Kategorijos
Uncategorized

Gerieji „Babyliss“ tiesintuvai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Daugelis pirkėjų renkasi „BaByliss“ ištiesinimo priemones. Įmonės prietaisai yra populiarūs ne tik tarp paprastų vartotojų, bet ir tarp profesionalių plaukų stilistų. Tiesintuvas sulaukė daugiausiai teigiamų nuomonių „BaByliss ST395E“todėl ji mūsų parengtame reitinge užėmė 1 vietą. Įrenginio darbinę temperatūrą galima reguliuoti plačiu diapazonu, todėl kiekvienas gali pasirinkti tinkamiausius nustatymus. Keramikos-titano kaitinimo plokštės yra labai atsparios mechaniniams pažeidimams, jos greitai ir tolygiai įkaista. Plaukai po procedūros yra visiškai lygūs ir nepakyla statiškai, o tai įmanoma dėl jonizacijos funkcijos. Tiesintuvas turi apsaugą nuo perkaitimo ir automatinį jungiklį, todėl jo naudojimas mums nekelia jokios grėsmės. Modelis užėmė antrą vietą reitinge „BaByliss ST389E“. Šiame tiesintuve yra LCD ekranas, kurį lengva valdyti. Įrangos pagalba galite suformuoti ne tik sausas, bet ir drėgnas sruogas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Babyliss“ tiesintuvą pasirinkti?

Ištiesinimo priemonėmis mums daug lengviau valdyti plaukus. Tai prietaisas, kuris, be jų tiesinimo, taip pat gali padaryti juos šilkinius ir lygius. Naujausi šio tipo prietaisai nepažeidžia plaukų. Jie gali padaryti jūsų sruogas puikiai stiliaus. Šiame vadove jums pasakysime, kurį produktą pasirinkti. Didžiausią dėmesį skirsime vienos geriausių plaukų formavimo įrangos gamintojų „Babyliss“ modeliams.

„Babyliss“ yra įmonė, daugiau nei 50 metų gaminanti profesionalią kirpyklų įrangą. Pirkdami šios įmonės gaminius galime būti tikri, kad mūsų plaukai bus suformuoti aukštos kokybės įranga. Idėja sukurti šį prekės ženklą atsirado mados sostinėje – Paryžiuje, o jo kūrimo įkvėpėjas buvo ne kas kitas, o mados ikona – Brigitte Bardot. Pavadinimas taip pat buvo kilęs iš jo. Iš pradžių „Babyliss“ gamino garbanojimo lygintuvus, tačiau netrukus po to išleido ir kitus produktus, įskaitant tiesinimo priemones. Pagrindinė šio prekės ženklo užduotis yra sukurti funkcionalius ir lengvai naudojamus produktus. Todėl tai yra pirmaujanti įmonė, gaminanti aksesuarus plaukams, nagams ir net masažui.

Rinkdamiesi tiesintuvą, turime atkreipti ypatingą dėmesį į jo dangą. Jei esate storų ir garbanotų plaukų savininkas, pasirinkite titano plokštę. Jei norite sutaupyti, galite įsigyti pigesnį metalu padengtą tiesintuvą. Tačiau turite atsiminti, kad jis nėra labai patvarus ir tolygiai nešyla. Kita vertus, turmalino danga buvo sukurta plaukų odelėms uždaryti, užtikrinant jų struktūrą.

Pirkdami tiesintuvą, turime patikrinti, ar jame yra temperatūros reguliavimas. Pasirinkdami tinkamą plaukų vertę, mes išvengiame jų žalos. Be jo mes negalėsime jo kontroliuoti ir mes lengvai sudeginsime savo plaukų spynas.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į plytelių dydį. Ilgiems plaukams rekomenduojamas tiesintuvas su maždaug 40 mm pločio plokštelėmis. Trumpam ir plonam pakanka maždaug 30 mm. Būtinai patikrinkite, ar plytelės glaudžiasi, nes tai įrodo aukštą gaminio kokybę. Čia yra trys geriausi „Babyliss“ tiesintuvaiverta atkreipti dėmesį.

„Babyliss“ ištiesinimo priemonės – reitingas

„Babyliss ST395E“

„Babyliss ST395E“ tiesintuvas yra garo prietaisas. Garų naudojimas padeda ilgą laiką išlaikyti plaukus tiesius ir, be to, apsaugo nuo statiškumo. Šis modelis buvo sukurtas reikliausiems plaukams.

Tiesintuvas gali greitai ir efektyviai sutvarkyti storas ir ilgas garbanas. Be to, garų dėka jie bus apsaugoti nuo džiūvimo ir galimos žalos. Dėl to produktas taip pat tinka ploniems ir trumpiems plaukams tiesinti.

Įrenginyje įdiegta „I-Temperature“ technologija, užtikrinanti, kad jis visą laiką išlaikytų aukščiausią temperatūrą. Pakanka vieno smūgio, kad plaukai būtų visiškai lygūs ir tiesūs. Tačiau mes galime reguliuoti šią temperatūrą, atsižvelgdami į savo poreikius. Jo diapazonas yra nuo 170 iki 230 laipsnių C.

Tiesintuvas ji taip pat atlieka jonizacijos funkciją, kuri neigiamų jonų dėka uždaro plaukų odeles, palikdama jas blizgančias ir lygias. Šiuo produktu taip pat galima ištiesinti drėgnus plaukus. Vartotojai tuo tiki Geriausias „Babyliss“ tiesintuvas 2021 m tai tvirtas darbas ir labai paprasta naudoti.

„BaByliss ST395E“ yra plaukų tiesinimo priemonė, turinti jonizacijos funkciją. Įrenginio darbinę temperatūrą galima nustatyti nuo 170 laipsnių iki 230 laipsnių.

Privalumai

Keramikos-titano plokštės:

Modelis turi keramikos-titano plokštes, kurios leidžia lengvai ir efektyviai ištiesinti plaukus. Kaitinimo elementai yra švelnūs plaukams. Titano danga yra ypač patvari ir užtikrina tinkamą šilumos laidumą.

„I-PRO“ technologija:

Tiesintuvas naudoja „I-PRO“ technologiją garų emisijai kontroliuoti. Garų pliūpsnio intensyvumas reguliuojamas taip, kad būtų galima puikiai išlyginti sruogas jų nepažeidžiant.

Jonizavimo funkcija:

Prietaisas turi jonizacijos funkciją, kurios dėka plaukai nepakelia per daug statinio.

Naudojimo sauga:

Tiesintuvas turi apsaugą nuo perkaitimo. Esame tikri, kad įranga nesuges dėl per didelės temperatūros. Modelis taip pat turi automatinio išjungimo funkciją po tam tikro laiko.

Trumpas apšilimo laikas:

Tiesintuvas yra paruoštas naudoti tik trumpą laiką po prijungimo prie maitinimo šaltinio.

Trūkumai

Plastikinė žarna vandens pumpavimui:

Tam tikra žmonių grupė pabrėžia, kad plastikinė žarna vandeniui pumpuoti nėra tvirtai pritvirtinta prie prietaiso, o tai padidina jo sugadinimo riziką ateityje.

„Babyliss ST389E“

„Babyliss ST389E“ tiesintuvas išsiskiria plokštėmis, kurių dydis yra iki 35 mm x 120 mm. Dėl to mes galime ištiesinti plaukus efektyviau ir greičiau.

Šis prietaisas turi net 6 skirtingus temperatūros valdiklius – 140 ° C, 160 ° C, 180 ° C, 200 ° C, 220 ° C ir 230 ° C. Dėl šio temperatūros diapazono mes galime pritaikyti gaminį daugelio tipų plaukams. , todėl idealiai tinka naudoti kirpyklose. Prietaisas labai greitai įkaista ir visą laiką užtikrina tą pačią aukštą temperatūrą.

Jonizacijos funkcijos dėka, naudodami tiesinimo priemonę, mūsų plaukai nesusivelks ir nebus statiški. Vietoj to, jie išliks blizgūs ir lygūs. Įrenginys taip pat turi automatinio išjungimo funkciją. Jei netyčia paliksime tiesintuvą, mums nebereikia jaudintis. Produktas taip pat yra su šukomis, kurios taip pat padės jums suformuoti plaukus. Šis patrauklus „Babyliss“ tiesintuvas už gerą kainą jis pirmiausia vertinamas dėl estetinės išvaizdos ir funkcionalumo.

„BaByliss ST389E“ tiesintuvas turi keramines plokštes. Maksimali įrangos darbo temperatūra yra 235 laipsniai C. Šildymo elementų plotis yra 35 mm.

Privalumai

Likimas:

Pateiktą tiesinimo priemonę galima naudoti ne tik ant sausų, bet ir drėgnų plaukų. Mes neturime turėti visiškai sausų sruogų, kad galėtume jas formuoti, o tai yra labai geras sprendimas žmonėms, kurie nuolat bėga.

LCD ekranas:

Modelyje yra įmontuotas LCD ekranas, kurio dėka galite lengvai valdyti įrangos temperatūrą.

Naudojimo sauga:

Jums nereikės jaudintis, kad nutiks kažkas blogo, jei pamiršite išjungti įrenginį. Pateiktame tiesintuve yra automatinis išjungimas.

Vienodas šildymas:

Plokštės tolygiai įkaista, o tai užtikrina puikius stiliaus rezultatus. Jums nereikia kelis kartus ištiesinti vienos sruogos, kad mūsų plaukai būtų lygūs ir gražūs.

Trūkumai

Dantys:

Šalia kaitinimo elementų yra dantys, kurių užduotis yra geriau išlyginti sruogas. Kai kurie žmonės mano, kad jie nereikalingi, ir pasirodo, kad jie nėra labai švelnūs plaukams.

„Babyliss BAB2050E“

Paskutinis produktas yra „Babyliss BAB2050E“. Tai nedidelis plaukų formavimo įtaisas. Dėl kompaktiško dydžio, tiesintuvą galime lengvai paimti į rankinę ar bet kur kitur.

Šiame modelyje yra keramikos perdangos, pagamintos iš nano-titano medžiagos. Panaikinama trintis tarp plokštelės paviršiaus ir plaukų, todėl plaukai tampa blizgūs. Tai taip pat užtikrina, kad plokštės būtų tolygiai šildomos, todėl jos nesudegins mūsų plaukų. Šiame gaminyje yra greito šildymo sistema – pažangus šilumos valdymas, todėl jis paruoštas naudoti vos po kelių sekundžių.

Modelis tiesina plaukus esant vienai 200 laipsnių Celsijaus temperatūrai.Todėl šis prietaisas rekomenduojamas moterims su storais ir garbanotais plaukais. Naudojimą palengvina kontrolinė lemputė, informuojanti, ar jau galime pradėti kurti stilių. Rinkinyje yra izoliacinės tarpinės, atsparios aukštai temperatūrai. „Babyliss BAB2050E“ tiesintuvas vertinamas dėl kompaktiškumo ir paprasto naudojimo.

BAB2050E modelis yra geras „BaByliss“ tiesintuvas iki 150 PLN. Įrangos veikimo temperatūra yra 200 laipsnių C. Maitinimo kabelio ilgis yra 1,8 m.

Privalumai

Greitas šildymas:

Verta paminėti, kad prietaisas įkaista tik per pusę minutės. Dėl to sruogų stilius tampa sklandus, o tai svarbu, kai skubate išeiti iš namų.

Kompaktiški matmenys:

Modelis yra tik 15 cm ilgio, tai reiškia, kad jis tinka bet kokiam bagažui. Pasirodo, kad „BaByliss BAB2050E“ tiesintuvas yra būtinas keliaujant.

Švelnus plaukams:

Įranga yra švelni plaukams. Viskas dėl puikiai lygių plokščių, kurios stiliaus metu netraukia sruogų. Po gydymo sruogos yra minkštos ir visiškai lygios.

Trūkumai

Temperatūros reguliuoti negalima:

Vartotojas negali reguliuoti prietaiso temperatūros …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *