Kategorijos
Uncategorized

Geros „Semilac“ UV lempos – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Šių produktų nebėra

Semilacas vedė 36 vatus

„Semilac UV Led 36 Watt“ lempa turi net 18 šviesos diodų, kurių kiekvieno galia yra 2 W. Dėl to jis gali išgydyti bet kokį hibridinį laką, akrilą ir visus „Semilac“ LED gelius. Šis prietaisas turi tris kietėjimo režimus – 5, 20 ir 30 sekundžių.

Tai reiškia, kad medžiagos sukietėjimo lauksime ne ilgiau kaip pusę minutės. Dėl to ši įranga sutaupys mums daug laiko. Šis produktas turi tik 3 mygtukus, todėl juo lengva naudotis. Nepaisant mažo dydžio, į jį lengvai galime tilpti ranką ar net koją.

Šiame modelyje yra ventiliatorius, kuris pagreitina kietėjimą. Jo dugnas buvo įmontuotas magnetiniu būdu, o tai palengvins pedikiūrą. Prietaisas taip pat turi automatinį jutiklį, kuris įsijungia įkišus ranką.

Produktas pasižymi įdomiu stiliumi, kuris suteiks spalvų kiekvienam biurui. Be to, jis veikia labai tyliai. „Semilac UV Led 36 W“ lempa vertinama dėl ilgaamžiškumo ir paprasto naudojimo.

„Semilac Led 36W“ lempa skirta hibridiniam lakui kietinti. Modelio matmenys yra tokie: 21,6 cm x 22 cm x 9 cm. Produktas turi baltą korpusą.

.

Privalumai

Apačia:

Prie magneto pritvirtintą apatinę dalį lengva atjungti. Tai yra patogus sprendimas, ypač kai mums reikia atlikti pedikiūrą arba norime kruopščiai išvalyti lempą.

Trumpas kietėjimo laikas:

Prietaisas leidžia lakui sukietėti per 5 sekundes. Tai yra didelis laiko taupymas. Tačiau turite atsiminti, kad jei nagus dažome tamsia spalva, turime pratęsti ekspozicijos laiką.

Automatinis jungiklis:

Jei ištrauksime ranką iš tunelio, įranga automatiškai išsijungs. Jums nereikia spausti jokio mygtuko ar atjungti įrenginį nuo maitinimo šaltinio.

Trūkumai

Būstas:

Keletas nuomonių mini, kad būsto kokybė nėra pati geriausia. Šis elementas yra linkęs įbrėžti.

„Semilac“ lankstus

„Semilac Flexible“ modelis yra labai populiarus, pilnas nagų priežiūros rinkinys, kuriame, be lakų ir kietiklių, taip pat rasite 24 W LED UV lempą. Daugelis žmonių šį produktą renkasi pradėdami nuotykius su hibridiniu ir geliniu manikiūru. .

Didžiausias modelio privalumas yra didelis įėjimas – į prietaisą galite įkišti visą ranką. Tai labai taupo laiką. Gamintojas užtikrina, kad visų sluoksnių klijavimas ir jų sukietėjimas užtruktų ne ilgiau kaip 30 minučių. Lempos viduje yra magnetinis dugnas, kurį lengva valyti. Mašinoje taip pat yra praktiškas ventiliatorius, todėl jums nereikia jaudintis dėl prietaiso perkaitimo. Be to, lempa turi įmontuotą judesio jutiklį, todėl, kai tik pašalinsite ranką, įranga persijungs į budėjimo režimą. Jei nenaudosite kelių minučių, prietaisas pats išsijungs, kad taupytų elektrą.

Vartotojai yra labai patenkinti pasirinkus „Semilac Flexible“, nes pirkdami gausite pagrindą, be dulkių medvilnės pagalvėles, acetoną, valysite nagus, 2 medines dildes, poliravimo bloką ir 4 lakus. Žmonės, nusipirkę įrenginį, savo nuomonėje taip pat gyrė patrauklias pirkimo išlaidas.

„Semilac Flexible LED 48/24 W“ yra lempa hibridiniams lakams ir geliams kietinti. Produktas parduodamas rinkinyje su įvairiais manikiūro aksesuarais.

Privalumai

Magnetinis dugnas:

Pateiktas modelis turi magnetinį dugną, kurį lengva nuimti. Tai ypač naudinga, kai norite atlikti pedikiūrą, taip pat kruopščiai išvalyti prietaisą.

Ventiliatorius:

Įranga aprūpinta efektyviu ventiliatoriumi, kuris efektyviai vėsina rankas, užtikrinant maksimalų komfortą gydymo metu.

Būtini priedai:

Pirkdami žibintą gauname vadinamąjį pradinė pakuotė. Jame yra daug naudingų priedų. Tarp jų verta išryškinti poliravimo kaladėlę ir medines dildes, kurios leidžia mums tinkamai paruošti nagų plokštelę, prieš ją tepant hibridiniu laku.

Vykdymas:

Produktas pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Tai galite pasakyti iš to, kad po ilgo naudojimo ant korpuso nėra jokių įbrėžimų žymių.

Trūkumai

Lako spalvos:

Kai kurių žmonių teigimu, hibridinių lakų spalvos, įtrauktos į rinkinį, buvo parinktos ne geriausiai.

„Semilac“ 24 / 48W

Mes raginame jus įsigyti „Semilac UV LED 48 / 24W“ lempą. Kaip rodo pavadinimas, atsižvelgiant į nustatymus, gaminio galia yra 24 W arba 48 W. Vartotojas gali pasirinkti, kaip intensyviai prietaisas turėtų veikti. Daugiau vatų prilygsta greitesniam spalvų kietėjimui ir greitesniam darbui, tačiau reikia būti atsargiems.

Pateiktas modelis yra labai gerai pagamintas prietaisas, kuris tarnaus jums daugelį metų. Lempos dizainas yra gražus, todėl įranga atrodys gerai. Tačiau didžiausias modelio privalumas yra jo talpa. Mes lengvai galime įkišti visą ranką į vidų, o tai žymiai sutrumpina darbo laiką. Apačioje yra metalinis pagrindas, kurį lengvai nuvalysite. Be to, šis elementas palengvina pedikiūro atlikimą. Lempa leidžia sukietinti visų tipų lakus, įskaitant hibridinius ir gelinius lakus.

Tai, kas įtikino daugelį vartotojų pirkti įrangą, yra patrauklus kainos ir kokybės santykis bei produkto galia. Žmonės, investavę į įrenginį, savo nuomonėje dažnai giria paprastą modelio veikimą ir aukštą energijos vartojimo efektyvumą.

„Semilac 24 / 48W“ lempos darbo laiką galima nustatyti 5, 30 arba 60 sekundžių. Prietaiso galia reguliuojama dviem pakopomis – 24 W ir 48 W.

Privalumai

Greitas ir efektyvus kietėjimas:

Perskaitę komentarus apie pateiktą įrenginį, galite padaryti išvadą, kad tai leidžia greitai sukietinti net tamsią laką. Papildomas pranašumas yra atliktos procedūros patvarumas.

Lengvas valymas:

Modelį lengva valyti. Taip yra ne tik dėl lygaus paviršiaus, bet ir dėl to, kad vartotojas gali lengvai nuimti dugną. Tai leidžia pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas (aplink LED žibintus).

Rekomenduojama grožio salonams:

Prietaisas rekomenduojamas profesionaliems grožio salonams. Galime daryti prielaidą, kad modelis atitinka net labai reiklių vartotojų lūkesčius.

Trūkumai

Būsto dizainas:

Judėdami ir valydami įrangą, būkite atsargūs su korpusu. Pasak vartotojų grupės, jis pagamintas iš medžiagų, kurios gali būti pažeistos.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *