Kategorijos
Uncategorized

Geriausias tualetinis dubuo – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Jei norite rasti patikrintą ir gerą tualetinį dubenį sau, mūsų svetainė skirta jums. Žemiau galite perskaityti vadovą, kuris padės jums pasirinkti geriausią jūsų namų modelį. Be to, mes taip pat sukūrėme reitingą, kuriame pateikiame populiariausius produktus rinkoje. Apvalkalas buvo pirmoje vietoje „Roca GAP Clean Rim“ A34647L000. Jis pasižymi klasikiniu dizainu, todėl atrodo patraukliai bet kokiame interjere. Produktas skirtas pakabinti. Susidaro įspūdis, kad vonios kambaryje yra daug vietos. Be to, galite patogiai plauti visas grindis. Interjere nėra apykaklės. Modelis pagamintas iš aukštos kokybės keramikos, dažytos baltai. Šis sprendimas labai dažnai naudojamas vonios balduose. Todėl produktas tinka daugelio skirtingų stilių interjerui. Jei šis modelis jums netinka, raginame perskaityti kitas reitingo pozicijas. Produktas buvo antroje vietoje „Nova Pro Rimfree M33123000“.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį tualetinį dubenį pirkti?

Pirkinių vadovas

Tualetas arba tiesiog tualeto dubuo yra pagrindinis produktas, kurį galima rasti praktiškai kiekvienuose namuose. Anksčiau buvo manoma, kad išvaizda ir konstrukcija neturi jokios reikšmės ir ji tiesiog turi būti vonios kambaryje ar atskirame tualete, tačiau šiais laikais jo pirkimas yra šiek tiek sudėtingesnis. Pirma, taip yra dėl to, kad dubenėlių parduotuvėse yra labai daug, todėl mums sunku pasirinkti. Be to, nereikia pamiršti, kad iš kartos į kartą mes skiriame vis daugiau dėmesio ne tik svetainei ir virtuvei, bet ir tualetui. Mes turėtume jaustis jaukiai.

Tipas – kabinti ar stovėti?

Prieš pasirinkdami tualeto dubenį, turime nuspręsti, ar kabantis, ar stovintis modelis bus geresnis pasirinkimas mūsų vonios kambaryje. Pastaraisiais metais kabantys modeliai išpopuliarėjo, nes jie atrodo elegantiškesni ir juos lengviau valyti po jais. Tačiau dėl kainos daugelis žmonių vis dar renkasi stovinčius modelius, taip pat tuos, kuriuos galima įsigyti kompaktiška versija, t. Y. Su dubeniu ir bakeliu viename. Pakabinamo modelio montavimas yra sudėtingesnis. Kita vertus, jis turi vieną bruožą, kurio neturi stovintis dubuo – tokį gaminį galima pakabinti bet kokiame aukštyje. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, vonios kambarį galime pritaikyti labai žemo ar labai aukšto žmogaus poreikiams. Šio tipo tualetai taip pat rekomenduojami namams, kuriuose gyvena žmonės su negalia.

Drenažo tipas – kokį tualeto dubenį pasirinkti?

Pirkdami dubenį, turime jį suderinti su savo namo kanalizacija. Kalbant apie kanalizacijos tipą, galime pasirinkti vieną iš trijų rūšių produktų – universalius, Poznanę ar Varšuvą. Poznanės tipas yra horizontalus drenažas, kai nuotekų priėjimas dedamas į sieną, o Varšuvos tipas yra vertikalus, kai privažiavimas yra grindyse.

Komplekto užbaigimas

Jei patys pildote dubenėlio ir bako rinkinį, įsitikinkite, kad prijungti visą įrenginį nėra per daug problemiška. Daugelis žmonių, susidūrę su tokiu pasirinkimu, renkasi kompaktišką su stovinčiu dubeniu. Tačiau jei vonios kambaryje nėra daug vietos, rekomenduojame pasitelkti specialistą.

Medžiaga

Tualeto dubenys paprastai yra keramikiniai. Ši medžiaga yra atspari pažeidimams, taip pat puikiai atrodo ir yra lengvai valoma. Tačiau verta prisiminti, kad gamintojai taip pat siūlo kitų produktų, kurie mus skatina spalva ar neįprasta tekstūra.

Atvartas

Daugelis tualeto dubenėlių parduodami su dangčiu. Tai tikrai praktiškas sprendimas, nes mes neturime patys pasirinkti šio elemento. Kita vertus, gamintojai prie dubens dažniausiai pritvirtina klasikinį atvartą, kuris krisdamas kelia triukšmą. Todėl verta atkreipti dėmesį į lėto uždarymo modelį. Jis yra praktiškas ir draugiškas meškiukui, nes nemuša jo didele jėga ir todėl netrūkinėja.

Dydis – koks geriausias tualetinis dubuo?

Labai svarbus elementas, tiek kalbant apie mūsų patogumą, tiek dėl paviršiaus problemų vonios kambaryje, yra dubenėlio dydis. Jei tai neproporcinga vonios kambariui, tada visas interjeras atrodys blogai. Tuo pat metu turėtume nepamiršti, kad tualetu naudotis būtų patogu. Jei norime išspausti didelį gaminį tarp spintelės ir praustuvo, jį naudoti gali būti nepatogu. Taip pat yra patogumo klausimas sprendžiant savo fiziologinius klausimus. Per mažas dubuo sukelia diskomforto jausmą, o jei jis yra per didelis, gali pasirodyti, kad vaikai vargu ar jį naudos.

Vandens taupymas

Jei norite sutankinti, nepamirškite taupyti vandens. Žinoma, daug kas priklauso nuo bako talpos, bet ir nuo pačios vandens nuleidimo įjungimo sistemos. Kai kurie modeliai leidžia mums taupyti vandenį, kiti, deja, ne. Geriausias pasirinkimas yra įsigyti variantą, kuriame yra trys mygtukai – didelis nuleidimas, mažas nuleidimas ir sustabdymas.

Forma ir spalva – geriausias tualetas jūsų vonios kambariui

Šiuo metu stačiakampiai dubenys yra labiausiai ieškomi, tačiau ovalių modelių populiarumas taip pat nesilpnėja. Be to, gamintojai mums taip pat siūlo mažiau klasikinius įvairių formų modelius. Sunku atsakyti į klausimą, ar įmantresnis dubuo yra geras. Daug kas priklauso nuo mūsų skonio, poreikių ir interjero. Tas pats pasakytina ir apie produkto spalvą. Labiausiai klasikinis pasirinkimas yra balta. Balta furnitūra tapo nuolatine mūsų vonios kambario išvaizdos dalimi, tačiau galime rasti ir mažiau standartinių spalvų modelių.

Įskaitant

Daugelis žmonių, norinčių sutvarkyti vonios kambarį vienu stiliumi, nusprendžia nusipirkti to paties stiliaus dubenį ir praustuvą. Tai tikrai patogus ir įdomus sprendimas, leidžiantis sukurti nuoseklų interjero stilių. Dažnai papildomas elementas yra bidė, tačiau jis vis dar nėra labai populiarus mūsų namuose.

Tualeto dubenys geromis kainomis

Dubenėlio pirkimo kaina priklauso nuo kelių aspektų – tipo, spalvos, taip pat nuo gamintojo. Kaip jau minėta, stovintys modeliai yra pigesni. Parduotuvėje galime rasti tokį tualetą už maždaug 150-200 PLN. Tačiau už gerą pakabinamą modelį turime sumokėti bent 400–500 PLN. Nestandartinių spalvų dizainerių gaminiai kainuoja iki kelių tūkstančių zlotų.

Geriausi tualeto dubenys 2021 m

Tualeto dubuo yra neatskiriama vonios kambario dalis. Žemiau rasite tualetinių dubenėlių reitingą, tarp kurių yra ir modernių, ir tradicinių modelių.

Mūsų rekomendacijos

„Roca GAP Clean Rim“ A34647L000

Daugelis žmonių savo namuose naudoja „Roca GAP Clean Rim A34647L000“. Šis ant sienos pakabintas dubuo skirtas montuoti virš tualeto grindų. Jis pasižymi klasikiniu dizainu. Tai rekomenduojama tradiciniams ir šiuolaikiniams vonios kambariams.

Produktas turi horizontalų nutekėjimą ir skirtas montuoti ant sienos. Tai leidžia sutaupyti daug vietos. Be to, pagal modelį patogu valyti vonios kambarį. Jis buvo pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Dubuo pagamintas nanotechnologijose. Lygų paviršių lengva valyti. Įranga neturi apykaklės. Svarbus klausimas yra produkto naudojimo patogumas. Be to, jis gali būti praplaunamas 2 l / 4 l, 3 l / 4 l ir 3 l / 6 l režimais.

Dubuo dekoruotas baltomis spalvomis. Šio modelio laikikliai paslėpti. Įranga sumontuota ant stovo. Dėl to visas dalykas atrodo patrauklus. Šio gaminio plotis yra 34 cm, o ilgis – 54 cm. Jo surinkimas yra labai paprastas. Vartotojai vertina šį modelį dėl naudojamų medžiagų kokybės ir tylaus praplovimo.

„Roca GAP Clean Rim A34647L000“ yra 34 cm pločio tualetinis dubuo. Modelis tinka skalauti 2/4 l, 3 / 4,5 l ir 3/6 l.

Privalumai

Paslėpta tvirtinimo sistema:

Produktą išskiria paslėpta surinkimo sistema. Tai reiškia, kad varžtai ir kiti elementai nėra matomi, todėl neturi neigiamos įtakos vonios dizainui.

Lengvas plovimas:

Dubenį lengva išlaikyti švarų ne tik dėl lygaus paviršiaus. Modelyje nėra kampelių, kuriuose galėtų kauptis bakterijos.

Šiuolaikinė išvaizda:

Produktas atrodo modernus ir jį galime lengvai pritaikyti prie kitų vonios kambario detalių.

Tai leidžia taupyti vandenį:

Dėl savo dizaino dubuo leidžia ekologiškai nuplauti 2/4 l. Tai sumažina vandens suvartojimą namuose.

Kompaktiški matmenys:

Produktas puikiai tinka kambariams su nedideliu plotu. Kompaktiški matmenys leidžia jį montuoti bet kurioje sienos vietoje.

Trūkumai

Nėra antibakterinės dangos:

Modelis nėra padengtas danga, kuri neleidžia daugintis bakterijoms.

„Nova Pro Rimfree M33123000“

Daug teigiamų vartotojų nuomonių sulaukęs modelis yra „Nova Pro Rimfree M33123000“. Šis geras ir pigus tualetinis dubuo yra patrauklaus dizaino. Jis pagamintas iš aukštos kokybės baltos keramikos. Produktą galima pritaikyti prie jūsų vonios baldų. Tuo pačiu metu jis puikiai derės su kitais baldais iš „Koło“ gamintojo siūlomų serijų, nes visuma sukurta taip, kad harmoningai derėtų.

Šis apvalkalas skirtas pakabinti virš žemės. Šis montavimo būdas yra labai patogus ir palengvina vonios švarą. Šio modelio nutekėjimas yra horizontalus.

Dubenėlio matmenys yra 53 cm x 35 cm x 33,2 cm. Produkto skalavimo režimas yra 4 l / 2 l santykis. Jame nėra apykaklės. Dubuo pritaikytas lentoms M30115, M30116 ir M30117. Vartotojai vertina šį modelį dėl jo funkcionalumo ir patrauklios išvaizdos.

„Nova Pro Rimfree M33123000“ modelio matmenys: 53 cm x 35 cm x 33,2 cm. Šis geras 400 zlotų tualetinis dubuo yra stačiakampio formos.

Privalumai

Be apykaklės:

Produktas neturi apykaklės, o tai yra higieniškas sprendimas. Kadangi dubenėlyje nėra sunkiai prieinamų vietų, galime jį greitai išvalyti ir užkirsti kelią bakterijų ir kitų mikroorganizmų dauginimuisi.

Naujoviškas skalavimo būdas:

Modelio forma priverčia vandenį visiškai nuplauti jo vidų praplovus. Taigi mes neturime pakartoti šio veiksmo kelis kartus, kad pašalintume užterštumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *