Kategorijos
Uncategorized

Geri halogenų deriniai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Halogeninė kombinuota viryklė yra daugiafunkcinis prietaisas, leidžiantis lengvai paruošti skanius patiekalus. Todėl ši įranga sulaukia didelio vartotojų pripažinimo. Tačiau suprantame, kad pasirinkti tinkamą modelį nėra akivaizdu. Taigi nusprendėme parengti sąrašą, kuris padėtų įsigyti geros kokybės virtuvės įrangą. Halogeninė kombinuota viryklė buvo pirma reitingo vietoje MPM MKO-01. Tai yra kompaktiškas modelis, todėl puikiai tiks ir mažose virtuvėse. Produkto korpusas pagamintas iš tvirtų medžiagų, o tai užtikrina, kad viduje esantis mechanizmas yra gerai apsaugotas. Pateiktos įrangos privalumas yra lengvas valdymas, paprasta priežiūra ir galimų funkcijų skaičius. Halogeninė kombinuota orkaitė buvo antra reitinge „Sencor SMH 330“. Produktas parduodamas rinkinyje su būtinais priedais, tokiais kaip žnyplės ar grotelės, kurios palengvina daugelio patiekalų paruošimą. Jei norite sužinoti likusius pasiūlymus, perskaitykite mūsų reitingą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Įrangą lengva valyti. Kombivaro patiekalas yra skaidrus, todėl visada galite pamatyti patiekalo būklę ir tai, ar jis paruoštas. Prietaisas turi didelę talpą, todėl galite paruošti valgį visai šeimai.

Trūkumai

Kartais produktas gali iškepti patiekalą gana nevienodai – stipresnis viršuje ir silpnesnis apačioje, todėl valgyti neįmanoma, todėl kiekvienam valgiui reikia pritaikyti nustatymus ir kepimo laiką, kad jis būtų skanus.

Santrauka

Prietaisas gali pakeisti jūsų namuose esančią orkaitę, nes tai leidžia paruošti įvairių rūšių saldžius ir sūrius patiekalus. Maistą lengva iškepti, nes produktą lengva naudoti. Įrangoje naudojamas halogeninis šildytuvas, kuriame yra daug vitaminų ir mineralų.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Kombinuota viryklė sunaudoja palyginti nedaug energijos, todėl ji yra ekologiška. Įranga yra gana lengva, todėl ją galite patogiai pastatyti bet kur. Modelyje įdiegta savaiminio valymo funkcija.

Trūkumai

Gaudydami pritvirtintas nešimo rankenas, galite netyčia paliesti karštą keptuvę ir nusideginti. Modelis užima palyginti daug vietos, todėl jis netelpa ant stalviršio, todėl jį sunku laikyti.

Santrauka

Inde paruoštus patiekalus galima kepti nenaudojant riebalų, todėl jie tampa mažiau kaloringi. Įrangoje yra šios funkcijos: kepimas ant grotelių, kepimas, atitirpinimas, troškinimas, virimas ir skrudinimas. Naudojant karštą orą galima tolygiai pašildyti maistą.

Kokią halogeninę kombinuotą viryklę reikėtų rinktis?

Gyvenimas bėgant nėra palankus sveikai maitintis. Daugelis iš mūsų neturi laiko paruošti naudingų patiekalų. Jei ši problema jums artima, rekomenduojame įsigyti „kombivar“. Šis prietaisas padės jums šildyti, kepti ir gaminti pasirinktus patiekalus, nenaudojant daug elektros. Norėdami pasirinkti geriausią įmanomą modelį, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą. Ten rasite informacijos, į ką reikėtų atkreipti dėmesį priimant sprendimus. Be to, straipsnio pabaigoje pateikėme nedidelę apžvalgą, kurioje rasite tris geriausius halogeninius pluoštus.

Kombinuotą viryklę sudaro stiklinis indas ir dangtelis su halogeniniu šildytuvu ir ventiliatoriumi. Sukurta šiluma pasiskirsto bako viduje, todėl ji pasiekia visus jame esančius ingredientus.

Vienas iš pagrindinių parametrų yra įrenginio galia. Kuo jis didesnis, tuo greičiau patiekalas bus paruoštas. Šiuo metu rinkoje galite rasti maždaug nuo 1200 W iki 1600 W galios prietaisus. Tačiau jums nereikia jaudintis dėl didelių sąskaitų už elektrą. Nepaisant gana didelio energijos suvartojimo, dėl kompaktiškų šio tipo prietaisų matmenų jis yra labai efektyvus energijai.

Kombinuotos viryklės talpa yra vienas iš svarbiausių dalykų. Žinokite, kad rinkoje galite rasti mašinų, kurių išmatavimai yra nuo 10 litrų iki net 20 litrų. Norėdami nuspręsti, kuris modelis jums tinkamiausias, pagalvokite, kokius patiekalus ruošiate labiausiai ir kiek žmonių. Jei gyvenate vienas, aparatūros su mažiausia talpa yra daugiau nei pakankamai. Bet jei kasdien gaminate patiekalus keturių asmenų šeimai, geriau nusipirkti 20 litrų talpos modelį.

Taip pat verta pasidomėti įrenginio patogumais. Geriausi gamintojai prie savo kombainų pritvirtina specialų žiedą, kuris leidžia padidinti pajėgumą. Šis sprendimas tikrai patenkins gana gausias šeimas turinčius žmones.

Kita svarbi jus dominančios įrangos įranga yra temperatūros pokyčių diapazonas. Kuo daugiau mes galime pritaikyti šį parametrą pagal savo poreikius, tuo modelis tampa daugiafunkcinis. Standartiniai kombinuoti puodai suteikia mums galimybę pakeisti mašinos šildymą nuo 65 laipsnių C iki 250 laipsnių C. Tačiau verta apsvarstyti galimybę įsigyti modelį, kuris prasideda nuo 0 laipsnių C. Tokia įranga suteikia galimybę atitirpinti.

Halogeninės viryklės – reitingas

MPM MKO-01

MPM MKO-01 prietaisas yra labai novatoriška ir efektyvi halogeninė kombinuota viryklė. Šis modelis leis pakeisti orkaitę, tuo pačiu pasiūlant daug mažesnę elektros energiją. Šioje geriausioje halogeninėje 2021 m. Viryklėje karštas oras padės paruošti tokius patiekalus kaip traškučiai, mėsa, bet ir pyragaičiai.

Dėl didelės 1400 W galios prietaisas yra labai efektyvus. Dėl to per trumpą laiką galėsite paruošti vakarienę visai šeimai. Tačiau jūs neturite jaudintis, kad jūsų sąskaitos už elektrą padidės dėl kombivaro naudojimo. Dėl mažų matmenų (33,5 cm x 16,5 cm x 33,5 cm) įranga yra labai efektyvi energijai.

Pateikto produkto talpa siekia net 19 l, todėl tai yra optimalus prietaisas didelei šeimai. Be to, naudingą patiekalą didesniam vakarėliui galėsite paruošti specialaus žiedo dėka, kad padidintumėte pajėgumą.

Įsigiję gausite žemos ir aukštos grotelės groteles, iešmo kaiščius, sietą ir rankeną, kad būtų lengva nešiotis. Vartotojų nuomonė apie šią kombinuotą viryklę yra labai glostanti. Daugelis vartotojų gyrė jo našumą ir pajėgumą.

MPM MKO-01 yra 1400 W halogeninis kombinuotas garlaivis. Produkto matmenys: 33,5 cm x 16,5 cm x 33,5 cm, o jo svoris – 6,5 kg. Modelio talpa yra 19 litrų.

Privalumai

Laikmatis:

Prietaisas turi 60 minučių laikmatį, kurio dėka galime nustatyti kombinuoto viryklės veikimo laiką ir būti tikri, kad įranga išsijungia savaime. Tai neleis maistui degti.

Priežiūra:

Dėl to, kad prietaisas turi savaiminio plovimo funkciją, mums nereikia sugaišti per daug laiko modelio priežiūrai. Pasak interneto vartotojų, tai yra labai naudinga galimybė.

Matmenys:

Produktas turi kompaktiškus matmenis, todėl tiks ir mažoms virtuvėms. Modelis neužima daug vietos ant stalviršio, be to, jį lengva laikyti.

Efektyvumas:

Daugelis vartotojų pastebėjo, kad įranga leidžia paruošti patiekalą greičiau nei standartinėje orkaitėje ar viryklėje. Dėl to galime sutaupyti šiek tiek laiko.

Dizainas:

Produktas yra paprasto dizaino, todėl tiks bet kokiam interjerui. Baltai skaidrus korpusas gerai dera su likusia virtuvės įranga.

Trūkumai

Pašalinimas:

Kai kuriems žmonėms atrodo, kad paruoštą patiekalą ar pyragą pašalinti nėra labai patogu.

„Sencor SMH 330“

„Sencor SMH 330“ modelis yra labai talpi ir efektyvi halogeninė kombinuota viryklė už gerą kainą. Dėl gana didelės galios, kuri yra 1400 W, prietaisas leis per trumpą laiką paruošti naudingą patiekalą visai šeimai.

Ši įranga turi grotelių funkciją. Tuo pačiu produktas garantuoja natūralaus vakarienės sultingumo ir aromatinio kvapo išsaugojimą.

Pateiktame modelyje yra net 6 funkcijos ruošiant vakarienę: kepimas, virimas, kepimas ant grotelių, troškinimas, tostų gaminimas ir atitirpinimas. Dėl to mašinoje galite paruošti tokius patiekalus kaip mėsa, pica, pyragai ir sausainiai, kietai virti kiaušiniai ar mėsa. Be to, karšto oro funkcija užtikrina tolygų šilumos paskirstymą, todėl visi indo viduje esantys ingredientai bus paruošti vienodai.

Įrangos talpa yra 12 litrų, todėl ji tinka mažoms šeimoms. Be to, šis modelis turi galimybę sklandžiai reguliuoti temperatūrą nuo 0 ° C iki 250 ° C.

Nuomonės apie pateiktą kombinuotą viryklę yra labai glostančios. Daugelis vartotojų nusprendė įsigyti šį modelį dėl mažos kainos ir didelio našumo. Be to, speciali „Self-clean“ funkcija palengvins įrangos švarumą.

Kombinuoto garlaivio „Sencor SMH 330“ galia yra 1400 W. Įrangos matmenys yra šie: 40,5 cm x 33,5 cm x 34 cm, o jo svoris – 6 kg. Rinkinį sudaro: žemos grotelės, aukštos grotelės ir žnyplės.

Privalumai

Funkcijos:

Pateikta kombinuota viryklė yra „6 viename“ įrenginys. Prietaisas leidžia kepti pyragus, mėsą ar picą, virti, kepti mėsą ir daržoves, troškinti, ruošti skrebučius ir atitirpinti. Galimų variantų skaičius reiškia, kad modelis laikomas funkcionaliu.

Tikras gerbėjų virimas:

Prietaisas turi karšto oro cirkuliaciją, kuri užtikrina, kad paruoštas maistas bus kepamas iš visų pusių.

Savaiminis valymas:

Savaiminis valymas yra labai naudinga galimybė. Tai leidžia greitai išvalyti gaminį.

Instrukcija:

Dėl gerai parašytų instrukcijų, pridėtų prie rinkinio, gaminį valdyti nėra sunku. Papildomas pliusas yra tai, kad minėtame vadove yra populiarūs skanių patiekalų receptai visai šeimai.

Trūkumai

Rodiklis:

Asmenys pastebėjo, kad indikatoriaus lemputė, informuojanti, kad įjungtas kaitinimo elementas, gana greitai perdega.

Botti KHC-615

Kombinuota orkaitė „Botti KHC-615“ yra labai efektyvus prietaisas, leidžiantis pakeisti orkaitę. Taip yra dėl to, kad pateiktas modelis sunaudoja 60% mažiau energijos, o tuo pačiu ir veikia maždaug 3 kartus greičiau. Be to, šis produktas garantuoja visišką …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *