Kategorijos
Uncategorized

Geros H7 mėlynos lemputės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Neseniai mėlynos H7 lemputės išpopuliarėjo, pasižyminčios geromis savybėmis ir tinkamais sertifikatais, leidžiančiomis jas naudoti automobiliuose. Kaip išsirinkti geros kokybės produktą? Geriausia pasikliauti kitų vairuotojų, kurie jau išbandė atitinkamus modelius, nuomone. Atsižvelgdami į daugybę nuomonių internete, mes sudarėme geriausių H7 mėlynų lempučių reitingą. Pirmąją vietą užėmė visas komplektas „Osram Cool Blue Hyper Boost“ susidedantis iš dviejų dalių. Lemputės pagamintos iš geros kokybės medžiagų, kad būtų užtikrintas ilgiausias įmanomas tarnavimo laikas. Kaip tikina gamintojas, šios mėlynos H7 lemputės puikiai atsparios smūgiams ir vibracijoms. Pateiktas rinkinys tinka važiuoti bekele. Į reitingą įtraukėme ir kitų produktų aprašymus. Antroji vieta priklauso mėlynoms lemputėms H7 „Philips ColorVision“. Jie taip pat yra kitų spalvų. Jų gamybai buvo naudojamas patvarus kvarcinis stiklas. Jis atsparus temperatūros svyravimams.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokias mėlynas H7 lemputes pasirinkti?

Daugelis iš mūsų panikuoja, kai užgesina automobilio priekinių žibintų lemputė. Tačiau neverta jaudintis, o norint pasikeisti, visada reikia turėti modelį. Pats pakeitimas nėra labai sudėtingas procesas, todėl jums nereikia dėl to jaudintis. Žibintų lempučių rinka automobilyje labai išaugo ir yra daugybė rūšių produktų. Viena iš populiariausių lempučių yra H7 lemputės, kurių galia yra gana didelė, užtikrinančios gerą matomumą. Be to, jie paprastai yra tvirtai sukonstruoti. Verta paminėti, kad H7 lemputės turi skirtingas spalvas. Šiame straipsnyje apžvelgsime mėlyną tipą, kuris dažniausiai būna sportiniuose automobiliuose ir visureigiuose.

Geriausios 2021 m. Mėlynos H7 lemputės turi ryškią šviesos spalvą. Tai svarbu, nes dėl pernelyg tamsios spalvos kelias gali būti nepakankamai apšviestas ir mes galime neišvengti kliūties. Geriausia pasirinkti lemputes, kurių spalva yra maždaug 5000 K. Tai pakanka, kad kelias būtų gerai apšviestas.

Verta svarstyti, ar pirkti tik vieną lemputę, ar geriau rinkinį iš dviejų. Daugelis gamintojų vienu metu pakuoja dvi lemputes. Tai yra ekonomiškesnis sprendimas, nes paprastai lemputės sugenda vienu metu. Gali atsitikti taip, kad pakeisdami vieną jų turėsite grįžti į parduotuvę po kelių dienų. Įsigijus du modelius vienu metu, tikrai nebus jokių proporcijų ir sutaupysite daug laiko.

Būkite atsargūs, ar perkamos prekės yra patvirtintos. Verta prisiminti, kad ne kiekviena lemputė jos turi, vadinasi, jos negalima naudoti kelyje. Tačiau nepatvirtintos lemputės gali būti naudojamos važiuojant miške, privačiais keliais ar tiesiog pristatant automobilį ar kitą transporto priemonę.

Daugelis vairuotojų teigia, kad geriausios H7 mėlynos lemputės pasižymi dideliu diapazonu. Standartiniai modeliai paprastai šviečia 25 m atstumu. Sunkiomis sąlygomis tai gali pasirodyti nepakankama. Daugelis gamintojų siūlo lemputes, kurių diapazonas gali būti iki 60% didesnis nei standartinių, tai yra iki 50 m. Tai taip pat susiję su lemputės galia, kuri paprastai yra 55 W. Kai kuriais atvejais tai gali būti net 80 W.

H7 mėlynos lemputės – reitingas

„Osram Cool Blue Hyper Boost“

„Osram Cool Blue Hyper Boost“ yra 80 W lemputė. Ji yra tokia stipri, kad visas kelias yra labai gerai apšviestas. Sumontuota lemputė gerai veiks nelabai judriuose keliuose (miške), kur yra daugybė kliūčių, kurių turime išvengti. Verta prisiminti, kad aprašytas aksesuaras nėra patvirtintas, todėl oficialiais keliais jo naudoti negalime, nes galime būti nubausti.

Modelis yra gerai pagamintas. Didelis jo pranašumas yra atsparus smūgiams ir vibracijoms. Taigi neturime jaudintis, kad važiuojant nelygiu paviršiumi lemputė bus pažeista. Šviesos lemputės spalva yra 5000K, o tai reiškia, kad ji yra labai ryški. Graži, mėlyna spalva reiškia, kad šviesos diapazonas yra 50% didesnis nei standartinio modelio.

Lemputę galima lengvai sumontuoti visureigiuose ar parodomuosiuose automobiliuose. Jo dėka aiškiai matysite kelią, o jo ryškumą giria daugelis bekelės vairuotojų. Jie taip pat mano, kad modelis yra tvirtas ir jo nereikia dažnai keisti.

„Osram Cool Blue Hyper Boost“ yra dviejų mėlynų H7 visureigių lempučių rinkinys. Jie skirti automobilių raliams.

Privalumai

Aukštos kokybės:

Rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Kaip parodė mėlynų H7 lempučių testas, „Osram Cool Blue Hyper Boost“ pasižymi dideliu atsparumu vibracijoms ir smūgiams.

Ilgas tarnavimo laikas:

Lempučių privalumai yra tai, kad jie ilgai tarnauja nuo jų montavimo momento. Nereikia jų keisti per dažnai.

Norėdami derinti:

Pateiktą rinkinį rekomenduojama derinti, nes jis suteikia automobiliui originalesnę išvaizdą. Lemputės nėra patvirtintos, todėl pagrindinis jų naudojimas yra važiavimas bekele.

Lengva surinkti:

Lemputės turi tvirtinimo lizdą PX26d, montavimas užtrunka tik akimirką.

Jie gerai apšviečia kelią:

„Osram Cool Blue Hyper Boost“ yra rinkinys, garantuojantis labai gerą matomumą. Nurodyti modeliai sukuria stipresnę šviesą, palyginti su populiariais šio tipo gaminiais.

Trūkumai

Jie greitai įkaista:

Kai kurie internetiniai atsiliepimai rodo, kad kaitrinės lempos greitai įkaista.

„Philips ColorVision“

„Philips ColorVision“ yra profesionalių lempų rinkinys kiekvienam automobiliui. Vienas didžiausių šio rinkinio privalumų yra labai stiprios šviesos. Ekspertai teigia, kad šviesos skleidžiama iki 60% daugiau nei skleidžia standartinė lemputė. Dėl to vairuodami matome daugiau ir turime daugiau galimybių išvengti kliūčių kelyje.

Nors pristatomas modelis yra šiek tiek melsvos spalvos, jį vis tiek galima naudoti kelyje. Produktas yra patvirtintas, todėl nebūsime nubausti, kai jį naudosime viešuoju keliu važiuojančiam automobiliui. Lemputės atsparios drėgmei ir UV spinduliams. Todėl šie veiksniai jų nepažeis. Savo ruožtu storas grūdintas stiklas neleis lemputėms lūžti.

Šis rinkinys dažniausiai pasirenkamas dėl labai gražios spalvos. Be to, daugelis vairuotojų patvirtina, kad lemputės pagamintos tvirtai, o ryškumas suteikia didesnę galimybę išvengti kliūčių kelyje.

Mėlynos spalvos „H7 Philips ColorVision“ lempučių galia yra 55 W. Spalvos temperatūra yra 3350 K, o tarnavimo laikas – maždaug 400 valandų.

Privalumai

Pritaikyta dabartiniams reikalavimams:

„ColorVision“ serijos lemputės turi sertifikavimo kortelę ir atitinka EEK taisykles. Tai patvirtina, kad jie buvo patvirtinti naudoti keliuose, todėl jų montavimas automobilyje atitinka galiojančius įstatymus.

Garantuojamas geresnis matomumas:

Gamintojas užtikrina, kad rinkinys garantuoja iki 60% daugiau šviesos nei kiti modeliai. Vairuotojo matomumas padidėja iki 25 metrų.

Vykdymo medžiaga:

„Philips ColorVision“ yra pagamintas iš kvarcinio stiklo, kuris labai gerai atsparus temperatūros svyravimams. Tai sumažina galimybę greitai sugadinti lemputes.

Įvairios spalvos:

Daugeliui žmonių svarbus pranašumas yra tai, kad produktai yra ne tik mėlynos, bet ir žalios, geltonos ir violetinės spalvos. Tokio tipo priedai pagerina automobilio išvaizdą ir leidžia jums jį pritaikyti.

Trūkumai

Sunkus surinkimas:

Kai kurie pirkėjai mano, kad priedus įdiegti nėra labai lengva.

„Osram Cool Blue Intense“

„Osram Cool Blue Intense“ yra dviejų lempučių rinkinys, po 55 W. To pakanka gerai apšviesti visą kelią. Lemputės tarnauja apie 100 valandų, todėl neturime jaudintis, kad jas pakeisime per greitai. Jie gali būti montuojami kaip artimosios ir tolimosios.

Produkto spalvos temperatūra yra 4 200 K. Dėl subtilios mėlynos spalvos šių geros kainos mėlynų H7 lempučių skleidžiama šviesa atrodo labai profesionaliai ir ne per daug akina. Ekspertai pabrėžia, kad šviesa yra statistiškai 20% stipresnė nei standartiniuose modeliuose.

Vairuotojai dažniausiai giria lempučių ilgaamžiškumą. Jie mano, kad jie retai pažeidžiami, ypač veikiami išorinių veiksnių. Be to, jiems patinka lempučių skleidžiama spalva, ji neįžeidžia vairuotojų, be to, leidžia geriau matyti kelyje.

„Osram Cool Blue Intense“ yra geros mėlynos H7 lemputės iki 50 PLN. Pakuotėje yra 2 vnt. Produkto.

Privalumai

Stipri šviesa:

Žmonės, išbandę šias lemputes, pripažįsta, kad jie sukuria gana stiprią šviesą. Jis yra iki 20% stipresnis nei kiti populiarūs modeliai.

Atsparumas išorės veiksniams:

Esate raginami įsigyti šį rinkinį, nes jis pagamintas iš geros kokybės medžiagų, kurios nėra atsparios neigiamiems išorės veiksniams.

Lengva surinkti:

Lemputės turi populiarų siūlą, todėl dėl jų montavimo neturėtų kilti problemų.

Trūkumai

Šiek tiek geltonas atspalvis:

Kai kuriose apžvalgose galime perskaityti, kad šviesa turi šiek tiek geltoną atspalvį, kuris nepatiks visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *