Kategorijos
Uncategorized

Geriausias juosmens diržas – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Juosmens diržas yra produktas, malšinantis apatinės stuburo dalies skausmus. Dėl savo gydomojo poveikio ortozės yra labai populiarios. Žmonėms, kurie ieško tobulo modelio, mes sukūrėme dažniausiai vartotojų pasirinktų diržų reitingą. Mūsų sąrašas atidaromas su prekės ženklo petnešomis Oppo 2169. Produktas įgijo platų vartotojų pripažinimą dėl didelio apdirbimo tikslumo ir geros gamybai naudojamų medžiagų kokybės. Erdvūs, kvėpuojantys audiniai pagerina diržo dėvėjimo patogumą, pašalina per didelį prakaitavimą. Tai pašalina ortozę mūsų odą. Be to, modelyje yra daugybė elementų, reguliuojančių jo dydį. Taigi pasirinkdami tinkamą dydį, mes galime puikiai pritaikyti diržą prie savo kūno formos. Modelis taip pat turi labai gerą reputaciją Oppo 2068 m. Dėl metalinių sutvirtinimų jis padeda išlaikyti stuburą teisingoje padėtyje, o tai daro didžiausią įtaką mūsų savijautai. Žmonių, kovojančių su nutukimu, labui gamintojas pristatė papildomą dydį XXXL.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį juosmens diržą pirkti ?

Pirkinių vadovas

Nugaros skausmas gali būti labai skausmingas. Jie apsunkina mūsų gyvenimą, ypač atsipalaidavimą. Mums labai sunku su jais kovoti, vaistai neveikia, o tepalai mums suteikia laikiną palengvėjimą. Juosmens diržai gelbsti. Nešiotos aplink mūsų juosmenis, jos palaipsniui atneš mums palengvėjimą. Rinkoje yra daugybė šio tipo produktų rūšių. Šis vadovas jums pasakys kurį juosmens diržą pasirinktiiš tikrųjų jaustis palengvėjęs ir patogus dėvėti.

Ką ir kaip naudoti juosmens diržą?

Juosmens diržai yra skirti padėti mums atsikratyti nugaros skausmų juosmens srityje. Tačiau tai nėra vienintelis jų tikslas. Ši įranga taip pat padeda mums išlaikyti tinkamą kūno laikyseną. Pakanka įdėti jį į juosmens sritį ir išspausti mums ant nugaros. Diržo naudojimo poveikis gali pasireikšti po dviejų savaičių. Juosmens diržas taip pat bus naudingas tiems, kurie ilgas valandas praleidžia sėdėdami ir taip įtempia nugarą. Tai taip pat yra ideali įranga visiems žmonėms, kuriems buvo atlikta stuburo operacija ir kuriems atliekama reabilitacija.

Diržas taip pat padės žmonėms, kenčiantiems nuo skoliozės, nukritusių pečių ir osteoporozės. Dažniausiai jis dedamas 2 ar 3 valandoms dienos metu. Ilgiau jį naudojant raumenys gali tapti „tingūs“ ir visiškai pasikliauti diržo veikimu.

Lankstus, proprioceptyvus ar standus – koks yra geriausias juosmens diržas?

Yra trys pagrindiniai juosmens diržų tipai. Jie yra:

elastinga – jie naudojami siekiant išvengti apatinės nugaros dalies sužalojimų. Jie gerai tinka mūsų laikysenai.

proprioreceptorius – daugiausia naudojami apatinės nugaros dalies raumenims suspausti. Tai leis mūsų smegenims suvokti jų egzistavimą. Tai puikiai tinka kaip prietaisas, kuris primins taisyklingą laikyseną.

sustingimas – kaip rodo pavadinimas, šis diržas naudojamas apatinės stuburo dalies raumenims sutvirtinti. Jis rekomenduojamas žmonėms, kuriems buvo atlikta operacija.

Dydis

Šis produktas yra 3 dydžių. Norėdami patikrinti, kuris iš jų tinka mums, tiesiog atlikite siuvėjo matą, apvyniokite jį 5 cm virš mūsų sėdmenų. Žmonės, kurių apimtis šiuo metu svyruoja nuo 65 cm iki 85 cm, turėtų pasirinkti diržą, pažymėtą numeriu 1. Rezultatas nuo 85 cm iki 115 cm reiškia, kad numeris 2 bus geriausias. Skaičius 3 mums bus tinkamas, jei matuosite parodė mums nuo 115 cm iki 140 cm. Daugeliu atvejų diržų dydžiai pažymėti S – 1, M – 2 ir L – 3. Kartais gamintojai naudoja ir kitus ženklus, tačiau jie visada nurodo juosmens apimtį, kuriai tinka tam tikras modelis.

Medžiaga

Juosmens diržų gamybai dažniausiai naudojamas neoprenas. Tai medžiaga, naudojama stabilizatorių, diržų ir kitų vaistų gamybai. Neoprenas yra lankstus, todėl jį galima lengvai pritaikyti prie mūsų nugaros. Be to, jis yra atsparus vandeniui ir gana atsparus bet kokiems mechaniniams pažeidimams.

Pastatas

Diržas dažniausiai primena pakinktus, kuriuos dedame ant pečių. Kartais tai yra tik nedidelis audinio gabalas, kurį dedame juosmens srityje su „Velcro“. Svarbu, kad diržas nenuslystų nuo juosmens ir kad jaustumėmės nepatogiai.

Diržas dažniausiai stabilizuoja mūsų nugarą apatinėmis vielomis, kurios jiems gerai tiks. Geriausia rinktis produktą, kuriame jų būtų kuo daugiau.

Dizainas

Juosmens diržas paprastai pasižymi gana griežta išvaizda. Jis yra mėlynas, juodas arba baltas. Jo nerasime pagal įdomius modelius. Tai yra tipiškas produktas, skirtas išgydyti, o ne atrodyti. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, ar jis nėra per daug matomas po drabužiais. Dėl to diržą galėsime nešioti darbe.

Papildomos funkcijos

Maži magnetukai yra labai įdomus diržų priedas. Jie skleidžia šilumą, kuri numalšina nugaros skausmus, taip pat pagreitina traumų gijimą. Taip pat yra modelių, kurių audinys yra antibakterinis. Moderniausias išradimas yra elektrinis juosmens diržas. Jį maitina baterija, todėl neriboja mūsų mobilumo. Jis gali veikti 1,5 valandos nepertraukiamai. Tai yra proveržis juosmens diržų gamyboje. Taip pat yra įrenginių, naudojančių TENS sroves. Jie stimuliuoja nervus, kurių dėka galime greitai atsikratyti skausmo, taip pat žymiai sutrumpina diržo terapiją.

Kaip dėvėti diržą?

Nepamirškite jo per stipriai neužveržti. Tai gali sukelti kvėpavimo problemų. Tačiau svarbu, kad tai pajustume ant raumenų. Priešingu atveju diržas nebus tinkamas naudoti. Svarbu netepti tokio gaminio vietose, kuriose yra įpjovimų ar pažeidimų. Prieš uždėdami prietaisą, nenaudokite jokių kremų ar drėkinamųjų produktų. Geriausia, jei odą paliksime švarią ir sausą.

Juosmens diržai geromis kainomis

Juosmens juostą galime nusipirkti maždaug už 100 PLN. Jo išplėstinė versija, panaši į korsetą ar petnešas, kainuoja maždaug 300 PLN. Už įrangą su šildymo magnetais sumokėsime apie 500 PLN.

Geriausias juosmens diržas 2021 m

Jei esate sunkiosios atletikos mėgėjas, turite nepamiršti užsidėti juosmens diržo. Jo dėka galite būti tikri, kad stuburas turi pakankamai atramos. Parduotuvėse galite rasti daug skirtingų kokybės modelių. Pirkdami verta atkreipti dėmesį į ilgaamžiškumą ir apdailą. Mūsų juosmens juostos reitingas siekia pristatyti geriausius rinkoje esančius modelius.

Mūsų rekomendacijos

Oppo 2169

Mūsų reitingo pradžioje pateikiame „Oppo 2169.“ modelį.Šis produktas leidžia sustiprinti juosmeninę stuburo dalį. Diržas skirtas žmonėms, nešiojantiems sunkius daiktus ar ilgai sėdintiems automobilyje.

Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. 70% nailonas ir 27% guma. Likę 3% yra pagaminti iš plastiko apvado. Nešiojant nugarą palaiko 4 atitinkami sutvirtinimai. Šis modelis yra patogus ir patogus.

Vartotojas gali pasirinkti vieną iš 5 diržų dydžių. Dėl to jūs galite būti tikri, kad produktas tinkamai priglunda prie jūsų nugaros ir iš tikrųjų palaiko stuburą. Be to, šis modelis nėra labai matomas po drabužiais, todėl jį galite dėvėti „aplink miestą“ ir į darbą.

Rinkinyje yra petnešos, neleidžiančios gaminiui slysti. Tai geriausias juosmens diržas, džiaugiasi teigiama vartotojų nuomone. Jie mano, kad tai aukštos kokybės modelis, kuris efektyviai stiprina stuburą.

Juosmens diržas „Oppo 2169“ yra 5 dydžių medicinos produktas: S – nuo 73,7 cm iki 83,8 cm, M – nuo 86,4 cm iki 96,5 cm, L – nuo 95,1 cm iki 109,2 cm, XL – nuo 111,8 cm iki 124,5 cm ir XXL – nuo 127 cm iki 124,5 cm.

Privalumai

Petnešos:

Rinkinyje yra petnešos, kurios stabilizuoja ortozę ir neleidžia jai slysti. Produktas yra puikus sprendimas žmonėms, dirbantiems fiziškai, atliekant daugybę lenkimų ar keliant sunkius daiktus.

Grynasis:

Liemenį iškloja tinklinė medžiaga, padedanti odai kvėpuoti. Nuolatinė ventiliacija apsaugo nuo prakaitavimo, taigi ir nuo ortozės sutepimo.

Ribotuvai:

Modelis buvo sukurtas taip, kad derintų mūsų požiūrį. Į konstrukciją įsiūti apribojimai valdo visus judesius, todėl sunku sėdėti ir dirbti neleistinai.

Kontrolė:

Tiek juosmens juosta, tiek pečių diržai turi kulkšnis, reguliuojančias atskirus medžiagos ilgius. Tai reiškia, kad ortozė bus puikiai pritaikyta mūsų kūno dydžiui.

Sertifikatas:

Produktas turi Vaistų registravimo tarnybos išduotą sertifikatą, todėl galime būti tikri, kad jis buvo kruopščiai išbandytas ir yra visiškai saugus sveikatai.

Trūkumai

Spalva:

Dėl to, kad petnešos yra juodos spalvos, jos bus matomos po lengvomis arba plonomis palaidinėmis ir marškiniais.

Oppo 2068 m

Kitas mūsų sąraše esantis produktas yra „Oppo 2068.“. Šis diržas puikiai tinka žmonėms, keliantiems sunkius daiktus. Jis tinkamai sustiprina apatinę stuburo dalį. Šis modelis bus naudingas ne tik profilaktiškai, bet ir tokioms ligoms kaip: diskopatija, stuburo degeneracija ar išialgija. Šis diržas šildo kūną ir skatina kraujotaką, o tai sumažina patinimą ir tirpimą. Todėl tai palengvina greitą atsigavimą.

Šis produktas yra 6 dydžių, todėl iš karto galite nusipirkti tinkamą dydį. Be to, šis modelis turi specialius traukiklius ir „Velcro“, kurių dėka galite tiksliai jį pritaikyti pagal savo figūrą.

Šis diržas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *