Kategorijos
Uncategorized

Geri magnetiniai telefonų telefonų laikikliai – 2021 m. Vasario mėnesio reitingai ir apžvalgos

Kokį magnetinį automobilio telefono laikiklį pasirinkti?

Jei daug keliaujate automobiliu, tikrai žinote, kad per šį laiką sunku su kuo nors kalbėtis telefonu. Už pokalbį automobilyje vairuojant baudžiama bauda, ​​todėl turėtumėte turėti telefono laikiklį. Įdėję į jį išmanųjį telefoną, galime sutelkti dėmesį į vairavimą ir tuo pačiu metu susisiekti su tam tikru asmeniu arba naudoti GPS. Rinkoje yra įvairių rankenų modelių. Jie skiriasi forma, telefono laikymo būdu ir medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Todėl teisingo pasirinkimas gali būti neaiškus. Pateikiame jums šį vadovą, kuriame pateikiame keletą patarimų, kaip pasirinkti tinkamą produktą.

Geriausias magnetinis 2021 m. Telefono telefono laikiklis yra tvirtai pagamintas. Tai labai svarbu kalbant apie tokio tipo produktus. Juk mes nenorime, kad pokalbio metu telefonas ir jo laikiklis nukristų ir būtų sugadinti.

Svarbi ir rankenos traukimo jėga, t. Y. Magnetų skaičius. Jėga turi būti pakankamai didelė, kad modelis ilgą laiką galėtų laikyti telefoną. Idealiu atveju pasirinkite laikiklį, kuriame yra bent 4 įmontuoti magnetai. Tačiau atsisakykime modelių, kuriuose yra daugiau nei 6 magnetai, nes jie neigiamai veikia telefono bateriją ir gali trukdyti diapazonui.

Daugelio žmonių nuomone, geriausi magnetiniai telefonų laikikliai yra saugūs mūsų mobiliajam telefonui. Modelio danga neturėtų subraižyti telefono korpuso. Taip pat svarbu, kad laikiklio sukurtas magnetinis laukas netrukdytų mūsų ryšiams ir tinklo aprėpčiai.

Nepamirškite pasirinkti universalaus produkto, kuriame tilptų bet kuris telefonas. Svarbūs ir rankenos matmenys. Pasirinkime kompaktišką modelį. Tokiu atveju jį galėsime pastatyti bet kur ant mūsų ventiliacijos grotelių ar prietaisų skydelio. Toks modelis tiks bet kokio tipo automobiliams.

Taip pat svarbu surinkti pateiktą rankeną. Jei važiuojame daugiau nei vienu automobiliu, tokio tipo gaminių montavimas į ventiliacijos narvelį neturėtų užtrukti ilgiau nei kelias sekundes. Neseniai išpopuliarėjo modeliai su „One Click“ blokada, kuri stabiliai sutvarko mūsų telefoną, be to, jo neapsaugo nuo automobilio generuojamos vibracijos.

Magnetinių telefono telefonų laikikliai – reitingas

„Iottie Itap“ magnetinis ventiliacinis kalnas

„Iottie Itap Magnetic Vent Mount“ yra magnetinis telefono laikiklis, dėl kurio naudojimasis mobiliuoju telefonu mums nebus pavojingas. Tai labai tvirtas produktas, kurį galima pritvirtinti prie ventiliacijos grotelių.

Rankenoje yra speciali spyruoklė „One Click“. Dėl to telefonas nėra veikiamas vibracijų ir yra tvirtai pritvirtintas prie ventiliacijos grotelių. Pateiktame gaminyje yra 6 magnetai. Jie sukuria stiprų magnetinį lauką, kurį net sunkus telefonas laiko vienoje vietoje. Be to, šis prietaisas leidžia telefoną pasukti 360 laipsnių kampu. Taigi mes galime laisvai manevruoti įranga važiuodami ar stovėdami.

Šios rankenos surinkimas yra labai lengvas ir neužtrunka ilgiau nei kelias sekundes. Štai kodėl daugelis žmonių pasirinko „Iottie Itap“ magnetinį ventiliacijos angą. Interneto vartotojai taip pat mini gerą produkto našumą.

„Aukey HD-C5“

„Aukey HD-C5“ yra magnetinė automobilinių telefonų laikmena už gerą kainą, kuri garantuos mums saugų pokalbį vairuojant. Šis produktas tvirtai laikomas ventiliacijos grotelėse. Todėl telefoną jis laiko vienoje vietoje, o tai leidžia mums bet kuriuo metu naudotis mobiliojo ryšio funkcija.

4 į prietaisą sumontuoti magnetai sukuria stiprų magnetinį lauką, kuris tvirtai laiko telefoną. Vartotojai patvirtina, kad mobilusis telefonas nekeičia savo padėties net važiuodamas nelygiu ir duobėtu reljefu. Be to, telefoną galime pritvirtinti horizontaliai arba vertikaliai. Surinkti šį įrenginį trunka kelias sekundes. Tai labai patogu, jei norime naudoti rankeną daugiau nei viename automobilyje.

Šis laikiklis suderinamas su daugeliu telefonų. Vartotojai giria produktą už mažus matmenis ir labai tvirtą apdirbimą. Interneto vartotojai mano, kad įrenginys labai gerai prižiūri telefoną ir leidžia mums juo patogiai naudotis.

„Baseus“ mažos ausys plokščios

Jei ieškote telefono laikiklio, kurį galėtumėte naudoti visomis sąlygomis, mes jums siūlome „Baseus Small Ears Flat“ tipą. Dėl gero, stabilaus tvirtinimo, modelį galima pastatyti ant prietaisų skydelio, vėdinimo grotelėse, ant stalo ar bet kurioje kitoje vietoje, kuri jums atrodo tinkama.

Pateikta rankena yra kompaktiškų matmenų, todėl ji tiks bet kur. Skyde yra 4 stiprūs magnetai, kurie savo galia palaiko ląstelę toje pačioje vietoje. Net važiuojant nelygiu reljefu, laikiklis ir telefonas lieka toje pačioje vietoje. Šis gaminys pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, todėl galime būti tikri, kad jis ilgai tarnaus mums.

Vartotojai yra labai patenkinti aprašytos rankenos veikimu. Jie mano, kad jis gerai palaiko telefoną bet kokiomis sąlygomis. Interneto vartotojai labai dažnai giria kompaktiškus rankenos matmenis, kurie leidžia modelį pastatyti bet kur. „Baseus Small Ears Flat Type“ taip pat vertinamas dėl lengvo montavimo, kuris užtruks tik dvi sekundes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *