Kategorijos
Uncategorized

Geriausios dehelmintizavimo tabletės šuniui

Kas keletą mėnesių turėtume šuniui duoti nuo kirminų pašalinimo tabletę, kad organizme nesidaugintų kaspinuočių ir nematodų. Tačiau kuris preparatas yra visiškai saugus mūsų augintiniams? Atlikus mūsų analizę apie pirkimo tendencijas ir vartotojų atsiliepimus, paaiškėjo „Bayer PLUS“ SKONIS – produktas, kuriam prieš skiriant preparatą nereikia nevalgyti ar keisti šuns dietos. Be to, gyvūnas, kuriam pašalintas kirminų pašalinimas, neturi būti izoliuotas nuo kitų namuose gyvenančių augintinių. Pakuotėje yra dvi tabletės, kurių kiekvienoje yra veikliųjų medžiagų dozė 10 kg gyvūno kūno svorio. Vartotojai noriai įsigyja „Bayer“ prekės ženklo produktą, nes jis nesukelia šalutinio poveikio šunims ir norint sėkmingai kovoti su parazitais pakanka vienos dozės. Antras pagal populiarumą yra vidurinis Skonis „Cestal Dog Plus“kurį galima susmulkinti ir sumaišyti su jūsų augintinio maistu. Pakuotėje yra 10 tablečių. Preparatas gali būti skiriamas kalėms nėštumo metu, o tai įrodo jo saugumą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokias nuo kirminų mažinimo tabletes šuniui nusipirkti?

Pirkinių vadovas

Šunys turėtų būti nukirpti nuo odos ir plaukų parazitų, taip pat iš vidinių parazitų jų virškinimo sistemoje. Tam jums reikia atitinkamų preparatų. Veterinarai ypač rekomenduoja tabletes, nes jos veikia greitai ir, svarbiausia, efektyviai. Jei norite sužinoti, kokį produktą pasirinkti savo augintiniui, raginame perskaityti žemiau pateiktą vadovą.

Kodėl reikia kirminų malšinimo tablečių šuniui?

Nepaisant veislės ar amžiaus, mūsų šunys gali turėti problemų su helmintoze – infekcija vidiniais parazitais. Kaspinuočiai ir apvaliosios kirmėlės vystosi tiek vyresnių gyvūnų, tiek šuniukų kūnuose. Todėl, norint, kad mūsų augintiniai būtų sveiki ir pilni energijos žaisti, labai svarbu sistemingai išnaikinti širdis.

Parazitai šunims kenkia įvairiai. Pirma, jie sukelia nemalonius negalavimus, tokius kaip pilvo išsiplėtimas, žagsėjimas, apatija, viduriavimas, vėmimas, sunkus kvėpavimas, mieguistumas ir kt. Antra, virškinimo sistemoje gyvenantys parazitai iš šuns ėdalo pašalina vertingas maistines medžiagas. Dėl to gyvūnas greitai praranda svorį ir praranda jėgą, jis nusilpsta. Trečia, kirmėlių padėti kiaušiniai gali keliauti po visą jūsų augintinio kūną ir lizdus skirtingose ​​vietose. Kartais, kai lervos sensta, jos pradeda spausti ar blokuoti svarbius organus, pavyzdžiui, smegenis, sukeldamos rimtas pasekmes.

Rinkoje yra daug šunų kirmėlaičių, tačiau populiariausios yra tabletės. Taip yra dėl jų efektyvumo (jie turi plačiausią veiklos spektrą) ir lengvo administravimo. Be to, tablečių pavidalo preparatus dažnai galima nusipirkti be veterinarijos gydytojo recepto ir vartoti naminiams gyvūnėliams saugiai ir nerizikuojant pablogėti gyvūno sveikatos.

Kompozicija

Kruopšti produktų sudėties analizė padės mums pasirinkti, kokias nuo kirminų mažinimo tabletes rinktis šuniui. Perskaičius informaciją, pateiktą ant preparato pakuotės, pastebime, kad tokio tipo agentuose paprastai yra dvi ar trys medžiagos. Dažniausiai yra:

* prazikvantelis – ingredientas gerai absorbuojamas iš virškinimo sistemos ir lengvai metabolizuojamas kepenyse. Ši medžiaga sukelia spazminį parazitų raumenų paralyžių, todėl jie kartu su išmatomis išsiskiria iš šuns kūno. Prazikvantelis daugiausia veikia nuo kaspinuočių ir žvynelių;

* fenbendazolas – veikia suaugusius parazitus, pažeidžia absorbcinių ląstelių transporto funkciją. Šis ingredientas veikia nematodus ir kai kuriuos kaspinuočius, papildomai stabdo apvaliųjų kirmėlių kiaušinių vystymąsi;

* pirantelio pamoatas – daugiausia veikia nematodus, blokuoja jų nervų ir raumenų laidumą. Parazitai tampa paralyžiuoti, o gyvūnas gali juos išskirti kartu su išmatomis. Pirantelio embonatas veikia suaugusiuosius ir neslopina lervų migracijos į audinius ankstyvoje vystymosi formoje.

Pakuotė – kurios šunų kirminų mažinimo tabletės yra geriausios?

Priklausomai nuo gamintojo, vienoje pakuotėje gali būti viena, dvi ar daugiau tablečių, kartais po 10 ar 20. Šiuo klausimu svarbu, kiek kartų turite duoti šuniui preparato. Jei kirmėliavimą reikia atlikti tik vieną kartą, o jūsų augintinis sveria 20 kg ar mažiau, greičiausiai pakaks 2 tablečių pakuotės. Tačiau jei namuose turime kelis šunis arba gyvūnas yra labai didelis, mums reikės daugiau paruošimo.

Dovanojimo būdas

Prieš duodami agentą savo augintiniams, turime patikrinti, kaip jis turėtų būti dozuojamas ir tepamas. Geriausios nuo kirminų pašalinimo tabletės jūsų šuniui yra tos, kurias galima sumaišyti su augintinio maistu. Tada mes tikrai neturėsime problemų paskirdami vaistą gyvūnui – preparatą galima įdėti į mėsą, susmulkinti ir sumaišyti su šlapiu maistu ir pan. Jei šie metodai nepavyksta, tabletę reikia tepti tiesiai į šuns burna, kuri gali pareikalauti kantrybės ir palyginti didelės jėgos.

Prieš deworming, taip pat turėtumėte patikrinti, ar reikia pakeisti savo augintinio mitybą į lengvai virškinamą ar greitai. Taip pat gali atsitikti taip, kad gydymo metu dehelmintizuotas keturkojis turės būti izoliuotas nuo kitų augintinių. Vadovaudamiesi gamintojo rekomendacijomis, neturime jaudintis, kad preparatas neveiks taip, kaip turėtų, o šuo vis tiek turės problemų su virškinimo sistemos parazitais.

Kiek tablečių turėčiau duoti savo augintiniui?

Kiek šunims reikia duoti kirmėliavimo, daugiausia priklauso nuo jo svorio. Paprastai vienoje tabletėje yra veikliųjų medžiagų dozė, atitinkanti 10 kg gyvūno kūno svorio. Iš to seka, kad keturkojui, sveriančiam, pvz., 5 kg, visiškai pakanka pusės tabletės. Savo ruožtu, kur kas sunkesnis šuo, mes turime naudoti daug didesnę dozę, kad atliktume veiksmingą kirminų pašalinimą. Daugelis priemonių parazitams neutralizuoti turi būti skiriamos tik vieną kartą. Kai kuriuos preparatus reikia vartoti tris dienas arba pakartoti gydymą po 14 dienų. Jei mes tai pamiršime, šuo vėl pasirodys kaspinuočiai ar nematodai.

Nuodegimo tabletės šuniui geromis kainomis

Už mažų pakuočių nuovirų pašalinimo preparatus mokėsime ne daugiau kaip 30 PLN, o didesnėse – po 10 arba 20 tablečių – nuo 50 PLN iki 150 PLN. Pirkdami tokį gaminį neturėtume vadovautis tik kaina. Svarbiausia pasirinkti gyvūnams saugų preparatą, kuris kovos su parazitais ir leis mūsų augintiniams sugrąžinti visas jėgas ir sveikatą.

Geriausios dehelmintinės tabletės šunims 2021 m

Ar norite, kad jūsų augintinis būtų sveikas ir kupinas energijos? Peržiūrėkite žemiau pateiktą dehelmintinių tablečių šunims reitingą ir pažiūrėkite, kuris preparatas tinka naminiams gyvūnėliams. Sąraše aprašyti produktai yra veiksmingi, bet ir saugūs gyvūnams.

Mūsų rekomendacijos

„Bayer PLUS“ SKONIS

„Bayer PLUS FLAVOR“ tabletės yra skirtos didelių veislių šunims. Šio produkto pranašumas yra tas, kad galite pats jį pritaikyti namuose, nelankydami veterinaro. Preparatas kovoja su tokiais parazitais kaip nematodai, apvaliosios ir kaspinuočiai.

Verta prisiminti, kad tablečių negalima duoti šuniukams iki 2 savaičių amžiaus, taip pat kalėms pirmaisiais nėštumo mėnesiais. Jei prieš pradedant taikyti preparatą, gyvūnai yra stipriai kirmėlę, kreipkitės į veterinarą. Užtepę mūsų augintiniui odų pašalinimo agentą, nepamirškite kruopščiai nusiplauti rankų.

Pakuotėje yra dvi dengtos tabletės, skirtos maždaug 35 kg sveriantiems šunims. Antiparazitinė priemonė naudojama vieną kartą, pavyzdžiui, į maistą įpilama atitinkama dozė. Siekiant sumažinti parazitų pasikartojimo riziką, gydymą rekomenduojama kartoti kas 3 mėnesius. Remiantis vartotojų nuomone, „Bayer Plus Flavor“ yra labai efektyvus preparatas, leidžiantis mūsų šunims ilgą laiką mėgautis gera forma.

Nuodegimo tabletės „Bayer Drontal Plus“ yra skirtos šunims, sveriantiems daugiau nei 35 kg. Pakuotėje yra 2 kapsulės.

Privalumai

Operacijos efektyvumas:

Žmonės, nusprendę įsigyti šį preparatą ir pritaikę jį savo augintiniui, patvirtina jo veiksmingumą. Tabletės apsaugo pvz. nuo kaspinuočių ir nematodų virškinimo trakte.

Galima maišyti su pašarais:

Reikėtų įvertinti, kad kapsulę galima vartoti su maistu, nebijant, kad ji praras savo savybes, todėl pasirodys ne tokia veiksminga.

Saugi kompozicija:

Gamintojas užtikrina, kad visi ingredientai, naudojami gaminant „Bayer Drontal Plus“, būtų visiškai saugūs šuniui.

Tai leidžia jums rūpintis savo augintiniu, nelankant veterinaro:

Pirkdami šias tabletes, galite veiksmingai pasirūpinti savo augintinio sveikata neišeidami iš savo namų. Verta prisiminti, kad apsilankymas pas veterinaro veterinarą dažnai sukelia daug streso.

Naudokite:

Prieš skiriant kapsulę, jums nereikia ypač rūpintis savo augintinio mityba.

Trūkumai

Sunku įtikinti šunį valgyti:

Atskirose apžvalgose galite perskaityti, kad kai kurie augintiniai nenori valgyti tabletės, o kartais tenka ją priversti į burną.

Skonis „Cestal Dog Plus“

Preparatas „Cestal Dog Plus Flavor“ tinka šunims, kenčiantiems nuo parazitinių problemų (kaspinuočių, apvaliųjų, apvaliųjų, kabliškųjų ir vytinių kirminų). Priemonė skirta gyvūnams, grįžtantiems iš parodų ir kelionių, taip pat naujai įsigytiems gyvūnams. Didelis vaisto pranašumas yra galimybė jį naudoti kalėms nėštumo metu.

Pakuotėje yra dvi dengtos tabletės, kurias reikia vartoti sumaišius su maistu arba tiesiogiai per burną. Be to, neviršykite 1 tabletės 10 kg augintinio kūno svorio. Tabletes galima vartoti nepriklausomai nuo dietos tipo ir ankstesnio nevalgymo.

Cestal Plus sudėtyje yra trys veikliosios medžiagos, kurių kiekviena veikia skirtingai, ir veikia įvairius parazitus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *