Kategorijos
Uncategorized

Geriausios čiuožyklos – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Pačiūžos – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Jei norite pradėti mokytis čiuožti ar jau kurį laiką treniruojatės, verta investuoti į gerą įrangą. Ledo ritulio žaidimui vartotojai rekomenduoja pačiūžas „Bauer NS SR“. Jie turi specialų plastikinį apvalkalą, kuris apsaugo ir stabilizuoja pėdą. Manevringas ir patvarus slydimas pagerina vairavimo komfortą. Pačiūžos turi minkštą vidų, apsaugantį nuo šalčio. Nėrinis užsegimas leidžia papildomai stabilizuoti pėdą. Jei jums labiau patinka dailiosios pačiūžos, tikrai susidomėsite modeliu Tempish Giulia. Estetinis darbas ir elegantiškas dizainas nėra visi šio gaminio privalumai. Pačiūžos laikosi pėdos formos, ją stabilizuoja. Dirbtinio kailio interjeras suteikia komfortą ir šilumą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

„Tempish Giulia“ dailiosios pačiūžos gali būti naudojamos tiek treniruotėms, tiek retkarčiais. Išorinė medžiaga yra ne tik estetinė, bet ir atspari įtrūkimams. Viduje yra dirbtinis kailis šilumai ir patogumui. Slydimas pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl yra patvarus. Čiuožyklos atitinka jūsų kojos formą, kad būtų stabilios.

Trūkumai

Kai kurie vartotojai po ilgo čiuožimo pastebėjo įbrėžimus ant odos aplink kulkšnį. Norėdami to išvengti, turite mūvėti storas aukštas kojines. Be to, nėriniai lengvai nusidėvi.

Santrauka

Kiekviena moteris pamėgs elegantiškus ir patogius „Tempish Giulia“ dailiuosius pačiūžas. Jie pagaminti naudojant „Anatomical Shape“ technologiją, o tai reiškia, kad jie tiksliai priglunda prie pėdos, prisitaikydami prie jos formos. Išorinė baltų atspalvių medžiaga turi deimantinę struktūrą.