Kategorijos
Uncategorized

Geriausias elektrinis dviratis – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Elektrinis dviratis – pirkėjo vadovas, reitingavimas ir testas

Elektrinis dviratis yra įdomi alternatyva įprastai transporto priemonei. Jei svajojate apie tokio tipo gaminius, tačiau nežinote, kurį iš jų rinktis, raginame perskaityti mūsų reitingą. Remdamiesi vartotojų nuomonės analize, mes pasirinkome keletą populiariausių modelių. Jis surinko palankiausias apžvalgas elektrinis „Skymaster E-motion Raptor“. Tai hibridinis modelis, kuriame derinami elektrinės įrangos ir tradicinių dviračių pranašumai. „Shimano Alivio“ galinė pavarų dėžė yra aukštos kokybės. Likę gamyboje naudojami komponentai taip pat laikomi tvirtais. Dviratis turi storas, dideles padangas, kurios gerai veikia važiuojant įvairia danga. Nepaisant daugybės privalumų, šis modelis jums nepatiko? Taigi patikrinkite antroje vietoje esančią transporto priemonę, t.y. „Ecobike Even Black“. Dviratis turi galingą variklį ir talpią bateriją, leidžiančią nuvažiuoti iki 110 km. Tai produktas, pritaikytas ne tik važiavimui mieste, bet ir sunkesne vietove.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Transporto priemonė turi aliuminio rėmą, kuris yra atsparesnis pažeidimams. Patogus, tinkamai kontūruotas balnas užtikrina patogų važiavimą, kaip ir amortizuota aliuminio šakutė. Ratukų stipinai nėra atsparūs korozijai.

Trūkumai

Produktas sveria 21,5 kg, todėl blokais (ypač aukštuose aukštuose) gyvenantys vartotojai skundžiasi, kad jo nešiojimas laiptais vargina.

Santrauka

Dviratis tinka ne tik važinėjimui mieste. Mes taip pat galime nuvažiuoti, pvz., Į mišką. Didžiausias transporto priemonės nuotolis yra 110 km, o krovinys – 120 kg. Modelyje yra LCD ekranas, palengvinantis variklio valdymą, jo pagalba galime valdyti visus svarbiausius dviračio parametrus.

Pirkimo vadovas – kokį elektrinį dviratį pirkti?

Daugelis žmonių dviračiais naudojasi norėdami pagerinti savo būklę ar numesti svorio. Bet kas, jei mūsų transporto priemonė padės mums pradėti dirbti? Deja, ne visi iš mūsų pirmiausia norime prakaito ir nuovargio ryte. Tokiu atveju elektrinio modelio pirkimas bus geras sprendimas. Jais gali naudotis silpnesnės būklės žmonės ir tie, kurie nori apsaugoti mūsų aplinką. Važiuodamas pedalu, bet dėl ​​variklio galios judi greičiau. Norėdami padėti jums įsigyti geriausią rinkoje esančią įrangą, mes parengėme šį vadovą. Jo skaitymo dėka sužinosite kokį elektrinį dviratį pasirinkti.

Elektriniai modeliai yra gera alternatyva kitoms transporto priemonėms. Didžiausias jų pranašumas yra tai, kad jie yra ekologiški, nes nesudaro išmetamųjų dujų. Be to, tokie įrenginiai suteikia jums visišką mobilumą. Galima važiuoti tiek keliu, tiek dviračių keliu, o kai pradės lyti, sėskite į miesto autobusą ir ramiai grįšite namo.

Vieta, kur dviratyje sumontuotas variklis

Gana svarbi vieta, kur bus sumontuotas variklis. Pirma, jį montuoti ant kai kurių dviračio dalių yra gana brangu. Be to, gera jo padėtis gali suteikti geresnį važiavimą. Varikliai dažniausiai montuojami ant priekinio rato. Tai pigiausias variantas. Tokie prietaisai yra rekomenduojami žmonėms, kurie nori atpalaiduojančio važiavimo mieste. Geriausiai veikia ant kieto paviršiaus, pavyzdžiui, betono. Be to, priekinio variklio padėtis yra labai naudinga, kai norite įvažiuoti į važiuojamąją kelio dalį. Antroji vieta, kur galima rasti, yra galinis ratas.

Ši parinktis yra šiek tiek brangesnė nei ankstesnė, tačiau užtikrinant didesnį sukibimą ir pagreitį ekstremalaus važiavimo metu. Trečiasis variantas – centralizuotai sumontuotas variklis, integruotas su alkūniniu velenu. Tai yra brangiausias variantas ir tuo pačiu garantuoja geriausią pagreitį. Tai rekomenduojama dviračiams, skirtiems ekstremaliam važiavimui.

Baterija – kuris elektrinis dviratis yra geriausias?

Tai yra svarbiausia elektrinio dviračio dalis, nes jo veikimas priklauso nuo akumuliatoriaus energijos. Be to, jis išskiria prietaisą nuo klasikinių dviračių. Paprastai jie montuojami ant dviračių laikiklio. Dažniausiai naudojamos švino rūgšties arba ličio jonų baterijos.

Pirmasis naudojamas pigesnių dviračių modeliuose. Deja, laikas, reikalingas tokiam įrenginiui pilnai įkrauti, yra gana ilgas. Be to, dėl didelio jautrumo ekstremalioms temperatūroms gali kilti problemų jį įjungiant žiemą ir vasarą. Modeliai su tokiu varikliu rekomenduojami žmonėms, kurie retai naudojasi elektriniais dviračiais. Įdiegę juos į savo prietaisą, sutaupote pinigų.

Antrasis tipas yra ličio jonų baterijos. Jie yra labai efektyvūs ir susidėvi gana lėtai. Daugelis specialistų tikina, kad sugeba atlaikyti virš 1000 mokesčių. Tačiau jų trūkumas yra didelė kaina.

Padėti

Svarbus elektrinio dviračio elementas yra jo atrama, t.y., kaip pavara apkrauna vartotoją. Šiuo atžvilgiu galime išskirti šiuos tipus: pedalo elektrinis ciklas, „s-pedale“ elektrinis ciklas ir maitinimas pagal pareikalavimą.

Pirmasis iš šių tipų – pedalų elektrinis ciklas – yra populiariausia įranga rinkoje. Tai leis akumuliatorių naudoti tik iki 25 km / h greičio. Svarbu tai, kad šio tipo dviračiams suteikiama pagalbinė pagalba. Todėl, norėdami naudotis įranga, turite patys paminti pedalus.

Antrasis tipas yra „s-pedale“ elektrinis ciklas. Tai pažangesnė ir intuityvesnė įranga, rekomenduojama žmonėms, mokantiems naudoti tokio tipo įrangą. Jis turi daug daugiau galios nei įprastas miesto dviratis. Paprastai tai yra 400, 500 ar net 750 W. Akumuliatorių galite užprogramuoti patys. Dėl to jis važiuos nuolat arba net iki 45 km / h. Svarbu tai, kad dėl didelio greičio, kurį jis gali pasiekti, šio modelio negalima naudoti viešaisiais keliais. Jis turi būti užregistruotas kaip motoroleris ir juo negalima važiuoti dviračių takais.

„Power-on-demand“ modelis yra dar vienas elektrinis dviratis, kurį galima naudoti kaip paspirtuką. Taip yra todėl, kad važiuojant pedalais važiuoti nereikia. Tiesiog važiuodami užveskite variklį.

Dviračio svoris

Mes įpratę dviračius pakelti laiptais į namus. Jei norite padaryti tą patį su elektriniu modeliu, turėtumėte pasidomėti šio prietaiso svoriu. Deja, variklis ir akumuliatorius priauga kelis ar net keliolika papildomų kilogramų. Be to, šio tipo dviračių rėmai papildomai sutvirtinti plienu arba aliuminiu. Dėl to jie yra daug patvaresni ir atsparesni mėlynėms ir lūžiams, kurie kelyje pasitaiko gana dažnai. Taigi, susumavus viso modelio svorį, gali pasirodyti, kad jūsų dviratis sveria nuo 40 iki net 50 kg. Vienos tokios naštos nešti yra beveik neįmanoma. Natūralu, kad galite išimti bateriją ir variklį. Tačiau jų surinkimas užima daug laiko. Jei gyvenate daugiabučiuose ir neturite lifto, patariame įrenginį laikyti rūsyje ar garaže.

Vairuotojai

Norėdami paleisti el. Dviračio variklį ir akumuliatorių, jums reikia tinkamos elektronikos, kuri padėtų nustatyti visus svarbius parametrus. Jis netgi turi tokias galimybes kaip pagreičio valdymas. Dviratį galima pradėti suktis, naudojant pedalus arba paspaudus mygtuką. Abiem atvejais veikla turi būti vykdoma nuolat. Jei nustosime pedalus, variklis nustos padėti. Taip pat mygtuką reikia nuolat laikyti, jei dviratis nori judėti. Kruizo kontrolė yra geras patogumas.

Ši funkcija leidžia nustatyti jums tinkamiausią palaikymo lygį. Dėl to nereikia laikyti mygtuko. Tai nepaprastai naudinga ilgoms kelionėms. Be to, daugelyje šiuolaikinių modelių yra LED arba LCD ekranas, kuriame kompiuteris parodys mums informaciją apie mūsų dabartinį greitį, nuvažiuotus kilometrus ir akumuliatoriaus būseną. Tai nepaprastai naudinga funkcija, leidžianti visiškai valdyti savo transporto priemonę.

Elektriniai dviračiai geromis kainomis

Yra keli veiksniai, turintys įtakos elektrinio dviračio kainai. Švino rūgšties akumuliatorių modeliai yra pigiausi rinkoje. Taip yra dėl to, kad jų tarnavimo laikas nėra labai ilgas. Jie gali išgyventi iki 500 įkrovimų, po kurių dviračio baterija turėtų būti pakeista. Tai tik akivaizdus taupymas. Tokios įrangos įsigijimas yra kelių tūkstančių zlotų sąskaita. Todėl daug geriau investuoti į ličio jonų baterijas, kurios yra daug patvaresnės ir patvaresnės.

Be to, turite apsvarstyti, ką turi padaryti jūsų elektrinis dviratis. Jei norite jį naudoti tik sklandžiai į darbą, rekomenduojame įsigyti standartinius modelius su varikliu, pritvirtintu prie priekinio rato. Bus gerai važiuoti mieste. Jei pageidaujate ekstremalesnio važiavimo, turėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti į modelį, pagal poreikį galiojantį su viduryje sumontuotu varikliu.

Elektrinių dviračių kainos prasideda nuo 1100 PLN, kai standartiniai įtaisai sumontuoti variklį ant priekinio rato. Pažangesnė įranga gali kainuoti iki 3000 PLN ar daugiau. Verta paminėti, kad efektyvesnių modelių, kuriuos galime imti rečiau, kainos siekia iki 8 000 PLN.

5 geriausi elektriniai dviračiai. Nuomonės 2021 m

Važinėjimas dviračiu yra sportas, malonumas, o kartais ir būdas pradėti dirbti. Nors elektriniai modeliai laikomi sprendimu žmonėms, kurie nėra pakankamai tinkami važiuoti įprasta įranga, turime pažymėti, kad toks dviratis yra puiki alternatyva kitoms transporto priemonėms. Į savo dviračių taką neįvažiuosime su savo paspirtuku, visada turime laikytis juostų, dviratis suteikia daugiau laisvės. Be to, mes visai neatsisakome pedalų, mes vis judame, bet variklio dėka mūsų važiavimas yra greitesnis. Todėl mes pasiruošėme geriausių elektrinių dviračių, esančių Lenkijos rinkoje, reitingas.

1. Dviratis …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *