Kategorijos
Uncategorized

Geras automatinis suktukas trumpiems plaukams – nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ieškote lengvai naudojamo automatinio plaukų suktuko? Galbūt jums kyla klausimas, kuri iš parduotuvėse esančios įrangos yra verta jūsų dėmesio? Jūsų abejones tikrai išsklaidys mūsų reitingas, kuriame aprašėme funkcinius plaukų formavimo prietaisus. Modelis yra pirmas „Babyliss C1300E“kad įkaista per 40 sekundžių. Produktas leidžia pasirinkti šildymo temperatūrą (210 laipsnių C arba 230 laipsnių C), taip pat plaukų garbanojimo kryptį. Be to, garbanojimo geležis yra su dviem keičiamais priedais (25 mm ir 35 mm skersmens), kurių pagalba galime sukurti įvairaus dydžio garbanas. Kadangi įranga aprūpinta varikliu be šepetėlių, ji ilgą laiką veikia patikimai. Antrąją vietą užima prietaisas „Babyliss Curl Secret C1200E“kuris atlieka jonizacijos funkciją. Tai reiškia, kad garbanojimo geležis apsaugo nuo plaukų statiškumo, o tai dažnai apsunkina plaukų formavimąsi. Taip pat verta paminėti, kad gaminyje yra volas, padengtas keramikos danga, todėl mes galime išvengti pernelyg didelio džiūvimo ir žalos sruogų struktūrai jų klojimo metu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį automatinį suktuką trumpiems plaukams turėčiau pasirinkti?

Garbanos geležis yra funkcionali plaukų formavimo įranga, naudojama ne tik profesionaliuose kirpyklose, bet ir puikiai tinka naudoti namuose. Automatiniai modeliai tampa vis populiaresni, nes jie automatiškai įtraukia sruogas ir apvynioja juos apie kaitinimo elementus, kad po kelių sekundžių atleistų juos susuktos garbanos pavidalu. Šis straipsnis jums pasakys, į ką reikia atsižvelgti apsiperkant. Savo ruožtu, dėka sąrašo gale, sužinosite, kokia geriausia automatinė garbanojimo geležis trumpiems plaukams turėtų būti 2021 m.

Renkantis naują įrenginį, verta atsižvelgti į šildymo dangos tipą. Geriausios yra keraminės versijos, kurios įšyla tolygiai. Juos naudojant nėra rizikos sudeginti plaukus. Rinkoje taip pat galime rasti prietaisų su turmalino ar teflono danga, kurie yra tobulesni ir garantuoja saugų šukuosenos stilių.

Taip pat svarbu mokėti reguliuoti temperatūrą, kurios dėka galime pritaikyti šilumą pagal savo sruogų storį ir būklę. Šio tipo prietaisų temperatūros diapazonas gali būti nuo 100 laipsnių C iki 250 laipsnių C. Jei nežinote, kaip pasirinkti plaukų parametrą, galite pasirinkti modelį, kuris jį automatiškai sureguliuos.

Geriausi trumpų plaukų automatiniai suktukai taip pat turėtų turėti jonizacijos funkciją. Jo dėka mūsų plaukai nėra garbanoti ir statiški, jie yra minkšti ir pilni blizgesio. Taip pat svarbios papildomos apsaugos priemonės, tokios kaip automatinio išsijungimo funkcija, garso signalas, kad spyna yra paruošta, arba temperatūros užraktas.

Prietaiso naudojimą palengvina tinkamai profiliuota, maloni liesti rankena. Atkreipkime dėmesį, ar jis taip pat neslidus, kad dirbant nepatektų iš rankų. Be to, taip pat naudingas pakankamai ilgas, besisukantis kabelis, patogus pakabinamas laikiklis arba LED ekranas, rodantis temperatūrą.

Automatiniai suktukai trumpiems plaukams

„Babyliss C1300E“

„Babyliss C1300E“ įranga turi 25 W galią ir įkaista per 40 sekundžių. Įrenginyje sumontuotas variklis be šepetėlių, kuris garantuoja patikimą veikimą ilgą laiką. Garbanos geležis leidžia jums savarankiškai nuspręsti dėl plaukų garbanojimo krypties (kairės, dešinės ar pakaitomis), taip pat stiliaus temperatūros (galite pasirinkti iš dviejų variantų: 210 laipsnių C arba 230 laipsnių C).

Prietaiso velenas yra padengtas keramikine danga, kuri sumažina plaukų pažeidimo riziką. Be to, produktas turi jonizavimo funkciją, todėl veiksmingai apsaugo nuo pernelyg didelio garbanojimo ir statiškumo sruogose. Garbanos geležis yra lengva ir turi patogią rankeną, kurią galite tvirtai laikyti. Šis modelis turi 2,5 m pasukamą laidą.

„Babyliss C1300E“ produkto atveju vartotojams labiausiai patiko tai, kad garbanų storį galite pasirinkti patys (rinkinyje yra du keičiami priedai). Su prietaiso pagalba mes tikrai sukursime gražią šukuoseną svarbiai progai ar darbui. Įranga veikia tyliai ir yra labai paprasta naudoti.

Suktuko „Babyliss C1300E“ galia yra 25 W. Prietaisas turi 2,5 m laidą. Rinkinyje yra du keičiami priedai plaukams garbanoti, jų skersmuo yra 25 mm ir 35 mm.

Privalumai

Patogi rankena:

Įrangos rankena yra gerai profiliuota, todėl galime tvirtai ją suimti ir laisvai manevruoti su garbanojimo geležimi.

2 pakopų temperatūros valdymas:

Prietaisas gali įkaisti iki 210 laipsnių C arba 230 laipsnių C. Jo veikimą galima lengvai pritaikyti prie jūsų plaukų būklės ir jūsų poreikių.

Variklis be šepetėlių:

Produkte sumontuotas variklis be šepetėlių, kuris garantuoja tylų ir patikimą darbą.

Jonizavimo funkcija:

Kadangi įranga atlieka jonizacijos funkciją, galime atsikratyti pernelyg statiškų ir garbanotų plaukų problemos (tai gali trukdyti plaukų formavimui).

Keraminė danga:

Volas padengtas keramikos danga. Tokio tipo sprendimas leidžia mums nepažeisti sruogų struktūros.

Trūkumai

Neaiški instrukcija:

Instrukcijos, pateikiamos su suktuku, yra parašytos nesuprantama kalba, todėl iš pradžių naudoti įrenginį gali būti gana sunku.

„Babyliss Curl Secret C1200E“

Mūsų reitingas nebūtų išsamus be „Babyliss Curl Secret C1200E“. Tai yra automatinė garbanojimo geležis, turinti patentuotą technologiją, leidžiančią greitai ir be vargo išgauti gražias garbanas.

Prietaisą labai lengva naudoti. Jis automatiškai įsitraukia į plaukų užraktą, apgaubia keramikinius kaitinimo elementus ir po kelių sekundžių atleidžia į susuktą spyną. Jis informuoja jus, kad procesas baigtas garso signalu.

Šis modelis turi jonizacijos funkciją, kurios dėka plaukai yra minkšti, lankstūs ir blizgantys, nesivelia ir nėra statiški. Prietaisas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, o jo kaitinimo elementai apsaugo plaukus nuo žalingo aukštos temperatūros poveikio.

Įranga turi galimybę reguliuoti temperatūrą (210 laipsnių C ir 230 laipsnių C), todėl galime ją pritaikyti pagal savo poreikius. Nustatydami laiką 8, 10 arba 12 sekundžių, mes sureguliuojame garbanų garbaną, nuo šviesos bangų iki sandariai susuktų sruogų.

Nuomonė apie „Babyliss Curl Secret C1200E“ suktuką yra labai teigiama. Tarp didžiausių privalumų vartotojai mini šildymo greitį, modernų dizainą ir paprastą naudojimą.

Automatinis trumpų plaukų suktukas „Babyliss Curl Secret C1200E“ turi sidabrinį apvalkalą. Maksimali prietaiso temperatūra yra 230 laipsnių C.

Privalumai

Jonizacija:

Pateiktas modelis turi jonizacijos funkciją. Todėl net ir dažnai naudodamiesi suktuku, neturime jaudintis dėl to, kad plaukai atrodys pažeisti. Dėl jonizacijos sruogos atrodo geriau.

Darbo laikas:

Priklausomai nuo to, kokį efektą norime pasiekti, galime nustatyti, kad prietaisas veiks 8 sekundes, 10 sekundžių arba 12 sekundžių.Jei pasirinksime trumpiausią laiką, mūsų plaukai bus šiek tiek banguoti. 12 sekundžių sruogos bus tvirtai susuktos.

Garso signalas:

Praėjus nurodytam laikui, mums bus pranešta garso signalu, kad juosta pasisuko. Pasak daugelio žmonių, tai yra labai naudinga funkcija, kuri pagerina įrangos naudojimą.

Keraminė danga:

Šildymo elementai padengti keramikos danga. Tai daro modelį švelniu plaukams.

Trūkumai

Stori plaukai:

Keliuose komentaruose galite perskaityti, kad prietaisas nėra gana geras sukti tankias, storas sruogas.

„Rowenta CF3710“

„Rowenta CF3710“ yra garbanojimo geležis, kuria galite suformuoti dailias ir blizgančias bangas ar garbanas. Ja naudotis paprasta, todėl įranga tinka ir pradedančioms moterims, kurios tik mokosi gerai apvynioti sruogas. Bangos, sukurtos garbanojimo geležimi, atrodo labai natūraliai ir tinka kasdieniam stiliui.

Įranga yra su laikmačiu. Jame yra 4 nustatymai, todėl galite jį pritaikyti prie savo plaukų. Be to, garbanojimo geležis turi automatinio išjungimo funkciją. Garbanotasis geležis leidžia laisvai keisti temperatūrą. Tai ypač pasakytina apie švelnius plaukus.

Garbanos geležis turi tinkamai profiliuotą formą, kurios dėka ilgą laiką galite lengvai laikyti rankose. Įranga yra lengva, o plaukų slinkimas ant jos nėra problema. Tai vertina daugelis moterų, norinčių greitai ir lengvai susikurti gražią šukuoseną.

„Rowenta CF3710“ yra garbanojimo geležis, leidžianti pakeisti temperatūrą. Jame yra laikmatis. Šio prietaiso galia yra 24 W. Jis tinka švelniems ir storiems plaukams.

Privalumai

Figūra:

Dėl savo formos jūs galite ilgai laikyti suktuką rankose. Jums nereikia jaudintis dėl nepatogumų ir šukuosenos nebaigimo.

Nustatymai:

Garbanotasis geležis leidžia keisti temperatūrą – maks. 230 laipsnių C. Galima nustatyti laikmatį. Todėl po nustatyto laiko garbanojimo geležis mums duos signalą garso forma.

Vykdymas:

Įranga yra gerai pagaminta, todėl ji tikrai nebus pažeista net ir dėl labai dažno naudojimo, pavyzdžiui, kirpykloje.

Trūkumai

Susipainiojimas:

Būkite atsargūs garbanodami švelnius plaukus. Gali atsitikti taip, kad sruogos susipainios dėl įrangos.

Ar automatinis suktukas tinka trumpiems plaukams?

Rinkoje pasirodė automatiniai garbanojimo lygintuvai, tinkantys tiek ilgiems, tiek trumpiems plaukams. Vis dėlto daugeliui moterų kyla klausimas, ar tokio tipo prietaisai tinka trumpoms sruogoms formuoti. Jei jūs taip pat priklausote šiai grupei, ši straipsnio dalis turėtų jus dominti. Tekste nurodome, ar naudoti automatinį suktuką yra praktiška, taip pat dalinamės patarimais, kaip prižiūrėti savo įrangą.

Automatinis suktukas trumpiems plaukams – ar verta pirkti?

Didelė grupė moterų domisi, ar verta investuoti į automatinį suktuką, jei turime trumpus plaukus. Mes norėtume tavęs …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *