Kategorijos
Uncategorized

Geriausias belaidis gyvatvorių žirklės

Atsižvelgdami į vartotojų komentarus, mes sukūrėme belaidžių gyvatvorių žirklių sąrašą, kuriame yra tik patikrinti. Vartotojai nusprendė, kad geriausias modelis yra „Makita“ DUH483RM – tai patogu, leidžianti pjauti gyvatvorę bet kokiu kampu ir sukurti unikalias formas, tokias kaip gyvūnų formos, kvadratai ar sferos. Modelis nėra per sunkus, todėl galite greitai ir efektyviai sukurti pasirinktas figūras. Prietaisas turi specialų dangtelį, kuris apsaugo rankas nuo įpjovimų, nors taip pat verta mūvėti specialias pirštines. Ant korpuso rasite akumuliatoriaus įkrovos indikatorių, todėl žinosite, kada juos įkrauti. Po šios trumpos įžangos tikimės, kad norite pamatyti kitas žirkles iš mūsų sąrašo. Mes rekomenduojame, be kitų Ryobi OHT1855R – vartotojai modelį išskyrė daugiausia dėl savo ryškumo ir patogumo. Pjaunant šakeles, galite būti tikri, kad jie išmesti, kad netrukdytų sklandžiam įrangos veikimui. Verta paminėti, kad prietaiso ašmenys buvo supjaustyti lazeriu, todėl jie yra aštrūs ir tinkamos formos.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Gyvatvorių žirklės turi specialią dangą, apsaugančią peilį nuo korozijos. Prietaiso konstrukcija yra anti-šoko, kuris padidina naudojimo patogumą. Įranga turi keičiamą ašmenį, o tai reiškia, kad jums nereikia pakeisti visos mašinos, kai peilis tampa bukas.

Trūkumai

Gali atsitikti taip, kad šio modelio korpusas gali būti subraižytas dėl suskilusių šakelių dėl sunkaus naudojimo – įranga gali pasirodyti pažeista labiau nei yra iš tikrųjų.

Santrauka

Prietaiso ašmenų ilgis yra 48 cm. Pjovimo greitis yra 1350 aps./min. Įrangos matmenys yra 88,5 cm x 19,5 cm x 18 cm. Produktas sveria 3 kg, todėl per daug nevargina jūsų rankų. Modelyje yra lemputė, informuojanti apie akumuliatoriaus lygį.

Kurį belaidį gyvatvorių žirklį turėčiau įsigyti?

Pirkinių vadovas

Sutvarkytas sodas yra daugumos mūsų svajonė, todėl sodiname ir prižiūrime įvairius augalus, be to, gyvatvorės išvaizda yra be galo svarbi, nes ją reikėtų tolygiai ir kruopščiai apkarpyti. Tam mums padės belaidės žirklės, kurioms nereikia prijungti prie elektros ir neišskiria išmetamųjų dujų. Mūsų vadovo dėka jūs pasirinksite sau tinkamą modelį.

Belaidžio gyvatvorių žirklės privalumai

Baterija varomos tvoros žirklės yra lengvos, todėl jas lengva nešiotis. Jie taip pat išsiskiria gana žema kaina ir tyliu veikimu. Taigi sumažėja rizika sutrikdyti šeimos narių ar kaimynų ramybę. Kadangi belaidžių modelių nereikia prijungti prie išleidimo angos, nereikia vejoje išvynioti ilgintuvo ir atkreipti dėmesį į maitinimo laidą. Niekas neriboja mūsų judėjimo laisvės ir galime apkarpyti krūmus, kai jaučiamės patogiai.

Vienpusis ar dvipusis?

Sunku nuspręsti, kurį belaidį gyvatvorių žirklę pasirinkti, be kita ko, dėl tinkamos struktūros modelio pasirinkimo. Šiuo atžvilgiu mes skiriame vienpusius ir dvipusius įtaisus. Į pirmą grupę įtraukti įrankiai tinka nereikliems augalams (pvz., Kadagiams ir tujoms) prižiūrėti, nes jie leidžia per trumpą laiką nukirpti plačiai augančias šakas. Tikslesniems pjovimams naudojamos dvipusės žirklės, jų pagalba gyvatvorėms galime suteikti įdomių formų.

Maksimalus pjovimo storis

Didžiausias pjūvio storis lemia, kokias storas šakas įranga gali apkirpti. Akumuliatorių modeliams jis paprastai yra 2,2 cm. Tiesa, didelių medžių tokiomis žirklėmis genėti negalėsime, tačiau gyvatvorę tikrai tvarkysime.

Briauna

Gaminio ašmenys turi būti pagaminti iš kietos medžiagos, tokios kaip nerūdijantis plienas. Tai suteiks mums garantiją, kad dėl intensyvaus darbo įranga nerūdys ir nebus sugadinta per greitai. Be to, ašmenis reikia nušlifuoti deimantine technika, kad po kelių naudojimo atvejų jie netaptų nuobodu. Jo standartinis ilgis svyruoja nuo 50 cm iki 60 cm. Kuo ilgesnes žirkles perkame, tuo greičiau galime nupjauti plačią gyvatvorę.

Maksimalus sukimosi greitis

Įrankio efektyvumas priklauso nuo maksimalaus sukimosi greičio. Paprastai tai viršija 1000 aps./min. Jei ašmenys sukasi per lėtai, žirklės neapkarpys šakų taip efektyviai, kaip turėtų, o sodo darbai nėra maloni veikla. Taigi būtinai įsigykite įrangą, kuri mūsų nenuvils.

Svoris

Pasak sodininkų, geriausias belaidis gyvatvorių žirklės sveria ne daugiau kaip 5 kg. Sunkus prietaisas prisideda prie greito rankų nuovargio, dėl kurio tampa neišvengiama dažnai daryti pertraukas darbe. Tai savo ruožtu padidina gyvatvorės apipjaustymo laiką. Lengvos žirklės suteikia patogumo naudotis, ypač tiems, kurie neturi daug jėgų.

Baterijos veikimo laikas

Belaidžiai įrankiai tarnauja ribotą laiką. Kai baigsis baterija, turime prijungti žirkles prie įkroviklio, o tai gali būti skauda, ​​jei nepavyko užbaigti darbo. Taigi svarbu patikrinti baterijos veikimo laiką. Paprastai tai yra apie 50 minučių. Įrenginio įkrovimas gali trukti nuo 25 minučių iki daugiau nei 60 minučių.

Rankena

Manoma, kad žirklių rankena yra patogi ir gerai profiliuota. Įrankis neturi išslysti iš rankų, nes jis yra pavojingas ir gali sukelti rimtą avariją. Rankena turi būti padengta guma ar kita neslidžia savybe. Gerai, jei rankena turi specialų gaubtą, apsaugantį mūsų rankas nuo sužalojimų nukirstomis šakomis.

Būstas

Mechaniniams pažeidimams atsparus kirpimo korpusas suteikia estetinę išvaizdą net ir ilgiau naudojant. Be to, mes neturime jaudintis, kad variklis nebus tinkamai apsaugotas ir suges. Sodo įrankių korpuso medžiaga paprastai yra ABS arba kita plastikinė medžiaga, apsauganti nuo stiprių vibracijų pojūčių.

Darbo apimtis

Kuo tyliau dirba žirklės, tuo darbas tampa patogesnis. Jei perkama įranga sukelia didesnį nei 90 dB triukšmą, norėdami išvengti klausos pablogėjimo, į ausis turėtume įdėti kištukus ar apsaugines ausines. Darbo garsumas yra klausimas, kurio negalime nepaisyti ieškodami atsakymo į klausimą: kuris belaidis gyvatvorių žirklės yra geriausias? Labai triukšmingi įrankiai reiškia, kad sodo darbai nesiejami teigiamai ir mes ieškome pasiteisinimų jų neprisiimti.

Įkroviklis ir akumuliatorius

Verta prisiminti, kad ne visos belaidės žirklės tiekiamos kartu su akumuliatoriumi ir įkrovikliu. Kartais šiuos priedus reikia įsigyti atskirai. Tai sukuria papildomas išlaidas. Taigi patikrinkime, ką tiksliai gauname rinkinyje su įranga, kad nenusiviltume pirkiniu.

Bevielis gyvatvorių žirklės geromis kainomis

Gyvatvorių žirklės kainuoja nuo 200 PLN iki daugiau nei 1000 PLN. Didesni ir tikslesni modeliai yra brangesni, tačiau idealiai tinka naudoti dideliuose soduose. Kiek išleidžiame tokiam produktui įsigyti, priklauso, be kitų mūsų poreikiams. Nereikia naudoti profesionalios ir brangios įrangos, jei gyvatvorę retai apkarpome, nes ji neauga per greitai.

Geriausias belaidis gyvatvorių žirklės 2021 m

Šis belaidžių gyvatvorių žirklių reitingas yra pagrįstas vartotojų atsiliepimais. Šis sąrašas tikrai padės jums pasirinkti tinkamą modelį krūmams kirpti sode.

Mūsų rekomendacijos

„Makita“ DUH483RM

Įdomus gyvatvorių žirklių modelis yra „Makita DUH483RM“ – ašmenys buvo padengti chromuoto nikelio sluoksniu, kuris yra atsparus korozijai ir aukštai temperatūrai, todėl gyvatvorę galite lengvai apkarpyti, kai įranga yra šiek tiek drėgna. Peilis taip pat turi gražų sidabrinį blizgesį.

Vartotojas gali pakeisti ašmenis, o tai yra patogu, ypač kai jie susidėvi. Šios įrangos smūgių dažnis yra 1350 aps./min. Žirklių matmenys: 88,5 cm x 19,5 cm x 18 cm. Ašmenys yra 48 cm ilgio. Modelio korpuse galite rasti įkrovimo lygį rodantį indikatorių, kuris leidžia planuoti savo darbą.

Įranga turi antivibracinį dizainą, o tai reiškia, kad kirpdami rankos nesudrebėja ir nepadengia padangos, o atskiros mašinos dalys tuo pačiu yra patvaresnės. Papildoma priežastis, kodėl rankos nėra per daug pavargusios, yra mažas prietaiso svoris (3 kg). Vartotojai vertina šį produktą už tai, kad jis yra patogus.

„Makita DUH483RM“ yra bevielis gyvatvorių žirklės, kurio ašmenų ilgis yra 480 mm. Prietaiso matmenys: 88,5 cm x 19,5 cm x 18 cm.

Privalumai

Statyba:

Remiantis gamintojo patikinimu, gyvatvorių žirklės yra antivibracinės konstrukcijos. Todėl juos lengva laikyti rankose ir nereikia jaudintis dėl dažnų pertraukų dėl nuovargio.

Ašmenys:

Dėl to, kad ašmenys yra svarbiausias prietaiso elementas, buvo stengiamasi užtikrinti, kad jie pasižymėtų labai geromis savybėmis. Ašmenys padengti specialiu apsauginiu sluoksniu (chromonikelin). Jei šis komponentas yra pažeistas, jį galima lengvai pakeisti.

Rodiklis:

Indikatoriaus lemputė, informuojanti apie akumuliatoriaus įkrovimo būseną, gali būti naudinga darbe. Jo dėka mes žinome, kada reikia prijungti žirkles prie maitinimo šaltinio.

Rankena:

Prietaisas turi gerai profiliuotą rankeną, kuri leidžia jį laikyti stabiliai ir taip garantuoja tikslumą vartotojui.

Tylus veikimas:

Vartotojai pripažįsta, kad įranga nesukelia tiek triukšmo, kiek galima tikėtis.

Trūkumai

Blogas atsparumas mechaniniams pažeidimams:

Dėl intensyvaus įrangos naudojimo korpuso paviršiuje gali atsirasti įbrėžimų.

Ryobi OHT1855R

Jei ieškote gerai subalansuotų žirklių, kurios puikiai tinka jūsų rankose ir tampa jų pratęsimu, rekomenduojame „Ryobi“ …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *