Kategorijos
Uncategorized

Geri „Sony“ MP3 grotuvai

Kurį „Sony“ mp3 grotuvą pasirinkti?

MP3, MP4 ir net MP5 grotuvų rinka pastaruoju metu labai pasikeitė. Šie prietaisai pakeitė ankstesnius „Walkman“ ir nešiojamus CD grotuvus. Šiuolaikiniai MP3 grotuvai yra pažangūs įrenginiai, kurie muzikos atkūrimo srityje sėkmingai konkuruoja su išmaniaisiais telefonais. Štai kodėl nusprendėme nagrinėti temą „Sony“ mp3 grotuvai už gerą kainą, nes tai pirmaujantis gamintojas šiame produktų segmente.

Paprastai grotuvus galima suskirstyti į 3 grupes: seniausios, ty MP3, naudojamos muzikai groti, paprastai turi radijo su FM siųstuvu, diktofonu funkcijas ir gali būti naudojamos kaip nešiojamasis USB atmintukas. . IR geriausi „Sony“ mp3 grotuvai jie taip pat turi GPS navigaciją, elektroninių knygų skaitytuvą, fotoaparatą ir galimybę prisijungti prie interneto. Tokio grotuvo ekranas yra vienspalvis. Be visų MP3 modelyje paminėtų funkcijų, MP4 taip pat turi galimybę žaisti filmus ir peržiūrėti nuotraukas. Tačiau „MP5“ modeliai buvo praturtinti žaidimais, žaidimų konsolėmis ir emuliatoriais.

Pirkdami grotuvą, verta žinoti, kuriuos failų formatus palaiko įrenginys. Norėdami klausytis muzikos, jums reikės tokių formatų kaip MP3, WMA, WAV ir AAC ir pasirinktinai FLAC, Ogg Vorbis ar APE, kurie yra rečiau paplitę formatai. Pirkdami MP4 grotuvą turėtumėte galėti palaikyti visus anksčiau minėtus formatus ir vaizdo įrašų formatus AVI, WMV ir pasirinktinai RMVB, MPV, MTV Video, DMV ar AMV Video. .Txt formatas yra naudingas skaitant elektronines knygas, o nuotraukoms peržiūrėti – JPG, BMP, PNG ar GIF.

Taip pat atkreipkite dėmesį į pasirinkto modelio siūlomą atminties tipą. Mes galime pasirinkti integruotą „flash“ atmintį. Tiesa, jis nėra labai didelis, tačiau dėl to įrenginys yra mažesnis ir patogesnis. Šios atminties talpa yra nuo 4 iki 64 GB. Dažnai MP3 ir 4 įrenginiuose yra atminties kortelė, kuri naudojama kaip atsarginė kopija. Tokia kortelė yra sumontuota specialiame lizde ir gali turėti ne daugiau kaip 64 GB. Naujausi ir geriausi grotuvai yra su kietuoju disku, kuriame telpa 160 GB duomenų. Tačiau tokie prietaisai jau yra gana dideli, o energijos poreikis yra daug didesnis.

Norėdami padėti jums pasirinkti geriausias „Sony“ mp3 grotuvas 2021 m., Žemiau pateikiame tris pagrindinius šios įmonės modelius. Galbūt vienas iš jų bus geriausias jūsų modelis.

„Sony“ mp3 grotuvas – reitingas

„Sony NWZ-A15B“

„Sony NWZ-A15B“ yra modelis su įmontuotu skaitmeniniu garso stiprintuvu Padedantis „S-Master HX ™“ išryškinti visas aukštos raiškos garso savybes. Ši technologija sumažina bet kokius iškraipymus ir užtikrina puikų garso atkūrimą. „Sony NWZ-A15B“ taip pat turi „DSEE HX ™“ („Digital Sound Enhancement Engine“) technologiją, kuri pagerina anksčiau suglaudintų garsų kokybę.

Kaip žinote, suspaudimas pašalina aukščiausią dažnį. DSEE HX ™, šiame modelyje naudojama technologija gali juos atkurti. Be to, šis modelis yra lengvas, kompaktiškas, jo matmenys yra: plotis 44,4 mm, aukštis 109,1 mm ir gylis 9,1 mm, o svoris yra 66 g.

Pagrindinė atmintis, kurioje yra šis modelis, yra 16 arba 64 GB, priklausomai nuo versijos, ir atmintį galima padidinti naudojant papildomą „microSDXC“ kortelę. Šis grotuvas palaiko daugelį populiarių garso formatų: MP3, WAV, AIFF, WMA, AAC, HE-ACC, FLAC, ALAC, o naudodami „aptX®“ technologiją galite belaidžiu būdu siųsti garsą kitiems nešėjams.

Vartotojai patvirtina labai gerą šio grotuvo garso kokybę, taip pat džiaugiasi ilgu baterijos tarnavimo laiku, kurio pakanka maždaug 50 valandų klausytis muzikos.

„Sony NWZ-B183B“

„Sony NWZ-B183B“ yra patrauklaus dizaino ir aliuminio apdailos MP3 grotuvas. Tai leidžia klausytis 20 valandų muzikos ir suteikia 3 minučių greitą greitį dar 90 minučių atkūrimui. Šio modelio matmenys yra 8,45 cm pločio, 2,22 cm aukščio ir 1,34 cm gylio, o svoris yra 30 g. Šiame modelyje yra įmontuota 4 GB atmintis.

Taip pat yra USB jungtis, kuria galima prijungti įrenginį prie kompiuterio, taip pat „Mini Jack“ stereo jungtis. Šis įrenginys suderinamas su „Microsoft Windows® 8“, „Windows® 7“ (SP1 ar naujesnėmis versijomis) ir „Windows Vista®“ (SP2 ar naujesnėmis versijomis) kompiuterinėmis sistemomis.

Vartotojams didžiausia šio modelio vertė yra mažas dydis, taip pat tai, kad baterija leidžia jums groti įrašytą muziką pakankamai ilgai. Tačiau tai yra modelis mažiau reikliems vartotojams, kuriems daugiausia rūpi muzikos grojimas, o ne turtingos papildomos įrenginio funkcijos.

„Sony NW-E393B“

Pagrindinės „Sony NW-E393B“ modelio savybės yra 128 x 160 (QQVGA) ekrano skiriamoji geba ir 1,77 “ekrano dydis. Šio modelio matmenys yra 4,3 cm pločio, 9,2 cm aukščio ir 1 cm gylio. Tačiau prietaiso svoris yra 39 g. Įkrovimo laikas, kol baterija bus pilna, yra 2 valandos, o to pakanka maždaug 35 valandoms nuolatos klausytis muzikos.

Prietaisas turi didelės spartos USB (USB 2.0) įvesties ir išvesties jungtį, leidžiančią bendrauti su kompiuteriu. Vartotojas gali naudotis įvairiais muzikos atkūrimo režimais, pavyzdžiui, įprasta, pakartoti, atsitiktine, atsitiktine tvarka arba pakartoti 1 dainą.

Valdymas atliekamas naudojant spalvotą TFT ekraną su baltu LED apšvietimu. Šis modelis leidžia klausytis muzikos, žiūrėti nuotraukas ir klausytis radijo.

Vartotojams, įsigijusiems šį modelį, jo pranašumas yra lengvas valdymas, nes jūs galite pateikti šį modelį su „drag and drop“ įrašais savo kompiuteryje. Be to, šis modelis pasižymi dailiu dizainu, kurį pastebi ir vartotojai savo komentaruose.

Mes turime DAUGIAU! Peržiūrėkite toliau pateiktus straipsnius:

„Bluetooth“ MP3 grotuvas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *