Kategorijos
Uncategorized

Geriausios aliuminio kopėčios – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn


Šių produktų nebėra

„BayerSystem BS-DA4ECO“

Jei svajojate apie geras ir pigias aliuminio kopėčias, atkreipkite dėmesį į „Bayer System BS-DA4ECO“ modelį. Idealiai tinkamas naudoti namuose, tai yra tvirtas keturių pakopų produktas, kurio slėgis yra iki 120 kg. Jo aukštis po sulankstymo yra 148,3 cm.

Šis modelis sveria tik 3,4 kg, todėl jį galima lengvai perkelti bet kur. Jo platforma yra 78 cm aukščio, todėl ji tikrai bus naudinga žemose patalpose. Jame sumontuota stabili platforma, taip pat neslidžios kojos, todėl nėra pavojaus, kad kopėčios gali judėti darbo metu.

Pasak vartotojų, šis produktas puikiai tinka namų atnaujinimo darbams. Jis sveria nedaug, o dėl aukšto galvos diržo nesunku ant jo užlipti. Be to, jį labai lengva laikyti ir neužima daug vietos pirštinių skyriuje.

„Metalkas“ 3 × 9

„Metalkas 3 × 9“ kopėčios yra statybinis modelis, kuris taip pat tinka naudoti namuose. Galite ne tik vertikaliai išskleisti, bet ir, pavyzdžiui, padėti prie sienos ir laisvai atlikti savo darbą. Jis sveria 14 kg, o jo maksimali apkrova yra 150 kg.

Tai profesionalus gaminys iš aukštos kokybės aliuminio, atitinkantis Europos standartą PN-EN 313. Jis garantuoja saugumą jį naudojant. Be to, jis turi neslystančius laiptelius, neslystančias kojas iš plastiko ir platų stabilizatorių. Visiškai išskleistos kopėčios yra 5,3 m aukščio. Jose yra specialūs kabliai, apsaugantys nuo netyčinio ištraukiamų elementų slydimo.

Vartotojai sako, kad šis modelis nusipelno dėmesio, nes jis yra daugiafunkcis ir išskleistas yra labai aukštas. Dėl to jūs galite laisvai dirbti aukštyje, o stabilizatorius ir neslystančios kojos užtikrina ant jo stovinčio žmogaus saugumą.

Kokias 3 × 7 aliuminio kopėčias pasirinkti?

Kopėčios yra viena iš dažniausiai naudojamų priemonių namuose. Tai naudinga dažant sienas, montuojant elementus, kurie yra toje vietoje, kur mūsų nebepasiekiame, skinti vaisius iš medžių ir atlikti daug kitų užsiėmimų. Tačiau platus produktų asortimentas gali apsunkinti apsipirkimą. Todėl prieš priimant sprendimą verta perskaityti mūsų vadovą ir pagal jį pasirinkti geras aliuminio kopėčias.

Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime aliuminio gaminiams. Jų priežiūra nėra tokia problemiška, kaip iš medžio pagaminti modeliai. Be to, jie yra labai patvarūs ir lengvi, todėl juos lengva nešiotis. Visi mūsų aprašyti produktai turi 7 lygius, kurie yra suskirstyti į 3 dalis. Tai yra optimali suma, kad galėtume laisvai pasiekti bet kurią savo namo vietą.

Geriausios 3 × 7 aliuminio kopėčios 2021 m. Yra atsparios oro sąlygoms, tokioms kaip krituliai, stipri saulė ir vėjas. Verta pasirinkti modelį, kurio patvarumą patvirtina specialus sertifikatas. Kopėčios neturėtų rūdyti (kai kuriuose aliuminio gaminiuose yra metalinių elementų), o atskiri jų elementai yra gerai sujungti. Priešingu atveju aptariamas produktas gali būti gana pavojingas.

Pasak daugelio žmonių, geriausios 3 × 7 aliuminio kopėčios nėra per sunkios. Lengvas modelis leidžia lengvai jį nešiotis bet kur. Geriausia rinktis tokį modelį, sveriantį ne daugiau kaip 10 kg. Geros kopėčios taip pat turėtų būti stabilios. Jo pagrindas turi specialius guminius elementus, kurie gerai sugauna žemę ir darbo metu nejuda. Norėdami būti tikri, kad dirbdami kopėčiomis esate saugūs, verta rinktis dviejų dalių modelį, kurio nereikia atremti į sieną.

Kalbant apie laiptelius, tarp jų neturėtų būti per daug vietos. Priešingu atveju žingsnių atlikimas gali būti gana pavojingas, ypač kalbant apie žemus žmones. Optimalus tarpas yra apie 15 cm.

Aliuminio kopėčios 3 × 7 – reitingas

Alve Helper 6607

„Alve Helper 6607“ yra kopėčios, kurias labai dažnai galima rasti daugelyje vienos šeimos namų. Produktas turi keletą galimų konfigūracijų, kurių dėka galime pasiekti bet kur. Iš jo galime pagaminti dvi mažesnes kopėčias, visas jos dalis išdėstyti vienoje eilėje taip, kad visos būtų sujungtos viena su kita.

Tai labai saugus produktas. Kiekvienas laiptelis buvo suvyniotas į neslidžią gumą, todėl leisdamiesi ar lipdami staiga nepaslysime. Įrankio kojos taip pat pritvirtintos, kad kopėčios neslystų virš paviršiaus.

Modelis turi TUV sertifikatą – šios 3 × 7 aliuminio kopėčios už gerą kainą atitinka visus standartus ir yra saugios naudoti. Produktas nėra sunkus, todėl jį galima perkelti bet kur. Modelio darbinis diapazonas yra apie 5 m, kurį giria labai daug vartotojų. Jiems taip pat patinka aukštas saugumo lygis.

Stabdis BR-00-4207

„Braket BR-00-4207“ yra kopėčios, turinčios specialų sertifikatą. Tai patvirtina, kad dirbant aukštyje yra saugu. Didžiausias gaminio aukštis yra 5,2 cm. Taigi galime ramiai dirbti net ant namo stogo. Didžiausia kopėčių apkrova yra 150 kg.

Kopėčių pakopos yra vagotos. Tai padidina mūsų saugumą. Įranga aprūpinta specialiais kabliais, kurie apsaugo kopėčias nuo nekontroliuojamo sulankstymo. Specialūs diržai taip pat atlieka tą patį vaidmenį. Savo ruožtu neslidžios kojos užtikrins, kad kopėčios nepakeistų savo padėties, kai atsistosime ant jų.

Aliuminio virvelės yra labai gerai pagamintos ir sukonstruotos taip, kad neatskirtų nuo kitų elementų. Laiptai nėra per toli vienas nuo kito, todėl lipti laiptais aukštyn ir žemyn yra saugu. Vartotojai dažniausiai vertina tvirtą visų kopėčių elementų meistriškumą ir mano, kad juos labai saugu naudoti.

Drabestas MALP615

„Drabest MALP615“ yra 5,3 m ilgio kopėčios. Visiškai ištemptos leidžia pasiekti net labai aukštas vietas. Styginiai yra tvirtai sukonstruoti ir gerai prijungti prie laiptelių. Savo ruožtu ant jų randame gumą, neleidžiančią kojoms slysti, todėl kritimo rizika yra labai maža.

Kopėčių plotis yra 0,5 m, o tai reiškia, kad lipti ant jų bus labai lengva ir nemokamai. Kopėčios yra lengvos, todėl jas perkelti iš vietos nebus sunku. Įvairios šio modelio konfigūracijos leidžia jį sutvarkyti savo nuožiūra. Juos pakeisti nėra sunku ir užtrunka kelias sekundes. Tvirtas diržas, sumontuotas kopėčių viduryje, apsaugo juos nuo galimo slydimo.

Visos modelio jungtys yra tvirtai sujungtos. Kopėčioms suteiktas jų saugumą patvirtinantis sertifikatas. Produktą galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Tai ypač vertinama už maksimalaus saugumo garantavimą.

Kokias 3 × 11 aliuminio kopėčias pasirinkti?

Kopėčios reikalingos kiekvienuose namuose. Be jo mes nepakabinsime užuolaidų, negalėsime papuošti aukštos eglutės ar pasiekti lentynos spintoje, kuri pakabinta tiesiai po lubomis. Kopėčios taip pat nepamainomos statybų pramonėje – nuo įvairių elementų surinkimo iki aukštų patalpų dažymo. Mūsų vadovas padės jums pasirinkti tinkamą jūsų poreikiams pritaikytą įrangą.

Rinkoje yra pasvirusių ir kopėčių. Pirmiesiems reikia papildomos atramos, pvz., Prie sienos. Jie dažnai naudojami lauko darbams – šakų apipjaustymui, smulkiam fasado remontui ar latakams. Dažnai naudojant tokio tipo kopėčias montuojami papildomi kabliai, žymiai padidinantys naudojimo saugumą. Erdvūs modeliai praktiškai naudojami atliekant nedidelius namų remonto darbus. Daugelio parduotuvių pasiūlymuose taip pat galime rasti daugiafunkcinių gaminių – galime juos laisvai modifikuoti ir keisti, paversdami juos, pavyzdžiui, patogiais pastoliais.

Svarbus parametras yra kopėčių aukštis. Mūsų pasirinktas produktas neturėtų būti per didelis ar per mažas. Visada pasirinkite vidutinį dydį, kad galėtume patogiai dirbti. Geriausios aliuminio kopėčios taip pat yra stabilios – nesvarbu, ar tai yra plati platforma ant jų viršaus, ar specialios, neslidžios trinkelės, – darbas su jomis visų pirma turi būti saugus vartotojui. Gerai, kad laipteliai taip pat neslidūs. Tada jie suteiks papildomą apsaugą lipant ir leidžiantis.

Kitas svarbus parametras yra maksimali keliamoji galia. Paprastai tai yra nuo maždaug 120 kg iki 150 kg. Ši vertė išreiškia didžiausią apkrovą kiekvienam etapui. Geriausios aliuminio kopėčios 2021 m. Yra tokios lengvos, kad jų nešiojimas nėra problema. Žemiausioje versijoje jo svoris yra tik 11 kg. Kuo aukštesnės kopėčios, svoris taip pat didėja. Pasirinkimas šiuo atveju priklauso ne tik nuo mūsų pageidavimų, bet ir nuo jėgos. Turėtume rinktis iš aliuminio pagamintus prietaisus, nes, nepaisant palyginti mažo svorio, jie yra labai tvirti.

Mūsų pasirinktas produktas turėtų atitikti saugos standartą PN-EN 131-2: 1997. Toks ženklinimas turėtų būti ant produkto pakuotės. Tada mes esame tikri, kad produktas buvo tinkamai išbandytas prieš jį išleidžiant parduoti, ir, tinkamai naudojant, mums tikrai negresia jokie pavojai. Pirkdami kopėčias nepamirškite apie jų laikymo galimybes – rinkitės modelius, kurie sulankstomi iki tikrai mažo dydžio. Tada tam tikrai bus vieta garaže, spintoje ar pašiūrėje.

Aliuminio kopėčios 3 × 11 – reitingas

„BayerSystem Metalkas BS-DW“

„BayerSystem Metalkas BS-DW“ yra geros vertės aliuminio kopėčios, tinkamos naudoti tiek asmeniniam, tiek profesionaliam naudojimui. Įrankis atitinka Europos standartą PN EN-131, todėl turite garantiją, kad galėsite dirbti su juo visiškai saugiai.

Patvirtinta vieno žingsnio keliamoji galia yra 150 kg.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *