Kategorijos
Uncategorized

Geri „Hertz“ automobilio garsiakalbiai

Geriausi automobilio garsiakalbiai pasirodė modeliai „Hertz DCX 130“ ir Hertz DSK 165. Pirmasis iš pirmiau minėtų prietaisų pelnė vartotojų palankumą daugiausia dėl atgaminto garso kokybės. Žmonės, įrengę įrangą savo automobilyje, taip pat užtikrina, kad gaminio kokybė yra labai gera. Todėl neturime jaudintis, kad po kelių savaičių naudojimo garsiakalbius reikės taisyti. Interneto vartotojai taip pat sako, kad įrenginį įdiegti paprasta, o įdiegimo laikas nėra per ilgas. Tai, kad pakuotėje yra visi reikalingi tvirtinimo priedai, taip pat labai padeda. „Hertz DSK 165“, t. y. automobilių garsiakalbiai, kurie užėmė antrą vietą reitinge, yra galingi. Įrenginio atkuriamas garsas neturi iškraipymų. Tai garantuoja mums malonų garsą net ir esant didelei garsai. Tvirtas našumas yra dar vienas įrangos privalumas. Jei jus domina, kokie kiti modeliai yra įtraukti į mūsų sąrašą, perskaitykite jį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius „Hertz“ automobilio garsiakalbius turėtumėte pasirinkti?

Geriausi „Hertz“ automobilio garsiakalbiai tai yra mūsų tema pamoka. Į kokias savybes turėtumėte atkreipti dėmesį, kad jos būtų? Pabandysime tai paaiškinti. Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį prieš perkant garsiakalbius, yra vieta, kurią automobilyje turite garsiakalbiams. Antra, jūs žiūrite į prietaiso parametrus.

Rinkoje yra dviejų kūgių garsiakalbiai – tai paprasčiausi prietaisai – nerekomenduojami muzikos žinovams. Kiti yra plačiajuosčio ryšio garsiakalbiai, pastatyti iš vieno didelio garsiakalbio, kuris yra atsakingas už žemus tonus ir turi elementus, kurie atkartoja aukštus tonus. Tačiau tikriems muzikos mėgėjams bus geriausi dviejų, trijų ar keturių modelių modeliai. Tai garsiakalbiai, kuriuos tinkamai įdėjus į automobilį, perduodama aukščiausių parametrų muzika.

Garso kokybę įtakoja garsiakalbio diafragma, tiksliau medžiaga, iš kurios ji pagaminta, ir jos dydis. Dažniausiai vidutinės klasės įrangoje randame membranas iš popieriaus. Polipropileno diafragma pagerina boso atsako kokybę, o aliuminio membranos daugiausia naudojamos žemųjų dažnių garsiakalbiuose. Reikia pridurti, kad kuo didesnis diafragmos skersmuo, tuo geresnė garso kokybė, dažniausiai naudojamas 16,5 cm skersmuo.

Dažnio atsakas yra parametras, kuris turėtų atkreipti mūsų dėmesį. Kuo jis platesnis, tuo garsas yra geresnis. Tačiau dauguma iš mūsų turi galimybę girdėti garsus nuo 16 Hz iki 20 kHz. Taigi daug žemesnės ar didesnės vertės praranda pirkimo racionalumą ir gali paveikti kainą.

Garsiakalbio galia yra labai svarbi, kai norime papildomai įdiegti stiprintuvą. Jie turi būti 1,5 karto galingesni nei stiprintuvas. Taip pat atkreipkime dėmesį ne į didžiausią galią, kurią prietaisas gali pasiekti tik akimirką, bet į vardinę galią, pažymėtą kaip RMS.

Garsiakalbių montavimo būdas taip pat yra svarbus norint tinkamai atkurti garsą. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, prieš montuodami įrangą, pirmiausia uždėkite garsą izoliuojančius kilimėlius, kurių dėka visos durys tampa garsiakalbio korpusu, o tai prisidės prie geresnės garso kokybės. Be to, priekyje rekomenduojama įdiegti geriausios kokybės garsiakalbius. Du vidutinio lygio vairuotojai, sumontuoti gamyklos skylėse, ir du aukštų dažnių garsiakalbiai, kuriuos galima pastatyti šalia kabinos ar šoninių veidrodėlių. Tačiau du garsiakalbius galima pastatyti ant galinės lentynos arba ant automobilio durelių apačios.

„Hertz“ automobilio garsiakalbiai – reitingas

„Hertz DCX 130“

„Hertz DCX 130“ yra dvikrypčiai bendraašiai automobilių garsiakalbiai, kurių varža yra 4 omai, o dažnių diapazonas yra nuo 65 iki 21 000 Hz. Vidinio garsiakalbio matmenys yra 130 mm x 130 mm x 59 mm, o aukštų dažnių garsiakalbio matmenys yra 15 mm x 15 mm.

Aukštos klasės aukštų dažnių garsiakalbis su neodimio magnetu leidžia pajusti mažiausias garso detales. Šio modelio montavimas yra labai paprastas dėl seklaus tvirtinimo (52 mm). Komplektas tinka montuoti gamykloje paruoštose vietose garsiakalbiams (montavimo angos skersmuo yra 116 mm), o pridėtas varžtų rinkinys leidžia nedelsiant sumontuoti įsigijus.

Garsiakalbiai pagaminti iš ferito magneto, o diafragma pagaminta iš padengto popieriaus, o krepšelis – iš plieno. Didžiausia šio rinkinio galia yra 80 W. Vartotojai įvertino šio modelio dizainą, šiuolaikišką išvaizdą ir naujos serijos dizainą, kuris buvo pritaikytas šiuolaikiniam automobilio interjerui.

Muzikos mėgėjai mano, kad šie garsiakalbiai yra tinkami montuoti automobilio gale, tada jie skamba geriausiai. Vartotojai taip pat praneša, kad yra g„Hertz“ autovežiai už gerą kainą.

„DCX 130“ yra labai geri „Hertz“ automobilio garsiakalbiai iki 150 PLN. Prietaiso galia yra 80 W. Produktas parduodamas komplekte su tvirtinimo priedais.

Privalumai

Garso kokybė:

Daugelis žmonių tikina, kad garsiakalbių garso kokybė yra patenkinama. Todėl klausytis muzikos yra malonu. Naudojimo patogumą taip pat užtikrina tinkama įrangos galia.

Vykdymas:

Modelis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. DIN formato krepšelis padengtas milteliniu laku, kuris efektyviai apsaugo nuo įbrėžimų. Ritė pagaminta iš geros kokybės vario.

Surinkimas:

Išanalizavus internete paskelbtas nuomones apie produktą, galima daryti išvadą, kad jį lengva įdiegti. Pasirodo, didelis privalumas yra tai, kad dėžėje yra visi priedai, leidžiantys efektyviai sumontuoti įrangą.

Likimas:

Montavimo gylis yra 52 mm. Taigi garsiakalbiai tiks įvairių markių automobiliams.

Dizainas:

Produktas pagamintas estetiškai, todėl gerai atrodo kiekviename automobilyje. Tai užtikrina, kad garsiakalbiai atrodys patraukliai, neatsižvelgiant į automobilio interjero stilių.

Trūkumai

Iškraipymai:

Keliuose komentaruose galite perskaityti, kad kiek įmanoma padidinus garso garsumą, galite išgirsti triukšmą.

„Hertz DSK 165“

Kitas „Hertz DSK 165“ modelis yra dvipusis 160 mm ir 165 mm (6,3 ″ ir 6,5) garsiakalbis. Šio rinkinio varža yra 4 omai, o dažnio atsakas yra nuo 50 iki 21 000 Hz. Visuma apima 2 aukštų dažnių garsiakalbius ir 2 vidutinės klasės garsiakalbius, kurių vardinė galia yra 80 W.

Aukštos kokybės atlikimas ir stilingas dizainas reiškia, kad garsiakalbiai ne tik puikiai tarnauja kaip automobilio garso sistema, bet ir puikiai atrodo šiuolaikiniame automobilio salone. Gamintojas turi 2 jungiklius, kabelius ir tvirtinimo varžtus. Užveržimo gylis šiuo atveju yra 64 mm. Gamintojas savo rinkiniui suteikia 24 mėnesių garantiją.

Kalbant apie vartotojų atsiliepimus, negavome neigiamų atsiliepimų. Visuose komentaruose teigiama, kad šis rinkinys turi milžiniškas galimybes, net turint gamyklinį radiją iš automobilio, jis skamba labai gerai, o sumontavus stiprintuvą ir pakeitus radiją geresne įranga, efektas džiugina.

Vidutinės ir žemų dažnių garsiakalbių, taip pat aukštų tonų garsiakalbių garsas yra tobulas ir patiks kiekvieno melomano ausiai. Vartotojai aiškiai nurodė, kad šis modelis yra Geriausi „Hertz“ automobilių garsiakalbiai 2021 m.

„Hertz DSK 165“ modelio galia yra 80 W. Produkte yra 2 aukštų dažnių garsiakalbiai ir 2 vidutinės klasės garsiakalbiai. Montavimo gylis yra 61 mm.

Privalumai

Gamybos kokybė:

Prietaisas pagamintas iš patvarių medžiagų. Todėl nėra jokios rizikos, kad garsiakalbiai per greitai pablogės, o mes turėsime išleisti pinigus naujos įrangos pirkimui. Gaminio paviršiuje nėra įbrėžimų.

Bosas:

Daugelis žmonių patvirtina, kad boso garsas yra labai geras. Todėl pateikti garsiakalbiai yra laikomi vienu geriausių modelių, galimų šioje kainų kategorijoje (apie 250 PLN).

Nėra trukdžių:

Net kai garsumas nustatytas kaip aukštas, iš prietaiso skleidžiamas garsas neturi iškraipymų. Todėl klausytis mėgstamos muzikos yra malonu.

Pažvelk:

Garsiakalbiai puikiai įsilieja su likusia automobilio įranga.

Trūkumai

Surinkimas:

Kai kurie žmonės nurodo, kad įrangos montavimas yra sudėtingas, todėl nepatyręs asmuo gali nesusitvarkyti su šia veikla.

„Hertz DCX 69“

Paskutinis „Hertz DCX 690“ modelis, pasižymintis puikiu, klasikiniu garsu, yra bendraašiai modeliai, kurių matmenys yra „Hertz Dieci 3“ serijos 6 x 9 colių žemų dažnių garsiakalbiai. Gamintojo teigimu, šiuos garsiakalbius galima valdyti radijo imtuvu arba prijungtas prie galios stiprintuvo.

Tai yra dvipusis, plačiajuosčio ir bendraašis rinkinys, kurio vardinė galia yra 90 W, o varža – 4 omai. Rinkinyje yra 2 garsiakalbiai, kurių dažnio atsakas yra nuo 45 iki 21 000 Hz, o matmenys yra 150 x 230 mm (6 ″ x 9 ″). Dėl plataus dažnių spektro šis modelis gali valdyti aukštus tonus, vidurius, taip pat žemus.

Aukštą garso kokybę sudaro aukštos kokybės apdirbimas ir ferito magneto naudojimas garsiakalbyje. Surinkimas čia taip pat nėra problema, nes garsiakalbis gali būti montuojamas gamykloje parengtose tokios įrangos vietose.

Montavimo gylis yra 77 mm, o kad būtų lengviau montuoti, gamintojas pateikia tvirtinimo varžtus ir kaukę. Klientų atsiliepimai rodo, kad rinkinys turi labai stiprų bosą ir puikiai veikia be stiprintuvo.

„Hertz DCX 69“ yra 90 W galios automobilių garsiakalbiai. Įrengimo gylis yra 77 mm. Produktas parduodamas rinkinyje su dangteliu ir tvirtinimo varžtais.

Privalumai

Be stiprintuvo:

Norėdami naudoti modelį, mums nereikia investuoti į stiprintuvą. Nepaisant to, jo įsigijimas žymiai pagerina atkuriamo garso kokybę.

Surinkimas:

Vartotojai vertina tai, kad dėl lengvo montavimo visi gali …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *