Kategorijos
Uncategorized

Geri emaliniai puodai Olkusz – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Ieškodami įrangos virtuvei, daugelis žmonių renkasi „Olkusz“ emalio puodus. Mes taip pat norime rekomenduoti šiuos produktus jums, nes skaitydami vartotojų nuomones galite padaryti išvadą, kad jie yra patvarūs ir estetiškai gaminami indai. Pirmąją vietą mūsų reitinge užėmė puodas Silezija į sultinį Kremą ypač skirtas skaniam sultiniui virti. Jis turi didelę talpą, todėl galite paruošti maistą visai šeimai, taip pat svečiams. Produktas yra padengtas specialia apsaugine danga, apsaugančia nuo korozijos ir palengvinančia jos tobulą švarą. Virtuvės indai skirti naudoti visų tipų viryklėse, įskaitant indukcines virykles. Puodas turi šiek tiek sulankstytus kraštus. Verta atkreipti dėmesį į originalią estetiką. Patiekalas dekoruotas spalvinga grafika, kurioje pateikiama višta ir gaidys. „Fl1 Pyza Zp Dekor“ yra dar vienas „Olkusz“ emalio puodas, kurio negalėjo trūkti mūsų sąraše. Jis parduodamas rinkinyje su tvirtu dangčiu su rankena.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Olkusz“ emalio puodą pasirinkti?

Emaliuoti puodai puikiai tinka žmonėms, kurie didelę reikšmę teikia virtuvės įrangos išvaizdai. Tokie patiekalai atrodo originaliai ir elegantiškai, todėl patiekalų paruošimas jų pagalba yra nepaprastai malonus užsiėmimas. Nepaisant to, vien dizaino nepakanka. Pirkdami tokio tipo produktą, turime patikrinti kai kurias kitas jo savybes. Mūsų vadove parodome, kaip rasti geriausią emalio puodą, kuris padėtų jums priimti teisingą sprendimą. Jo pabaigoje mes išdėstėme trijų „Olkusz“ modelių reitingą.

Mes pasirinkome „Olkusz“ prekės ženklą, nes jo siūlomi indai yra rafinuoto stiliaus ir klasikos simbolis. Daugelis vartotojų svajoja apie šio prekės ženklo puodus. Viskas, nes jie yra patvarūs ir tvirti. Manoma, kad „Olkusz“ gaminiai gražiai atrodo bet kurioje virtuvėje, nepaisant dekoro.

Emaliuoti indai yra funkcionalūs ir ypač praktiški. Kadangi gaminant maistą jie neišleidžia jokių kenksmingų medžiagų, patiekalai visada yra sveiki ir aromatingi. Dar daugiau, tokie patiekalai nepablogėja net ir kasdien naudojant, todėl jie gali ilgai tarnauti mums.

Geriausias 2021 m. „Olkusz“ emalio puodas turi reikiamą talpą. Kurį modelį pasirinksime, labai priklauso nuo to, kaip dažnai gaminame maistą. Svarbų vaidmenį atlieka ir žmonių, kuriems ruošiame valgį, skaičius. Vartotojams, kurie gyvena vieni ir poroje, rekomenduojame nedidelio talpos produktą, apytiksliai iki 4 l. Didesni indai (virš 4 l) skirti didelėms šeimoms.

Paprastai vazonai dengiami emaliu tik iš išorės, o pagrindinė medžiaga yra, pavyzdžiui, nerūdijantis plienas. Šis sprendimas padaro indą patvarų ir atsparų mechaniniams pažeidimams. Be to, galime būti tikri, kad ant gaminio paviršiaus neatsiras rūdžių. Tai ne tik atrodo negražiai, bet ir gali neigiamai paveikti gaminto maisto skonį. Todėl kratos metu verta patikrinti, iš ko pagamintas modelis.

Parduotuvėse galime rasti ir pavienių puodų, ir rinkinių, susidedančių iš kelių elementų. Žmonėms, mėgstantiems eksperimentuoti virtuvėje, kelių virtuvės reikmenų rinkinys yra geresnis pasirinkimas. Dažniausiai tokie gaminiai skiriasi talpa. Be to, pasirinkę rinkinį galime daug sutaupyti, nes atskirų, įvairaus dydžio puodų pirkimas dažniausiai yra brangesnė investicija.

Emaliuoti puodai Olkusz – reitingas

Silezija į sultinį Kremą

Verta apsvarstyti galimybę įsigyti Silezijos emalio puodą „Rosół Krem“, kuris išsiskiria patraukliu dizainu. Indas padengtas kremo spalvos emaliu, kuris puikiai dera su vištos ir gaidžio grafika. Rinkinyje yra tinkamai parinktas puodo dangtis su rankena.

Tikslūs gaminio matmenys yra: skersmuo – 25 cm, o aukštis – 21,5 cm. Indo talpa yra 10 l. Puodo emalio danga neabejotinai padidina jo ilgaamžiškumą, be kita ko, jį apsaugo nuo įbrėžimų ir korozijos. Be to, danga neleidžia daugintis bakterijoms. Indas yra lygus, todėl jums nereikia jo stipriai šveisti, kad atsikratytumėte net menkiausių nešvarumų.

Kaip tikina vartotojai, dugnas greitai ir tolygiai įkaista, o maistas prie jo nelimpa. Privalumas yra tas, kad puodas tinkamas naudoti ant visų viryklių. Indas pagamintas estetiškai ir yra puikus virtuvės priedas.

„Silesia to Broth Cream“ yra labai geras „Olkusz“ emalio puodas už 100 PLN. Tikslūs indo matmenys yra: skersmuo – 25 cm, o aukštis – 21,5 cm. Talpa yra 10 litrų.

Privalumai

Apsauginė danga:

Puode yra apsauginė danga, apsauganti metalinį korpusą nuo korozijos. Todėl ant laivo paviršiaus neatsiranda rūdžių pėdsakų, kurie garantuoja ilgą tarnavimo laiką.

Apačia:

Silesia Kura turi tvirtą, pakankamai storą dugną, kuris greitai ir tolygiai įkaista, todėl laikas paruošti sultinį ar kitus skanius patiekalus nėra per ilgas.

Universalumas:

Virtuvės indai yra tinkami naudoti su visų tipų viryklėmis. Net žmonės, kurių virtuvėje yra indukcinės įrangos, gali nuspręsti pirkti šį produktą.

Valymas:

Maisto likučiai nelimpa prie šonų, todėl puodą išvalyti lengva. Išvalyti verta iškart po naudojimo, nes tada priežiūra užtrunka mažai laiko.

Dizainas:

Kreminės spalvos emalį puošia daili grafika, kurioje pateikiama višta ir gaidys. Patiekalas yra ne tik praktiškas, bet ir patrauklus virtuvės priedas.

Trūkumai

Dangčio rankena:

Kai kurie žmonės sako, kad dangtelio rankena nėra pakankamai didelė, todėl ją šiek tiek sunku pakelti.

„Fl1 Pyza Zp Dekor“

„Fl1 Pyza Zp Dekor“ yra emaliuotas puodas, kurį rekomenduoja daugelis vartotojų. Dėl šios priežasties to negalėjo trūkti mūsų sąraše. Indo skersmuo yra 22 cm, o talpa – 5,3 l. Puode galime paruošti skanią sriubą, virti bulves ar kitas daržoves. Jį galima plauti indaplovėje.

Produktas pagamintas iš emaliuoto plieno, kuris išlaiko formą ir gražią išvaizdą net ir po ilgo naudojimo. Rinkinyje yra danga iš patvaraus stiklo. Jis yra skaidrus ir turi „Bakelite“ rankeną, kuri nešildo. Bet kada galime pakelti dangtį ir patikrinti ruošiamo maisto būklę. Virtuvės indus galima naudoti indukcinėse, dujinėse ir elektrinėse viryklėse.

Pasak pirkėjų, puodas atrodo gražiai. Spalvinga, idiliška grafika puikiai dera su šviesia emale ir raudona dangtelio rankena. Virtuvės indai įkaista greitai ir tolygiai. Jis nėra per didelis, todėl nėra jokių problemų jį laikyti net mažoje virtuvėje, kurioje yra nedidelis spintelių skaičius.

Emalio puodo „Fl1 Pyza Zp Dekor“ skersmuo yra 22 cm. Indo talpa yra 5,3 l. Produktas pagamintas iš plieno.

Privalumai

Jėga:

Vartotojų nuomonė ir „Olkusz“ emalio indo bandymas patvirtina, kad „Florina Pyza“ modelis yra patvarus ir neblogėja veikiant aukštai temperatūrai. Net po daugelio savaičių intensyvaus naudojimo produktas atrodo kaip naujas.

„Cool-touch“ rankena:

Pridedamame dangtyje yra bakelito rankena, atspari aukštai temperatūrai. Dėl to dangtį galime pakelti net nenaudodami apsauginės pirštinės.

Likimas:

Virtuvės indai yra universalūs, nes jais gali naudotis žmonės, turintys dujines, elektrines ir indukcines virykles.

Stiklo dangtis:

Pridedamas dangtis pagamintas iš geros kokybės stiklo. Jis yra skaidrus, todėl ne visada turite jį pasiimti, kad pamatytumėte, kas vyksta su ruošiamu maistu.

Trūkumai

Spalvota grafika:

Valydami indą, būkite atsargūs, kad per daug nesitrintumėte spalvotos grafikos, nes tai gali sugadinti.

Olkusz 7L

Pristatome „Olkusz 7L“ emalio puodą, tinkamą naudoti visų tipų viryklėse. Produktas rekomenduojamas kaip dovana, nes jums nereikia domėtis, kokia jūsų virtuvės įranga yra žmogus, kurį norite padovanoti. Indas pagamintas estetiškai. Šviesiame fone yra grafikas, vaizduojantis gaidį. Komplekte esantis juodas dangtis puikiai kontrastuoja su pasteliniu emaliu.

Puodo talpa yra 7 litrai, jo tikslūs matmenys yra: skersmuo – 24 cm, o aukštis – 21 cm. Produktas pagamintas iš saugių ir patvarių medžiagų. Dugnas per trumpą laiką įkaista ir rodo atsparumą iškraipymams. Emalio danga apsaugo nuo įbrėžimų ir kitų mechaninių pažeidimų.

Nuomonės apie „Olkusz 7L“ puodą dažniausiai yra teigiamos, o vartotojai patenkinti savo pirkiniu. Virtuvės indai yra palyginti dideli, todėl juose galima paruošti maistą daugeliui žmonių. Produkto valymas nėra daug laiko reikalaujantis.

„Olkusz 7L“ yra emaliuotas puodas, kurio talpa yra 7 litrai. Indo matmenys: skersmuo – 24 cm, o aukštis – 21 cm.

Privalumai

Naudojimo sauga:

Puodas pagamintas iš geros kokybės medžiagų, kurios veikiant aukštai temperatūrai neišskiria kenksmingų medžiagų. Tai yra saugaus indų naudojimo garantija.

Apsauginė danga:

Produktas padengtas specialia emalio danga, kuri suteikia papildomą apsaugą nuo mechaninių pažeidimų (pvz., Įbrėžimų). Jo dėka puodas ilgą laiką atrodo kaip naujas.

Universalumas:

Virtuvės įrankius galime naudoti nepaisant to, kokią įrangą turime savo virtuvėje. Puodas tinka dujinėms, keraminėms, halogeninėms, elektrinėms ir indukcinėms viryklėms.

Trūkumai

Rankenos:

Šonuose ir dangtyje esančios rankenos greitai įkaista, padidindamos rankų nudegimo riziką. Būtina naudoti apsaugines pirštines.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„Famos 10 EL“ emalis

Norėtume pristatyti produktą „Enamel Famos 10 EL“, t. Y. Virimo indų rinkinį, susidedantį iš 10 elementų. IN …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *