Kategorijos
Uncategorized

Geri suktukai 32 Mm – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kurį 32 mm suktuką pasirinkti?

Žmonės su natūraliai tiesiais plaukais dažniausiai svajoja turėti gražias garbanas. Laimei, tai nėra labai sunku, nes pakanka turėti gerą suktuką. Vienintelė problema yra platus prietaisų asortimentas, todėl ne visada žinai, ką pasirinkti. Laimei, visus atsakymus į klausimus galite rasti mūsų vadove. Mes apibūdiname geriausius suktukų modelius, kurių skersmuo yra 32 mm.

Parduodant yra kelių volelių storių prietaisų, todėl galime gauti skirtingo dydžio garbanas. Tradiciniame garbanojimo geležyje yra volelis, kurio skersmuo yra nuo 15 mm iki 25 mm, ir jį naudodami galime pagaminti mažus įvairių formų spynos. Storesnių modelių skersmuo yra nuo 32 iki 38 mm, o jų pagalba mes sukuriame bangas ir dideles garbanas.

Garbanos lygintuvai taip pat gali skirtis savo forma ir funkcija. Siaurėjančios versijos sukuria garbanas, kurios yra storesnės šaknyse ir plonesnės galuose. Taip pat galima parduoti trikampius ir suplotus modelius, kurie leidžia jums sukurti kampines garbanas. Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo automatinis suktukas, kuris pats vynioja plaukus ant volelio, todėl jį labai patogu naudoti. Parduotuvėse taip pat galite rasti garbanojimo lygintuvus / džiovykles, skirtas šlapiems plaukams formuoti.

Perkant naują įrenginį, verta patikrinti, su kuriomis plokštėmis jis yra įrengtas. Verta nusipirkti garbanojimo geležį su keraminėmis plokštelėmis, kurios nepažeidžia plaukų. Skirtingai nuo metalinių versijų, jų paviršius tolygiai įkaista, todėl plaukai nėra pažeidžiami. Geriausia 2021 m. Garbanojimo geležis taip pat turi daugiapakopę temperatūros reguliavimo funkciją. Tradiciniuose prietaisuose reguliavimo diapazonas paprastai yra nuo 100 laipsnių C iki 230 laipsnių C. Tačiau nepamirškite temperatūrą visada pritaikyti pagal savo plaukų būklę ir storį.

Taip pat svarbu galia, kuri lemia, kaip greitai suktukas įkaista. Jis gali būti diapazone nuo 10 W iki 150 W. Mažiausios galios prietaisai sušyla per kelias minutes, o tie, kurių galia yra didžiausia, trunka kelias sekundes.

Apsvarstykime ir įrangos konstrukciją. Geriausi 32 cm suktukai turi patogias rankenas, padengtas neslystančia danga, todėl jie gerai tinka rankoje. Prietaiso naudojimo patogumą taip pat padidina besisukantis kabelis ir stovas, ant kurio galime jį uždėti. Taip pat naudingas ekranas, kuriame matome nustatytą temperatūrą ir darbo režimą.

Lygintuvai 32 mm – reitingas

Remington CI9532

Jei ieškote plataus garbanojimo geležies, kad sukurtumėte gražias ir profesionalias garbanas, patikrinkite „Remington CI9532“. Prietaisas turi specialiai sukurtą formą, palengvinančią jo naudojimą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai vyniokite plaukų sruogą ant volelio, kad po kurio laiko galėtumėte mėgautis nauja šukuosena.

Suktukas turi keraminę plokštę, kurios dėka ji nepažeidžia plaukų. Jo didelis 32 mm skersmuo leidžia storas garbanas, kurias galima paruošti per 30 sekundžių. Tai įmanoma dėl greito šildymo funkcijos ir didelės 150 W galios.

Prietaisą naudoti saugu, nes jis automatiškai išsijungia po 60 minučių. Temperatūrą galima užfiksuoti, kad netyčia jos nepakistų. Naudojimo patogumą taip pat padidina ilgas, 3 metrų besisukantis laidas. Komplekte su suktuku gauname apsauginę pirštinę ir dėklą, atsparų aukštai temperatūrai. Vartotojai vertina prietaisą dėl jo paprasto naudojimo ir puikių rezultatų.

„Remington ProLuxe CI9132“

Stilinga „Remington ProLuxe CI9132“ garbanojimo geležis leidžia sukurti ilgalaikius garbanos, kurios atrodo kaip apsilankymas salone. Įrenginyje yra kintamosios srovės variklis ir „OPTIheat“ technologija, dėl kurios šukuosena yra patvari ir graži.

Garbanos geležies skersmuo yra 32 mm, o tai reiškia, kad juo galime sukurti bangas ir storas garbanas. Volelis padengtas specialia „Grip Tech“ danga, neleidžiančia plaukams nuo jų nuslysti. Suktukas turi skaitmeninį ekraną, kuriame galime patikrinti temperatūrą ir darbo režimą. Šio modelio temperatūrą galima reguliuoti nuo 120 iki 210 laipsnių C.

Įrangos naudojimą palengvina besisukantis trosas ir pirštinė, kuri yra komplekte, sauganti ranką nuo nudegimų. Suktukas yra saugus, nes po 60 minučių jis automatiškai išsijungia. Vartotojai taip pat priduria, kad didelis jo pranašumas yra labai greitas šildymas.

„BaByliss C332E“

„BaByliss C332E“ modelis yra 32 mm garbanojimo geležis už gerą kainą, atitinkanti tiek profesionalių kirpėjų, tiek individualių vartotojų lūkesčius. Prietaisas leidžia namuose sukurti gražias garbanas su tokiu pačiu efektu, kaip ir kirpykloje.

Įrangos skersmuo yra 32 mm, todėl galime ja sukurti bangas ir storas garbanas. Suktuko kotas padengtas keramikine „Sublim’Touch“ danga, kuri nepažeidžia plaukų ir papildomai juos išlygina. Šio modelio temperatūrą galima reguliuoti nuo 100 ° C iki 180 ° C, todėl prietaisas tinka visų tipų plaukams.

Garbanotąją geležį patogu naudoti, nes ji turi 180 cm pasukamą laidą ir patogų stovą, kad būtų galima saugiai nuimti. Vartotojai taip pat atkreipia dėmesį į šildymo greitį, tvirtą apdirbimą ir paprastą naudojimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *