Kategorijos
Uncategorized

Geri šunų gardai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Ar esate naminių gyvūnėlių savininkas ir norite jam nusipirkti suktuką jo butui? Šis sprendimas yra labai geras, nes galime išmokyti šunį būti ramus ir labiau kontroliuoti savo elgesį. Tarp vartotojų rekomenduojamų produktų modelis užima aukštą vietą „Smart Top Lounge“. Šis buto šunų veislynas yra ypač lengvas, todėl jį lengva nešiotis. Produktas turi du įėjimus, todėl juo gali naudotis daugiau naminių gyvūnėlių. Rašiklis buvo pagamintas iš, be kitų, nailonas. Tai labai lengvai valoma medžiaga, o tai labai svarbu naminių gyvūnėlių aksesuarų atveju. Ant modelio sienų yra vandens butelių laikiklis, taip pat kišenė žaislams ir kitiems priedams. Mūsų sąraše taip pat yra suktinė Vidurio Vakarų GYVENIMO ETAPAI 1642DD. Modelis lengvai sulankstomas, kad galėtumėte jį pasiimti į kelionę. Narvo apačioje yra plastikinės grindys, kurias lengva prižiūrėti. Narve yra du įėjimai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį šunų veislyną turėčiau pasirinkti savo namams?

Šuns turėjimas namuose dažnai siejamas su buitinės įrangos praradimu ir baldų apgadinimu. Norėdami tyrinėti pasaulį, šuo daugiausia naudoja dantis, ypač kai jis dar labai mažas – taigi ir žala. Jei norime jų išvengti, gerai, kad turime savo augintinio smeigtuką. Tada pasirūpinsime ir jo saugumu. Mes pasiūlysime, kokias savybes turėtų turėti tam tikras modelis, kad jis būtų tinkamas šuniui.

Rašiklių tipai skiriasi – dažnai tai yra keturių tvorų rinkinys, pastatytas taip, kad keturkojis negalėtų išeiti už nurodytos zonos. Dažnai tai taip pat yra audinių tvoros arba įprasti, gana dideli narvai, apsaugantys keturkojį nuo savęs žalojimo, kai mūsų nėra. Nepaisant to, kurį modelį pasirinksite, atminkite, kad jis neturėtų būti per mažas šuniui. Šuo neturėtų šokinėti iš jo ar spausti, pavyzdžiui, grotų. Kuo mažesnis augintinis, tuo žemiau turi būti rašiklio šonai ir mažesnis atstumas tarp juostų.

Daugelio žmonių teigimu, geriausi šunų veislynai butui taip pat stabilūs, kad keturkojis niekaip negali jų nuversti. Medžiagą, iš kurios gaminamas tam tikras produktas, šuniui turėtų būti sunku sukramtyti. Taip pat gerai, kad modelis turi grindis. Tada pūkuotukas nenukentės visos konstrukcijos nosimi ir neišeis savarankiškai apžiūrėti buto.

Geriausia šunų suktinė, skirta gyventi 2021 m., Yra produktas, kurį lengva surinkti net ir tiems, kurie tai padarys pirmą kartą. Be to, gardo atidarymo būdas mums turėtų būti labai lengvas, o mūsų augintiniui tai turi būti didelis iššūkis. Taip pat svarbu, iš kokių medžiagų pagaminta suktinė – strypai turėtų būti pakankamai stiprūs (kaip minėta anksčiau), kad augintinis jų nekramtytų, tačiau jie negali būti pagaminti iš medžiagų, kurios galėtų pakenkti mūsų augintiniui.

Šunų būreliai būstui įvertinti

„Smart Top Lounge“

„Smart Top Lounge“ yra suktinė, skirta ne tik šunims, bet ir katėms bei kitiems mažesniems gyvūnams. Produktas yra ypač lengvas ir lengvai perkeliamas iš vienos vietos į kitą. Laidojimo aikštelės matmenys yra 74 cm x 74 cm x 35 cm, todėl joje laisvai gali likti keli šuniukai ar kiti mažesni gyvūnai.

Manžetėje yra du įėjimai su užtrauktukais, kurių šuo ar kitas gyvūnas negali pats atidaryti. Modelio viršus yra padengtas nailonu, kurį labai lengva valyti. Produktas susilanksto ir gali būti įdėtas į maišą ir gabenamas.

Pirkėjai mano, kad vienas iš gardo privalumų yra kišenės ant šoninių sienų, kur, pavyzdžiui, galima padėti žaislus mūsų augintiniui. Dugnas yra nuimamas, todėl jei esame su gyvūnais po atviru dangumi ir norime, kad mūsų augintinis bėgtų ant žolės – niekas netrukdo.

„Smart Top Lounge“ yra šunų suktinė butui, kurio matmenys: ilgis – 74 cm, plotis – 74 cm ir aukštis – 35 cm. Modelis buvo pagamintas, be kitų pagamintas iš nailono.

Privalumai

Šonai:

Ant lazdos sienelių yra gerai pagamintas vandens butelio laikiklis. Taip pat yra kišenių, į kurias galite įdėti savo augintinio mėgstamus žaislus ir kitus naudingus aksesuarus.

Gamybos kokybė:

„Smart Top Lounge“ šunų dėžių testas patvirtino, kad pateiktas modelis yra tvirtas ir greitai nenusidėvi. Gamyboje naudojamų medžiagų kokybė yra labai gera, tai įrodo tai, kad jų paviršiuje neatsiranda įbrėžimų.

Lengva nešiotis:

Produktas yra ypač lengvas, todėl jį galima lengvai nešiotis. Ši manžetė pasirodo esanti nepakeičiama kelionių metu. Sulankstytas modelis turi maišelio formą.

Lengva priežiūra:

Dėl to, kad išorinė sodo medžiaga yra nailonas, jos priežiūra nėra problema.

Likimas:

„Smart Top Lounge“ skirtas ne tik suaugusiesiems, bet ir šuniukams. Kačių ir graužikų savininkai nusprendžia jį įsigyti.

Trūkumai

Dizainas:

Produktas nėra patrauklaus dizaino, todėl jis patinka ne visiems.

Vidurio Vakarų GYVENIMO ETAPAI 1642DD

Mūsų apžvalga nebūtų išsami be šuns „MidWest LIFE STAGES 1642DD“ buto. Produkto matmenys yra tokie: 107 cm x 71 cm x 79 cm. Verta paminėti, kad modelį galima įsigyti ir kitais matmenimis, todėl nesvarbu, kokia jūsų šuns veislė, galite nuspręsti įsigyti šį narvą. Lovelė sveria 19 kg ir turi dvi plastikines rankenas.

Modelio gamybai buvo naudojami laidai, kurių skerspjūvis nuo 2,05 mm iki 5,9 mm. Produktas dažomas juodais elektroforeziniais dažais. Lakas nesutrūkinėja, todėl suktinė ilgą laiką išlaiko estetinę išvaizdą. Modelyje yra 2 durų poros, todėl mes galime lengviau pasiekti šunį, o smeigtuką galime pastatyti bet kur.

Pirkėjams patinka tai, kad rinkinyje yra nuimama pertvara, leidžianti padalinti narvą ir pritaikyti jo dydį šuniui. Todėl galime nuspręsti pirkti modelį, net jei mūsų augintinis yra šuniukas ir vis tiek daug augs.

„MidWest LIFE STAGES 1642DD“ buto šunų veislyno matmenys: 107 cm x 71 cm x 79 cm. Modelis pagamintas iš vientisos vielos.

Privalumai

Dvi durų poros:

Narve yra dvi durų poros, todėl mes galime lengviau pasiekti savo šunį ir galime pastatyti modelį bet kur.

Plastikinės grindys:

Maniežo apačioje yra plastikinės grindys. Tai gerai izoliuoja nuo šalčio. Ant jo galite padėti minkštą čiužinį arba mėgstamą lovą. Plastikinį dėklą lengva valyti.

Naudojimo sauga:

„MidWest LIFE STAGES 1642DD“ grotuvą naudoti yra saugu. Jis turi suapvalintus kampus, kurie užtikrina, kad mūsų augintinis nenusispjaus, jei jis trins letenas prie sienų.

Įvairūs matmenys:

Produktas yra įvairių dydžių, todėl, nepriklausomai nuo mūsų šuns dydžio, galime lengvai rasti tinkamą modelį.

Trūkumai

Girgždančios durys:

Modelyje yra girgždančios durys, kurios gali šiek tiek išgąsdinti jūsų augintinį, ypač pradiniame etape, kai liekate suktuve.

Jūsų ištrauka 122051588

Narvų ypatybės yra tai, kad jie leidžia šuniui nuolat stebėti aplinką, o tai gali gerokai nuraminti mūsų nebuvimo metu. Modelis puikiai tinka mažiems augintiniams, taip pat šuniukų grupei.

Šios patogios maniežo matmenys yra 124 cm x 80 cm x 70 cm. Visa tai neužima per daug vietos, tačiau produkto naudojimas žymiai pagerina naminių gyvūnėlių saugumą mūsų namuose. Narve nėra aštrių kraštų, todėl mūsų augintinis yra visiškai saugus.

Pirkėjams didelis suktuko privalumas yra vartai, per kuriuos galima išimti tik vieną augintinį, neleidžiant likusiems pabėgti tuo pačiu metu. Liežuvėlis taip pat gali būti naudojamas kaip veislinis narvas, todėl yra labai funkcionalus aksesuaras. Verta jų įsigyti, jei bute turime palyginti mažai vietos, o pvz., Su mumis gyvena keli maži gyvūnai.

„Yourpassage 122051588“ yra gera šunų sūpynė iki 400 PLN. Produkto matmenys yra: 124 cm x 80 cm x 70 cm.

Privalumai

Stabili struktūra:

Vienas iš svarbiausių modelio privalumų yra jo stabili struktūra. Sienos yra tinkamai subalansuotos, todėl nėra rizikos, kad jos nukris ant jūsų augintinio.

Be aštrių briaunų:

Pažymėtina ir sodo konstrukcija. Gamintojas įsitikino, kad narve nėra aštrių kraštų, kurie galėtų būti pavojingi gyvūnui.

Estetinė išvaizda:

Produktas yra paprasto dizaino, todėl jį lengva pritaikyti buto interjere. Daugumai vartotojų patinka smeigtukas.

Trūkumai

Nėra aukšto:

Pateiktame gaminyje nėra grindų, todėl turime pasirūpinti minkštu paviršiumi, kad mūsų šuniui būtų patogu.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„WideShop 101871“

Produktas „WideShop 101871“ yra geros šuns lazdelės, todėl šunų savininkams lengviau rūpintis savo saugumu, kai, pavyzdžiui, tenka eiti į darbą ar apsipirkti. Tai didelis metalinis narvas su rankena ir dviem įėjimais.

Produkto matmenys yra 46 cm x 30,5 cm x 36 cm. Viela yra 4 mm storio, todėl šuniukas ar šiek tiek vyresnis šuo, turintys stipresnius dantis, neįkandys meškerės. Modelio medžiaga yra cinkuota viela ir plastikas, iš kurių pagamintos grindys. Visas daiktas sveria tik 3,6 kg, todėl gana lengva nešiotis gaminį su naminiais gyvūnais.

Vartotojai vertina modelio ilgaamžiškumą ir patogų transportavimą iš vienos vietos į kitą. Mes lengvai galime išvalyti ištraukiamą grindų plokštę. Šoninių ir priekinių durų dėka augintiniai yra labai lengvai ir greitai išleidžiami.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *