokybės požiūriu, įskaitant 3D.

Dažnai sakoma, kad geriausios žaidimų grafikos plokštės iki 300 PLN taip pat turi tinkamą jungties tipą. Šiuo metu daugumoje modelių yra jungtis „PCI Express x16 v.3.0“ standarte (dažnai apibūdinama kaip „PCI Express 3.0“). Galite būti tikri, kad perkant tokį žymėjimą turintį gaminį jis yra toks modernus ir technologiškai pažangus, kad tikrai taip pat bus efektyvus.

Grafinių kortelių žaidimams iki 300 PLN – reitingas

„MSI GeForce GT 1030 LP“

„MSI GeForce GT 1030 LP“ vaizdo plokštė turi 2 GB GDDR5 atminties. Jo bėgis turi 64 bitus ir jo tikrai pakanka norint paleisti vidutinio sunkumo žaidimus. Naudojamas grafikos procesorius yra „Nvidia GeForce GT 1030“. Kadangi produktas pagamintas iš aukštos kokybės komponentų, jis yra ypač patvarus ir efektyvus.

Pateiktas modelis turi labai modernią sąsają, leidžiančią realiu laiku stebėti įtampą, laikrodžio greitį, ventiliatoriaus efektyvumą, taip pat tikslinį galios lygį (pritaikytą vartotojo reikalavimams žaidimui). Dėl to, kad gaminyje yra HDMI ir DP lizdas, jis garantuoja sklandų vaizdo atkūrimą net 4K formatu. Naudojamos jungties tipas yra PCI Express x16 v.3.0.

Vartotojai sutinka, kad tai yra žaidimų vaizdo plokštė už gerą kainą. Jis naudoja daugybę šiuolaikinių technologijų, kurių dėka kompiuterio ekrane rodomi žaidimo vaizdai yra labai geros kokybės, o animacijos yra sklandžios ir netrukdo.

„MSI GeForce GT 1030 LP“ yra gera vaizdo plokštė žaidimams iki 300 PLN. Jo atmintis yra 2 GB, o magistralės plotis – 64 bitai.

Privalumai

Pasyvus aušinimas:

Įranga yra apsaugota nuo perkaitimo, kuriam įtakos turi pasyvus aušinimas. Radiatoriai yra tinkamai sukonstruoti ir efektyviai pašalina šilumos perteklių, naudojant konvekcijos reiškinį.

„Afterburner“ įrankis:

Mes galime lengvai valdyti laikrodžio greitį, tikslinės kortelės galios lygį, ventiliatoriaus efektyvumą ir įtampą. Tai leidžia „Afterburner“ su intuityvia sąsaja.

HDMI jungtis:

Modelyje sumontuota HDMI jungtis, dėl kurios galime prijungti kompiuterį prie televizoriaus ar projektoriaus ir gauti geresnį vaizdą.

Patvarūs komponentai:

Kortelės gamybai buvo naudojami patvarūs komponentai, užtikrinantys patikimą veikimą net esant didelei apkrovai (įjungus reiklų žaidimą ar programą).

Kompaktiškas dydis:

Skiriamasis įrangos bruožas yra mažas dydis. Kortelė tikrai tilps į centrinio bloko korpusą.

Trūkumai

Didėjančio našumo problema:

Žaidėjai pastebėjo, kad modelio našumą galima padidinti iki maždaug 4000 MHz, o ne 6000 MHz, kaip tikina gamintojas (taip yra dėl 3000 MHz laikrodžio).

„ASUS GeForce GT 1030 PH“

„ASUS GeForce GT 1030 PH“ yra vaizdo plokštė su 2 GB GDDR5 atmintimi ir 64 bitų magistrale. Gaminyje yra ventiliatorius su dvigubais rutuliniais guoliais, kuris prailgina jo tarnavimo laiką. Savo ruožtu „Auto-Extreme“ technologija su „Super Alloy Power II“ prisideda prie didesnio minėto modelio patvarumo ir našumo.

Šios kortelės grafinis procesorius yra „Nvidia GeForce GT 1030“. Vartotojas, atsižvelgdamas į savo poreikius, gali savarankiškai reguliuoti įtampą, laikrodžio greitį ir ventiliatoriaus greitį, kad gaminys veiktų taip, kad atitiktų jo reikalavimus. „ASUS“ prekės ženklo modelyje naudojama jungtis yra „PCI Express x16 v.3.0“.

Pateikta vaizdo plokštė yra labai populiari tarp vartotojų. Pagrindinis jo pranašumas yra patikimumas. Dėl šiuolaikinio ventiliatoriaus trintis sumažėjo. Tai užtikrina sklandų gaminio veikimą ir galimybę žaisti nesmaugiant vaizdų ar animacijų. Daugelis žmonių pastebėjo, kad prireikus galite savarankiškai pagerinti minėto modelio veikimą, įjungdami išplėstinių nustatymų režimą.

ASUS GeForce GT 1030 PH aparatūra turi 2 GB GDDR5 atminties. Tai modelis su 64 bitų magistrale.

Privalumai

Sparno mentės ventiliatorius:

Kortelėje yra modernus, patentuotas „Wing-Blade“ ventiliatorius, kuris veikia tyliai ir užtikrina efektyvų aušinimą. Tai veikia 30% tyliau, palyginti su ventiliatoriais, naudojančiais senesnes technologijas.

Didelio našumo grafikos procesorius:

Išskirtinis įrangos bruožas yra novatoriškas grafikos procesorius su „XSplit Gamecaster“ funkcija, leidžiančia pakeisti jo našumą (galite jį pritaikyti pagal savo poreikius).

Sklandus žaidimo veikimas:

Surinkę kortelę centriniame bloke galime pamatyti, kad žaidimai vyksta sklandžiau. Tai taikoma ir tiems, kurie turi „Full HD“ raišką.

Lengva surinkti:

Vartotojai pripažįsta, kad įrangą montuoti centriniame kompiuterio bloke nėra sunku (jos matmenys maži). Tai patvirtino ir žaidimų iki 300 zlotų grafikos kortelių testas.

Trūkumai

Greitai įkaista:

Jei pakeisime procesoriaus veikimą, aparatinė įranga gali pradėti kaisti labiau (net jei joje yra aktyvi aušinimo sistema).

Gigabaitų „GeForce GT 1030 2GB“

„Gigabyte GeForce GT 1030 2GB“ vaizdo plokštė užtikrina sklandų visų žaidimų veikimą. Stabilų jo veikimą užtikrina patvarus ventiliatorius, kuris efektyviai pašalina šilumos perteklių. Modelyje yra HDMI lizdas ir DVI-D jungtis, dėl ko galime atkurti vaizdo įrašus net 4K kokybe.

Kortelės matmenys yra vienodi: aukštis – 15 mm, plotis – 69 mm ir ilgis – 150 mm. Jo atmintis yra 2 GB, o atminties laikrodis – 6008 MHz. Aparatinė įranga palaiko „DirectX 12“ ir „OpenGL 4.5“. Rinkinyje yra žemo profilio dangtelis galiniams prievadams.

Kodėl „Gigabyte GeForce GT 1030 2GB“ kortelė įtraukta į sąrašą? Vartotojai apie tai paskelbė daug teigiamų komentarų. Jų nuomone, svarbiausi įrangos pranašumai yra šie: efektyvus aušinimas, sklandaus vaizdo užtikrinimas aukštos raiškos ir galimybė naudotis naudingomis jungtimis. Žaidėjams taip pat patinka galimybė pakeisti pagrindinius kortelės parametrus naudojant specialią programą.

„Gigabyte GeForce GT 1030 2GB“ modelis turi 64 bitų magistralę. Jame buvo įrengta 2 GB talpos GDDR5 atmintis.

Privalumai

HDMI ir DVI-D jungtis:

Kortelėje yra HDMI jungtis, taip pat DVI-D. Tai reiškia, kad galime prijungti kompiuterį, pavyzdžiui, prie projektoriaus ar didelio ekrano televizoriaus ir gauti vaizdą net 4K kokybe. Tai leidžia pamatyti daugiau informacijos.

„Aorus“ grafinis variklis:

Naudodamiesi „Aorus Graphic Engine“ programa, mes galime laisvai keisti pagrindinius kortelės parametrus. Jis turi intuityvią sąsają ir leidžia reguliuoti laikrodžio greitį, ventiliatoriaus profilį, įtampą ir tikslinę galią.

Efektyvus aušinimas:

Efektyvus ventiliatorius yra atsakingas už šilumos pertekliaus pašalinimą. Tai suteikia kortelei maksimalų veikimą esant žemiausiai įmanomai temperatūrai.

Trūkumai

Garsus darbas:

Pirkėjai pastebėjo, kad po kelių valandų lošimo kortele pradeda kelti daug triukšmo, kuris gali varginti. Tokiu atveju galbūt norėsite įjungti aparatūros našumo įrankį.

„Gigabyte Radeon RX 550 Gaming OC“

„Gigabyte Radeon RX 550 Gaming OC“ kortelė išsiskiria naudojamu grafikos procesoriumi. Tai „AMD Radeon RX 550“, kuris garantuoja labai gerą našumą ir puikią vaizdo kokybę. Naudojamos atminties tipas yra GDDR5, jos dydis yra 2 GB. Gamintojas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *