Kategorijos
Uncategorized

Geri čiužiniai 160X200 – I reitingo nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Geriausias čiužinys miegoti 160 × 200 cm yra Miegas O’Clockas Mauricio. Prie tokių išvadų priėjome atidžiai perskaitę internete paskelbtas nuomones. Vartotojai, nusprendę įsigyti šį modelį, yra labai patenkinti jo apdirbimo kokybe ir jo teikiamais miego patogumais. Produkto kietumo klasė yra vidutinė, todėl daugumai vartotojų bus patogu. 7 kietumo zonos garantuoja, kad čiužinys puikiai tinka kiekvienai kūno daliai. Todėl ryte, kai pabundame, mes nesikankiname su nugaros ar kaklo skausmais. Modelis yra patvarus ir kartkartėmis galite keisti jo padėtį (dvipusis čiužinys). Pagamintas iš minkštų medžiagų, dangtelis malonus liesti ir ilgai išlieka minkštas. Produktas rekomenduojamas poroms. Mūsų reitinge taip pat buvo čiužinys Hilding Original Multi. Tai kišeninis modelis su antialerginiu dangteliu. Laikyti gaminį švarų nėra problema. Dangtelį galima nuplauti skalbimo mašinoje, nesijaudinant dėl ​​jo pakylos.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį 160 × 200 čiužinį pasirinkti?

Čiužinys ant lovos užtikrina, kad kūnas būtų tinkamai pritvirtintas gulint. Gerai pasirinkę galime garantuoti ilgą, ramų ir nepertraukiamą miegą, o ryte pabusime žvalūs ir kupini jėgų. Mes sukūrėme šį vadovą, kad galėtume patarti, kaip rasti tobulą 160 cm x 200 cm modelį. Pabaigoje taip pat rasite trijų, mūsų nuomone, geriausių produktų reitingą.

Kiekvienas iš mūsų miega daugiau ar mažiau 7 ar 8 valandas per dieną, o tai pagal tikslius skaičiavimus reiškia, kad lovoje praleidžiame vidutiniškai 1/3 savo gyvenimo. Dėl šios priežasties turėtume įsitikinti, kad mūsų čiužinys yra pakankamai kietas ir jo dydis tinka prie lovos. Gaminiai, kurių dydis yra 160 cm x 200 cm, yra vienas iš standartinių čiužinių dydžių, todėl jie yra labai populiarūs.

Norėdami rasti geriausią 2021 m. 160 × 200 dydžio čiužinį, pirmiausia turėtume pasirinkti tinkamą kietumą. Teiginys, kad sunkiausias produktas yra geriausias, nėra visiškai teisingas. Dėl to, kad kiekvieno iš mūsų kūno savybės yra skirtingos, dėl kietumo turime nuspręsti patys. Idealus modelis neturėtų būti nei per kietas, nei per minkštas. Todėl prieš įsigyjant verta išbandyti keletą skirtingų čiužinių ir sužinoti, kuris iš jų atrodo tinkamiausias. Dėl savo kūno anatomijos moterys dažniausiai teikia pirmenybę minkštiems gaminiams, o vyrai – miegoti ant kietesnių modelių.

Be kietumo, taip pat reikėtų patikrinti kietumo zonų skaičių. Šiuo atžvilgiu produktus galime suskirstyti į 1, 3, 5 ir 7 zonas. Tokios zonos pakankamai palaiko galvą, kaklą, pečius, taip pat klubus, blauzdas ir kojas. Tačiau kartais ši savybė yra antraeilis dalykas, nes dauguma iš mūsų miego metu dažnai keičia savo padėtį, o kietumo zonos tokioje situacijoje tampa daug mažiau naudingos.

Ieškodami gero čiužinio, visada turėtume paklausti apie jo įdaro tipą. Galime rinktis latekso, kišeninius ir putplasčio gaminius. Reikėtų prisiminti, kad stuburo atramos lygis priklauso nuo užpildymo, taip pat nuo mūsų patogumo. Latekso modeliai yra labai patvarūs ir puikiai tinka kūno formai. Jie ypač rekomenduojami kenčiantiems nuo alergijos, nes turi priešgrybelinių ir antibakterinių savybių.

Kišeniniai spyruokliniai čiužiniai turi daugybę lanksčių stuburo atraminių taškų, taip pat gerai priglunda prie mūsų kūno formos. Savo ruožtu putplasčio gaminių tarnavimo laikas yra skirtingas. Geriau rinktis labai elastingas putas, nes tai suteikia didesnį naudojimo patogumą.

160 × 200 čiužiniai – reitingas

Miegas O’Clockas Mauricio

Norėtume pristatyti „Sleep O’Clock Mauricio“ čiužinį. Tai kišenės modelis, pagrįstas poliuretano putplasčiu ir kišenės forma, todėl jis labai gerai prisitaiko prie kūno formos. Produktas yra vidutinio kietumo, jis taip pat turi net 7 kietumo zonas, kurios palaiko praktiškai visą kūną.

Šis čiužinys idealiai tinka alergiškiems žmonėms, nes viduje esančios putos užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir apsaugo nuo grybelių ir bakterijų dauginimosi. Be to, jis turi tą pačią sluoksnių sistemą iš abiejų pusių, todėl gali būti naudojamas su tokiu pačiu patogumu iš abiejų pusių.

Vartotojai sutinka, kad tai 160 x 200 dydžio čiužinys už gerą kainą. Tai garantuoja labai gerą stuburo atramą, kad ryte visi be skausmo galėtų atsibusti žvalūs. Didelis šio modelio pranašumas gali būti ir tai, kad putplasčio įdaras yra atsparus deformacijai.

„Sleep O’Clock Mauricio“ yra labai geras čiužinys 160 × 200 iki 700 PLN. Modelio kietumo klasė yra H2.

Privalumai

Puikiai tinka poroms:

Produktas rekomenduojamas poroms. Viskas dėl to, kad vieno žmogaus judesių partneris nejaučia. Vadinasi, nėra jokių rūpesčių dėl miego sutrikimo.

Gerai pritvirtintas prie kūno:

Čiužinys turi 7 kietumo zonas, kiekviena iš jų idealiai tinka atskiroms kūno dalims. Tai suteikia mums pasitikėjimo, kad pabusime žvalūs ir niekas mums nepakenks.

Kišeninės spyruoklės:

Modelis užpildytas kišeninėmis spyruoklėmis, kurios nėra linkusios iškraipyti. Jie taip pat garantuoja tinkamą stuburo atramą.

Užpildymas:

MateraCA gamybai buvo naudojamos geros kokybės putos. Tai medžiaga, kuri ne tik nesideformuoja, bet ir užtikrina laisvą oro srautą. Putplastis turi antialerginių savybių.

Dvipusis modelis:

Rekomenduojama kartkartėmis keisti čiužinio šoną. Tokiu būdu mes galime tinkamai pasirūpinti jo forma.

Trūkumai

Pašto kodas:

Kartais nutinka taip, kad užklijuojamas užtrauktukas ant viršelio. Turite jį šiek tiek pajudinti, kad jis veiktų efektyviai.

Hilding Original Multi

„Hilding Original Multi“ yra dvipusis čiužinys, turintis 7 tvirtumo zonas. Todėl jis daug geriau prisitaiko prie ant jo gulinčio žmogaus kūno. Šis modelis pagamintas iš „MultiPocket“ spyruoklės, kuri suteikia stuburui stabilesnę atramą. Be to, jis turi dvi skirtingas savybes turinčias puses, o sukeitus šonus gali pailgėti čiužinio tarnavimo laikas.

Produktą galima įsigyti specialiu „Medicott Silver“ dangčiu, kuris pasižymi antistatinėmis ir antialerginėmis savybėmis. Audinio struktūra apima jonizuotą siūlą sidabro tirpale. Tai reiškia, kad čiužinyje negali augti grybai ar bakterijos. Jei reikia, dangtelį galima plauti iki 60 laipsnių temperatūroje.

Vartotojai pabrėžia, kad geriausi 160 × 200 dydžio čiužiniai turėtų būti ne tik pakankamai tvirti, bet ir patvarūs. Toks yra pateiktas modelis. Dėl savo konstrukcijos jis nesideformuoja net po ilgo naudojimo, be to, jį galima pritvirtinti pritvirtinto dangčio dėka.

„Hilding Original Multi“ čiužinys yra 160 cm x 200 cm, o jo aukštis – maždaug 21 cm. Modelis užpildytas putomis.

Privalumai

Lengva priežiūra:

Norėdami patogiai miegoti, turite rūpintis, be kitų higienos sąlygoms. Vartotojai dažniau renkasi „Hilding Original Multi“ čiužinį, nes jis parduodamas rinkinyje su dangčiu, kurį galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60 laipsnių C temperatūros.

Latekso putos:

Latekso putos, užpildančios modelį, yra gerai kvėpuojančios. Dėl to miego metu vartotojas neprakaituoja, o bakterijų dauginimosi rizika yra sumažinta iki minimumo.

Antialerginė danga:

Produktas tinka žmonėms, linkusiems į alergiją. Dangtis padengtas antialergine sidabro danga.

Atsparumas iškraipymui:

Vartotojo išbandytas „Hilding Original Multi“ miego čiužinys 160×200 patvirtino, kad jie atsparūs deformacijoms. Verta pridurti, kad gamintojas modeliui suteikia 10 metų garantiją.

Trūkumai

Svoris:

Nedaugelis žmonių sako, kad modelis yra gana sunkus, todėl jo kilnojimas ir nešiojimas gali varginti.

Janpol Demeter H3

Produktas „Janpol Demeter H3“ yra latekso čiužinys su specialiomis skylėmis įdare. Dėl jų buvimo ant viso gaminio paviršiaus yra sukurtos net 7 kietumo zonos, taip pat galimas laisvas oro srautas. Todėl modelio viduje neatsiranda nei bakterijų, nei grybų.

Čiužinys yra dvipusis ir kiekviena pusė turi tas pačias savybes. Tai reiškia, kad prireikus galime lengvai jį apversti, o tai leidžia pratęsti jo gyvenimą. Šį modelį galima užsisakyti kartu su specialiu dangčiu, kuris leidžia išlaikyti estetinę išvaizdą. Šį elementą galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60 laipsnių temperatūros.

Remiantis internete sklindančiomis nuomonėmis, šis produktas tikrai vertas dėmesio. Daugeliui vartotojų privalumas yra tas, kad net 20% latekso įdėklo sudaro natūralūs ingredientai. Čiužinys netgi idealiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos, nes jo gamyboje buvo naudojamos higieninės medžiagos, pasižyminčios antibakterinėmis savybėmis.

„Janpol Demeter H3“ yra maždaug 18 cm aukščio lateksinis čiužinys. Produkto matmenys yra šie: 160 cm x 200 cm.

Privalumai

Universalumas:

Čiužinys ne veltui vadinamas universaliu. Produktas rekomenduojamas kiekvienam rėmo modeliui.

Drėgmė nesivysto:

Didelis privalumas yra tai, kad ant čiužinio paviršiaus nesusidaro drėgmė. Latekso putos yra kvėpuojančios. Tai garantuoja aukštą naudojimo higieną.

Reabilitacijos modelis:

„Janpol Demeter H3“ čiužinys rekomenduojamas ne tik paprastiems vartotojams. Produktas bus tinkamas žmonėms, kuriems atliekama reabilitacija. Modelis išlaikė įstatymų reikalaujamus patvirtinimus ir jam taikomas mažesnis PVM tarifas.

Trūkumai

Deformacijos:

Asmenys pripažįsta, kad čiužinio paviršiuje yra iškraipymų. Tačiau tokių nuomonių pasitaiko retai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *