Kategorijos
Uncategorized

Geriausios žolių žirklės

Jei ieškote praktiškų ir patogių naudoti žirklių žoliapjovei, būtinai peržiūrėkite mūsų svetainę. Čia mes pateikėme geriausių produktų sąrašą, kuris neabejotinai pateisins net didžiausius lūkesčius. Juos pasirinkome patikrinę apsipirkimo tendencijas ir išanalizavę internete paskelbtas vartotojų nuomones. Kaip paaiškėjo, pirmoji vieta priklauso žirklėms Flo 79501. Dėl to, kad tai yra baterijomis varomas produktas, galime jį naudoti bet kur. Norėdami greitai nupjauti veją, mums nereikia elektros. Išskirtinis minėto modelio bruožas yra tas, kad rinkinyje kartu su įrankiu gauname keičiamus pjovimo priedus. Jei jus domina ant strėlės pritvirtintos žirklės, patikrinkite gaminį „Fiskars 113690“. Jis yra ypač lengvas, todėl net ir labai ilgas darbas nėra per daug varginantis. Su įrankio pagalba galite lengvai prižiūrėti aukštus krūmus ir medžius. Be to, aukščiau pateiktame modelyje naudojamas specialus mechanizmas, kuris apsaugo peilius nuo strigimo. Dėl to vejos priežiūra taps mažiau varginanti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokias žolių žirkles pirkti?

Pirkimo vadovas

Veją namų sode reikia reguliariai kirpti. Tačiau šienapjovė ne visada veikia šiam tikslui. Specialios žirklės dažnai yra praktiškesnės. Su jų pagalba taip pat apkarpysime gyvatvorę ir dekoratyvinius krūmus. Toks įrankis yra lengvas, patogus ir lengvai naudojamas. Todėl verta nuspręsti jį pirkti. Norėdami padėti jums priimti gerą sprendimą, mes sukūrėme specialų vadovą. Jo dėka sužinosite, kokias žolės žirkles rinktis.

Šio tipo produktų rūšys

Tarp rinkoje esančių žolių žirklių išskiriame šiuos modelius: rankinius, elektrinius ir akumuliatorinius. Kiekviena iš paminėtų priemonių turi savo privalumų ir trūkumų. Kurį produktą pasirinksime, labai priklausys nuo mūsų pageidavimų.

Rankinės žirklės puikiai tinka apkirpti žolę aplink gėlynus ir prie kelkraščio. Jie turi paprastą struktūrą, susidedančią iš rankenos ir peilių. Tačiau daugelis vartotojų sako, kad vejos priežiūra naudojant tokias priemones vargina (ypač jei turite labai didelį sodą). Štai kodėl tokie gaminiai pirmiausia rekomenduojami mažų sklypų savininkams.

Elektriniai modeliai maitinami elektra, todėl galime juos naudoti tose vietose, kur turime prieigą prie elektros. Spręsdami dėl tokių žirklių, turėtume patikrinti maitinimo laido ilgį. Priešingu atveju gali būti sunku apipjaustyti visą turtą (jei reikia, galime prijungti įrankį prie ilgo ilgintuvo, tačiau tai riboja judėjimo laisvę). Nepaisant to, kartais pasirodo, kad elektrinis gaminys yra funkcionalesnis nei rankinis. Jei su jo pagalba sumontuotas galingas variklis, galime lengvai nukirpti net storas medžių šakas.

Kita vertus, belaidės žirklės maitinamos įmontuota baterija. Paprastai norint jį pilnai įkrauti, reikia kelių valandų. Įkrauta baterija leidžia nepertraukiamai dirbti iki 60 minučių. Toks įrankis užtikrina naudojimo patogumą. Negana to, įrankius su akumuliatoriumi galime naudoti bet kur (ar šiuo atveju neturime galimybės naudotis elektra).

Briauna

Kurios žolės žirklės jums yra geriausios, priklauso nuo tokių dalykų kaip medžiaga ir ašmenų ilgis. Tai yra pagrindinis tokių įrankių dizaino elementas, todėl turime įsitikinti, kad jie yra patvarūs ir tvirti. Dažniausiai peiliai gaminami iš nerūdijančio plieno, nes jis atsparus nedideliems mechaniniams pažeidimams. Be to, minėta medžiaga nėra linkusi rūdyti, todėl kai kuriais atvejais įrankių naudoti visiškai neįmanoma.

Norint tiksliai atlikti darbą, mums reikia gaminio su gana trumpais ašmenimis. Tokiu modeliu manevruoti yra daug lengviau, todėl nėra rizikos, kad netyčia apkarpysime vejoje augančius dekoratyvinius augalus. Tačiau jei ketiname naudoti nupirktas žirkles pjauti žolę dideliame plote, tada įrankis su labai ilgais peiliukais veiks geriau. Paprastai jis taip pat turi specialų bumą. Su jo pagalba galime lengvai pasiekti aukštus medžius.

Svoris

Svoris žymiai paveikia patogumą ir pasitenkinimą žirklėmis. Jei pasirinksime per sunkų modelį, būtinybė veją reguliariai kirpti neturės teigiamų ryšių. Todėl rekomenduojame įsigyti kuo lengvesnį gaminį. Priešingai nei atrodo, ne tik rankiniai įrankiai sveria nedaug. Elektrinės ir akumuliatorinės taip pat gali būti ypač lengvos (jų svoris paprastai neviršija 1 kg). Viskas priklauso nuo gamyboje naudojamų medžiagų, taip pat nuo variklio ar akumuliatoriaus dydžio.

Rankena

Žolių žirklių atveju rankena yra dar vienas svarbus klausimas. Jis turi būti tinkamos formos. Tik tada įrankis gerai gulės jūsų rankose ir taip neatsitiks netyčia. Jei rankena nėra tinkamai suformuota, darbo metu rankos greitai pavargs. Taip pat gali būti nemalonus riešų ar raumenų skausmas, kuris veiksmingai atgrasys mus nuo vejos priežiūros.

Saugumas

Kaip sako daugelis žmonių, geriausias žolės kirpimas yra įrankis su specialiomis apsaugos priemonėmis. Pagrindas yra blokada, kuri imobilizuoja peilius, kai produktas nenaudojamas. Tokia apsauga leidžia išvengti, be kita ko, netyčia persipjovė. Taip pat lengviau laikyti žirkles. Mes galime būti tikri, kad peiliai netaps nuobodu ar pažeisti, net jei mes juos įdėsime į dėžę kartu su kitais įrankiais.

Funkcionalumas

Kai kurios žirklės turi papildomų funkcijų, kurios palengvina vejos ir gyvatvorių apkarpymą. Pavyzdys gali būti vadinamasis Servo sistema, kurioje daugiausia yra akumuliatorių ir elektrinių gaminių. Jo buvimas reiškia, kad ašmenys neužstringa dirbant įrankiui, todėl darbas su juo nėra varginantis. Atsižvelgiant į tai, kad užblokavus pjovimo dalis reikia tinkamai pastatyti, nupjauti žolę reikia daug ilgiau nei įprasta.

Žolės žirklės geromis kainomis

Pigiausios žolių žirklės paprastai kainuoja nuo 10 PLN iki maždaug 50 PLN. Šioje kainų kategorijoje randame daugiausia rankinius modelius. Belaidžiai ir elektriniai įrankiai paprastai yra daug brangesni. Jų kaina svyruoja nuo 70 PLN iki 600 PLN. Kaina priklauso nuo gaminio medžiagos, naudojamų technologijų ir gamintojo. Labiausiai kainuoja žymiausių prekių ženklų siūlomos žirklės. Tačiau dažnai paaiškėja, kad jie yra labai praktiški ir itin patogūs naudoti.

Geriausios žolės žirklės 2021 m

Jei vis dar nesate tikri, kuris rinkoje esantis produktas bus funkcionalus ir patogus naudoti, peržiūrėkite mūsų žolių žirklių reitingą. Čia rasite penkių modelių aprašymus, kurie išsiskiria ilgaamžiškumu ir palankia kaina.

Mūsų rekomendacijos

Flo 79501

Pateikiame „Flo 79501.“. Tai produktas, skirtas žolei kirpti ir gyvatvorėms bei krūmams sode prižiūrėti. Dėl to, kad žirklės yra maitinamos iš baterijų, be problemų galime jas naudoti vietose, kuriose nėra prieigos prie elektros. Minėtas modelis yra labai patogus ir puikiai tinka jūsų rankose.

Rinkinyje su produktu gauname kelis papildomus elementus, kurie padės prižiūrėti veją ir augalus. Tai yra gyvatvorių ir žolės pjovimo priedai, taip pat įkrovimo stoties maitinimo laidas ir kištukas. Visiškai įkrauta baterija leidžia nepertraukiamai veikti maždaug 40 minučių. Vejos pjovimo peilis yra 8 cm pločio.

Vartotojai giria „Flo 79501“ modelį už jo patogumą. Žirklės yra labai lengvos, todėl jas laikanti ranka per greitai nepavargsta. Be to, dėl mažų gaminio matmenų jį lengva naudoti sunkiai pasiekiamose vietose. Daugelis žmonių taip pat pastebėjo, kad akumuliatorius kraunasi gana greitai (tai trunka apie 50 minučių).

„Flo 79501“ modelis yra akumuliatorinės žirklės su ratukais, skirtos žolei ir gyvatvorėms pjauti. Ašmenų ilgis yra 11 cm, o plotis – 8 cm.

Privalumai

Efektyvus darbas:

Tai labai efektyvus prietaisas, kurį galite naudoti kirpdami žolę ir krūmus. Gamintojas užtikrina, kad žirklės galėtų nuolat dirbti nuo 25 minučių iki 30 minučių, o tai leidžia atlikti visus sodo darbus.

Kraštas:

Modelyje rasite patvarius nerūdijančio plieno peilius. Rinkinyje yra 2 peiliai: žolei ir krūmams kirpti.

Patogumas:

Rankena baigta ratukais, todėl jūs galite įdirbti sodą sunkiai pasiekiamose vietose, likdami vertikalioje padėtyje. Tai ypač įvertins žmonės, kuriuos dažnai kamuoja nugaros skausmai. Prietaisas lengvai pasieks sunkiai pasiekiamas vietas.

Paprasta naudoti:

Žirklių naudojimas yra labai intuityvus, todėl net žmonėms, kurie dar niekada nenaudojo tokio modelio, nebus jokių sunkumų.

Svoris:

Produkto svoris neviršija 3 kg, todėl jį nešioti jums nebus sunku.

Trūkumai

Įkrovimo laikas:

Norint, kad ličio jonų akumuliatorius būtų paruoštas naudoti, reikia 50 minučių, o tai nėra labai patrauklu, palyginti su veikimo laiku (25–30 minučių).

„Fiskars 113690“

„Fiskars 113690“ žirklėse yra peiliukai iš nerūdijančio plieno. Ši medžiaga yra ypač tvirta ir atspari nedideliam pažeidimui, kurį sukelia dažnas naudojimas. Minėtas modelis sveria apie 0,7 kg. Tai reiškia, kad jis nėra per sunkus, o tai teigiamai veikia naudojimo patogumą.

Skiriamasis žirklių bruožas yra specialaus „Servo-System“ mechanizmo naudojimas. Tai garantuoja efektyvų ir tikslų žolės pjovimą nerizikuojant užstrigti peilių. Produkto rankenos pagamintos iš poliamido ir profiliuotos taip, kad neslystų iš rankos. Pateikto modelio ilgis yra apie 120 cm. Todėl su jo pagalba galime lengvai nupjauti aukštus krūmus ir gyvatvorę.

Nuomonės apie žirkles …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *