Kategorijos
Uncategorized

Geriausias blakstienų serumas

Ar turite problemų dėl susilpnėjusių, plonų ir krentančių blakstienų? Tada būtinai išbandykite serumą, kuris padarys jūsų plaukus stipresnius, ilgesnius ir storesnius. Parengėme reitingą, kuriame aprašėme efektyvią ir lengvai pritaikomą kosmetiką. Kondicionierius yra pirmoje vietoje Ilgos 4 blakstienoskuris turėtų būti tepamas taip pat, kaip įprastas akių kontūro pieštukas. Tikslus šepetys leidžia tiksliai tepti kosmetiką. Verta pabrėžti, kad serumas nesukelia akių paraudimo ir dirginimo, todėl tinka jautriems žmonėms. 3 ml produkto pakuotė yra tokia efektyvi, kad jos pakanka keliems mėnesiams naudoti. Kosmetikos sudėtyje yra kruopščiai parinktų medžiagų, tokių kaip: provitaminas B5, hialurono rūgštis, alantoinas ir specialus ingredientas Bimatoprostas. Serumas yra antras pagal populiarumą „L’Biotica Activelash“ tiekiamas 3,5 ml pakuotėje. Produktas puikiai tinka blakstienų ir antakių priežiūrai. Kosmetiką reikia tepti kartą per dieną, geriausia vakare. Preparatas yra veiksmingas, tinkamos konsistencijos ir nepatenka į akis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį blakstienų serumą pirkti?

Pirkinių vadovas

Kiekviena moteris svajoja apie ilgas, tamsias ir storas blakstienas. Jie ne tik pabrėžia akis ir priverčia jas blizgėti, bet ir pritraukia kitų dėmesį. Be to, dėl jų mūsų žvilgsnis atrodo paslaptingesnis. Tinkama priežiūra yra būtina, kad blakstienos atrodytų gražiai ir būtų sveikos bei stiprios. Kosmetikos rinkoje yra daug maistinių medžiagų, kurių veikimas, sudėtis ir taikymo būdas skiriasi. Pasirinkti tinkamą kosmetiką, kuri atitiktų visus mūsų lūkesčius, yra nemenkas iššūkis. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, kurio dėka sužinosite kurį blakstienų serumą pasirinkti.

Veiksmas – kuris blakstienų serumas yra geriausias?

Ne visi rinkoje esantys blakstienų serumai atneša vienodus rezultatus. Vaistinėse galime rasti kosmetikos, stiprinančios blakstienas, pailginančios, sutirštinančios ar neleidžiančios iškristi. Taip pat yra garbanojimo ir spindinčių produktų. Vartotojai sutinka, kad geriausios maistinės medžiagos yra įvairialypis poveikis, apjungiantis visus gydymo būdus. Viena vertus, jie sustorėja, padidina apimtį ir patamsina blakstienas, kita vertus, jie stimuliuoja jų augimą ir palaiko jų atsinaujinimą.

Pirkdami verta atkreipti dėmesį į laiką, po kurio gamintojai garantuoja norimus rezultatus. Kai kurios kompanijos tikina, kad pirmąjį efektą galima pastebėti jau po dviejų savaičių. Tačiau galutinio gydymo poveikio paprastai turime laukti nuo trijų savaičių iki net dviejų mėnesių. Todėl verta būti kantriems ir elgtis pagal instrukcijas, pateiktas informaciniame lapelyje. Gamintojai užtikrina, kad rezultatą galima pasiekti tik tada, kai pereiname visus etapus ir sistemingai naudojame serumą. Daugeliui šio tipo produktų jis turėtų būti naudojamas vieną ar du kartus per dieną ir tepamas vakare, iškart pašalinus akių makiažą.

Saugumas

Renkantis tinkamą blakstienų serumą reikėtų atsižvelgti į tai, ar jis saugus mums. Kondicionierius neturėtų dirginti akių ir aplinkinių odų, taip pat neturėtų sukelti deginimo ar diskomforto. Verta įsigyti produktą, kurio veikimą patvirtina vartotojų ir klinikiniai tyrimai arba oftalmologiniai ir dermatologiniai tyrimai.

Svarbiausia, kad serumas nesukeltų alergijos ar odos alergijos. Be to, produkto pakuotė turėtų būti sandariai uždaryta, kad į ją nepatektų priemaišų. Prieš naudodami serumą, perskaitykite pakuotės sudėtį ir informacinį lapelį.

Kompozicija

Geriausi rezultatai bus pasiekti pritaikius serumą su natūraliais augalinės, gyvūninės ir mineralinės kilmės ingredientais. Jie yra saugūs organizmui, nesukelia dirginimo ir nesukelia alergijos (išskyrus žmones, kurie yra alergiški bet kuriai medžiagai). Perkant verta patikrinti, ar produkte yra keratino ir vitamino E, kurie stiprina ir prailgina blakstienas. Taip pat vertingi alijošius ir alantoinas, apsaugantys nuo dirginimo, ir hialurono rūgštis, užtikrinanti drėkinimą.

Kiekviename kondicionieriuje taip pat yra medžiagų, kurios yra atsakingos už ilgą galiojimo laiką ir apsaugo produktą nuo mikroorganizmų dauginimosi. Kondicionieriuje esantys natūralūs ingredientai taip pat stiprina blakstienų svogūnėlius, todėl jų struktūra tampa atsparesnė iškritimui.

Taikymas

Vartotojai sako, kad serumui padengti geriausiai tinka plonas, smailus šepetys, pagamintas iš sintetinių šerių. Kondicionierius taikomas viršutinei blakstienų linijai jų šaknyse, todėl joje esantys vitaminai ir mineralai iškart įsiskverbia į plaukus ir giliai įsiskverbia į svogūnėlius. Rinkoje taip pat galite rasti aplikatorių, primenantį tušo šepetėlį.

Tai geras sprendimas moterims, kurioms nėra patirties naudojant teptuką. Tada produktas taikomas nuo blakstienų šaknų iki galiukų. Svarbu, kad aplikatorius gerai priglustų prie rankos, kad kondicionierius nepatektų į jūsų akis. Taip pat verta nepamiršti kosmetikos absorbcijos greičio.

Prieš pasirinkdami blakstienų serumą

Prieš pirkdami tinkamą serumą, pagalvokite, ko iš jo tikitės. Kosmetiką verta pritaikyti pagal jūsų lūkesčius ir bendrą blakstienų būklę. Jei norite greitai pasiekti maitinamų plaukų efektą, rinkitės priemones, kurios veikia po mėnesio. Jei vis dėlto neprieštaraujate laukti, rinkitės kosmetiką, atliekančią kelias funkcijas, arba, priešingai, orientuojamės tik į tai, kas jums labiausiai tinka. Taip pat sužinokite, kuris kondicionieriaus tepimo būdas jums yra patogiausias, ir įsigykite tinkamą aplikatorių.

Blakstienų serumas geromis kainomis

Blakstienų serumų kainos labai skiriasi. Vaistinėse galite rasti produktų, kurių kaina neviršija kelių zlotų, tačiau yra ir produktų, kainuojančių iki dešimties kartų brangiau. Konkrečios kosmetikos pasirinkimas priklauso nuo to, kaip stipriai norime pasiekti ir kaip greitai norime pasiekti norimą efektą.

Tačiau pirkdami neturėtume vadovautis tik kondicionieriaus kaina, nes jo sudėtis ir mūsų blakstienų būklei tinkamos savybės yra svarbiausios. Verta prisiminti, kad brangiausias serumas ne visada yra geriausias. Norėdami pagerinti blakstienų būklę, nereikia išleisti daug pinigų, nes kartais nepastebimi žemos klasės produktai veikia geriau nei patys brangiausi.

Geriausias blakstienų serumas 2021 m

Gražios, ilgos, storos blakstienos – apie jas svajoja kiekviena moteris. Nors jų sutirštinimas pas kosmetologą yra sprendimas, turite atsiminti, kad tai nėra nuolatinė – tokią procedūrą tenka kartoti reguliariai. Tai brangu ir gali būti pavojinga mūsų natūralioms blakstienoms. Todėl mes paruošėme šį blakstienų serumo reitingas. Jame yra 5 geriausi produktai, dėl kurių mūsų blakstienos bus pritrenkiančios.

Mūsų rekomendacijos

Ilgos 4 blakstienos

Ilgos 4 blakstienos iki geriausias blakstienų serumaskurį įvertino daugelis moterų. Tai gerai žinomo ir patikusio AA prekės ženklo produktas. Vartotojai patvirtina, kad reguliariai naudojant blakstienos tampa storesnės, gražesnės ir mūsų makiažas tampa efektyvesnis.

Šis produktas skirtas blakstienoms stiprinti ir pailginti. Jo sudėtyje yra veiklioji medžiaga bimatoprostas, kuris stimuliuoja plaukų augimą, storina juos ir suteikia jiems intensyvesnę spalvą. Be to, produkte yra hialurono rūgšties, skirtos drėkinti blakstienas, ir provitamino B5, kuris pagerina plaukų būklę.

Be to, serumas drėkina ir apsaugo nuo dirginimo, palengvina blakstienų šukavimą. Todėl dažyti dažais jie atrodo natūraliau ir nesulimpa. Serumo konsistencija yra labai maloni, o produktas efektyvus.

Be to, jis turi patogų, labai tikslų šepetį, palengvinantį jo pritaikymą. Čia verta paminėti, kad serumas yra švelnus mūsų akims, jų nedirgina, nors turėtumėte patikrinti, ar nėra alergenų, kurie gali turėti neigiamą poveikį mūsų akims.

Kosmetikos gaminys „Long 4 Lashes“ yra 3 ml pakuotėje. Serume yra: alantoino, hialurono rūgšties, Bimatoprosto ir provitamino B5.

Privalumai

Patogus naudojimas:

Kosmetikos tepimas yra labai lengvas. Jis tepamas taip pat, kaip ir akių kontūro pieštukas.

Nedirgina akių:

Net moterys, linkusios į dirginimą, serumą gali naudoti be baimės. Produktas neprisideda prie akių paraudimo ar deginimo.

Patogi pakuotė:

Pakuotė, kurioje kosmetika buvo uždaryta, yra maža. Dėl šios priežasties serumą visada galime nešiotis su savimi.

Tai duoda laukiamų rezultatų:

Dėl gerai sukomponuotos sudėties reguliarus produkto naudojimas gali duoti laukiamų rezultatų – ilgesnes ir tvirtesnes blakstienas.

Efektyvumas:

Nebijokite, kad kasdien tepant kosmetiką greitai baigsis. Vienos pakuotės vidutiniškai pakanka keliems mėnesiams.

Trūkumai

Netankina blakstienos:

Tiesa, blakstienos ilgėja dėl kondicionieriaus, tačiau vartotojai skundžiasi, kad plaukai netampa storesni ir tankesni.

„L’Biotica Activelash“

„L’Biotica ActiveLash“ serumas yra antroje mūsų sąrašo vietoje. Tai produktas, skatinantis blakstienų augimą. Šis efektyvus ir saugus akims kondicionierius padarys jūsų blakstienas gražias, ilgas ir storas, o dirbtinių blakstienų klijavimą ar tankinimą grožio salone pamiršite.

Veiklioji serumo medžiaga apsaugo nuo blakstienų nykimo ir skatina jų augimą. Po 30 dienų reguliaraus naudojimo pastebėsite realų efektą. Tai patvirtina ne tik gamintojo bandymai, bet ir vartotojų atsiliepimai. Produkte esantys ingredientai turi įtakos blakstienų ir antakių būklei ir pagerina jų būklę, įskaitant: kreatiną, kuris padidina blakstienų apimtį ir stiprumą.

Pantenolis …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *