Kategorijos
Uncategorized

Geri „Babyliss“ žoliapjovės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Ar norite prižiūrėti barzdą ir ketinate įsigyti žoliapjovę? Jei taip, tikrai susidomėsite mūsų parengtu sąrašu. Mes įtraukėme produktus, kurie yra tvirtai pagaminti, lengvai naudojami ir rekomenduojami vartotojų. Žoliapjovė užėmė pirmą vietą sąraše „BaByliss E886E“. Prietaisas yra kompaktiškų matmenų, todėl jo laikymas nėra problema. Įranga gerai veiks keliaujant. Įkrauta baterija, įkrauta, veikia 60 minučių, o tai yra patenkinamas rezultatas. Vartotojas gali nustatyti apkarpytą ilgį pagal savo dabartinius poreikius. Vartotojai patvirtina, kad modelio valdymas yra paprastas, todėl tai neturėtų būti niekam problema. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių pateiktas produktas nėra tas, kurio ieškote, perskaitykite kitų įrenginių aprašymus, kuriuos galite rasti mūsų reitinge. „BaByliss T830E“ yra trimeris, kuris užėmė antrą vietą reitinge. Modelis yra labai populiarus ne tik dėl to, kad yra tvirtai sukonstruotas, bet ir dėl patrauklios kainos.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Babyliss“ barzdos trimerį turėčiau pasirinkti?

Geras žoliapjovė suteikia jums tikslų pjūvį bet kokiu kampu. Be to, jo ašmenys turėtų būti pakankamai aštrūs, kad galėtume išvengti odos dirginimo. Toks skustuvas yra prietaisas, skirtas tiek vyrams, tiek moterims, nes jis kasdien suteikia mums kūno ir veido priežiūrą, o specialių priedų dėka jis puikiai tiks visų tipų odai. Štai kodėl mes pateikiame jums vadovą ir reitingą, kuris palengvins pasirinkimą geriausi „Babyliss“ žoliapjovės 2021 m.

Prekės ženklą „Babyliss“ nuo pat pradžių įkvėpė prancūzų aktorės ir modelio Brigitte Bardot darbai. Būtent ji gavo žiniasklaidos pavadinimą „Baby“, prie kurio vėliau pridėta galūnė „liss“, kilusi iš žodžio „lisse“, reiškiančio sklandžiai. Įmonės įkūrėjas yra M. Lelievre, kuris, būdamas kirpyklų savininku, sukūrė pirmąjį pasaulyje elektrinį suktuką. Tai buvo lūžio taškas Lelievre karjeroje, kuris pradėjo dirbti su N. Feldbum ir kartu tęsė naujoviškų plaukų formavimo įrangos gamybą. Šiuo metu prekės ženklo „Babyliss“ asortimentas gerokai išsiplėtė, nors jis vis dar taikomas tik kasdien veido ir plaukų priežiūros prietaisams. Tarp jų turime: plaukų suktukus, tiesintuvus, džiovintuvus, kirpimo mašinas, termolokus ir daugelį kitų.

Žoliapjovės skirstomos pagal maitinimo šaltinio tipą. Rinkoje yra belaidžių modelių, kurie paprastai įkraunami po kiekvieno naudojimo, ir laidiniai – maitinami elektra. Žmonėms, kurie dažnai keliauja, primygtinai rekomenduojame įsigyti akumuliatorių įrangą.

Kitas svarbus parametras yra skutimosi peiliukų kokybė. Geras prietaisas yra tas, kurio priedai nedirgina mūsų odos. Nepaisant nuolydžio kampo, skustuvas turėtų laisvai pašalinti plaukus. Tuo atveju, jei jaučiame stiprų pasipriešinimą, mūsų įranga tapo nuobodi. Geriausios ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio plieno arba titano.

Prieš perkant žoliapjovę, taip pat verta patikrinti, ar modelis turi vandeniui atsparų korpusą. Ši įranga dažniausiai naudojama vonios kambariuose, kur drėgmė gali sugadinti prietaisą. Be to, nuimamas dangtelius reikia nuplauti tekančiu vandeniu, o tai palengvina tolesnę jų priežiūrą.

Papildomų dangčių skaičius priklauso nuo modelio. Kai kuriuose žoliapjovėse yra reguliuojami ašmenų ilgio nustatymai, net kas 0,2 mm. Tai reiškia, kad galėsite lengvai pasiekti 3 dienų ražienos efektą.

Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, parengėme trijų produktų sąrašą. Galite lengvai rasti „Babyliss“ žoliapjovę už gerą kainą, kuri pateisins jūsų lūkesčius.

„Babyliss“ barzdos trimeriai – reitingas

„BaByliss E886E“

Pirmasis mūsų pasiūlymas šiame sąraše yra „BaByliss E886E“ skustuvas. Tai žoliapjovė su peiliais iš nerūdijančio plieno. Todėl tai suteikia išskirtinę apdirbimo kokybę ir ilgą produkto tarnavimo laiką.

Kilnojami CMS peiliai puikiai prisitaiko prie bet kokio pasvirimo kampo ir tipo plaukų, išvengdami odos dirginimo. Nors minimalus ilgis yra 1 mm, ilgio nustatymų skaičius yra net 18. Šis sprendimas leis mums pasiekti norimą efektą tiek kirpdami barzdą, tiek kirpdami plaukus ant galvos.

Šis modelis maitinamas baterijomis. Kiekvienas įkrovimas trunka maždaug vieną valandą ir leidžia jį naudoti 45 minutes. Įranga yra nepralaidi vandeniui, todėl ją galima naudoti bet kokiomis sąlygomis. Be to, tai palengvina valymą, nes pakanka jį nuplauti tekančiu vandeniu ir tada išdžiovinti.

Rinkinyje taip pat yra specialus šepetys, kuriuo galime sausai valyti įrangą nuo plaukų. Tai puikus prietaisas, gerai veikiantis tiek moterims, tiek vyrams. Remiantis apžvalgomis, taip yra geriausias „BaByliss“ žoliapjovė 2021 m. Vartotojai jį įvertino už funkcionalumą ir aukštą kokybę.

„BaByliss E886E“ yra elektrinis barzdos trimeris su besisukančia galva. Ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno. Produkto matmenys yra: 20 cm x 7 cm x 13 cm, o svoris – 0,7 kg.

Privalumai

Nustatymai:

Vartotojas gali nustatyti kirpimo ilgį plačiu diapazonu, o tai leidžia jums pritaikyti žoliapjovę pagal jūsų dabartinius poreikius. Todėl prietaisą gali naudoti daugelis žmonių ir laisvai pasirinkti pageidaujamą pjovimo ilgį.

Galva:

Pateiktame modelyje yra sukama galvutė. Jis turi gerai apgalvotą formą, pritaikytą vyriško veido kontūrui, todėl palengvina kirpimą.

Ašmenys:

Daugelis žmonių pabrėžia, kad peiliai yra tvirtai pagaminti ir pasižymi dideliu atsparumu įvairių rūšių pažeidimams.

Baterijos lygio indikatorius:

Akumuliatoriaus įkrovos lygio indikatorius yra puiki pagalba. Jo dėka mes žinome, kada reikia įkrauti įrenginį.

Matmenys:

Kompaktiški gaminio matmenys reiškia, kad galime jį pasiimti su savimi į kelionę ir nesijaudinti, kad modelis užims per daug vietos.

Trūkumai

Tikslumas:

Kai kurie žmonės mano, kad prietaisas nėra tikslus. Tačiau verta pabrėžti, kad tai yra individualios nuomonės – dauguma vartotojų rekomenduoja „BaByliss E886E“.

„BaByliss T830E“

Mūsų sąraše buvo „BaByliss T830E“ žoliapjovė. Šį modelį galima įsigyti už patrauklią kainą, todėl daugelis žmonių gali sau leisti jį įsigyti. Prietaisas buvo pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Nerūdijančio plieno peiliai yra labai atsparūs korozijai, o korpusas blogėja per greitai.

Pateiktame žoliapjovėje yra du šukų priedai, kurių dėka vartotojas gali reguliuoti kirpimo ilgį nuo 1 mm iki 35 mm. Rinkinyje yra plaukų indas. Dėl to galime palaikyti tvarką kirpdami barzdą. Tinkamai profiliuota korpuso forma leidžia prietaisą gerai pritvirtinti rankoje, o tai leidžia tiksliai dirbti.

Vienas iš vartotojų dažniausiai minimų „BaByliss T830E“ žoliapjovės privalumų yra akumuliatorius. Po įkrovimo jis veikia 60 minučių, todėl nereikia per dažnai įkrauti akumuliatoriaus. Vartotojai taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad veikdamas prietaisas nesukelia daug triukšmo.

T830E modelis yra labai geras „BaByliss“ barzdos trimeris iki 150 PLN. Produktas turi juodą korpusą. Rinkinyje, be kitų baterija ir du dangteliai.

Privalumai

Veikimo laikas:

Visiškai įkrautas akumuliatorius tarnauja apie 60 minučių. Todėl neturime jaudintis, kad įranga išsikraus per greitai, o galimybė ją naudoti bus ribota.

Būstas:

Vartotojų apžvalgos patvirtina, kad korpusas pagamintas iš pažeidimams atsparių medžiagų. Efektyviai apsaugo viduje esantį mechanizmą ir ilgą laiką išlaiko patrauklią išvaizdą.

Darbinis tūris:

Prietaisas darbo metu nesukelia per didelio triukšmo, todėl nereikia jaudintis, kad rytinio tualeto metu pažadinsime buitį.

Paslauga:

Rinkinyje yra aiški naudojimo instrukcija, kuri palengvina naudojimą. Tinkamai aprašyti mygtukai leidžia greitai pritaikyti įrenginio nustatymus pagal mūsų poreikius.

Trūkumai

Plaukų talpykla:

Tam tikra vartotojų grupė sako, kad plaukų talpykla netinka žmonėms, turintiems ilgą barzdą.

„BaByliss E856E“

Paskutinis mūsų pasiūlymas šiame reitinge yra „BaByliss E856E“ žoliapjovė. Jame sumontuoti naujoviški „W-Tech“ peiliukai, kurie leidžia greičiau apipjauti barzdą iki 25%, palyginti su kitais rinkoje esančiais modeliais. Be to, CMS technologija yra atsakinga už judamą peiliuką, kuris užtikrina tikslumą ir patogumą naudoti. Pasukamą galvą galima pakreipti iki 33 laipsnių, todėl nusiskusti kaklą ir smakrą nustos varginti ir skaudžiai.

„BaByliss E856E“ įrenginyje yra įkraunama baterija, todėl tai puikus kelioninis skustuvas. Jame taip pat yra LED ekranas, informuojantis apie akumuliatoriaus būseną, kuris leidžia išvengti staigaus žoliapjovės išsikrovimo. Šis instrumentas turi net 48 ilgio nustatymus, nuo 0,4 – 0,5 mm ir 5,4 – 10 mm. Be to, jo papildomas pranašumas yra greitas įkrovimas. 5 minučių maitinimas atitinka 3 minučių veikimą.

Šis modelis taip pat atlieka nustatymų įsiminimo funkciją, kuri leidžia visiškai pritaikyti įrangą. Vartotojai įvertino šį gaminį dėl unikalaus ir modernaus dizaino bei kontūrinės rankenos, suteikiančios išskirtinį komfortą skutimosi metu.

Barzdos žoliapjovė „BaByliss E856E“ turi tvirtą nerūdijančio plieno ašmenis. Vartotojas gali reguliuoti pjovimo ilgį nuo 1 mm iki 18 mm.

Privalumai

Galva:

Tvirtai sukonstruota ir tinkamai profiliuota galvutė leidžia produktą lengvai naudoti. Be to, jį galima nuplauti tekančiu vandeniu, todėl įrangos priežiūra yra paprasta ir neužima daug laiko.

Ašmenys:

Nerūdijančio plieno peiliai yra labai atsparūs …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *