Kategorijos
Uncategorized

Geri „Berghoff“ indukciniai puodai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Koks Berghoffo indukcinis puodas pasirinkti ?

Indukcinė kaitlentė yra modernus sprendimas, kuris vis dažniau pasirodo mūsų virtuvėse. Tai taupo energiją ir pinigus, yra saugus ir funkcionalus. Tačiau tokiai įrangai reikia naudoti specialius puodus su tinkamu dugnu ir skersmeniu. Gamintojai siūlo daugybę tokio tipo produktų, ir daugelis iš mūsų nežinome, į ką reikėtų atkreipti dėmesį apsiperkant. Žemiau mes paruošėme keletą vertingų patarimų, kurie padės jums pasirinkti geriausias „Berghoff“ indukcines virykles. Pabaigoje mes taip pat įtraukėme trijų populiarių modelių, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje, sąrašą.

„Berghoff“ įmonė specializuojasi virtuvės ir stalo aksesuarų, įskaitant kavos rinkinius, puodus ir stalo įrankius, gamyboje. Visus straipsnius kruopščiai apgalvoja dizainerių komanda, kuri rūpinasi šiuolaikišku dizainu, tvirta apdaila ir išskirtiniu patvarumu. Rinkdamiesi šio prekės ženklo indus galime būti tikri, kad rasime būtent tai, ko reikia kiekvienoje virtuvėje ir valgomajame.

Renkantis naują indukcinės viryklės puodą, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių parametrų. Patikrinkime, ar pasirinktas gaminys pagamintas iš geros kokybės feromagnetinio, kuris leidžia jungtis tarp puodo ir lėkštės. Jei dugne nėra šios medžiagos, indukcinė kaitlentė neaptiks puodo ir neveiks. Plastiko buvimas turėtų būti nurodytas antspaudu apačioje, tačiau taip pat galite tai patikrinti patys. Tiesiog laikykite magnetą ir pažiūrėkite, ar jis traukia. Atminkite, kad indukciniai puodai negali būti pagaminti iš keramikos, aliuminio, vario ir stiklo.

Taip pat svarbus pasirinkto modelio skersmuo, nes jis turėtų atitikti indukcinės kaitlentės dydį. Jei keptuvės pagrindo paviršius yra per mažas arba per didelis, yra pavojus, kad jo neaptiks kaitinimo zona. Be to, geriausiame 2021 m. „Berghoff“ indukciniame puode turėtų būti rankenos ir rankenos, kurios nepraleidžia šilumos. Be to, jo dangtis turi būti su anga, per kurią būtų galima pašalinti garą.

„Berghoff“ indukciniai puodai – reitingas

„Berghoff Bistro“ 4410023

Jei ieškote aukštos kokybės puodo, kuris surenka daug teigiamų vartotojų atsiliepimų, „Berghoff Bistro 4410023“ modelis turėtų jus dominti.

Produkto skersmuo yra 20 cm, o jo talpa – 2,6 litro. Jis pagamintas iš nerūdijančio chirurginio plieno, kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą pažeidimams. Dangtis pagamintas iš stiklo ir turi garo išleidimo angą.

Šis prieinamas indukcinis puodas turi trijų sluoksnių kapsulės dugną, kuris garantuoja puikų šilumos laidumą. Jis pritaikytas bet kokio tipo šilumos šaltiniams, įskaitant šildymo plokštes. Indas viduje ir išorėje yra blizgus.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį produktą, sutinka, kad tai tinkamas puodas, prieinamas už priimtiną kainą. Be to, vartotojams patiko patrauklus virtuvės indų dizainas, kurį papildo satino apdaila su blizgiu kraštu. Modelio privalumai taip pat yra tai, kad jis yra higieniškas ir labai lengvai valomas.

„Berghoff Tulip“ 1102610

Savo reitinge norėtume pateikti „Berghoff Tulip 1102610“. Tai 3 litrų puodas, pritaikytas virti ant indukcinės kaitlentės. Jis taip pat gali būti naudojamas kitų tipų viryklėse.

Šis gaminys pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir yra su 6 sluoksnių dugnu, leidžiančiu greitai ir taupiai gaminti maistą. Jis turi ergonomiškas rankenas, kurias lengva nešioti, ir stiklinį dangtį su slėgio vožtuvu. Dangtis leidžia pagreitinti maisto ruošimo procesą ir jo dėka mes suprantame, kaip gaminama mūsų vakarienė.

Indo matmenys yra plotis – 22 cm, aukštis – 15,5 cm, gylis – 26 cm. Tai labai lengva valyti ir plauti indaplovėje. Taip pat verta atsižvelgti į teigiamą nuomonę apie šį modelį, kuris prisideda prie to, kad jis greitai parduodamas. Vartotojams patiko originali forma, ilgaamžiškumas ir aukšta apdirbimo kokybė.

„Berghoff Cosmo“ 1101125

Mūsų palyginimas nebūtų išsamus be „Berghoff Cosmo 1101125“ modelio. Tai indukcinis puodas, kurio talpa yra 3,8 l, tinkamas sveikai gaminti ir kepti be riebalų.

Indas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kuris garantuoja ilgaamžiškumą. Jame yra patogios rankenos, užtikrinančios tvirtą ir saugų sukibimą. Patogus ratlankis leidžia lengvai užpilti. Puodas taip pat turi 6 sluoksnių nelipnų dugną ir plieninį dangtį.

Originalus indo dizainas nusipelno dėmesio, kuris jį išskiria iš kitų šio tipo gaminių. Puodas yra elegantiškos, išsipūtusios formos, blizgus iš vidaus ir išorės. Šio modelio dugno skersmuo yra 20 cm. Jį lengva išlaikyti švarų, nes jį galima plauti indaplovėje.

„Berghoff Cosmo 1101125“ yra dažnai pasirinktas produktas, kuriam būdinga ne tik graži išvaizda, bet ir visų pirma tvirta apdaila. Pirkdami šį puodą galime būti tikri, kad juo ilgai liksime labai patenkinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *