Kategorijos
Uncategorized

Geri šamotiniai akiniai picų kepimui – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

„Kuchenprofi“ KU-1086000000 yra geriausias šamotinis akmuo picai kepti. Iš kur mes žinome, kad būtent šis modelis yra geros kokybės? Šią išvadą priėjome perskaitę daug vartotojų atsiliepimų. Remiantis vartotojų nuomone, produktas pasižymi ilgaamžiškumu. Reikšmingas privalumas yra atsparumas smulkiems įbrėžimams. Akmuo gerai sugeria drėgmę, todėl išėmus iš orkaitės tešla yra puikiai traški. Todėl namie galime lengvai pasigaminti skanios itališkos picos. Produktas komplektuojamas su metaliniu stendu, kuris leidžia padėti picos kauliuką tiesiai ant stalo. Dėklas gali būti naudojamas mėsai, žuvies patiekalams ar keptoms daržovėms ruošti. Norėdami suteikti daugiau pasirinkimo galimybių, mes taip pat paruošėme jums kitų pasiūlymų, kuriuos sužinosite skaitydami mūsų reitingą. Antroji reitingo vieta buvo šamotinis akmuo picai kepti „Kuchenprofi“ 4007371055741. Jis turi apvalią formą. Produktas pagamintas iš medžiagų, kuriose nėra kenksmingų medžiagų. Modelis turi lygų paviršių, todėl valyti lengva.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį šamotinį akmenį picai kepti reikėtų rinktis?

Priešingai nei manoma, gerą picą paruošti nėra taip paprasta. Tam nepritaikytų įrankių naudojimas negarantuoja tolygaus temperatūros pasiskirstymo, kuris turi įtakos tešlai. Štai kodėl rekomenduojame sukaupti geriausią šamotinį akmenį picai kepti 2021 m. Jei nežinote, kaip pasirinkti tokį gaminį, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą, kuriame pateikėme daug naudingų patarimų.

Jei kada nors bandėte išsikepti picą namuose, tikriausiai pastebėjote, kad jos skonis skiriasi nuo restorano skonio. Tikriausiai bandymai paruošti mėgstamos vakarienės versiją namuose nesulaukė entuziazmo. Kodėl? Na, o valgyklose įrengtos didelės orkaitės, kurios gali pasiekti labai aukštą temperatūrą. Dėl ko tešla yra traškesnė, o sūris išsitempia. Jei norite šio efekto, investuokite į picos akmenį. Įranga turėtų būti dedama į orkaitę maždaug nuo 20 minučių iki valandos, tada uždėkite tešlą ir vėl įdėkite į vidų. Akmenyje kaupiasi šiluma, kuri paruduos picos dugną, kad gautų geresnį rezultatą.

Šio vadovo tema yra šamotas, keraminė medžiaga, pagaminta iš molio ir skalūno. Medžiaga pasižymi ugniai atspariomis savybėmis, todėl gerai veikia termiškai apdorojant. Tuo pačiu metu medžiaga greitai kaupia šilumą ir paskui ją tolygiai išsklaido, o tai leidžia pasiekti geresnių kepimo rezultatų.

Būtinai atkreipkite dėmesį į jus dominančio gaminio storį. Tai labai svarbu, nes aukšto aukščio modelis geriau apsaugo tešlą nuo degimo. Tuo pačiu metu jo svoris gali trukdyti laisvai nešiotis. Akmenys, kurių šis parametras viršija 5 cm, labai ilgai kaista, todėl prailgėja kepimo laikas. Mes rekomenduojame modelius, kurių storis svyruoja nuo 2 cm iki 4 cm, nes jie gana greitai įkaista, o padėjus picą, paviršius greitai išleidžia sukauptą šilumą.

Geriausios picos kepimo šamoto akmenys turi būti pritaikyti mūsų poreikiams. Todėl pagalvokite, ar apvalus, ar stačiakampis modelis jums bus geresnis. Svarbu, kad gaminys tilptų į jūsų viryklę, todėl prieš įsigydami atidžiai palyginkite jo plotį ir gylį su akmens matmenimis. Šiame vadove norime jums rekomenduoti stačiakampį gaminį, nes jis yra universalesnis. Ant jo galėsite paruošti daugybę picų, duonos ir pyragų rūšių.

Šamotiniai akmenys picai kepti – reitingas

„Kuchenprofi“ KU-1086000000

„Kuchenprofi KU-1086000000“ modelis yra aukštos kokybės picos kepimo akmuo. Produktas padės pasiekti efektą, panašų į restorano. Įranga dedama į orkaitę, kad sušiltų, todėl pyrago apačia bus traški ir ruda. Pateikto modelio matmenys yra 38 cm x 35 cm.

Produktas pagamintas iš aukštos kokybės šamoto akmens ir keramikos. Šis derinys garantuoja aukštą patvarumą, o orkaitės šiluma absorbuojama labai greitai. Tuo pačiu metu jis pasiskirsto tolygiai esant pastoviai temperatūrai, todėl tešla yra visiškai iškepusi. Įsigiję taip pat gausite nerūdijančio plieno stendą, kuris palengvins jūsų picos patiekimą. Akmens struktūra yra labai tvirta, todėl ji gali lengvai atlaikyti nedidelius įbrėžimus ar smūgius. Dangą taip pat lengva valyti, picos likučius reikia švelniai pašalinti audiniu, nenaudojant chemikalų.

Būtent aukšta apdirbimo kokybė ir puikus funkcionalumas įtikino vartotojus pirkti produktą. Ant akmens galite paruošti savo tešlą, taip pat šaldytą patiekalą.

Šampano „Kuchenprofi KU-1086000000“ akmuo kepant picą yra matmenų: 34 cm x 38 cm. Jo gamybai buvo naudojamas kordieritas ir nerūdijantis plienas.

Privalumai

Puikiai traški tešla:

Modelis pagamintas iš keramikos, t. Y. Medžiagos, kuri efektyviai sugeria drėgmę, susidarančią kepant. Todėl picos tešla yra puikiai traški ir gerai padaryta, todėl patiekalas yra skanesnis.

Likimas:

Šamotinis akmuo mums pravers ne tik ruošiant itališką patiekalą. „Kuchenprofi KU-1086000000“ taip pat galima naudoti ruošiant gardžius žuvies patiekalus, įvairių rūšių mėsą ar keptas daržoves.

Lengva valyti:

Produktas turi lygų paviršių, todėl valyti nėra sunku.

Rėmas:

Rinkinyje yra rėmas iš nerūdijančio plieno. Šamotinį akmenį naudosime ne tik orkaitėje – taip pat galime padėti ant stalo ir taip svečiams patiekti keptą picą.

Jėga:

Pateiktas modelis pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Dėl to produktas pasižymi dideliu patvarumu.

Trūkumai

Paruošimas kepimui:

Prieš pradėdami kepti picą, turite tinkamai pašildyti akmenį. Tai trunka nuo kelių iki kelių dešimčių minučių.

Kuchenprofi 30cm

Jei ieškote gerai pagaminto picos akmens, jums patiks „Kuchenprofi“ 30 cm. Modelis pagamintas iš aukštos kokybės šamoto ant apvalaus plano, kurio skersmuo 30 cm. Produkto dėka paruoštas patiekalas bus skonis kaip italų restorane.

Įranga skirta naudoti orkaitėje, orkaitėje ir grilyje. Pirmiausia įdėkite akmenį į įkaitintą vietą 15 minučių. Dėl to paviršius sušyla iki 250 laipsnių C, todėl įdėjus pyragą, pyrago dugnas taps gerai iškepęs ir traškus. Kadangi produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės žaliavos, jis labai greitai sugeria šilumą, o paskui ją tolygiai paskirsto. Todėl pyragui iškepti reikia tik 15 minučių. Modelyje yra nerūdijančio plieno rankenos, kurios leidžia lengvai nešti ir patiekti picą.

Daugelis vartotojų įvertino aukštą produkto kokybę ir kruopštų apdirbimą. Tuo pačiu metu visos naudojamos medžiagos yra visiškai saugios, nes neišskiria jokių medžiagų, kurios galėtų paveikti patiekalo skonį. Šis nebrangus šamotinis akmuo picai yra produktas, kuris pravers kiekvienuose namuose, nes ant jų galite paruošti ir duonos.

„Kuchenprofi 4007371055741“ yra geras šamotinis akmuo picai kepti iki 100 PLN. Modelio skersmuo yra 30 cm, o aukštis – 4 cm.

Privalumai

Likimas:

Šamotinis akmuo gali būti dedamas ne tik į orkaitę, bet ir ant grotelių. Pirkėjas gali naudoti „Kuchenprofi 4007371055741“ ne tik ruošdamas gardžią itališką picą, bet ir mėsos bei žuvies patiekalus.

Apšilimo laikas:

Žmonės, nusipirkę modelį, nurodo, kad jo pašildymo laikas nėra per ilgas. Svarbu nedėti kalkių į įkaitintą orkaitę.

Rankenos:

„Kuchenprofi 4007371055741“ lengva nešiotis. Tai įmanoma dėl komplekte esančio rėmo, turinčio gerai profiliuotas rankenas. Rankenos gali įkaisti, todėl rekomenduojama mūvėti apsaugines pirštines.

Gera kokybė:

Modelis pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Galime būti tikri, kad šamotinis akmuo picai ilgai tarnaus.

Trūkumai

Būtinumas plauti prieš pirmą kartą:

Gamintojas rekomenduoja prieš pirmą naudojimą akmenį pamirkyti vandenyje ir po to kruopščiai nuplauti. Tai šiek tiek užima daug laiko.

„Kuchenprofi“ 1086150040

„Kuchenprofi“ modelis 1086150040 yra labai geras šamotinis akmuo picai kepti. Naudojama medžiaga sugeria drėgmę, veikiama karščio, todėl tešla yra parudavusi ir traški. Tai leis jums pasiekti tikro restorano efektą. Produkto matmenys: 40,5 cm x 35,5 cm.

Produkto užduotis yra imituoti akmeninės krosnies poveikį. Norėdami tai padaryti, įdėkite modelį į orkaitę, kad sušiltų. Tada įdėkite pyragą ant paviršiaus ir įdėkite jį į orkaitę. Įkaitęs akmuo patiekalą iškeps pats. Medžiaga labai greitai sugeria šilumą ir tolygiai ją paskirsto, o tai garantuoja trumpą kepimo laiką. Kadangi produktas yra labai patvarus, jį taip pat galite naudoti ruošdami picą ar ant grotelių keptą duoną. Praktiškos kojos akmens dugne yra puikus patogumas. Jų dėka iš karto iš orkaitės galite patiekti patiekalą.

Elegantiška išvaizda ir aukštas akmens funkcionalumas yra pagrindiniai jo privalumai, kuriuos vertina vartotojai. Be to, daugeliui žmonių patiko tai, kad gaminyje yra rėmas, leidžiantis lengvai nešti įrangą.

„Kuchenprofi 1086150040“ šamotinis akmuo picai kepti turi stačiakampę formą. Produktas taip pat naudingas kepant naminę duoną.

Privalumai

Valymas:

Kalbant apie virtuvės aksesuarus, labai svarbu, kad juos būtų lengva prižiūrėti. Toks modelis yra šamotinis akmuo picai kepti.

Padėkliukai:

Gaminys aprūpintas geros formos stendais. Todėl akmenį galima stabiliai padėti orkaitėje ir nesijaudinti, kad tešla nuslysta …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *