Kategorijos
Uncategorized

Geriausias garų valiklis – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Mes atlikome vartotojų atsiliepimų analizę, norėdami sužinoti, kuris garų valytuvas laikomas geriausiu tokio pobūdžio 2021 m. Kaip paaiškėjo, modelis dažniausiai giriamas „Ariete 4146 X Vapore Deluxe“, kurio galia yra 1500 W. Tai praktiškas prietaisas, puikiai tinkantis valyti namuose ir biure. Dulkių siurblys neutralizuoja beveik visas bakterijas, pelėsius, virusus ir kitus alergenus. Dėl to, kad modelyje yra talpi vandens talpykla, mes neturime jo dažnai pildyti ir taip nustoti veikti. Be to, prietaisas turi ilgą maitinimo laidą, kuris nevaržo judėjimo laisvės. Jei smalsu, kokie kiti prietaisai pelnė vartotojų pripažinimą, būtinai atkreipkite dėmesį į likusį reitingą. Galime pasiūlyti, kad antras pagal populiarumą produktas yra Karcher SC 2 kurio galia yra 1500 W. Įrenginys tinka valyti visus vandeniui atsparius paviršius, ne tik grindis, bet ir plyteles, langus, veidrodžius, dušo kabinas ir kt. Šiame modelyje yra keli naudingi priedai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį garų valytuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Namų valymas dulkių siurbliu jau seniai nebepasiremia tik smulkių dulkių ir trupinių surinkimu nuo grindų. Siekdami patenkinti didelius klientų lūkesčius, gamintojai pradėjo rinkai pristatyti prietaisus, kurie mums daug efektyviau padeda atlikti kasdienes pareigas. Vienas iš tokių prietaisų yra garų valiklis. Šių mažų dalykėlių galimybės yra didžiulės. Su jų pagalba mes ne tik valysime plokštes ir plyteles, bet ir plauksime kilimus, lovas ir kitus minkštus baldus.

Be to, prietaisas padės mums taip išvalyti langus ir veidrodžius, kad per kelias akimirkas jie sužibės kaip nauji. Be abejo, įsigijus tokią naujovę, mums kyla klausimas: kurį garo valytuvą pasirinkti, kad jis taptų mini robotu, kuris atleidžia mus nuo daugumos varginančių užduočių. Šiame vadove bandysime rasti tinkamiausią atsakymą.

Tipas – koks geriausias garų valytuvas?

Šiuo metu rinkoje yra daugybė garo valytuvų rūšių. Dėl darbo modelio mes išskiriame dvi pagrindines kategorijas: nešiojamus ir ant grindų stovinčius prietaisus. Pagrindinis skirtumas yra dydis ir forma.

Mobilus dulkių siurblys primena mažą vamzdelį, kuriuo valome mažus paviršius. Dėl kompaktiškumo mes galime jį naudoti siauriausiems tarpams pasiekti, nebijodami, kad ilgas vamzdis užblokuos prieigą prie kampų. Nuolat laikydami prietaisą rankoje, galite pakeisti savo padėtį netempdami viso kūno. Dulkių siurblys puikiai pašalins nešvarumus nuo roletų, užuolaidų strypų ir kitų daiktų, kurių paprastai vengiama dėl sunkiai prieinamų vietų. Žinoma, šio tipo įrangos trūkumas yra tas, kad po ilgo laiko mūsų rankos ir rankos pavargsta. Laikyti programėlę aukštyn tampa nepatogu, todėl mažuose plotuose rekomenduojama naudoti nešiojamąjį dulkių siurblį.

Darbas su grindų įrenginiu atrodo kitaip. Iš išorės jis primena standartinį dulkių siurblį, veikimas yra panašus. Sumontuoto vamzdžio dėka galime lengvai nuvalyti paviršių po lova ar už baldų. Be to, šiuo atveju nebėra aktuali galūnių kančių problema. Akivaizdu, kad sunkaus kūno perkėlimas iš vieno kambario į kitą gali būti varginantis, tačiau pritvirtinti ratai šią užduotį jums žymiai palengvins.

Tankas

Pagrindinis garo valytuvo elementas yra vandens bakas. Dėl savo turinio net labai užsispyrusius nešvarumus išvalyti tampa labai lengva. Pirmasis parametras, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra garsumas. Kuo mažiau skysčio yra bakelyje, tuo mažiau laiko galite valyti.

Klasikiniame nešiojamame dulkių siurblyje yra konteineris, kurio tūris yra nuo 0,175 l iki 2,5 l. Tai tinkamas skyrius, kad būtų galima laiku išvalyti nedidelį plotą. Rinkdamiesi mobilųjį įrenginį su didesniu rezervuaru, atminkite, kad jo svoris žymiai padidės užpildžius vandenį. Paprastai tokio tipo įranga be turinio sveria apie 4 kg.

Akivaizdu, kad maža vertė tampa nemaloni, kai ją laikote rankose keliolika ar keliasdešimt minučių. Grindų dulkių siurbliuose yra daug didesnių talpyklų. Parduotuvėse rasite prietaisų, kuriuose telpa nuo 1 litro iki 5 litrų vandens. Paprastai vartotojai renkasi didesnius kiekius, nes nori, kad jų įranga nepertraukiamai veiktų bent kelias valandas. Kai kuriuose garų valytuvų modeliuose yra atskiros talpyklos, kurios leidžia įpilti vandens net ir įjungus įrangą. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie negali sau leisti prastovų, susijusių su skysčio šildymu. Tokie prietaisai dažnai naudojami gerose automobilių plovyklose ar baldų parduotuvėse.

Galia

Variklio galia yra labai svarbus parametras, lemiantis dulkių siurblio kokybę ir efektyvumą. Parduotuvėse yra modelių, kurių galia yra nuo 1300 W iki 2300 W. Kuo didesnė vertė, tuo greičiau įranga generuos garą ir taip sutaupys valymui skirto laiko. Taip yra todėl, kad galingi prietaisai per labai trumpą laiką užvirina skysčius. Greičiausi dulkių siurbliai veikia po 15 sekundžių. Silpnesniems modeliams tam reikia iki 10 minučių, o tai neturėtų kelti problemų ir namuose.

Optimalus pasirinkimas, kurį dažniausiai rekomenduoja vartotojai, yra įranga, kurios galia yra didesnė nei 1000 W. Jei norite optimizuoti išlaidas, susijusias su įrenginio veikimu, galite jį papildyti šiltu ar net verdančiu vandeniu. Dėl tokios procedūros dulkių siurblys bus paruoštas darbui per 2-3 minutes.

Slėgis

Kitas parametras, nurodytas prie dulkių siurblio pridėtoje naudojimo instrukcijoje, yra garų slėgis. Naujausios kartos prietaisuose yra specialus reguliatorius, kuris leis jums pritaikyti garo galią pagal savo poreikius. Paprastai jis yra tarp 2 ir 8 juostų. Kuo mažesnė vertė, tuo švelniau įranga apdoros valomą paviršių. Tinkamiausias buitiniams poreikiams yra 3 barų buitinių prietaisų pasirinkimas. Tai saugi subtilių kilimėlių ir baldų galia ir tuo pat metu pakankamai patvari, kad galėtų susidoroti su giliu nešvarumu.

Būna, kad kai kurie gamintojai nepateikia informacijos apie slėgį. Tai signalas, kad produktas gali neatitikti tam tikrų standartų ir yra rizika, kad po kurio laiko jis taps nenaudingas.

Temperatūra

Praktiškai visi garų valytojai atlieka garų temperatūros reguliavimo funkciją. Kuo didesnis diapazonas, tuo universalesnis prietaisas. Renkantis įrangą, patikrinkite, ar ji sugeba gaminti garą 120 laipsnių temperatūroje. Daugelis vartotojų teigia, kad ši vertė susidoros su visais nešvarumais ne tik namuose, bet ir sode. Jei ieškote prietaiso, kuris ne tik išvalys paviršių, bet ir jį išvalys, naikindamas visas bakterijas ir virusus, ieškokite dulkių siurblio, kuriame būtų maksimaliai kontroliuojama temperatūra.

Drėgmė

Jei norite, kad dulkių siurblys, be garų, generuotų ir šiltą vandens srovę, pasirinkite įrenginį su drėgmės reguliavimo funkcija. Tai yra gana naudinga parinktis, ypač kai ketinate kruopščiai išvalyti, pavyzdžiui, sodo įrangą ar savo automobilio kampus.

Patarimai

Norėdami maksimaliai padidinti jūsų darbo efektyvumą, gamintojai aprūpina savo prietaisus daugybe priedų, skirtų konkrečioms užduotims atlikti. Universaliausias elementas yra grindų antgalis, kurio dėka galite greitai išvalyti plokščius, horizontalius paviršius, pvz., Kilimą. Kiti naudingi dalykėliai yra specialūs dangteliai su įmontuotu šepetėliu arba kilpiniu audiniu.

Jie padeda pašalinti stiprias dėmes ir sutrumpina mūsų darbo laiką. Geriausi garų valytuvai turi keletą skirtingų purkštukų, kad jie galėtų pašalinti nešvarumus net iš sunkiai pasiekiamų vietų.

Garų valikliai geromis kainomis

Kaip ir dauguma buitinių prietaisų, garų valymo įrenginiai yra skirtingose ​​kainų grupėse. Tai priklauso nuo įrangos galios, tipo ir prekės ženklo. Galite nusipirkti nedidelį įrenginį su pagrindinėmis funkcijomis už mažiau nei 150 PLN. Tačiau jei norite profesionalaus produkto, kuris galėtų dirbti net kelias valandas, turite būti pasirengę iki 2000 PLN.

Geriausi garų valytojai 2021 m

Nors bakterijos, grybai, pelėsiai ir dulkių erkutės supa mus iš visų pusių, tai nereiškia, kad turime atsisakyti be kovos. Dulkių siurbliai, kurie eksploatacijos metu naudoja garą, padeda pašalinti tokias problemas. Be to, dėka tinkamų filtrų galime užtikrinti, kad mūsų aplinka yra švari. Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, mes pasiruošėme garų valytojų reitingaskurie yra nepakeičiami kovojant su bakterijomis, grybais ir kitais alergenais.

Mūsų rekomendacijos

„Ariete 4146 X Vapore Deluxe“

„Ariete 4146 X Vapore Deluxe“ modelio galia yra 1500 W, o garai gaminami esant 5 barų slėgiui. Dulkių siurblys turi estetiškai patrauklų baltos ir mėlynos spalvos plastikinį korpusą. Jis atsparus pažeidimams. Įranga turi 6 m maitinimo laidą, todėl nereikia jo kišti į lizdus kitose valomose patalpose.

Produktas yra su 1,6 l vandens talpa. Tai reiškia, kad valant mums nereikia jo dažnai pildyti. Įrenginyje yra keli priedai, pavyzdžiui, keičiami purkštukai. Tai modelis, leidžiantis pašalinti bakterijas, erkes ir žiedadulkes nenaudojant ploviklių.

Vartotojai, įsigiję „Ariete“ įrangą, mano, kad ji veikia greitai ir efektyviai. Dulkių siurblys gali sėkmingai pakeisti įprastą grindų šluostę. Prietaisas leidžia valyti ekologiškiau, o kadangi mums nereikia pirkti jokių chemikalų, galime daug sutaupyti. Tai puikus pasirinkimas ne tik …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *