Kategorijos
Uncategorized

Geriausi elektriniai šildytuvai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Elektrinis šildytuvas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir bandymas

Geriausias 2021 m. Elektrinis alyvos šildytuvas pasirodė esąs „Ravanson OH-11“. Šių produktų reitingas nurodė klientų dažniausiai perkamą elektrinį šildytuvą ir jų pasitenkinimo pirkiniu prietaisu lygį. Tai 2000W radiatorius ir susideda iš 11 pelekų. Šio modelio svoris yra 9,2 kg, tačiau laikysenos ratų dėka galime lengvai jį perkelti į norimą vietą. Pasak vartotojų, tai yra modelis, kuris gerai veikia kaip pagrindinis arba papildomas šildytuvas. Mes turime sklandų temperatūros valdymą ir 3 šildymo galios lygius. Nustatymus valdo rankenėlė ir du mygtukai. Kai šildytuvas yra šildymo fazėje, užsidega kontrolinė lemputė. Be to, šiame modelyje buvo įrengtas skyrius maitinimo laidui, kuris yra patogus, kai šildytuvas neveikia ir jį reikia kažkur laikyti. Šis modelis yra antras pagal dydį radiatorius, turintis aukščiausius klientų įvertinimus Atlanto F117 / 200. Taigi, jei jums nepatinka geriausias pristatomas modelis, visada galite patikrinti kito šildytuvo parametrus elektrinių šildytuvų reitinge.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį elektrinį šildytuvą pirkti?

Kai lauke pučia šaltas vėjas arba lyja, mes dažnai ieškome papildomo šilumos šaltinio namuose. Gyvendami individualiame name, mes turime galimybę įjungti šildymą, kai to norime, butuose esančiuose kvartaluose tai gali būti sudėtingiau. Dažnai mes neturime jokios įtakos šildymui, kurį administracija įjungia prasidėjus šildymo sezonui. Todėl nuolat ieškome papildomų šildymo šaltinių, kai įvyks labai šaltas rugsėjis ar vėsi gegužė.

Šio tipo prietaisai taip pat yra idealus sprendimas žmonėms, negalintiems įrengti centrinio šildymo. Jų galima parduoti elektriniai šildytuvai geromis kainomis, kurie yra energiškai efektyvūs. Be to, naudojant tokio tipo įrangą mums nereikės laužyti banko. Didelis šio sprendimo privalumas yra tas, kad diegimas nereikalauja daug darbo. Mes neturime kloti vamzdžių ar plaktuko sienų. Be to, elektrinio šildytuvo montavimas trunka tik trumpą laiką ir jį gali atlikti visi.

Elektriniai šildytuvai taip pat yra gera alternatyva įrengtam šildymui. Jei mūsų namuose šilumos energijos tiekėjas nėra patikimas ir dažnai genda, arba įrengtas šildymas yra nepakankamas.

Jei dėl kokių nors priežasčių norite įsigyti elektrinį šildytuvą, tačiau nežinote, kurį modelį pasirinkti, būtinai perskaitykite mūsų vadovą. Trumpai apibūdinsime prietaiso pasirinkimo aspektus, kad po pirkimo jus tenkintų įsigyta prekė.

Šildytuvo galia

Kadangi ši įranga maitinama elektra, svarbu pasirinkti tinkamą galią. Žinoma, kuo didesnė prietaiso galia, tuo didesnė jo šildymo galia. Tačiau prieš nuspręsdami įsigyti didžiausią galimą šildytuvą, pagalvokime, kaip planuojame jį naudoti. Kai svarstome kokį elektrinį šildytuvą pasirinkti pirmas dalykas, kurį turėtume padaryti, yra permąstyti, kur veiks šis įrenginys.

Ar turime vieną kambarį, kurį reikia papildomai šildyti, ar įranga „klaidžioja“ tarp kambarių ir įsijungs ten, kur labiausiai reikia? Toliau apsvarstykime, kokia yra šių patalpų kubatūra, ir jei jų yra daugiau, koks yra didžiausio kambario, kurį mes šildysime, dydis. Daroma prielaida, kad kiekvieno kvadratinio metro, kurio aukštis yra 2,8 metras, šildymo poreikis yra 85 W. Net jei kambarys yra nedidelis, neturėtume nuspręsti dėl prietaiso, kurio galia yra mažesnė nei 1,5 KW. Šios galios modeliai net ir mažiausiuose kambariuose nesuteiks pakankamai šilumos.

Termostatas kaip energijos taupymo funkcija

Įrenginyje įmontuotas termostatas leis ne tik nustatyti tinkamą šildymo temperatūrą. Dėl to šildomoje patalpoje nebus nei per šalta, nei per šilta. Kita vertus, išjungus šildytuvą, kai jis pasiekia pasirinktą temperatūrą, sumažėja sąskaitos už elektrą. Termostatas taip pat turėtų reaguoti, kai temperatūra nukrenta žemiau mūsų pasirinkto diapazono. Šiuo metu į prietaisą turėtų būti siunčiamas signalas, kuris turėtų atnaujinti šildymą.

Elektrinių šildytuvų tipai

Šiuo metu yra parduodami keli skirtingi šios rūšies įrenginiai. Populiariausias yra alyvos radiatorius. Šis radiatoriaus modelis užpildytas alyva, kuri yra šildymo terpė. Tokia konstrukcija ilgą laiką palaiko šilumą. Deja, jis taip pat ilgai šildo. Alyvos šildytuvuose paprastai yra ant kojų pritvirtinti ratai, todėl įrenginį lengva perkelti ten, kur labiausiai reikia. Jie taip pat turi įmontuotus termostatus.

Kitas tipas yra konvektorinis šildytuvas. Šiame įrenginyje yra šildytuvas arba kaitlentė. Paprastai šiuose modeliuose yra įmontuotas termostatas, kurio dėka mes galime reguliuoti šildymo temperatūrą. Tokio tipo įrangą galima pastatyti ant grindų arba pakabinti ant sienos. Todėl šie radiatoriai yra idealus sprendimas patalpose, kuriose neįmanoma įrengti centrinio šildymo.

Ventiliatorių šildytuvai, taip pat žinomi kaip „farelki“, taip pat populiarūs, tačiau tokio tipo šildytuvai dažniausiai naudojami taškiniam šildymui. Dėl jų keliamo triukšmo vartotojai jų nemėgsta kaip pagrindinio kambario šildymo šaltinio. Ventiliatorius, judinantis orą, yra būtinas šiame modelyje. Eidamas šalia spiralės, jis įkaista. Ventiliatorių šildytuvai paprastai yra mažo dydžio, todėl keliaujant juos lengva pasiimti su savimi. Mes taip pat galime lengvai jį perkelti į bet kurią vietą. Šie įrenginiai karštomis dienomis taip pat gali būti naudojami kaip kambario aušinimo ventiliatoriai. Tačiau nepamirškite patikrinti, ar jūsų perkamas modelis turi pūtimo funkciją.

Mažiau paplitę modeliai yra infraraudonųjų spindulių šildytuvai, kurie šildo objektus arti. Šildomi daiktai šildo patalpą, atsisakydami sukauptos šilumos. Keraminiai šildytuvai taip pat reti. Šio tipo prietaisuose yra įmontuotos keraminės plokštės su įterptais kaitinimo elementais. Šios plokštės yra apgaubtos aliuminio dangteliu. Keraminiai elementai, kaitinant, atiduoda šilumą ir taip šildo patalpą. Radiatorius labai greitai įkaista ir ilgam atiduoda šilumą.

Taip pat galime rasti vandens šildytuvų modelių, kuriuos galima montuoti atskirai, nes juos maitina elektriniai šildytuvai. Tokio tipo radiatoriai montuojami ant sienos. Parduotuvėse galite rasti modelių, skirtų montuoti kambariuose ir vonios kambariuose. Kadangi prietaiso veikimui mums reikia tik elektros lizdo, radiatorius montuoti labai paprasta ir greita, be nereikalingų dulkių ar purvo.

Visų pirma saugumas

Spręsdami pirkti bet kokią elektros įrangą, turėtume atkreipti dėmesį į saugos klausimus. Šie klausimai yra ypač svarbūs perkant šilumą generuojantį įrenginį. Turime įsitikinti, kad gamintojas pasirinktą elektrinį šildytuvą aprūpino funkcijomis, kurios apsaugo įrangą nuo perkaitimo. Atsiradus perkaitimui, šildytuvas automatiškai išsijungs. Šios funkcijos dėka galime miegoti ramiai ir nereikia jaudintis dėl ugnies.

Be to, prieš pirmą naudojimą turėtume patikrinti, ar visi kabeliai yra nepažeisti ir ar gerai pritvirtintos elektros jungtys.

Papildomi sprendimai

Jei planuojame pastatyti visą elektros energiją naudojančią šildymo sistemą, galime pasirinkti elektrinių šildytuvų modelius, kurių gamintojai leidžia prijungti prietaisus prie išorinio programuotojo. Šis sprendimas palengvins kiekvieno radiatoriaus valdymą ir nustatymą iki mūsų pasirinktos temperatūros. Arba galime pasirinkti šildytuvą, kurį galime programuoti individualiai, ir planuoti šildymo laiką pagal savo poreikius.

Koks yra geriausias elektrinis šildytuvas?

Gamintojai užtikrina, kad mes, kaip vartotojai, turime platų pasirinkimą tarp įvairių modelių ir tipų elektrinių šildytuvų. Dėl to mes galime pasirinkti tinkamą įrenginį pagal savo poreikius.

Prieš pasirinkdami norimą įsigyti modelį, nepamirškite apsvarstyti, kur planuojate naudoti naują mūsų turtą. Taip pat verta pagalvoti, ar tai greičiau bus mobilusis įrenginys, ar mes turime tik vieną kambarį, kuriame juo naudosimės. Pritaikę radiatorių pagal savo poreikius, būsime ne tik labiau patenkinti savo pasirinkimu, bet ir efektyviausiai naudosime savo pinigus. Jei nuspręsime dėl mobiliojo modelio, kurį patalpinsime pasirinktoje vietoje kambaryje, taip pat turime prisiminti, kad pasibaigus šildymo laikotarpiui turėsime jį laikyti. Taigi įsigykime įrenginį, kuriam naudodami ir saugodami galime rasti vietą.

5 geriausi elektriniai šildytuvai. Nuomonės 2021 m

Ar norite žiemą sušildyti savo kambarį, bet nežinote, kaip nusipirkti elektrinį šildytuvą? Visų pirma reikia sutelkti dėmesį į saugumą ir patikrintus modelius. Geri elektriniai šildytuvai taip pat turėtų būti efektyvūs energijai. Žemiau pateiktas straipsnis padės išsirinkti geriausią modelį.

1. Ravanson OH-11 elektrinis alyvos šildytuvas

1. „Ravanson OH-11“Pirmasis modelis yra naftos kūrenamas „Ravason“ elektrinis radiatorius. Bendrovė jau keletą metų gamina buitinę techniką. OH11 yra produktas, prieinamas palankia kaina. Tuo pačiu metu tai garantuoja aukštą kokybę. Didžiausia jo galia yra 2000 W. Jame yra 11 šonkaulių.

Kas yra labai svarbu mūsų saugumui, ji turi funkciją, apsaugančią įrenginį nuo perkaitimo. Tai nepaprastai svarbu, ypač kai šildytuvą ketinate naudoti vaiko kambaryje arba norite naudoti naktį. Ši funkcija leis mums ramiau miegoti. Prietaisas sklandžiai gamina šilumą ir …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *