Kategorijos
Uncategorized

Geros automobilinės sėdynės 9–36 kg su miego funkcija

„Britax & Romer Evolva 1-2-3 Plus“ yra geriausia 9-36 kg svorio kėdutė su miego funkcija. Iš kur tokia išvada? Perskaitėme daug skirtingų produktų apžvalgų, kurios leido nustatyti, kas tėvams rūpi labiausiai. Vartotojai didelę reikšmę teikia mažylio saugumui ir patogumui vairuojant. Visa tai užtikrina mūsų rekomenduojama automobilinė kėdutė. Modelis turi reguliuojamą atlošą ir 5 taškų saugos diržus. Sėdynės šonuose yra ištraukiami gėrimų padėklai. Tai patogus sprendimas ilgai kelionei. Automobilių kėdutė yra gerai profiliuota ir turi minkštą užpildą, dėl kurio vaikas vairuodamas gali užimti patogią padėtį. Produktas parduodamas su lengvai nuimamais apmušalais, kuriuos galima plauti skalbimo mašinoje. 9-36 kg svorio kėdutė su miegojimo funkcija buvo antra reitinge „Lionelo Levi Plus“. Tai vienas pigiausių modelių rinkoje. Tėvas gali laisvai reguliuoti galvos atramos ilgį, kad jis atitiktų vaiko ūgį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią 9-36 kg svorio kėdutę su miego funkcija turėtumėte pasirinkti?

Veždami mažą vaiką automobilyje turime užtikrinti jo saugumą, kurį garantuoja tinkamai parinkta automobilio kėdutė. Vežti mažylį ant kelių nėra leidžiama. Todėl, jei dažnai keliaujame, vietą įsigyti būtina ir reikalauja įstatymai. Ar jums įdomu, kas yra svarbu perkant tokio tipo produktus? Atsakymą rasite šiame straipsnyje. Patariame, kaip išsirinkti automobilinę kėdutę su miego funkcija, kuri skirta vaikams, sveriantiems nuo 9 iki 36 kg.

9-36 kg svorio automobilinės kėdutės yra universalios ir galime jas pritaikyti kiekvienam vaikui, nes jose yra moduliai, kuriuos galima atskirti ir pritaikyti atsižvelgiant į vaiko ūgį, svorį ir amžių. Modeliuose su miego funkcija yra reguliuojamas pasvirimo kampas, kurio dėka suteiksime vaikui galimybę patogiai miegoti automobilyje. Verta nusipirkti modelį, kuriame reguliavimas yra greitas ir tylus, kad nepažadintų mažylio.

Geriausios 9–36 kg svorio kėdės su miego funkcija turėtų turėti saugos sertifikatus ir aukštus smūgio testų, tokių kaip OEAMTC, ADAC, AA Trust ir ANWB, įvertinimus. Kiekvieno bandymo metu produktas turėtų gauti mažiausiai 4 žvaigždes, nes tai garantuoja, kad jis nepakenks mūsų vaiko gyvybei ir sveikatai. Taip pat svarbi vaiko galvą tvirtinanti sistema, vadinama SPS, „Safe Side“ arba ASP, taip pat 5 taškų diržai su lengvais reguliavimais ir minkštais paminkštinimais, apsaugančiais nuo įbrėžimų.

Prieš pirkdami taip pat patikrinkime, ar medžiaga, iš kurios pagaminta sėdynė, užtikrins vėdinimą mažyliui. Iš mikropluošto pagaminti modeliai veikia labai gerai, o tai garantuoja pakankamą oro srautą. Taip pat svarbu, kad sėdynės dangtis būtų nuimamas. Vaikas dažnai valgo automobilyje, todėl, jei dangtelis suteptas maistu, jį plauti turėtų būti lengva.

Ekspertai rekomenduoja eiti su vaiku nusipirkti automobilinės kėdutės ir patikrinti, kuri iš jų bus patogiausia. Mažylis turėtų laisvai judėti kojomis ir rankenomis, taip pat turėtų turėti pakankamai vietos net ir storoje žieminėje striukėje. Daugelis tėvų taip pat mano, kad geriausia 9–36 kg svorio kėdutė su miego funkcija 2021 m. Yra patogi ir saugi.

9-36 kg svorio automobilinės sėdynės su miegojimo funkcija – reitingas

„Britax & Romer Evolva 1-2-3 Plus“

Tėvų rekomenduojama „Britax & Romer Evolva 1-2-3 Plus“ automobilinė kėdutė yra 9-36 kg svorio kėdutė su miegojimo funkcija. Pateiktas modelis skirtas mažiems vaikams nuo 9 mėnesių iki 12 metų amžiaus. Produktas yra kelių spalvų (įskaitant juodą, pilką ir raudoną).

Automobilinės kėdutės matmenys: 61 cm – 86 cm x 49 cm x 48 cm. Modelio svoris yra 8 kg. Sėdynė montuojama važiavimo kryptimi. Vaikui garantuojamas maksimalus saugumas avarijos atveju. Tai garantuoja švelniai paminkštintos ir tinkamai didelės šoninės sienos, taip pat pečių pagalvėlės, apsaugančios nuo staigaus judėjimo pirmyn. Modelis turi 5 taškų saugos diržus.

Teigiama nuomonė apie tai skatina pirkti pristatytą produktą. Tėvai vertina lengvą kėdutės montavimą. Didelis sėdynės privalumas yra patikimas apdirbimas ir galimybė lengvai nuimti dangtelį skalbiant.

„Britax & Romer Evolva 1-2-3 Plus“ 9-36 kg svorio kėdutė su miego funkcija montuojama į priekį. Modelis yra kelių spalvų.

Privalumai

Tinkamas profiliavimas:

Sėdynė ir atlošas yra gerai kontūruoti. Todėl nereikia bijoti, kad mūsų kūdikio stuburas nebus tinkamai palaikytas, todėl vaikas pajus diskomfortą.

Šoninės sienos:

Kietos šoninės sienos turi minkštą užpildą. Šie elementai veiksmingai apsaugo šalutinio poveikio atveju.

Ištraukiami padėkliukai:

Sėdynės šonuose yra stendai, kuriuos galima išskleisti pagal poreikį. Jie naudojami saugiai laikyti butelius. Mūsų vaikas turi nuolatinę prieigą prie gėrimo, todėl mums nereikia kaskart siekti kuprinės ar krepšio, kad galėtume vaikui atsigerti.

Saugos diržai:

Modelis turi plačius saugos diržus, kuriuos lengva užsegti. Jie turi minkštus pečių apsaugus, kad nesusitrintų.

Galimos įvairios spalvos:

Produktas yra kelių spalvų, todėl galime pasirinkti sėdynę, kuri geriausiai tinka mūsų automobiliui.

Trūkumai

Byla:

Pridedamas sėdynių užvalkalas nėra pats geriausias karštomis dienomis. Taip yra dėl to, kad medžiaga negarantuoja laisvo oro srauto.

„Lionelo Levi Plus“

„Lionelo Levi Plus“ yra 9-36 kg svorio kėdutė su miego funkcija už gerą kainą, kuri suteiks jūsų vaikui komfortą ir maksimalią apsaugą kiekvienos kelionės metu.

Šio modelio saugumą patvirtina ECE R44.04 sertifikatas, todėl galime būti tikri, kad jis pasirūpins mūsų vaiko gyvybe ir sveikata. Sėdynėje yra 5 taškų reguliuojami diržai, kuriuos galima greitai ir lengvai užsegti ir atsegti. Pečių dalyje jie yra padengti minkštu, maloniu liesti dangčiu, kuris tinkamai sugeria smūgius.

Taip pat gaminyje yra kontūrinis galvos atrama su reguliuojamu aukščiu, kuris užtikrina patogią kelionę. Dėl rinkinyje esančių įdėklų ir specialių modulių kėdute gali naudotis tiek vyresni, tiek jaunesni vaikai. Dangtis pagamintas iš kvėpuojančios medžiagos, kurią galima patogiai nuimti ir nuplauti.

Internete galite rasti daug teigiamų nuomonių apie „Lionelo Levi Plus“ automobilinę kėdutę. Jis vertinamas už aukštą naudojamų medžiagų kokybę, tvirtą struktūrą ir jos teikiamą saugumą.

„Lionelo Levi Plus“ yra gera 9-36 kg svorio kėdutė su miego funkcija iki 200 PLN. Modelio spalva juoda. Produkto matmenys: 40 cm x 42 cm x 63 cm.

Privalumai

Pažymėjimai:

Pateikta kėdutė turi „Lux Control“ ir SNCH sertifikatus, kurie patvirtina naudojimo saugumą. Mes galime būti tikri, kad nelaimės atveju mūsų vaikas bus tinkamai apsaugotas.

Pagalvė galvos atramoje:

Naudingas priedas yra pagalvė galvos atramoje, kuri yra naudinga kūdikio miego metu. Tai suteikia papildomą atramą galvos ir gimdos kaklelio segmentams.

Nuimamas dangtis:

Modelio švarumas nėra sunki užduotis. Sėdynėje yra nuimamas dangtis, kurį galima plauti skalbimo mašinoje.

Papildomi priedai:

Pirkdami „Lionelo Levi Plus“ gaminį, rinkinyje gausite 2 skydelius nuo saulės.

Trūkumai

Gamybos kokybė:

Tam tikra tėvų grupė pabrėžia, kad produkto kokybė yra prasta. Medžiagos paviršiuje greitai atsiranda ašaros ir iškraipymai.

„Babysafe Husky Black“

„Babysafe Husky Black“ yra automobilinė kėdutė, sukurta vaikams, sveriantiems nuo 9 iki 36 kg, kuri keičiamų elementų dėka tarnaus mūsų vaikams daugelį metų.

Šis modelis yra labai platus, kad vaikas jaustųsi patogiai net ir su stora žiemine striuke. Jame įrengta 5 taškų saugos diržų sistema ir reguliuojamas galvos atlošas, kurį galima pritaikyti vaiko ūgiui. Jei mūsų vaikas didesnis, sėdynės gylį taip pat galime reguliuoti specialiu įdėklu.

Šio modelio atlošo kampas yra reguliuojamas, kad mūsų mažylis galėtų patogiai miegoti kelionės metu. Produktas pagamintas iš kietų medžiagų, o apmušalai – iš kvėpuojančių audinių, kurie apsaugo vaiko odą nuo įbrėžimų. Tai produktas, kurį nekantriai renkasi vartotojai, kurie vertina jo lengvą montavimą ir tvirtą apdailą.

„Babysafe Husky Black“ 9-36 kg svorio kėdutė su miego funkcija sveria 7 kg. Produkto matmenys yra: aukštis 57,5 ​​cm – 76 cm, plotis – 32 cm ir gylis – 36 cm – 40 cm.

Privalumai

Paprastas reguliavimas:

Atliekant 9–36 kg svorio kėdžių su „Babysafe Husky Black“ miego funkcija bandymą, nesunku pastebėti, kad reguliuojant galvos atramos aukštį, taip pat modelio plotį ir atlošo kampą yra paprasta.

Redukcinis įdėklas:

Rinkinyje yra redukcinis įdėklas, o tai reiškia, kad kėdutė tiks ir mažesniems vaikams (viena kėdutė keleriems metams).

Surinkimas:

Niekam neturėtų kilti problemų montuojant gaminį automobilio viduje. Sėdynė nukreipta į važiavimo kryptį, todėl mažylis keliaudamas gali stebėti maršrutą.

Trūkumai

Saugos diržo spaustukas:

Asmenys pastebėjo, kad saugos diržo spaustukas buvo pritvirtintas tik 2 mažais varžtais. Tai padidina jo atsiskyrimo riziką.


»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„Recaro“ jaunasis sporto herojus Saphiras

„Recaro Young Sport Hero Saphir“ yra saugi ir patogi kėdutė vaikams, sveriantiems nuo 9 iki 36 kg, t. Y. Nuo 9 mėnesių iki 12 metų. Tai yra reguliuojamas modelis, kurį galima greitai ir lengvai pritaikyti mūsų vaiko poreikiams.

Šiame modelyje yra įmontuota speciali HERO saugos sistema, apimanti pečių pagalvėles, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *