Kategorijos
Uncategorized

Geriausia langų plovimo priemonė

Langų plovimo mašina – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Jei jums įdomu, kokia yra geriausia langų apiplovimo priemonė 2021 m., Siūlome, kad, remiantis vartotojų nuomone, taip yra Karcher WV 5 Plus. Tai rankinė, automatinė plovimo mašina, turinti galingą ličio jonų akumuliatorių (gamintojo teigimu, ant pilnos baterijos galime plauti 105 m2 stiklo paviršių). Įranga taip pat labai lengva. Komplekte su prietaisu yra viskas, ko reikia langams valyti. Be pačios mašinos, gamintojas taip pat turi buteliuką su purkštuvu ir mikropluošto šluostę, kuri leis mums išvalyti stiklo paviršių. Rinkinyje taip pat yra langų ploviklis. Taigi tai visas langų valymo rinkinys. Be to, įrenginyje yra 28 cm pločio įsiurbimo antgalis, kuris palengvins vandens surinkimą iš langų. Šiame modelyje mes taip pat turime galimybę koreguoti valymo atstumą. Jei jums nepatinka „Karcher“ produktai arba aukščiau pateiktas aprašymas jūsų neįtikina, rekomenduojame pažvelgti į skalbyklę Leifheit 51114. Pasak vartotojų, tai taip pat produktas, kurį verta rekomenduoti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Skalbimo mašina, naudodama su savimi tiekiamą skystį, nepalieka dryžių, be to, stiklas tampa atsparesnis nešvarumams ir lietaus dėmėms. Patogus valdymas reiškia, kad darbo tempas didelis, o nuovargis mažas.

Trūkumai

Prietaiso baterija yra gana didelė ir sunki. Tačiau pakanka išvalyti visus vidutinio dydžio buto langus. Mašinos varikliui taip pat reikalingos techninės pertraukos, kitaip variklis gali būti sugadintas.

Santrauka

Nors poveržlę reikia šiek tiek išmokti naudoti nepatyrusiam vartotojui, ji, įsisavinusi įrenginio reikalavimus, apdovanoja jį greitu daugybės langų valymu. Poveržlę galima naudoti ne tik langams, bet ir visiems stiklo paviršiams, pavyzdžiui, veidrodžiams, dušams ir kitiems.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Prietaiso baterijos pakanka ilgam skalbimui, vienu įkrovimu galite plauti iki 10 didelių langų. Šis modelis gali valyti langus, taip pat stiklinius stalus, granito stalviršius, plyteles ar dušo kabinas.

Trūkumai

Mažai praktikuojant, poveržlė palieka dryžius ant langų, todėl šiam modeliui reikalingi operatoriaus mokymai. Taip pat atsitinka taip, kad poveržlė netyčia išslydo iš rankenos, todėl rekomenduojama ją naudoti atsargiai.

Santrauka

Ilgą darbo laiką su vienu įkrovimu lemia tai, kad skalbyklė energiją sunaudoja tik siurbdama vandenį iš valyto paviršiaus. Pertraukimų laikotarpiais jis veikia budėjimo režimu, kuris sunaudoja daug mažiau energijos. O galimybė jį naudoti vertikaliai, horizontaliai ar aukštyn kojomis išplečia modelio funkcionalumą.

Pirkimo vadovas – kokią langų plovimo priemonę pirkti?

Jūs tikrai sutiksite su teiginiu, kad valymas nėra viena maloniausių pareigų. Langų valymas, atrodo, yra viena iš mažiau mėgstamų veiklų. Jei ieškote būdų, kaip tai palengvinti, yra keletas prietaisų, kurie gali jums tai padėti. Mes galime rinktis iš tradiciškai naudojamų audinių, pagamintų iš šiuolaikinių medžiagų, palengvinančių purvo surinkimą ir nepaliekančių dryžių. Tačiau jiems reikia tiek pat darbo, kiek valyti laikraščiais ar tualetiniu popieriumi. Taip pat yra langų valymo robotų, kurie yra labai efektyvūs ir tuo pačiu metu labai brangūs. Rinkoje taip pat galime rasti langų ploviklius. Tai prietaisai, padedantys surinkti nešvarų vandenį iš stiklo.

Taigi jie žymiai sutrumpina langų valymo laiką. Be to, jie pašalina fizines pastangas, kurias mes paprastai turime skirti poliruodami langus. Jei įdomu, kokią langų plovimo priemonę pasirinkti, būtinai perskaitykite mūsų vadovą. Sužinosite, į kokias funkcijas reikia atkreipti dėmesį renkantis tinkamą, jūsų poreikiams pritaikytą įrangą.

1. Karcher WV 5 Plus

Įrenginio svoris

Kadangi langų plovykla paprastai naudojama laikant prietaisą vienoje rankoje, svarbu, kad jis nebūtų per sunkus. Rinkdami vandenį, turėtume tvirtai laikyti poveržlę, kad neliktų dryžių. Be to, padidės prietaiso svoris, kai jis veikia ir surenka vandenį iš langų. Rinkoje esančios poveržlės sveria mažiau nei 1 kg, tačiau atskirų agregatų svoris gali skirtis, priklausomai nuo gamintojo. Taigi rasime modelių, kurių svoris yra 600 gramų, ir modelių, kurių svoris yra 800 gramų.

Tačiau dėl blogai suprojektuotos rankenos prietaisas gali jaustis daug sunkesnis už faktinį svorį. Dėl nepatogios rankenos prietaisas veikimo metu gali paslysti arba po valymo gali sukelti riešo skausmą. Štai kodėl prieš įsigyjant patartina „išbandyti“ poveržlę. Patikrinkite jo svorį ir ar patogu rankoje.

Stipri baterija ir greitas įkrovimas

Visose langų plovyklėse yra akumuliatoriai – akumuliatoriai, kuriuos reikėtų įkrauti prieš darbą. Dėl nedidelio prietaiso dydžio akumuliatorius nebus labai talpus. Tačiau dėl langų valymo metodo, dėl kurio nereikia nuolat įjungti įrangos, mes galime sugebėti išvalyti visus stiklo paviršius vienu įkrovimu. Lygindami skirtingus modelius, galime drąsiai teigti, kad vidutinis baterijos veikimo laikas yra apie 30 minučių. Kai kurie gamintojai pateikia 25 minučių, kiti – 35 minučių veikimo laiką.

Be darbo laiko, turėtume atkreipti dėmesį ir į akumuliatoriaus įkrovimo laiką. Jei skalbyklės akumuliatorius tarnauja ilgiau nei 4 valandas, tai reiškia, kad įmontuota baterija nėra efektyvi. Be to, energija, kurią naudojame akumuliatoriui įkrauti, nebus lygi laikui, kurį galime naudoti valydami prietaisą.

Papildomi daiktai

Jei įdomu, kokia yra geriausia langų plovimo priemonė, siūlome: tokią, kurios rinkinyje yra papildomų elementų. Paprastai tokius įtaisus sudaro variklis, prie kurio pritvirtinta nešvaraus vandens talpa, ir siurbimo antgalis, surenkantis vandenį iš stiklo. Paprastai siurbiamieji puodeliai yra 28 cm pločio, tačiau siauresnių langų ar kitų stiklo paviršių atveju šis dydis gali būti per didelis. Nepaisant galimybės siurbti vandenį horizontalioje prietaiso padėtyje, toks sprendimas gali pasirodyti darbštesnis nei prietaiso tempimas žemyn stiklo paviršiumi.

Kaip standartą, rinkinyje su prietaisu yra įkroviklis ir vartotojo vadovas. Tačiau kai kurie gamintojai taip pat turi papildomą antgalį, paprastai mažesnio pločio. Kai kuriuose rinkiniuose taip pat yra purkštuvų su valymo įklotais, kurie užbaigs skalbyklę, sukurdami langų valymo rinkinį. Tokiais atvejais pakanka nusipirkti langų ploviklį (nors kai kuriais atvejais gamintojai įtraukia ir valymo skystį), o mes turime visą rinkinį paruošti valymui.

Aukštų ar sunkiai prieinamų langų savininkai turėtų domėtis tokiais priedais kaip pratęsimas. Paprastai tai yra teleskopinis vamzdis, kurį galima pritvirtinti prie poveržlės ir taip padidinti prietaiso diapazoną. Paprastai tokie pratęsimai leidžia atlikti kelis ilgio reguliavimo žingsnius, todėl mes galime pritaikyti atstumą pagal savo poreikius. Kai kurie gamintojai, nors ir neįtraukia juostos į rinkinį, prireikus leidžia klientams ją nusipirkti.

Universalus naudojimas

Nepaisant populiaraus įsitikinimo, kad langų plovikliai dažniausiai naudojami langams valyti. Turėdami tokį prietaisą namuose, mes galime jį naudoti valydami kitus stiklo paviršius, pvz., Stiklinius stalus ar spinteles su stiklinėmis durimis. Prietaisas taip pat bus naudingas plaunant veidrodžius. O jei turite aukštą drabužių spintą su stiklinėmis durimis, langų apiplovimo mašina su teleskopiniu prailginimu gali žymiai palengvinti dalių, dėl kurių mums paprastai reikėjo lipti išmatose ar kopėčiomis, valymą. Ilgintuvo naudojimas taip pat yra saugesnis nei balansavimas ant keblios išmatos. Langų plovykla taip pat puikiai tinka valyti dušo kabinas. Tačiau svarbiausia yra taupyti laiką ir netvarka valant. Valymo tvarkos greitis gali įtikinti mus dažniau juos valyti.

2. Leifheit 51114

Patogus naudojimas

Ne tik lengvas svoris ir patogi rankena daro prietaisą patogų naudoti. Taip pat svarbu, kaip išvalę ištuštinsime nešvaraus vandens indą ir plaudami prietaisą. Kadangi vandens talpyklos yra gana mažos, valymo metu ji gali pasirodyti tuščia. Laimei, dauguma langų plovyklių gamintojų leidžia ištuštinti indą, kuriame kaupiasi nešvarus vanduo, neišardant viso prietaiso. Paprastai šiose poveržlėse į rezervuarą įdėtas tam tikras kištukas. Tai leidžia laisvai išpilti įstrigusį skystį neišardant viso prietaiso. Po valymo mes galime lengvai išardyti įrangą, kad nuplautumėte nešvarius elementus.

Dėl visų langų plovyklų geromis kainomis ši nepopuliari veikla bus atliekama efektyviau ir daug greičiau. Šie prietaisai netgi gali jus pamėgti plauti langus. Jei gyvenate name, kuriame yra daug langų, įsigiję tokią įrangą tikrai pagerinsite sezoninį valymą ir sutaupysite daug laiko. Be to, langų plovikliai yra belaidžiai, todėl skalbdami turime judėjimo laisvę. Nors jų akumuliatoriai neleidžia ilgai dirbti, visų langų valymui turėtų pakakti įkrautos baterijos. Paprastai gamintojai nurodo kvadratinių metrų skaičių, kurį įrenginys galės išvalyti vienu įkrovimu.

Langų plovikliai yra nedideli, todėl lengvai galime jiems rasti vietą kiekvienuose namuose. Jie taip pat yra labai lengvi, todėl valymas jais bus be rūpesčių. Tačiau jei turite skirtingo dydžio langus arba stiklo paviršius yra aukštyje, dėl kurio sunku juos pasiekti, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti langų plovimo mašiną su papildoma įranga, pvz., Papildomą kitokio ilgio antgalį arba teleskopinį vamzdelį, kuris leidžia jums darbas aukštyje.

5 geriausios poveržlės …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *