Kategorijos
Uncategorized

Geri „Babyliss“ lazeriniai epiliatoriai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyvesnis nei plaukų šalinimas klasikinėmis skutimosi priemonėmis ar net vašku ar kremu. Todėl prietaisai, skirti plaukų šalinimui lazeriu namuose, yra labai vertinami vartotojų. Tačiau šio tipo prietaisų pasiūla rinkoje yra labai plati, o tai reiškia, kad tinkamo modelio pasirinkimas nėra akivaizdus. Mūsų parengtas reitingas gali padėti. Mes įtraukėme produktų, kurie laikomi veiksmingais ir lengvai naudojamais, aprašymus. Geriausias pasirodė lazerinis epiliatorius „Babyliss G946E“. Produktas tinka visų tipų odai, o tai teigiamai veikia jos funkcionalumą. Prietaiso korpusas pagamintas iš geros kokybės medžiagų, todėl produktas atsparus mechaniniams pažeidimams. Lazerio epiliatorius užėmė antrą vietą reitinge „Babyliss G945E“. Vartotojai, turėję galimybę išbandyti šį modelį, užtikrina, kad jį būtų lengva naudoti ir būtų galima efektyviai atsikratyti nereikalingų plaukų. Geros formos rankena užtikrina patogumą dirbant ir neleidžia gaminiui išslysti iš rankos.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Babyliss“ lazerinį epiliatorių pasirinkti?

Pirkinių vadovas

Daugelis iš mūsų kenčia nuo nepageidaujamų plaukų problemos. Mes stengiamės su jais susidoroti naudodami skustuvus ar specialų depiliacinį vašką. Tačiau yra žinoma, kad epiliatorius yra vienas iš efektyviausių sprendimų ir kartu gana pigus. Labai lengva pasimesti tarp daugybės skirtingų modelių ir funkcijų, esančių Lenkijos rinkoje. Todėl mes paruošėme vadovą ir tris uždėjome pabaigoje geriausi „Babyliss“ lazeriniai epiliatoriai. Tai leis jums lengviau pasirinkti tinkamą įrangą.

„Babyliss“ yra Prancūzijoje įkurta įmonė. Jos kūrimo įkvėpėja buvo Brigitte Bardot ir jos gražios šukuosenos. „Babyliss“ gamina kirpyklų įrangą, kirpimo mašinas, epiliatorius ir kitas plaukų formavimo priemones. Parduodant plaukų produktus įmonė yra pripažinta lyderė. Jos kūrėjams svarbiausia pagaminti profesionalią įrangą, tačiau už patrauklią kainą.

Rinkdamiesi epiliatorių pagalvokite apie jus dominantį tipą, atsižvelgdami į savo plaukus ir odą. Galime rinktis iš dviejų tipų. Pirmasis yra disko epiliatorius. Jam būdingas labai tikslus ir greitas plaukų traukimas. Tačiau keraminis diskas yra geriausias pasirinkimas. Tai nedirgins odos ir nesukels alergijos. Savo ruožtu metaliniai diskai nėra labai saugūs mūsų odai ir gali ją tik erzinti.

Ypatinga galimybė yra lazerinis epiliatorius. Tai veikia siunčiant šviesos spindulių pluoštus giliai į mūsų odą. Jie pasiekia plaukų folikulus ir juos sunaikina. Dėl to gydymo poveikis yra ilgalaikis ir neskausmingas. Taip pat turėtume atkreipti ypatingą dėmesį į siunčiamų impulsų skaičių – kuo daugiau, tuo efektyvesnis bus gydymas.

Taip pat svarbus epiliatoriaus maitinimo tipas. Rinkdamiesi maitinimą iš tinklo, turime nepamiršti, kad mums reikės nuolatinės prieigos prie lizdo. Keliaudami, baterijomis maitinamas įrenginys bus efektyvesnis. Jei norite sujungti abi šias galimybes, pasirinkite iš tinklo maitinamą – įkraunamą epiliatorių.

„Babyliss“ lazeriniai epiliatoriai – reitingas

„Babyliss G946E“

Pristatome jums G946E – kvarco technologiją naudojančią modelį. Tai reiškia, kad gaminio tarnavimo laikas yra labai ilgas – mirksi 300 000. Įrangos taikymo ekrane matmenys yra 3 cm2, kad epiliacija būtų sklandesnė.

Įrenginio blykstė skleidžia 36 blyksnius per minutę, o tai pagreitins epiliacijos procesą. Procedūra trunka tik apie 10 minučių. Epiliatorius naudoja IPL metodą, t. Y. Intensyvią impulsinę šviesą, kuri skleidžia spindulių pluoštus. Jie pasiekia giliai odą ir pažeidžia plaukų folikulus. Todėl po 8-osios procedūros plaukų bus daug mažiau. Be to, jos vėl silpnėja, o paskesnės epiliacijos procedūros yra tikrai trumpesnės.

Prietaisas buvo kliniškai išbandytas ir įrodyta, kad spindulių pluoštas yra visiškai saugus. Naudodami šį produktą nejausime jokio diskomforto, o visa procedūra yra neskausminga. Be to, modelyje yra dangtelis, apsaugantis subtilias kūno dalis. Tai Geriausias „Babyliss“ lazerinis epiliatorius 2021 m jis ypač vertinamas dėl paprasto naudojimo ir ilgalaikio poveikio.

„Babyliss G946E“ yra lazerinis epiliatorius, veikiantis iš tinklo. Lempos tarnavimo laikas yra 300 000 šviesos impulsų. Produkto svoris yra 390 g. Modelis tinka 5 odos fototipams.

Privalumai

Detektorius:

Pateiktame epiliatoriuje yra odos pigmento detektorius. Tai reiškia, kad prietaisas pradeda veikti tik nustačius mūsų epidermio fototipą, kuris yra veiksminga apsauga nuo nudegimų.

Patogu:

„Babyliss G946E“ modelis laikomas patogiu. Produktas sveria nedaug, todėl nesunku jį laikyti rankose. Be to, prietaisas turi gerai profiliuotą rankeną, kuri garantuoja patogų darbą.

Viso kūno:

Epiliatorius galima naudoti visame kūne. Su jo pagalba atsikratysime nereikalingų plaukų nuo pažastų, bikinio linijos, kojų ar veido. Produktas yra subtilus, todėl nesukelia dirginimo.

Ekranas:

Platus taikymo ekranas (3 cm2) reiškia, kad epiliacija neužima daug laiko.

Naudojimas:

Išmaniajame telefone galime atsisiųsti programą, kuri veikia su įrenginiu. Programa suteikia jums prieigą prie įvairių plaukų šalinimo patarimų, taip pat saugo informaciją apie naujausius gydymo būdus.

Trūkumai

Efektai:

Norint susilpninti plaukus ir apriboti jų ataugimą, reikia kelių procedūrų. Juk verta apsispręsti pirkti „Babyliss G946E“.

„Babyliss G945E“

Kitas mūsų sąraše esantis produktas yra „Babyliss G945E“. Ši įranga naudoja šviesos impulsus. Tai beveik visiškai neskausmingas ir, svarbiausia, efektyvus metodas. Šis produktas turi net 5 spindulių intensyvumo reguliavimo lygius Dėl to mes galime jį naudoti net ant subtilios odos. Šis prietaisas efektyviai pašalina plaukų folikulą, bet jokiu būdu neveikia mūsų odos. Tai reiškia, kad mes galime jį naudoti kiekvienoje kūno vietoje, net ant veido.

Šio prietaiso veikimo plotas yra 3 cm2. Dėl to epiliacijos procesas bus daug greitesnis nei naudojant mažesnio ekrano epiliatorių. Gaminio lempos blyksnių skaičius yra 200 000 per minutę. Tai reiškia, kad poveikis yra ilgalaikis.

Įrenginyje papildomai yra dangtelis jautrioms vietoms. Tai apsaugos juos nuo galimo skausmo ar per stipraus šviesos pluošto. Lazerio epiliatorius „Babyliss“ ypač vertinamas dėl patvarumo ir profesionalios išvaizdos. Jie taip pat patvirtina, kad prietaisas yra labai efektyvus.

„Babyliss G945E“ lazerinis epiliatorius maitinamas iš tinklo. Lempos tarnavimo laikas yra iki 200 000 blyksnių. Produktas sveria 390 g ir turi baltą apvalkalą.

Privalumai

Visiems:

Pateiktas epiliatorius bus tinkamas visiems. Prietaisas turi 5 šviesos intensyvumo lygius, kurie leidžia pritaikyti modelį prie savo odos tipo.

Greitis:

Modelis garantuoja greitą darbą. Visa tai dėka didelio ekrano (3 cm2). Pasak gamintojo, kojos depiliacija trunka tik 10 minučių, o tai, pasak vartotojų, yra geras rezultatas.

Tarnavimo laikas:

Atsižvelgiant į lempos tarnavimo laiką, galima apskaičiuoti, kad epiliatorius tarnaus apie 30 metų.

Dangtelis:

Rinkinyje yra dangtelis su aplikaciniu ekranu, kurio plotas 1,5 cm2. Šis elementas palengvina sunkiai pasiekiamų vietų pasiekimą ir gerai veikia šalinant bikinį ar veidą.

Trūkumai

Rankena:

Tam tikra vartotojų grupė mano, kad rankena gali būti šiek tiek geriau apibūdinta.

„Babyliss G935E“

Jei ketinate įsigyti lazerinį epiliatorių, tačiau turite mažai lėšų, „Babyliss G935E“ yra puikus pasirinkimas. Produkto pranašumas yra ne tik palyginti maža jo kaina. Prietaisas taip pat yra funkcionalus, lengvai naudojamas ir efektyvus. Visos šios savybės skatina įsigyti įrangą.

Lempos tarnavimo laikas yra 200 000 blyksnių. Tai reiškia, kad produktas tarnaus mums iki 30 metų. Modelis maitinamas iš tinklo. Kaip teigia vartotojai, kabelio ilgis yra tinkamas, todėl niekas neriboja mūsų judėjimo procedūros metu. Verta pridurti, kad epiliatorių galima naudoti ant viso kūno. Nepaisant to, ar norime atsikratyti plaukų nuo kojų ar veido, „Babyliss G935E“ modelis bus tinkamas.

Žmonės, nusipirkę pristatytą lazerinį epiliatorių, juo patenkinti. Pasak interneto vartotojų, įrenginys pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Ant korpuso nėra jokių įbrėžimų, kurie galėtų neigiamai paveikti gaminio išvaizdą.

G935E yra geras „BaByliss“ lazerinis epiliatorius iki 600 PLN. Gaminys maitinamas iš elektros tinklo. Lempos tarnavimo laikas yra 200 000 blyksnių. Modelis turi baltą korpusą.

Privalumai

Komfortas:

Vartotojų nuomonėse galite perskaityti, kad epiliatorius garantuoja komfortą dirbant. Skleidžiama šviesa nėra labai intensyvi, todėl produktas nesudirgina, o depiliacija yra neskausminga.

Prijungta prie namų šviesos:

Telefono programa „Homelight Connected“ primena apie procedūros reikalingumą. Daugeliui žmonių tai yra labai naudingas sprendimas.

Viso kūno:

Atsikratykite visų kūno plaukų su „Babyliss G935E“ epiliatoriumi. Modelis tinka veido, bikinio, kojų ir pažastų epiliacijoms. Su jo pagalba taip pat galite pašalinti plaukus nuo nugaros ar pečių, todėl įranga taip pat bus tinkama vyrams.

Trūkumai

Akiniai:

Komplekte nėra apsauginių akinių. Jei norime saugoti akis, verta apsirūpinti šiuo aksesuaru.

Kaip naudoti „Babyliss“ lazerinį epiliatorių?

Kai mes jums pasakysime, kuris „Babyliss“ lazerinis epiliatorius rekomenduojamas moterims ir vyrams, galite nusipirkti sau tinkamą įrenginį. Mūsų dėka jūs taip pat sužinosite, kaip tinkamai naudoti įrangą. Nors plaukų šalinimas lazerio spinduliu yra gana saugus būdas pašalinti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *