Kategorijos
Uncategorized

Geriausias vakuuminis krepšys drabužiams

Drabužiai ir patalynė užima daug vietos mūsų spintose, todėl verta investuoti į specialius vakuuminius maišelius. Jų dėka mes galime į savo drabužių spintą sutalpinti daug daugiau dalykų. Kadangi tokių produktų rinkoje yra vis daugiau, mes išanalizavome daugelio parduotuvių pasiūlymus ir parengėme reitingą. Jo viršuje yra Fackelmann 67990 – dviejų krepšių rinkinys, kurio viduje galite laikyti tiek žieminius drabužius, tiek elegantiškas sukneles, tiek patalynę ir antklodes. Išsiurbus orą, modelio matmenys sumažėja bent 25%. Produktas pagamintas iš labai gerų, patvarių medžiagų, atsparių lūžiniams. Tuo pačiu metu užsegimas yra tvirtas, todėl į vidų nepatenka nemalonių kvapų. Antrasis mūsų sąrašo modelis yra krepšys Wenko Soft M, t. y. šiek tiek didesnis užvalkalas, garantuojantis patogų patalynės, įskaitant pūkines antklodes, laikymą. Gamintojas užtikrina, kad išsiurbus orą tūris sumažės iki 75%. Tai žymiai palengvina daiktų laikymą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Prekių vadovas – kokį vakuuminį maišelį pirkti drabužiams?

Tikrai daugeliui iš mūsų kyla problemų saugant tokius daiktus kaip patalynė, antklodės ar žieminės striukės. Dėl viduje esančių plunksnų jos užima gana daug vietos garderobe. Kad būtų lengviau laikyti, rekomenduojame investuoti į geriausią drabužių vakuuminį maišelį. Šio tipo gaminiai bus naudingi ne tik namuose, bet ir pakuojant daiktus atostogų kelionei. Išsiurbus perteklinį orą, sumažės pakuotės matmenys, į lagaminą tilpsime daugiau drabužių. Norėdami padėti jums rasti tinkamą produktą, mes parengėme šį vadovą. Čia rasite daug patarimų, kuriuos parengėme pasitarę su specialistais.

Kaip veikia krepšiai?

Prieš eidami į pirkimo vadovą norime jums paaiškinti, kaip veikia vakuuminiai maišeliai ir kodėl jie bus naudingi kiekvienuose namuose. Verta pridurti, kad vakuuminė pakuotė ne tik žymiai sumažins pagalvių, antklodžių ar žaislų matmenis, bet ir liks nepakitusi. Daugelis ekspertų mano, kad perlenkus daiktus, tokius kaip miegmaišis ar pūkinė striukė, medžiaga gali retėti tam tikrose vietose. Tačiau jei užsandarinsite juos vakuuminiais maišeliais, galite to išvengti. Krepšiai taip pat apsaugo drabužius nuo kandžių ir nemalonių kvapų.

Prieš naudodami gaminį, sulenkite daiktus kubeliais ir įdėkite juos į maišelį. Įsitikinkite, kad jūsų drabužiai yra sausi, nes drėgmė gali pakenkti audiniui. Tada reikia uždaryti užtrauktuką. Dar kartą patikrinkite, ar tai padarėte teisingai. Kitas žingsnis – siurbti orą iš maišelio. Siurbimo vamzdis turi būti dedamas į tam skirtą angą. Vožtuvas visada yra vienodo dydžio ir tinka bet kuriai žarnai. Rekomenduojama išsiurbti apie 30% oro iš maišelio, kad sienos atitiktų drabužių formą. Tai užtikrins, kad visi daiktai, juos išėmus, iškart atgautų savo pradinę formą. Paskutinis žingsnis – išjungti vožtuvą.

Medžiaga

Ieškodami gero vakuuminio maišelio, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, iš kokios medžiagos jis pagamintas. Įsitikinkite, kad jis yra sandarus ir, be to, atsparus pažeidimams. Įtrūkus medžiagai, oras pateks į vidų, o tai gali pakenkti audiniui. Krepšys sukurtas apsaugoti drabužius nuo drėgmės, pelėsių, kandžių, erkių ir nemalonių kvapų. Tai ypač svarbu, kai perkeliate dangtelį.

Jei nežinote, koks yra geriausias vakuuminis maišelis drabužiams, būtinai patikrinkite tris medžiagas: foliją, nailoną ar poliamidą. Šios trys medžiagos yra dažniausiai naudojamos, nes jos turi storą struktūrą. Daugiasluoksnė siena suteikia gerą dangą ir sumažina medžiagos plyšimo riziką. Folija yra viena iš pigiausių medžiagų, nes ji turi gana ploną apsauginį sluoksnį. Taip pat šios rūšies medžiagos rasite maisto ir ledo pakavimo maišeliuose.

Alternatyva yra nailonas, kuris yra sintetinė medžiaga. Tai malonu ir malonu liesti, bet dar svarbiau, labai patvarus. Todėl viduje esantys drabužiai yra gerai apsaugoti. Be to, nailonas atstumia orą ir vandenį, todėl nereikia jaudintis dėl audinių užtvindymo. Tačiau jei netyčia išsipylėte ar supurvinsite maišą, jį išvalyti bus labai paprasta. Kitas medžiagos privalumas yra lengvas svoris. Tai ypač svarbu, jei dangtį reikia naudoti keliaujant. Be to, ši medžiaga turi savybių, kurios neleidžia grybeliams ir bakterijoms augti jos paviršiuje.

Trečiasis tipas yra poliamidas, tai yra kitas sintetinis pluoštas. Jis yra labai patvarus ir atsparus plyšimams ir purslams. Poliamidas yra ne tik patvarus, bet ir lankstus. Tai reiškia, kad į krepšį galime įsidėti daug dalykų.

Dydis – kokį vakuuminį maišelį turėtumėte pasirinkti?

Jei dangtis bus naudojamas patalynei, antklodėms ir storoms striukėms laikyti, jo matmenys turi būti daug didesni. Kita vertus, maži modeliai puikiai tinka laikyti drabužius ir žaislus. Rinkoje rasite gaminių, kurių matmenys 100 cm x 100 cm, rekomenduojame juose paslėpti antklodes ir storas striukes. Savo ruožtu, mažesni gaminiai, kurių matmenys 80 cm x 80 cm arba 70 cm x 70 cm, puikiai tiks drabužiams laikyti.

Taip pat atkreipkite dėmesį į angos, per kurią mes galime įdėti daiktus, dydį. Jei jis yra siauras, mums bus sunku įsidėti antklodę į vidų. Tuo atveju, jei mūsų drabužiai yra gana dideli, rekomenduojame investuoti į stačiakampio formos maišelius, kurių užtrauktukas eina beveik per visą apimtį. Dėl to mes galime lengvai ir patogiai įdėti visus daiktus į vidų, jų neuždarydami.

Uždaryti

Užtrauktukas yra labai populiarus sprendimas. Deja, šio tipo modeliai dažnai yra nesandarūs arba patys savininkai jų tinkamai neuždaro. Dėl šios priežasties rekomenduojame investuoti į maišelius su juostele. Šis uždarymo būdas yra daug efektyvesnis. Užtrauktukas negali atsiskirti, todėl oras negali patekti į vidų.

Parduotuvėse taip pat rasite užvalkalus su vytele. Jei tai vienintelis būdas užsidaryti, patariame jų nepirkti. Šis metodas yra labai nesandarus. Laikui bėgant užsegimas atsilaisvina, o oras nuteka viduje. Dėl to kandys, pelėsis ir drėgmė gali patekti į mūsų drabužius.

Verta investuoti į maišelį su 2 tvirtinimo detalėmis: pirmasis turėtų būti kaspinas, o antrasis – užtrauktukas. Todėl mūsų drabužiai yra geriau apsaugoti.

Skaidrūs ar spalvoti modeliai?

Priklausomai nuo modelio, vakuuminiai krepšiai drabužiams gali būti balti, mėlyni ar net juodi. Nors iš pradžių jie gali sukelti mūsų smalsumą, jie nėra labai funkcionalūs. Jei spintoje yra keli dangteliai, rasti tinkamą nėra sunku. Jei jie visi spalvingi, turime atidaryti kiekvieną iš jų, o neradę to, ko ieškome, supakuokite iš naujo. Ši operacija užima daug laiko. Dėl šios priežasties skaidrūs maišeliai yra geresnis sprendimas.

Kaina

Parduotuvėse tikrai rasite vakuuminius maišelius drabužiams geromis kainomis. Pirkimo išlaidos svyruoja nuo 6 PLN iki 150 PLN. Tokį neatitikimą lemia gaminio dydis ir rinkinyje esančių vienetų skaičius. Jei jus tenkina nedidelis dangtelis, kurio matmenys 50 cm x 50 cm, pirkimas tikrai bus ribotas iki 10 zlotų. Tačiau atminkite, kad už šią kainą pirksite tik vieną daiktą. Jei reikia susikrauti dar daug daiktų, pavyzdžiui, antklodes ar storas striukes, turite atsižvelgti į daugiau išlaidų. Dideli krepšiai, parduodami komplekte, kainuoja nuo 50 iki 150 zlotų.

Geriausi vakuuminiai maišeliai drabužiams 2021 m

Kadangi rinkoje yra daug modelių, mes paruošėme šį drabužių vakuuminių maišelių reitingą. Mes aprašėme 5 įdomius produktus, kuriuos rekomenduojame patikrinti prieš priimant galutinį sprendimą.

Mūsų rekomendacijos

Fackelmann 67990

Apžvalgos apie drabužių vakuuminius maišelius „Fackelmann 67990“ yra labai glostančios. Tai vienas iš dažniausiai pasirenkamų prekių ženklų, nes garsėja patvarių medžiagų naudojimu. Pirkdami gausite 2 maišelius, kurių kiekvienas yra 100 cm x 70 cm.

Pateiktas produktas pagamintas iš storos folijos. Ši medžiaga yra atspari plyšimui, be to, ji apsaugo apgamus ir nemalonius kvapus iš spintelės viduje. Dėl to drabužiai kvepia ir atrodo taip, kaip juos apsivilkus. Krepšiai skirti gaminiams, pagamintiems iš tekstilės medžiagų, pavyzdžiui, drabužiams ar patalynei, laikyti. Gamintojas pataria vengti paslėpti lapą viduje, nes jis gali netikti.

Vartotojai įvertino paprastą modelio veikimą. Įdėjus drabužius tereikia pajudinti spaustuką, kurį kiekvienas iš mūsų padarys viena ranka. Tada prie skylės reikia prijungti dulkių siurblį ir išsiurbti orą. Be to, labai paprasta uždaryti vožtuvą. Daugelis žmonių gyrė patrauklų pirkimo ir produkto santykį.

Vakuuminių maišelių „Fackelmann 67990“ dydis yra 70 cm x 100 cm. Pakuotėje yra 2 vnt.

Privalumai

Jėga:

Krepšiai pagaminti iš geros kokybės medžiagos. Jis yra patvarus, kuris užtikrina, kad produktas per greitai nesugestų. Net jei stipriau suspaudžiame, nebijoma, kad ant jo paviršiaus atsiras įbrėžimų ar skylių.

Lengvas siurbimas:

Vartotojai tikina, kad oro įsiurbimas nekelia didelių problemų.

Sandarumas:

Produktas uždaromas praktišku plastikiniu užtrauktuku. Uždarymas yra tvirtas, todėl užtikrinama, kad saugomi daiktai būtų tinkamai pritvirtinti ir kad iš maišo nieko neišsipylė.

Talpus:

„Fackelmann 67990“ yra itin talpūs krepšiai, į kuriuos galime sutalpinti, pavyzdžiui, daugybę storų žieminių drabužių.

Efektyvi apsauga:

Dėl to, kad gaminys pagamintas iš patvarių medžiagų, be to, yra sandariai uždarytas, jis gerai apsaugo …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *