Kategorijos
Uncategorized

Geri vertikalūs dulkių siurbliai su kabeliu – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

„Karcher VC 5“ yra geriausias laidinis vertikalus dulkių siurblys šiandien rinkoje. Tai patvirtina teigiama nuomonė apie mūsų rekomenduojamą įrangą. Modelis turi efektyvią filtravimo sistemą, kurios dėka iš prietaiso išeinančiame ore nėra bakterijų ir erkių. Todėl dulkių siurblys tinka namams, kuriuose gyvena alergiški žmonės. Įranga aprūpinta patogia rankena, padengta malonia odai medžiaga. Rankena yra gerai profiliuota, o tai teigiamai veikia patogumą naudojant prietaisą. Modelis yra lengvas ir kompaktiškų matmenų, todėl jį nešioti ar laikyti nėra jokių problemų. Mes taip pat norėtume jums pristatyti kitus vertus dėmesio įrenginius. Vertikalus dulkių siurblys su kabeliu reitinge užėmė antrąją vietą „Hyundai VC 020“. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip rankinė įranga. Modelis turi lengvą valdymo sistemą. Ištuštinti baką visai nėra problema – konteineris yra skaidrus, kad galėtume pamatyti, kada jis pilnas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Prietaisas turi labai gerai išvystytą filtravimo sistemą, todėl tai yra idealus sprendimas alergiškiems žmonėms. Kabelio ilgis (7,5 m) leidžia kruopščiai išvalyti kambarį, net jei yra tik vienas maitinimo lizdas. Dulkių siurblys yra labai lengvas – jis sveria 3,2 kg, todėl nei valyti, nei transportuoti jums nebus sunku.

Trūkumai

Kai kurių pirkėjų teigimu, dulkių indas yra per mažas, todėl jis per greitai užpildomas, ypač valant didelius paviršius.

Santrauka

Produkto galia yra 500 W. Dulkių siurblys turi 4 įsiurbimo galios lygius. Rinkinyje yra du purkštukai ir filtras, kurių dėka iš dulkių siurblio išpūstas oras yra švarus ir be alergenų.

Kurį vertikalų dulkių siurblį su kabeliu turėtumėte pasirinkti?

Šiuo metu vis daugiau žmonių perka stačius dulkių siurblius. Kodėl? Daugiausia dėl svorio ir naudojimo patogumo. Tačiau ar kiekviena įranga verta mūsų dėmesio? Parduotuvėse esantys modeliai skiriasi daugeliu parametrų. Jei nežinote, kaip atskirti gerą produktą nuo vidutinio, perskaitykite mūsų vadovą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime dulkių siurblius su kabeliu (ne baterija). Nuo prietaisų su baterijomis jie skiriasi tuo, kad yra lengvesni, ir mes neturime prisiminti, kad prieš valydami įrangą įkrauname. Tačiau mus riboja vieta, kur galime dirbti, kabelio ilgis ir lizdo buvimas. Čia turime pabrėžti vieną svarbų dalyką – visada rinkitės įrangą su ilgiausiu kabeliu, tada jūsų judesiai nebus per riboti.

Ne paslaptis, kad geriausias kabelinis vertikalus dulkių siurblys 2021 m. Yra lengvas. Jo svoris neturėtų viršyti 4 kg. Priešingu atveju gali būti sunku laisvai valdyti dulkių siurblį. Dulkių siurblį, kuris nesveria per daug, lengviau nešiotis.

Kalbant apie valdžią, neverta investuoti į įrenginius, kurių galia yra mažesnė nei 400 W. Dažnai nutinka taip, kad jų siurbimo galia yra nepakankama, todėl vienoje vietoje dirbama ilgai. Dulkių siurblys su galingesniu varikliu gali būti garsesnis, bet ir daug efektyvesnis.

Daugelis žmonių taip pat mano, kad geriausi laidiniai vertikalūs dulkių siurbliai turi didelę šiukšlių dėžę. Pasirinkite įrangą, kurios talpa ne mažesnė kaip 0,5 litro. Didelis bakas reiškia vieną dalyką – norint jį ištuštinti, nereikia kurį laiką sustoti. Taip pat verta patikrinti, kaip valomas dulkių siurblys, jei ši operacija nėra pernelyg sudėtinga.

Naudojimo patogumas yra ne mažiau svarbus. Ypatingą dėmesį atkreipkite į rankeną. Jis turėtų būti tinkamai kontūruotas, kad ilgesnis valymas nekeltų problemų. Daugelis žmonių vertina ir įrangą su filtrais, ypač populiarus yra HEPA / EPA filtras.

Vertikalūs dulkių siurbliai su kabeliu

„Karcher VC 5“

„Karcher VC 5“ yra stačias dulkių siurblys, idealus žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos. Jame yra labai gerai išvystyta filtravimo sistema, kurios dėka ant filtro lieka beveik visos priemaišos ir dulkės. Iš įrangos išeinantis oras yra švarus ir be alergenų.

Pateikto gaminio galia yra 500 W. Kabelio ilgis yra 7,5 m. Toks laidas leis mums naudoti dulkių siurblį, kad pasiektume vietas, esančias toli nuo lizdo, nereikalaujant persijungti į kitą vietą. Pateiktas dulkių siurblys sveria 3,2 kg. Nešiotis jį nėra per daug.

Įranga turi 4 įsiurbimo galios reguliavimo lygius. Taigi prietaisą galime pritaikyti valomoje vietoje. Naudoti pateiktą dulkių siurblį nėra sunku. Be to, teleskopinis vamzdis yra reguliuojamas, todėl galite jo ilgį pritaikyti savo ūgiui, kad nenusitemptumėte stuburo. Vartotojai patenkinti ilgu kabeliu ir mažu produkto svoriu.

„Karcher VC 5“ yra vertikalus dulkių siurblys su 7,5 m ilgio maitinimo laidu. Įrangos matmenys: 18,2 cm x 26,1 cm x 62,1 cm, o jo svoris – 3,2 kg.

Privalumai

Efektyvus filtravimas:

Modelyje yra filtravimo sistema be maišelių. Tai reiškia efektyvų veikimą (iki 99,98% bakterijų pašalinimą) ir lengvą priežiūrą. Pridedamą filtrą galima plauti tekančiu vandeniu.

Rankena:

Vertikalus dulkių siurblys turi tvirtą rankeną, kuri leidžia lengvai valdyti įrangą. Rankena padengta minkšta medžiaga, todėl nereikia jaudintis dėl rankų odos dirginimo.

Teleskopinis įsiurbimo vamzdis:

Prietaisas turi reguliuojamą įsiurbimo vamzdį, todėl vartotojas gali pritaikyti dulkių siurblio aukštį pagal savo aukštį, taip užtikrindamas maksimalų komfortą.

Kompaktiški matmenys:

„Karcher VC 5“ yra įranga, kuri tiks net mažam butui. Modelis užima mažai vietos.

Bakas:

Vartotojai vertina tai, kad atliekų konteinerį lengva ištuštinti.

Trūkumai

Greitai įkaista:

Vertikalius dulkių siurblius „Karcher VC 5“ kabeliu išbandę žmonės sako, kad prietaisai įkaista gana greitai. Todėl kartais tenka daryti pertraukas darbe.

„Hyundai VC 020 O“

Mes norėtume už gerą kainą pristatyti 600 W stačią dulkių siurblį su kabeliu. Ši galia leidžia jam siurbti visus nešvarumus tik vienu smūgiu. Prietaisas turi sulankstomą rankeną, kuri leis mums lengviau laikyti pateiktą produktą.

Šios įrangos kabelio ilgis yra 7 m, o tai leis valyti dviejose skirtingose ​​patalpose, nekeičiant lizdo. Dulkių siurblys sveria tik 2,5 kg. Manevravimas tarp baldų niekam nebus per didelė problema. HEPA filtras efektyviai sustabdo visas priemaišas, o vėliau galime jį nuplauti ir vėl įdėti į dulkių siurblį.

Didelis įrangos privalumas yra mažesnis dulkių siurblys, pritvirtintas prie rankenos viršaus. Jis naudojamas valyti sunkiai pasiekiamas vietas, tokias kaip voratinkliai ant lubų, baldai ir automobilio salonas. Vartotojai giria sulankstomą rankeną ir didelę siurbimo galią, kuri leidžia mums greičiau valyti.

Vertikalaus dulkių siurblio „Hyundai VC 020“ su kabeliu galia yra 600 W. Įrangos matmenys: 115 cm x 15 cm x 25,5 cm, o svoris – 2,7 kg.

Privalumai

Funkcionalumas:

Pateiktas vertikalus dulkių siurblys bus tinkamas ne tik nešvarumams nuo grindų pašalinti. Įranga taip pat gali būti naudojama kaip rankinis dulkių siurblys, o tai reiškia, kad ji, be kitų, bus naudinga apmušalų valymui.

Sulankstoma rankena:

Modelis turi sulankstomą rankeną, todėl ją lengviau laikyti (produktas užima mažiau vietos).

Skaidrus atliekų konteineris:

Dėl to, kad įrenginyje yra permatomas atliekų konteineris, galime iš karto pamatyti, kada jį reikia ištuštinti.

Paprasta naudoti:

Norėdami laisvai naudotis „Hyundai VC 020“ dulkių siurbliu, neturite jokios patirties.

Trūkumai

Vykdymas:

Guminė juosta šalia šepetėlio greitai nusidėvi. Todėl kai kurie modelio elementai nėra labai gerai pagaminti.

„Clatronic BS 1306“

Daugeliui žmonių „Clatronic BS 1306“ dulkių siurblys yra labai patogus naudoti. Taip yra dėl geros formos rankenos, kuri prisitaiko prie mūsų rankų formos – dar ilgesnis siurbimas nepervargs. Pateikto prietaiso galia yra 600 W.

Rinkinyje taip pat yra rankinis dulkių siurblys. Jis pasižymi kompaktiškais matmenimis, todėl juo galima valyti vietas, kurias nėra lengva pasiekti. Tai gali būti tarpai tarp baldų, kampų ir automobilio interjero. Kelių HEPA filtrų sistema labai efektyviai sustabdo visus teršalus, o iš dulkių siurblio išeinantis oras yra valomas.

Produkto svoris yra 2,3 kg. Savo ruožtu kabelio ilgis yra 6,5 ​​m. Verta paminėti, kad įrangos vamzdis pagamintas iš aliuminio. Daugelis vartotojų pripažįsta, kad manevruoti pateiktą dulkių siurblį yra labai lengva. Jie taip pat mano, kad tai labai geras modelis alergiškiems žmonėms.

„Clatronic BS 1306“ yra geras vertikalus dulkių siurblys su kabeliu iki 150 PLN. Prietaiso galia yra 600 W.

Privalumai

Naudojimo patogumas:

Įranga turi gerai apgalvotą struktūrą. Tinkamai profiliuota rankena pagerina dulkių siurblio naudojimo patogumą. Mažas produkto svoris taip pat turi didelę reikšmę.

„2in1“ modelis:

„Clatronic BS 1306“ yra grindų ir rankinis dulkių siurblys. Tai reiškia, kad įranga gali būti naudojama įvairiems paviršiams valyti, ne tik plytelėms ar plokštėms. Tai padidina jo funkcionalumą.

Sieninis laikiklis:

Rinkinyje yra tvirtas tvirtinimas prie sienos. Jis naudojamas įrangai laikyti. Prie sienos pritvirtintas dulkių siurblys užima mažiau vietos, o tai yra patogus sprendimas ypač labai mažiems butams.

Trūkumai

Kilimų valymas:

Prietaisas ne visai gerai pašalina nešvarumus nuo kilimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *