Kategorijos
Uncategorized

Geras karštų dulkių siurblys

Pelenų dulkių siurblys yra būtinas prietaisas žmonėms, kurių namuose yra židinys. Su jo pagalba galite greitai išvalyti namus. Kad prietaisą būtų patogu naudoti ir jis būtų efektyvus, turėtumėte pasirinkti geros kokybės modelį. Tai jums tikrai padės vadovas, kurio pabaigoje mes pateikėme 3 tokių dulkių siurblių reitingą. Juos pasirinkome atsižvelgdami į teigiamų vartotojų komentarų skaičių. Kaip paaiškėjo, pagal populiarumą modelis buvo užimtas pirmoje vietoje „Kaminer Odk005-20L“. Tai daugiafunkcinė įranga, kuri taip pat gali būti naudojama valant namus po renovacijos. Vienas iš didžiausių jo privalumų yra tas, kad jame yra erdvi užteršimo kamera. Mes suprantame, kad minėtas produktas nebūtinai turi patikti visiems. Štai kodėl mes pasirinkome antrą, vienodai gerą pelenų dulkių siurblį, ir jis yra „Kaminer Odk005-20L“. Šiame įrenginyje yra lengvai ištuštinamas indas, kuris tikrai padidina naudojimo patogumą. Be to, įranga pagaminta iš geros kokybės medžiagų, todėl ilgą laiką išlaikys estetinę išvaizdą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį karštų pelenų dulkių siurblį turėtumėte pasirinkti?

Pelenų dulkių siurblys tikrai nėra reikalingas kiekvienuose namuose, tačiau jei jūsų namuose yra židinys ar kitos krosnys, tokios įrangos jums tikrai prireiks. Geriausi karštų pelenų dulkių siurbliai yra specialios konstrukcijos prietaisai, kurie skiriasi nuo įprasto dulkių siurblio. Jis turi būti pagamintas taip, kad dulkių dalelės iš pelenų nepažeistų variklio, o filtrai neleistų dulkėms maišytis ir išbėgti už prietaiso ribų. Tačiau konstrukcija turi būti pritaikyta naudoti mažoje židinio erdvėje.

Rinkoje yra modelių su maišeliu arba be jo. Iš tikrųjų maišiniai dulkių siurbliai yra sustiprinti buitinio dulkių siurblio modeliai. Čia naudojami geresni filtrai, tačiau šis dulkių siurblio modelis neužtikrina visiško dulkių iš prietaiso nebuvimo. Tačiau valyti dulkių talpyklą yra lengva ir paprasta.

Antrojo tipo dulkių siurbliai be maišelių yra ciklonų modeliai. Jie puikiai surenka visas dulkes, pelenus ir dulkes, užtikrindami, kad už prietaiso nepatektų dalelių. Tačiau baką ištuštinti yra šiek tiek sunkiau ir kai kuriems vartotojams tai gali būti sunku. Profesionalūs dulkių siurbliai yra sukonstruoti būtent taip.

Tokiame dulkių siurblyje vertinga tai, kad židinį galite pradėti valyti iškart po jo gesinimo. Aukšta temperatūra nepakenks karštų pelenų dulkių siurbliams. Be to, toks dulkių siurblys puikiai tinka surinkti įvairias statybines dulkes. Šios įrangos dėka galite lengvai išvalyti dulkes po sienų šlifavimo arba grindų šlifavimo.

Šiuo dulkių siurbliu taip pat galite išvalyti kietojo kuro centrinio šildymo katilo krosnį. Kai krosnyje yra per daug suodžių ir pelenų, jų efektyvumas sumažėja. Todėl naudokite savo karštų pelenų dulkių siurblį, kad greitai ir lengvai išvalytumėte pakurą.

Rinkoje taip pat yra modelių, kurie atlieka daugiau funkcijų. Tokie dulkių siurbliai taip pat gali surinkti drėgną užterštumą ar net patį vandenį. Tokiu atveju padidėja dulkių siurblio funkcionalumas. Tačiau funkcionalumo padidėjimą paprastai atspindi kaina.

Dulkių siurbliai su karštu pelenu. Reitingas

„Domo-Elektro DO232AZ“

Pirmasis modelis, kurį norime apibūdinti, yra „Domo-Elektro DO232AZ“. Kaip rodo pavadinimas, tai yra namų naudojimo modelis ir būdinga tai, kad jis gali surinkti pelenus 60 ° C temperatūroje. Šis modelis turi dvigubą filtravimo sistemą, kurios dėka prietaisas yra sandarus ir neleidžia iš jo išsiskirti dulkėms.

Šie filtrai pagaminti iš ugniai atsparaus stiklo pluošto. Šio prietaiso galia yra 1200 W. Galingas variklis yra tiesiai po prietaiso dangčiu. Aukštą atsparumą temperatūrai užtikrina metalinė 20 litrų talpos nešvarumų talpykla, taip pat lanksti, metalinė, ugniai atspari žarna.

Prietaiso filtras yra lengvai prieinamas, o tai yra svarbu, nes norint jį tinkamai ir toliau eksploatuoti, laikas nuo laiko jį reikia išvalyti. Pasak vartotojų, tai yra patrauklus modelis dizaino požiūriu, jis puikiai sugeria dulkes, suodžius ir pelenus. Jis taip pat lengvai pritraukia didesnes frakcijas, esančias židinyje.

Šis modelis taip pat neturi problemų išgaunant karštus pelenus, todėl galite greitai išvalyti židinio ar CO krosnies vidų.

„Domo-Elektro DO232AZ“ yra dulkių siurblys, kurio galia yra 1200 W. Įranga leidžia surinkti pelenus 60 laipsnių temperatūroje. Prietaisas turi 20 l talpos baką.

Privalumai

Filtravimo sistema:

Dviguba filtravimo sistema užtikrina sandarumą. Dulkės iš dulkių siurblio neišeina ir neturi įtakos variklio darbui.

Atsparumas aukštai temperatūrai:

Tvirtas korpusas yra atsparus aukštai temperatūrai, kaip ir filtras, pagamintas iš ugniai atsparaus stiklo pluošto. Todėl įranga gali siurbti šiltus pelenus.

Ne tik židinio valymui:

Įranga tinka ne tik židinio valymui nuo pelenų, bet ir garažo ar kitų patalpų, kuriose yra daug atliekų ir dulkių, siurbimui.

Didelis bakas:

20 l talpos atliekų konteineris leidžia atlikti valymą be ištuštinimo pertraukų. Tai labai patogu.

Variklis:

Galingas variklis nėra linkęs perkaisti, be to, jis turi visas būtinas apsaugos priemones, todėl mums nereikia jaudintis dėl aparatūros gedimų.

Trūkumai

Efektyvumas:

Kai kurie vartotojai teigia, kad siurbimo galia nėra pakankamai gera, o židinio valymas užtrunka ilgiau nei tikėtasi.

„Kaminer Odk005-20L“

Antrasis modelis „Kaminer Odk005-20L“ yra židinių valymui skirtas įrenginys, tačiau jis taip pat puikiai tinka pelenams pašalinti iš grotelių ar valymui po atnaujinimo. Šis modelis turi 1200 W variklį, o jo pelenų kamera, kurios talpa 20 litrų, pagaminta iš milteliniu būdu padengtos geležies.

Taip pat turime 1 metro ilgio lanksčią įsiurbimo žarną su aliuminio įsiurbimo antgaliu. Kai dulkių siurblio galia sumažėja, tai reiškia, kad filtrą reikia valyti. Tai galima padaryti plaunant po tekančiu vandeniu. Dulkių siurblys turi daug papildomų daiktų, kuriuos galima įsigyti už papildomą mokestį.

Tai yra papildomi 1 metro ir 2 metrų ilgio pelenų vamzdžiai, HEPA filtras dulkių siurbliams ODK001 ir ODK002 A001, aliuminio antgalis pelenams A003 ir filtro dangtelis A006. Šio modelio savininkai mano, kad jis tinka daugeliui programų.

Klientai praneša, kad juos naudojo ne tik siurbdami pelenus iš židinio, bet ir valydami šiukšles ar lygindami. Be to, vartotojai sako, kad taip yra gera kaina karštų pelenų dulkių siurblys.

Pelenų dulkių siurblys „Kaminer Odk005-20L“ yra įrenginys, kurio galia yra 1200 W. Pateiktame modelyje yra 20 l talpos bakas. Jis parduodamas komplekte su 1 m ir 2 m ilgio vamzdžiu.

Privalumai

Vykdymas:

Tai tvirtas įtaisas, pagamintas iš pažeidimams atsparaus plastiko. Taip pat verta paminėti, kad pelenų talpykla buvo pagaminta iš milteliniu būdu dažytos geležies, todėl ji nepablogėja veikiant aukštai temperatūrai.

Žarnos:

Rinkinyje yra dvi žarnos. Vienas jų yra 2 m ilgio, kitas – 1 m ilgio. Tokiu būdu galite pritaikyti įrangą pagal savo dabartinius poreikius.

HEPA filtras:

HEPA filtras užtikrina tinkamą oro valymą nuo priemaišų. Todėl šis produktas rekomenduojamas namams, kuriuose yra alergiškų asmenų.

Variklis:

Įrenginyje yra tvirtas, tinkamai apsaugotas variklis, užtikrinantis efektyvų dulkių siurblio darbą.

Paprasta naudoti:

Vartotojai įvertino, kad šį modelį lengva naudoti ir prižiūrėti. Net žmonės, vengiantys naujųjų technologijų, gali tai spręsti be problemų.

Trūkumai

Trumpas laidas:

Įrangos vartotojai skundžiasi, kad jis turi trumpą, nelabai patogų laidą.

„Kaminer Odk006-15L“

Pelenų dulkių siurblys „Kaminer Odk006-15L“ yra puikus sprendimas visiems židinio, krosnies ar kitokio tipo krosnies savininkams. Jo dėka trupantys degintos medienos likučiai nebus problema. Minėta įranga leidžia nepriekaištingai išlaikyti savo namus.

Pateiktas prietaisas leis jums labai patogiai atsikratyti susikaupusių pelenų. Įranga sukuria savo įsiurbimo galią ir nereikia prijungti prie išorinio dulkių siurblio (ją įsigijus atsirastų papildomų išlaidų). Visos šiukšlės įsiurbiamos į korpuso viduje esančią kamerą. Čia vyksta smulkus teršalų filtravimas. Baigus filtravimo procesą, pelenai ir kitos dulkės dedamos į specialų indą.

Aprašytas dulkių siurblys nereikalaus židinio valymo nebebus reikalas. Be to, ši veikla gali tapti atpalaiduojančia ir atpalaiduojančia. Viskas todėl, kad pateiktas prietaisas yra ypač funkcionalus ir patogus naudoti. Nepamirškite čiulpti tik šaltų pelenų. Priešingu atveju įranga gali būti sugadinta arba sumažėjęs jos efektyvumas.

„Kaminer Odk006-15L“ yra labai geras dulkių siurblys nuo karštų pelenų iki 150 PLN. Šis modelis turi 15 litrų baką. Prietaiso galia yra 1200 W.

Privalumai

Teršalų įsiurbimas:

Įranga labai gerai sugeria nešvarumus. Jis veikia nepaprastai efektyviai, net kai yra daug pelenų. Tai turi įtakos darbo greičiui. Norint gerai išvalyti, nereikia ilgai stovėti virš židinio.

Paprasta naudoti:

Vartotojai patvirtina, kad pateiktą modelį labai lengva naudoti.

Kaina:

Be abejo, tai yra vienas pigiausių pasiūlymų rinkoje, kuris taip pat yra labai geros kokybės.

Matmenys:

Prietaisas yra mažas. Tai užima mažai vietos ir yra lengvas. Dėl to įrangos perkėlimas nebus problemiškas. Dulkių siurblį galite lengvai perkelti tarp pastato aukštų.

Trūkumai

Trumpa gyvatė:

Deja, pateiktame modelyje yra trumpa žarna, o tai gali apsunkinti mūsų darbą, ypač kai valomas židinys yra gana didelis.

„Black & Decker“ …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *