Kategorijos
Uncategorized

Geros profesionalios nagų frezavimo mašinos

Profesionalios nagų frezavimo mašinos paieška nėra lengva. Pirkdami prietaisą turime būti tikri, kad jis yra efektyvus, saugus naudoti ir tinkamas intensyviam darbui. Prieš nusprendžiant investuoti į tam tikrą įrangą, verta žinoti nuomonę apie ją. Dažnai pasirodo, kad tai yra sunki užduotis, todėl nusprendėme tai atlikti už jus. Parengėme reitingą, kuriame rasite geriausių profesionalių nagų frezavimo mašinų aprašymus. 3 MARATONAS Čempionas yra modelis, kuris buvo sąrašo viršuje. Prietaisas turi sklandų greičio valdymą, todėl jį galima pritaikyti kiekvieno kliento poreikiams. Įranga gali būti naudojama tiek manikiūrui, tiek pedikiūrui. Rinkinyje, be kitų gerai suformuota atrama galvos ir kojos pedalui. Antroji reitingo vieta buvo profesionali nagų frezavimo mašina Clavier 40W. Sukimosi greitį galima reguliuoti naudojant pagrindo rankenėlę arba kojos pedalą. Komplekte yra keičiamos frezos.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią profesionalią nagų frezavimo mašiną pasirinkti?

Daugelis iš mūsų svajoja turėti gražius ir prižiūrėtus nagus. Vienas iš prietaisų, galinčių mums tai padėti, yra frezavimo staklės. Vis dažniau jį galima rasti ne tik salonuose, bet ir namuose. Šis įrenginys tampa vis populiaresnis, todėl siūlomuose pasiūlymuose lengva pasimesti. Pirkimą palengvins mūsų parengtas vadovas. Joje mes jums pasakysime, kas svarbu perkant profesionalią nagų frezavimo mašiną.

Pirmiausia pažvelkime į frezavimo staklių konstrukciją. Pagrindinis šio prietaiso elementas yra galva. Būtent prie jo pritvirtiname šiuo metu reikalingą pjaustytuvą. Geriausios profesionalios nagų frezavimo staklės leidžia atrakinti frezas vienu rankos judesiu. Tai sutrumpins laiką, reikalingą gaminiui paruošti darbui.

Kitas svarbus elementas yra rankena. Svarbu, kad jį būtų patogu laikyti. Priešingu atveju procedūra gali būti netiksli arba po kurio laiko mūsų ranka gali būti pervargusi, kad galėtume toliau dirbti. Prieš įsigydami, paimkite įrenginį ir patikrinkite, ar galite juo laisvai naudotis.

Taip pat svarbi tam tikro produkto galia. Daugelis žmonių mano, kad geriausia profesionali nagų frezavimo mašina yra ne mažesnė kaip 40 W galia. Tokiu rezultatu prietaisas sugeba išvystyti tinkamą greitį (apie 30 000 apsisukimų per minutę), kad be jokių problemų nupjautų nagus. Santykis yra tas, kad greitis didėja kartu su produkto stiprumu.

Pažvelkime ir į pjovimo mašinų tipus, kurie yra komplekte. Kartu su frezavimo staklėmis turėtume įsigyti visą pjaustytuvų rinkinį. Svarbu, kad jie skirtųsi grūdais, nes tai leis mums geriau paruošti nagus dažymui. Taip pat svarbi medžiaga, iš kurios gaminami pjaustytuvai. Populiariausi elementai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Mes neturime jaudintis, kad jie rūdys, be to, juos galima lengvai dezinfekuoti. Deimantiniai pjaustytuvai išlygina nago plokštelę, todėl ji tampa labai lygi. Savo ruožtu, norėdami šiek tiek patrumpinti nagus, rinkinyje turime ieškoti pjovimo iš akmens. Kai kuriuose rinkiniuose taip pat yra poliravimo frezų, suteikiančių nagams blizgesį.

Profesionalios nagų frezavimo staklės – reitingas

3 MARATONAS Čempionas

Jei ieškote prietaiso, skirto naudoti tiek namuose, tiek biure, kviečiame perskaityti „MARATHON 3 Champion“ aprašą. Valdyti šią įrangą yra labai lengva. Mes turime galimybę reguliuoti greitį, todėl greičio pritaikymas prie nagų tipo nebus problema.

Komplekte yra specialus kojos pedalas, kuris, padidinus slėgį, priverčia prietaisą padidinti greitį. Taip pat galite padidinti greitį naudodami pagrindą. Greitis gali būti reguliuojamas nuo 0 iki 30 000 aps / min. Šio prietaiso galvutė pagaminta naudojant „Twist Lock“ technologiją. Tai leidžia mums greitai sujungti ir atjungti pjaustytuvus.

Pateiktos frezavimo staklės galia yra 45 W. Kalbant apie jo rankeną, daugelis vartotojų teigia, kad ją galima lengvai valdyti ir kad net dirbant ilgą laiką ranka nepakenks. Interneto vartotojai ypač giria profesionalų produkto veikimą ir patogumą naudoti.

Profesionalios nagų frezavimo staklės „MARATHON 3 Champion“ galia siekia 45 W. Pagrindo matmenys yra: 11,8 cm x 15,6 cm x 7,8 cm, o galvutė: 15,3 cm x 2,8 cm.

Privalumai

Sklandus greičio valdymas:

Įrangos greitį galite pritaikyti pagal kiekvieno žmogaus poreikius. Tai užtikrina sklandus greičio valdymas nuo 0 iki 30 000 apsisukimų per minutę.

Galvos stendas:

Rinkinyje yra praktiška galvos atrama. Mes galime lengvai sustabdyti darbą ir pastatyti įrangą į saugią vietą. Stovas taip pat užtikrina higieną, nes freza tiesiogiai neliečia jokio paviršiaus.

Modelis turi „TWIST-LOCK“ rankeną, o tai reiškia, kad pjaustytuvus galite pakeisti vienu judesiu:

Lengvas pjovimo keitimas: Tai svarbu, kai turime daug darbo ir turime efektyviai atlikti tam tikras užduotis.

Tylus veikimas ir nešildanti galvutė:

Darbo patogumui įtakos turi tai, kad įranga nesukelia daug triukšmo. Be to, galva per stipriai nešyla.

Elegantiškas dizainas:

„MARATHON 3 Champion“ yra elegantiško dizaino (baltas, lygus korpusas), todėl jis gerai atrodys grožio salone.

Trūkumai

Galvos svoris:

Dėl to, kad galva yra šiek tiek sunki, ilgesnis darbas su įranga gali būti varginantis.

Clavier 40W

„Clavier“ yra profesionali nagų frezavimo mašina, prieinama už prieinamą kainą. Prietaiso galia yra 40 W, todėl įranga laikoma efektyvia. Kosmetologai noriai juo naudojasi, nors žmonės, ieškantys frezavimo staklių namų reikmėms, taip pat nusprendžia ją įsigyti.

Produkto matmenys: 14,5 cm x 10 cm x 8 cm. Pjovėjų skersmuo svyruoja nuo 2,32 mm iki 2,35 mm. Įrangos veikimo greitį galima reguliuoti nuo 0 iki 35 000 apsisukimų per minutę, naudojant rankenėlę, esančią ant korpuso, arba kojos pedalą. Galva turi „twist-lock“ sistemą, o tai reiškia, kad pjovikliai keičiami greitai ir tam nereikia naudoti specialių įrankių.

Nuomonės apie pateiktą prietaisą yra glostančios. Frezavimo staklės yra efektyvios ir lengvai naudojamos. Gerai profiliuota galva garantuoja tvirtą sukibimą. Komplekte yra praktiška atrama ant galvos, taip pat keičiamų pjaustytuvų rinkinys.

„Clavier“ yra labai gera profesionali nagų frezavimo mašina iki 150 PLN. Prietaiso galia yra 40 W. Modelio matmenys yra: 14,5 cm x 10 cm x 8 cm.

Privalumai

Sukimas pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę:

Galima reguliuoti sukimąsi į dešinę ir į kairę. Todėl manikiūrą ar pedikiūrą atliekantis asmuo gali pritaikyti įrangos parametrus pagal kiekvieno kliento poreikius.

Pjaustytuvų tvirtinimas:

Reikėtų pažymėti, kad pjaustytuvai tvirtinami labai gerai. Šie elementai yra tvirtai pritvirtinti prie pagrindo, todėl nėra pavojaus, kad jie nuo jo atsiribos. Tai savo ruožtu užtikrina saugų darbą su įranga.

Likimas:

„Clavier“ yra lengvai naudojama frezavimo mašina, kurią galima naudoti ne tik grožio salone, bet ir namuose.

Priedai:

Pirkdami pristatytą modelį, rinkinyje gausime daug naudingų priedų, kurie leis mums atlikti procedūrą.

Trūkumai

Greitai įkaista:

Profesionalių nagų frezavimo mašinų bandymas parodė, kad galva gana greitai įkaista. Jei turime atlikti keletą procedūrų iš eilės, turime laikas nuo laiko nustoti dirbti.

Semilac 13110

Žmonėms, kurie ieško geros frezavimo staklės salonui ar namams, rekomenduojame gerai pagamintą prietaisą „Semilac 13110“, kuris puikiai nulakuoja nagus. Frezavimo mašina nesukuria vibracijos, todėl apdorojimą galima atlikti efektyviai. Verta pridurti, kad prietaisas yra tylus, todėl netrukdys jūsų, namų ūkio narių ar kitų žmonių.

Vartotojams pranašumas, kad yra daug patarimų, jų yra 9. Patarimai turi skirtingą formą ir skirtingus abrazyvinius raštus, todėl galite frezuoti įvairiais būdais. Be to, rinkinyje yra 4 pjaustytuvai, kurie taip pat padės veiksmingai apdoroti nagus. Rinkinyje yra kelios atsarginės dalys, kurios gali būti naudingos vėliau (kai nusidėvės ankstesnės).

Labiausiai giriamas elementas yra frezavimo greičio keitimo pedalas. Pakanka lengvai paspausti koja. Tai puikiai tinka, kai jūsų rankos yra pilnos. Taip pat ant korpuso yra atskira greičio rankenėlė. Frezavimo staklėmis lengva naudotis, joje yra tik keli mygtukai, jos naudojimas yra visiškai saugus ir patogus (geros formos rankena).

„Semilac 13110“ yra frezavimo staklės su 9 skirtingais antgaliais. Komplekte yra pedalas greičiui padidinti arba sumažinti. Rankenos sukimo momentas yra 4,8 Ncm.

Privalumai

Įtraukti priedai:

Be frezavimo staklių, mes gauname net 9 antgalius ir 4 pjaustytuvus. Jų dėka galite paruošti nagus kitoms procedūroms (pavyzdžiui, padengti nagų laką). Patarimus lengva pakeisti.

Naudojimo patogumas:

Įrangos rankena yra gerai profiliuota, todėl ja naudotis yra patogu. Frezavimo staklės tvirtai laikomos rankoje.

Sukimosi greičio pokytis:

Komplekte yra pedalas, kurį paspaudus galite lengvai pakeisti sukimosi greitį. Tai įmanoma ir dėl korpuso rankenėlės.

Trūkumai

Laido ilgis:

Pasak vartotojų, maitinimo laidas nėra pakankamai ilgas, kad frezavimo staklėmis būtų galima laisvai naudotis, nebent jis yra prie pat išleidimo angos.

„Bausch Beauty One“

Didelė grupė kosmetologų rekomenduoja nagų frezavimo stakles „Bausch Beauty One“. Tai įranga, kuri bus naudojama rankų ir kojų priežiūrai. Rinkinyje yra 9 keičiami antgaliai (deimantiniai ir keraminiai pjaustytuvai, šepetys ir minkštas blizgiklis). Su jų pagalba galite ne tik padengti nagų plokštelę, bet ir suteikti jai gražią formą bei atsikratyti bejausmių odelių.

Frezavimo staklės galia yra 35 W. Galvos ilgis yra 17,6 cm. Sukimosi greitis …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *