Kategorijos
Uncategorized

Geri „Mini GPS“ lokatoriai vaikams – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Įranga yra neperšlampama, nereikia jaudintis, kad seklys suges, jei šuo nutols lietaus metu. Modelis yra labai lengvas, todėl jo naudojimas nesukelia augintiniui nepatogumų. Įranga užtikrina aukštą vietos tikslumą, o tai ypač svarbu, kai mėgstate vaikščioti gamtoje ir didelėse, atvirose vietose.

Trūkumai

„Android“ programinė įranga yra gana problematiška, nes pasitaiko sustabdymo momentų, kurie kartais gali pratęsti pūkuotuko paiešką.

Santrauka

Į paketą įtrauktos GPS vietos nustatymo paslaugos galioja 1 metus. Šiuo metu nėra jokių papildomų tarptinklinio ryšio mokesčių, todėl galite keliauti su savo šunimi visame pasaulyje.

Kurį mini GPS lokatorių vaikams turėtumėte pasirinkti?

GPS lokatorius, nurodantis tikslias vietos, kurioje yra mūsų vaikas, koordinates. Šis paprastas prietaisas leidžia mums lengvai patikrinti, kur yra mūsų kūdikis. Mūsų straipsnyje rasite patarimų, kurie pravers perkant tokio tipo instrumentus. Pabaigoje taip pat surinkome 3 geriausius mini GPS GPS lokatorius vaikams, kuriuos nekantriai renkasi vartotojai 2021 m.

Nors daugelyje rinkoje esančių lokatorių yra GPS, tačiau ne visi jie turi šį modulį. Prieš pirkdami turėtume įsitikinti, kad pasirinktas modelis iš tikrųjų nustatys vaiko vietą pagal palydovo signalą. Geras lokatorius taip pat turėtų turėti SIM kortelės lizdą, kurio dėka galime gauti SMS žinutes su tikslia vaiko buvimo vieta ir nuoroda į „Google Maps“.

Pirkdami naują įrenginį, taip pat patikrinkime, ar jame yra SOS mygtukas. Kai vaikui gresia pavojus, jie paspaudžia mygtuką ir tėvai gauna pranešimą „Pagalba“ arba „Padėk man“. Tai leidžia suaugusiesiems nedelsiant reaguoti ir apsaugoti vaikus nuo pavojų. Taip pat labai naudinga mokėti paskambinti telefonu. Paprastai lokatoriai leidžia jums skambinti 3 pasirinktais numeriais, išsaugotais atmintyje.

Ne mažiau praktiškas sprendimas yra maršruto istorijos išsaugojimo galimybė. Jos dėka tėvai turi galimybę tiksliai patikrinti, ką vaikas nuveikė eidamas į mokyklą ar eidamas pas draugą ir kur jis apsistojo.

Geriausias mini GPS lokatorius vaikams 2021 m. Yra lengvai naudojamas, atsparus mechaniniams pažeidimams ir vizualiai patrauklus. Mes pasirenkame iš tvirtų medžiagų pagamintus modelius, kurie greitai nenusidėvės. Atminkite, kad prietaisas gali būti įvairių formų – raktų pakabukas, apyrankė, laikrodis ir daugybė kitų. Dėl plataus pasirinkimo tėvams lengva pasirinkti vaikui tinkamą produktą tiek išvaizdos, tiek funkcionalumo požiūriu.

Mini GPS lokatoriai vaikams – reitingavimas

„Trackimo TRKM-014B“

„Trackimo TRKM-014B“ lokatorius yra nedidelis ir patogus prietaisas, kurio dėka mes galime bet kada žinoti savo vaiko buvimo vietą. Įranga yra lengva ir neperšlampama, o didžiausias jos pranašumas yra ilgai veikianti baterija – iki 3 dienų.

Įrenginį galima valdyti iš svetainės ar mobiliosios programos, veikiančios telefonuose su „Android“ ir „iOS“ sistemomis, lygio. Lokatoriuje yra GPS modulis, o praradus signalą, sekti galima korinio tinklo dėka. Įrangoje taip pat yra „Wi-Fi“ modulis, kuris padeda nustatyti jo vietą pastatuose ar miesto vietose.

Instrumento matmenys yra 3,9 cm aukščio, 3,9 cm pločio ir 1,2 cm gylio. Rinkinyje yra SIM kortelė, kurios dėka įranga yra iškart paruošta naudoti, taip pat diržas, dangtelis ir papildomas korpusas su spaustuku, leidžiantis lokatorių pritvirtinti, pvz., Prie kuprinės.

Vartotojai labai vertina „Trackimo TRKM-014B“ produktą ir pabrėžia, kad tai yra tvirta įranga, kurią naudoti yra malonu ir paprasta.

Pūskite BL012

Geras ir pigus GPS sekimo aparatas vaikams BLOW BL012 yra praktiškas prietaisas, leidžiantis sekti mūsų vaikus visame pasaulyje. Produktas siunčia serveriui informaciją apie vietą, iš kurios ją galima atsisiųsti SMS žinute arba mobiliąja programa. Be to, įrenginys įspėja apie nustatytos zonos viršijimą.

Įranga aprūpinta GPS ir GSM moduliais, kurie leidžia nustatyti vietą 10 metrų tikslumu. Įranga turi SIM kortelės lizdą. Jo pranašumas yra patvari baterija, užtikrinanti nepertraukiamą veikimą budėjimo režimu iki 40 dienų. Produkto matmenys yra 8,6 cm x 5,5 cm x 0,6 cm.

Pasak vartotojų, „BLOW BL012“ seklys puikiai tinka sekti ne tik vaikus, bet ir pagyvenusius žmones bei vertingus daiktus. Tai yra tvirta įranga, prieinama už priimtiną kainą.

„eNexus TK102“

Jei ieškote kompaktiško lokatoriaus, kurį būtų lengva naudoti ir tiksliai sekti, būtinai patikrinkite „eNexus TK102“. Tai kompaktiškas prietaisas, kurį labai vertina tėvai, norintys sužinoti savo vaikų buvimo vietą.

Įrenginyje yra įmontuotas GPS modulis ir SIM kortelės lizdas. Dėl to mes galime sekti vaiką tiek per svetainę, mobilią programą, tiek naudodami SMS žinutes. Įrenginys naudoja „Google Maps“, į kurį nuoroda su vaiko buvimo vieta siunčiama savininkui.

Įrenginyje yra didelės talpos baterija, leidžianti netrukdomai dirbti 3 dienas. Produkto matmenys yra 6,4 cm x 4,6 cm x 1,7 cm. Komplekte yra įkroviklis, papildoma baterija ir vartotojo vadovas. Vartotojai pabrėžia, kad lokatorius yra labai funkcionalus ir naudingas atostogų bei kelionių su vaikais metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *