Kategorijos
Uncategorized

Geri diskai „Faac Gates“

Geriausias „Faac Gate Drive“ įrenginys – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

„Faac“ yra viena iš labiausiai rekomenduojamų bendrovių, gaminančių vartų variklius. Tai ilgametę patirtį turintis gamintojas, siūlantis didelį aukštos kokybės produktų pasirinkimą. Šiame reitinge rasite kelių gerai įvertintų vartų pavarų aprašus. Pirmasis yra „Faac 740“kuris pritaikytas darbui įvairiomis oro sąlygomis. Įranga siūlo daugybę variantų, įskaitant. dalinis atidarymas, kai mes tiesiog norime patekti į turtą arba mes važiuojame dviračiu. Taip pat verta apsvarstyti galimybę įsigyti vartų pavarą Faac 414 skirta iki 4 m ilgio lapams. Gedimo atveju prietaisą galima valdyti rankiniu būdu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Faac“ diską pasirinkti?

Vartų pavara yra labai naudingas įrenginys. Tai suteikia mums patogumo – mums nereikia kaskart išlipti iš automobilio, kad patektume į turtą. Tačiau mes suprantame, kad tokio tipo įrangos pirkimas nėra lengviausia užduotis. Parduotuvėse galite rasti daugybę modelių, o tai tikrai nepalengvina pasirinkimo. Taigi nusprendėme paruošti jums trumpą vadovą. Parodome, kokie geriausi „Faac“ durų atidarytuvai. Teksto pabaigoje taip pat pateikiama trumpa santrauka, kurioje pateikiami vartotojų dažniausiai rekomenduojamų produktų aprašymai.

Savo reitingui pasirinkome „Faac“ vartų pavaras. Mes pasirinkome šį prekės ženklą, nes jis yra populiarus tarp vartotojų. Bendrovė laikoma pradininkų vartų automatikos gamybos pradininke. Įmonės siūlomi produktai yra aukštos kokybės ir funkcionalūs.

Prieš pirkdami vartų pavarą, turime patikrinti lapo aukštį ir svorį. Įrangos pakuotėse yra informacija apie didžiausią aukštį ir apkrovą. Tai nepaprastai svarbu. Jei įsigysime įrenginį, kuris nėra pritaikytas mūsų turimų vartų tipui, jis neatitiks mūsų lūkesčių.

Vartotojai sutinka, kad geriausia „Faac“ durų pavara 2021 m. Pagaminta iš geros kokybės medžiagų. Modelio korpusas turėtų būti labai atsparus pažeidimams ir temperatūros poveikiui. Turime prisiminti, kad įranga sumontuota lauke. Per žema arba per aukšta temperatūra gali turėti įtakos produkto veikimui. Todėl verta įsitikinti, kad mūsų pasirinktas modelis gerai toleruoja oro sąlygas. Kitas svarbus dalykas yra galimybė rankiniu būdu valdyti vartus. Ši parinktis yra būtina, jei maitinimo šaltinis atjungtas. Priešingu atveju mes negalėsime patekti į savo turtą.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ar rinkinyje yra visi elementai, reikalingi surinkimui. Taip pat rekomenduojame perskaityti vartotojų nuomones. Čia galite rasti informacijos, ar diegimas yra paprastas, o pridėtas naudojimo vadovas yra pakankamai įskaitomas. Jei surinkimas bus per sunkus, turėsime padengti papildomas šios srities specializuotos įmonės montavimo išlaidas.

„Faac“ vartų pavaros – reitingas

1. Važiuokite iki „Faac 740“ vartų

Žmonės, norintys įsigyti „Faac“ durų mechanizmą už gerą kainą, turėtų atidžiau pažvelgti į „Faac 740“ modelį. Šis produktas, palyginti su kitais įrenginiais, nekainuoja per daug. Todėl daugiau žmonių gali sau leisti jį nusipirkti. Prietaiso svoris yra 16 kg, o didžiausias varčios svoris negali viršyti 500 kg.

Pavaros matmenys: 29,5 cm x 22,5 cm x 32,5 cm. Jame yra įmontuotas 230 V variklis, kuris yra patikimas ir veikimo metu neužstringa. Modelio korpusas pagamintas iš patvarių, atsparių pažeidimams medžiagų. Dėl to galime būti tikri, kad įranga nebus sugadinta per greitai. Rinkinyje, be kitų patogus nuotolinio valdymo pultas, leidžiantis valdyti vartus.

Internete galite rasti daug nuomonių apie „Faac 740“ modelį. Vartotojai mano, kad produktas yra tvirtai pagamintas ir funkcionalus. Vartotojai pabrėžia, kad disko surinkimas nėra sunkus ir neužima per daug laiko. Rinkinyje yra aiškus naudojimo vadovas.

740 yra daug geras važiavimas „Faac“ vartais iki 1500 PLN. Didžiausia traukos jėga yra 450 N, o didžiausias sukimo momentas – 18 Nm.

Privalumai

Aukštos kokybės:

Turiu pripažinti, kad šis modelis pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Tai patvirtina faktas, kad jis veikia efektyviai, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Įranga pritaikyta dirbti esant temperatūrai nuo -20 laipsnių iki +55 laipsnių šilumos.

Galimos funkcijos:

Diske yra keletas puikių funkcijų, dėl kurių jį patogiau naudoti. Galite atskirti, be kitų dalinis atidarymas, ypač naudinga, kai nėra atskirų vartų laisvam įėjimui ir išėjimui. Modelyje taip pat yra ciklo skaitiklis.

Lengva įdiegti:

Kaip sako vartotojai, disko diegimas nėra labai sudėtingas. Aparatinėje įrangoje yra įmontuotas centrinis blokas, o vadove tiksliai paaiškinta, kaip surinkti visus komponentus.

Likimas:

Šis prietaisas gali atlaikyti iki 500 kg apkrovą, todėl yra pritaikytas beveik kiekvieniems namų vartams.

Pridedami priedai:

Diską sudaro įvairūs priedai: tvirtinimo pagrindas, 2 kanalų radijo imtuvas, 3 nuotolinio valdymo pultai ir viena pora fotoelementų.

Trūkumai

Rankinis atidarymo mechanizmas:

Pirkėjai pastebi, kad rankinis atidarymo mechanizmas kartais stringa.

2. Važiuokite iki „Faac 414“ vartų

Mūsų sąraše buvo „Faac 414“, patikimas vartų pavaras. Jis bus tinkamas iki 4 m ilgio lapui. Pavaros svoris yra 6,5 ​​kg. Korpusas pagamintas iš temperatūrai atsparių medžiagų. Tai garantija, kad produktas ilgą laiką atliks savo paskirtį.

Rinkinyje yra du tolimojo nuotolinio valdymo pultai. Jų dėka mes galėsime atidaryti vartus, kol pasirodysime priešais namą. Didelis prietaiso privalumas yra tas, kad rinkinyje yra raktai avariniam vartų atidarymui. Verta pridurti, kad šis modelis rodo didelį atsparumą tiek žemai, tiek aukštai temperatūrai (nuo -20 laipsnių C iki 55 laipsnių C).

Produktui taikoma 24 mėnesių gamintojo garantija. Tai tvirto darbo patvirtinimas. Šį vartų įrenginį lengva įdiegti. Rinkinyje yra tvirtinimo kaiščiai ir kiti reikalingi elementai. Montavimą taip pat palengvina aiškus naudojimo vadovas lenkų kalba.

„Faac 414“ pavara skirta vartams iki 4 m ilgio. Traukimo jėga yra 3500 N. Varčios judėjimo greitis yra 16 mm / s.

Privalumai

Avarinis atidarymas:

Vienas iš rinkinio elementų yra raktas avariniam vartų atidarymui. Jis gerai veikia, kai įranga neturi prieigos prie maitinimo arba dėl kokių nors priežasčių sugenda.

Patvarus korpusas:

Kaip patvirtino „Faac“ vartų operatoriaus testas, 414 modelis turi patvarų korpusą, kuris efektyviai apsaugo vidinį mechanizmą. Įranga gerai veikia esant žemai ir aukštai temperatūrai.

Pavaros:

Komplekte esančios pavaros pritaikytos kiekvienam stulpų tipui, tiek metaliniams, tiek klinkeriniams.

Lengva surinkti:

Pateikto vartų pavaros įsigijimo priežastis yra ta, kad jo montavimas nėra sudėtingas, taip pat galite susitvarkyti patys, nenaudodami specialistų paslaugų.

Trūkumai

Bandomasis diapazonas:

Kai kurie žmonės mano, kad vartų atidarymo nuotolinio valdymo pultų diapazonas turėtų būti šiek tiek didesnis.

3. „Faac“ rinkinys „Genius G-Bat 400“ dvivėriams vartams

„Faac Genius G-Bat 400“ yra vartų variklis, kurio varčios ilgis yra iki 4 m. Produktas gali atlaikyti iki 200 kg apkrovą. Pavaros pavara yra ypač efektyvi ir galinga. Remiantis vartotojų nuomone, darbo metu jis neužstringa, o jo valdymas yra labai paprastas.

Vartotojas turi galimybę skubiai atrakinti įrenginį. Dėl to jis gali rankiniu būdu atidaryti vartus. Tai labai svarbu nutrūkus elektros tiekimui. Mes neturime jaudintis dėl to, kad nepateksime į turtą, kai mūsų name baigsis elektra. Pavaros korpusas pagamintas iš patvarių medžiagų. Jie yra atsparūs temperatūrai, o tai būtina įrenginiams, skirtiems naudoti lauke.

Rinkinyje yra visi elementai, būtini surinkimo metu. Todėl disko įrengimas yra sklandus. Vartotojai patvirtina, kad ši veikla neužima daug laiko. Rinkinyje taip pat yra, be kita ko du nuotoliniai valdikliai vartams valdyti.

„Faac Genius G-Bat 400“ yra pavara, atlaikanti iki 200 kg svorį. Jis pritaikytas dvivėriams vartams, kurių ilgis ne didesnis kaip 3 m.

Privalumai

Veikimas be problemų:

Krumpliaratis pagamintas iš bronzos ir puikiai tinka su plieniniu varžtu. Abu elementai garantuoja veikimą be gedimų.

Naudojimo sauga:

Šį rinkinį verta įvertinti už tai, kad juo naudotis yra saugu. Valdymo bloke yra elektroninis modulis, leidžiantis reguliuoti pavaros jėgą (pasirinkti 8 lygius). Galite nustatyti, kad jūsų įranga veiktų sklandžiai.

Vamzdiniai pavaros:

Varomų vartų pavara turi savaime užsirakinantį vamzdžio cilindrą. Papildomų spynų naudoti nereikia.

Trūkumai

Paslauga:

Pradžioje įrangos valdymas gali būti sudėtingas. Tai ypač pasakytina apie žmones, kurie dar niekada nenaudojo tokio prietaiso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *