Kategorijos
Uncategorized

Geros elektrinės viryklės su keraminėmis kaitlentėmis – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn


Šių produktų nebėra

„Amica“ 58CE1.30HMQ

„Amica 58CE1.30HMQ“ modelis yra labai moderni elektrinė viryklė su keramikine virykle. Įrangoje yra 4 šildymo zonos, todėl ji puikiai veiks dideliuose namuose. Savo ruožtu prietaiso plotis yra 50 cm.

Didžiausias gaminio privalumas yra A energijos klasė, o tai reiškia, kad modelio eksploatavimo išlaidos yra labai mažos. Savo ruožtu bendra gaminio galia yra 7,8 kW, taigi jums garantuojamas efektyvus darbas. Atskirų elementų galia yra: 900 W – viršutinis šildytuvas, 1100 W – apatinis ir 2000 W – elektrinis grilis. Šildymo zonų galia yra nuo 1,2 kW iki 1,8 kW. Didelis viryklės privalumas yra galimybė nustatyti laikmatį (iki 99 minučių), po kurio pasigirs garsinis aliarmas, kuris praneš, kad jūsų patiekalas yra paruoštas.

Krosnies vidus yra emaliuotas ir turi „Easy Clean“ technologiją, kuri palengvina valymą. Norėdami tai padaryti, tiesiog naudokite drėgną skudurą be jokių chemikalų.

Pasak daugelio vartotojų, pateiktas modelis yra labai funkcionalus ir gerai atrodo interjere. Savo ruožtu vėsi orkaitės priekis garantuoja apsaugą nuo nudegimų.

Elektrinės viryklės su „Amica 58CE1.30HMQ“ keraminės kaitlentės matmenys yra šie: aukštis – 85 cm, plotis – 50 cm ir gylis – 60 cm. Bendra įrangos galia yra 7,8 kW.

Privalumai

Orkaitė:

Viryklėje yra didelė orkaitė. Dėl savo dydžio vartotojas gali paruošti kelis patiekalus vienu metu. Tai ypač naudinga per šeimos šventes.

Emalis:

Verta paminėti, kad orkaitė buvo padengta specialiu emaliu, kurio dėka nešvarumai nelimpa prie sienų. Todėl „Amica 58CE1.30HMQ“ valymas neužima per daug laiko.

Apšilimo laikas:

Kaip tikina vartotojai, degikliai greitai įkaista. Taigi, ruošiant vakarienę nereikia ilgai laukti.

Išsaugoma:

Įranga priskiriama A energijos klasei. Tai reiškia, kad modelis sunaudoja nedaug elektros energijos, todėl neturime jaudintis, kad mūsų sąskaitos už energiją bus labai didelės.

Stalčius:

Modelio apačioje yra ištraukiamas stalčius, į kurį galime paslėpti puodus ar kitus virtuvės reikmenis. Jis dedamas ant tvirtų ir lygių važiavimo kreiptuvų.

Trūkumai

Krosnies durys:

Nedaugelis žmonių sako, kad orkaitės durelės labai įkaista, todėl išimdami maistą būkite atsargūs, kad nesudegtumėte.

„Beko CSS“ 57 000 GW

Jei ieškote aukštos kokybės elektrinės viryklės, jums tikrai patiks „Beko CSS 57000 GW“. Tai labai elegantiška įranga, turinti keraminę kaitlentę su 4 degikliais. Savo ruožtu paties prietaiso plotis yra 50 cm, todėl jis tikrai tiks bet kurioje virtuvėje.

Šio modelio energinė klasė yra A, todėl jo naudojimas yra labai pigus ir neapmokestins papildomais mokesčiais. Didelis privalumas yra moderni orkaitė su 4 kepimo funkcijomis, įskaitant elektrinės kepsninės galimybę. Tai privers paruošti daug įvairių patiekalų. Orkaitėje yra galimybė atšildyti indus, kad jie būtų iškepti ir traškūs. Krosnies talpa yra 55 litrai.

Puikus patogumas yra specialus virtuvės aksesuarų stalčius, kuris palengvins jų laikymą. Krosnies vidus pagamintas iš emalio, prie kurio nelimpa nešvarumai, todėl jį lengviau valyti.

Didelis pajėgumas ir funkcionalumas yra pagrindiniai pateikiamos įrangos pranašumai, kuriuos vertina vartotojai. Mechaniniai valdikliai yra labai paprasti ir intuityvūs, todėl neturėtumėte turėti problemų. Dėl šios priežasties ši prieinama keraminės kaitlentės elektrinė viryklė yra labai gera investicija.

„Beko CSS 57000 GW“ yra labai gera elektrinė viryklė su keramine kaitlente iki 1000 PLN. Įrangos matmenys yra: aukštis – 85 cm, plotis – 50 cm ir gylis – 60 cm.

Privalumai

Keraminė plokštė:

Daugelis žmonių patvirtina, kad keraminės kaitlentės kokybė yra labai gera. Ant paviršiaus nėra įbrėžimų, kurie galėtų sumažinti įrangos estetiką.

Įvairios kepimo funkcijos:

Modelis turi keletą kepimo funkcijų, todėl orkaitėje galite paruošti įvairius patiekalus. Pažymėtina elektrinė kepsninė, nes ji leidžia paruošti ne tik skanią, bet ir sveiką mėsą be riebalų.

Orkaitės durų rankena:

Dėl to, kad rankena yra gerai profiliuota, orkaitės atidarymas pasirodo lengva užduotis. Verta pabrėžti, kad rankena neįkaista per greitai.

Dizainas:

Produktas yra paprasto dizaino, todėl tiks virtuvėms, dekoruotoms įvairiais stiliais.

Trūkumai

Valymas:

Dėl to, kad korpusas yra baltas, ant jo galite pamatyti net mažiausią purvą. Todėl jūs turite dažnai valyti įrenginį, kad jis atrodytų tvarkingas.

Jei ieškote tinkamo elektrinės kaitlentės modelio, mūsų reitingo dėka lengvai rasite įrangą savo namams. Daugelis vartotojų įvertino produktą „Esperanza Cotopaxi EKH004K“kuris leidžia paruošti valgį sunkiomis sąlygomis, pvz., remonto ar kelionės metu. Įranga turi du degiklius, todėl galite patogiai kaitinti įvairius indus. Prietaisas turi kojų pagalvėles, kurių dėka jis yra stabilus ir neslysta ant stalviršio. Degiklis padengtas juodu emaliu, kurį lengva ir patogu valyti. Saugumo sumetimais modelis turi apsaugą nuo perkaitimo, todėl nereikia jaudintis, kad jis perdegs. Jei produktas jums netinka visiškai, raginame pamatyti kitą įrangą iš mūsų sąrašo – „Bartscher GN 1/1“. Modelis turi didelį degiklį. Plokštė pagaminta iš patvarių medžiagų, korpusui gaminti naudojamas aliuminis ir stiklas. Prietaisas leidžia valdyti temperatūrą (patogių rankenėlių pagalba). Įrangą lengva nešiotis, nes ji turi dvi rankenas šonuose.

Kokią elektrinę kaitlentę pirkti?

Pirkinių vadovas

Elektrinė kaitlentė puikiai tinka namams, kuriuose nėra galimybės prijungti dujinės viryklės. Nors dažnai sakoma, kad šios rūšies gaminiai turi didelę įtaką sąskaitoms už elektrą, tai gali būti ne visada. Pakanka sužinoti, kokią elektrinę kaitlentę pasirinkti ir kokioms prietaiso savybėms skirti ypatingą dėmesį.

Atskirai pastatytas ar įmontuotas?

Šildymo plokštės skirstomos į dvi grupes. Pirmasis susideda iš atskirai stovinčių gaminių, kuriuos galima laisvai judėti ant stalviršio ir, jei reikia, įdėti į dėžę. Tokio tipo prietaisai tinka dažnai keliaujantiems žmonėms, nes jų pagalba galite gaminti karštą maistą bet kur, kur yra galimybė naudotis elektra. Kita vertus, įmontuoti modeliai yra visam laikui sumontuoti virtuvės stalelyje. Pirkdami tokį gaminį, turime tiksliai žinoti, kur jį sumontuosime, kad galėtume pasirinkti tinkamų matmenų plokštelę. Integruotų prietaisų pranašumas yra didelė galia, taigi ir didelis efektyvumas. Mes galime atskirti keraminę ir indukcinę įrangą. Jie skiriasi šildymo būdu. Pirmieji šilumą gamina naudodami elektrinius šildytuvus. Indukcinėse kaitlentėse naudojamas elektromagnetinės indukcijos reiškinys ir reikalaujama naudoti puodus su feromagnetiniu dugnu.

Virimo zonų skaičius

Paprastai elektrinėse viryklėse yra 4 virimo zonos, todėl jas galite virti keliuose puoduose vienu metu. Tokią įrangą rekomenduojame ypač daugiavaikėms šeimoms. Poroms ar žmonėms, gyvenantiems atskirai, gali pakakti dviejų degiklių arba vieno degiklio modelių. Šią struktūrą daugiausia išskiria atskirai stovintys modeliai, todėl juos lengva transportuoti ir laikyti.

Vykdymo medžiaga

Įmontuojami modeliai yra pagaminti iš keraminių medžiagų, atsparių įbrėžimams. Tokios plokštės yra dviejų variantų – su rėmeliu arba be jo. Šis elementas neturi įtakos prietaiso funkcionalumui, tačiau gali sustiprinti jo kraštus ir taip sustiprinti apsaugą nuo mechaninių pažeidimų. Atskirai stovintys prietaisai paprastai turi aliuminio arba įvairių tipų plieninius korpusus. Dėl to šios plokštės yra patvarios, palyginti lengvos ir elegantiškos.

Galia

Nešiojamųjų kaitinimo plokščių galia yra nuo 1000 W iki maždaug 3000 W (priklausomai nuo degiklių skaičiaus), o įmontuotų – paprastai viršija 8000 W. Tačiau apsipirkdami neturėtume vadovautis tik pagal šis parametras. Galingesnis modelis tikrai bus efektyvesnis, tačiau jis taip pat gali sunaudoti daugiau elektros energijos.

Valdikliai – kuri elektrinė kaitlentė yra geriausia?

Paprasto dizaino prietaisuose yra mažos rankenėlės, kuriomis galite reguliuoti virimo zonų galią. Kita vertus, šiuolaikinės keramikos ir indukcinės kaitlentės turi lietimui jautrų valdymą, todėl jas galima valdyti kaip išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Daugeliui žmonių tai atrodo patogesnis variantas, nes rankenėlės nėra tokios tikslios.

Galios reguliavimas

Elektrinės šildymo plokštės leidžia mums laisvai reguliuoti galią ir taip greitai paruošti valgį. Dažniausiai renkamės nuo 5 iki 9 lygių, o tai palengvina gaminimą, nes rasime tinkamą kiekvieno patiekalo apdorojimo temperatūrą. Įmontuoti gaminiai suteikia mums daugiau koregavimo galimybių, tačiau laisvai stovintys dažnai būna vienodai praktiški.

Virimo zonų forma ir skersmuo

Virimo zonų forma ir skersmuo lemia puodus, kuriuose galime gaminti maistą. Kai kurios kaitlentės yra tokios novatoriškos, kad leidžia laisvai gaminti maistą ant viso paviršiaus. Tačiau dauguma gaminių turi specifinę formą, jie gali būti apvalūs, ovalūs arba kvadratiniai. Puikus patogumas žmonėms, gaminantiems nestandartinių matmenų puodus, yra galimybė praplėsti virimo vietą taip, kad visas indas būtų tolygiai įkaitęs. Atminkite, kad ne visi įrenginiai turi tokią funkciją.

Naudojimo sauga

Indukciniai prietaisai laikomi saugiausiais naudoti, nes virimo metu jų paviršius per daug neįkaista. Taigi galime išvengti nudegimų. Tačiau kitų tipų plokštės taip pat gali …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *