Kategorijos
Uncategorized

Geros dviejų degiklių dujinės viryklės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kokią dviejų degiklių dujinę viryklę pasirinkti?

Viena iš svarbiausių namų įrangos yra viryklė. Jei šiuo metu remontuojate savo virtuvę, tikriausiai svarstote, kuris modelis bus tinkamiausias jūsų interjerui. Mes suprantame, kad priimti sprendimą nėra lengva, nes įsigyta įranga tarnaus mums kiekvieną dieną, net keletą metų. Todėl, norėdami palengvinti gerai apgalvotą investiciją, parengėme šį vadovą. Dėl jo skaitymo sužinosite, ką turi geriausios dviejų degiklių dujinės viryklės. Mes taip pat parengėme nedidelį trijų taškų sąrašą, kuriame aprašėme įdomius modelius.

Mūsų straipsnio tema yra dviejų degiklių prietaisai, kurie gerai veiks mažose patalpose, kuriose yra ribota erdvė. Be to, tokio tipo prietaisai skirti ir tiems iš mūsų, kurie mažai gamina maistą.

Geriausia 2021 m. Dviejų degiklių dujinė viryklė turi turėti didelę degiklio galią. Žinokite, kad dujiniai prietaisai yra labai efektyvūs, nes jie sukuria didesnį šilumos kiekį. Vadinasi, patiekalai gaminami daug greičiau.

Ieškodami kokybiškos viryklės, būtinai patikrinkite, kaip ji veikia. Labiausiai paplitę modeliai yra modeliai, kurių plokštė varoma gamtinėmis dujomis arba iš propano-butano cilindro. Tokių prietaisų privalumai yra didelis efektyvumas ir funkcionalumas. Tačiau atminkite, kad yra vietų, kur dujų nėra, todėl mus reikia investuoti į balionus. Taip pat verta patikrinti, kur yra rankenėlės, kurios pradeda įrangos darbą. Populiariausia vieta yra modelio priekis, tačiau šoninė vieta taip pat yra priimtina. Nors tai yra retenybė, primygtinai nerekomenduojame investuoti į kaitlentę su rankenėlėmis gale, nes jų darbas yra gana sudėtingas.

Sprendžiant pirkti dujinę viryklę, turite įsitikinti, kad norimas pirkti produktas turi būtinas apsaugos priemones. Svarbiausia iš jų yra apsauga nuo dujų nuotėkio, nes tokia situacija gali turėti neigiamų pasekmių. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad ugniai užgesus, įranga automatiškai išjungtų maitinimą.

Dviejų degiklių dujinės viryklės – reitingas

„Beko HDCG 32220 SX“

Jei ieškote mažos virtuvės viryklės su dviem degikliais, rekomenduojame pasidomėti „Beko HDCG 32220 SX“ modeliu. Tai 28,8 cm pločio dujinė viryklė.

Ant korpuso yra 2 uždegikliai, kurie yra integruoti su rankenėlėmis. Tai leidžia greitai ir patogiai uždegti degiklius. Projekte naudojamos daug apsaugos priemonių, kurios sumažina gedimo riziką. Pirmasis patogumas yra automatinė uždegimo sistema. Kita yra dujų išleidimo sistema, kuri, pūtus orą, nutraukia dujų srautą. Krosnies matmenys: aukštis – 7,5 cm, plotis – 30 cm ir gylis – 51 cm. Pažymėtina ir didelė degiklių galia, kuri užtikrina efektyvų darbą. Pirmasis turi 1 kW, o antrasis – 1,9 kW. Ant korpuso yra emaliuotos grotelės, kurias labai lengva valyti.

Daugelis vartotojų įvertino elegantišką gaminio išvaizdą ir lengvą valdymą. Šio prietaiso dėka žmonės, turintys nedideles erdves, taip pat gali mėgautis maisto gaminimu. Vartotojų nuomone, ši efektyvi dviejų degiklių dujinė viryklė už gerą kainą yra produktas, kurį verta rekomenduoti.

Kernau KGH 3211 X

„Kernau KGH 3211 X“ modelis yra labai gera dujinė viryklė su 2 degikliais. Ši įranga buvo skirta žmonėms, kurių virtuvė yra per maža, kad tilptų klasikinių matmenų gaminį. Be to, įranga taip pat veiks žmonių, kurie per dažnai negamina maisto, namuose. Pati plokštė pagaminta iš nerūdijančio plieno.

Modelio pranašumas yra didelė abiejų degiklių galia, leidžianti greičiau paruošti vakarienę. Pirmasis elementas turi 3000 W, antrasis – 1000 W. Be to, ant korpuso yra dujinis uždegiklis, kuris yra integruotas su rankenėlėmis. Su šiais elementais elgtis labai paprasta. Kiekviena rankenėlė yra pasirašyta lazeriu, todėl jums nereikia jaudintis dėl numerių ištrynimo. Prietaisas turi labai jautrią apsaugą nuo dujų nuotėkio. Viryklė valdoma iš priekio, kad galėtume lengvai pasiekti rankenėles. Produkto matmenys yra: 32 cm x 52 cm.

Geras apdirbimas ir geriausių medžiagų naudojimas yra pagrindinės priežastys, įtikinusios didelę vartotojų grupę įsigyti šią viryklę.

Amica PVC 3410

Jei ieškote elegantiškos ir lengvai naudojamos dujinės kaitlentės, rekomenduojame pasidomėti „Amica PVC 3410“ modeliu. Tai labai paprasta naudoti, 30 cm pločio įmontuota įranga. Prietaisas turi 2 degiklius, todėl jis gerai veiks mažose virtuvėse.

Didelis gaminio privalumas yra tas, kad jis pagamintas iš grūdinto stiklo, kuris yra labai atsparus įbrėžimams ir pažeidimams. Be to, lygų paviršių galima lengvai nuvalyti nedideliu kiekiu chemikalų. Be to, viryklėje taip pat yra ketaus grotelės, kurios yra patvarios ir stabilios. Be to, medžiagą lengva valyti, o tai vertina daugelis klientų. Kitas privalumas yra daugybė apsaugų nuo dujų nutekėjimo, todėl viryklės naudojimas yra visiškai saugus. Prietaiso matmenys: aukštis – 9,8 cm, plotis – 30 cm ir gylis – 52 cm.

Didelė vartotojų grupė įvertino elektrinį dujų uždegiklį, kuris buvo įdėtas į rankenėlę. Šį elementą lengva naudoti, todėl jokiam vartotojui nekils problemų gaminant maistą ant viryklės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *