Kategorijos
Uncategorized

Gera „Tomtom“ automobilio navigacija – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Jei dažnai išvykstate į ilgas keliones ar keliaujate automobiliu nepažįstamuose miestuose, navigacija tikrai pravers. „TomTom“ įrenginiai yra labai populiarūs, todėl nusprendėme atidžiau juos apžiūrėti ir iš daugelio modelių pasirinkti patikimus. Pasak interneto vartotojų, geriausia automobilio navigacija yra „TomTom Start 20M EU45“. Be to, kad įranga yra labai paprasta naudoti, ji kainuoja nedaug. Įranga turi iš anksto pakrautus 45 skirtingų šalių žemėlapius. Verta paminėti, kad žemėlapiai yra sistemingai atnaujinami, o tai užtikrina, kad navigacija tinkamai nustato maršrutus. Modelis turi geros kokybės jutiklinį ekraną. Dėl daugybės įdomių funkcijų navigacija yra labai patraukli vairuotojams. Mūsų apžvalgoje taip pat galite rasti išsamius kitų produktų aprašymus. „TomTom Start 25M“ yra automobilių navigacija, kuri užėmė antrą vietą reitinge. Prietaisas įspėja, kai viršijate leistiną greitį, ir parodo, kur jūsų maršrute yra greičio matuokliai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią „Tomtom“ automobilio navigaciją turėtumėte pasirinkti?

Kiekvienas vairuotojas žino, kad sumaniai naudojama automobilio navigacija leis jums greitai pasiekti tikslą, nereikalaujant nuolat prašyti kelio ir žvilgtelėti į tradicinį žemėlapį. Rinkoje yra keli tokio tipo įrenginiai, kurie skiriasi vienas nuo kito parametrais ir funkcijomis. Pasirinkimas tikrai nėra lengvas, todėl parengėme šį vadovą, kuriame bus nurodyta, į ką reikėtų atsižvelgti perkant. Pabaigoje taip pat rasite reitingą, į kurį įtraukėme tris geriausius „Tomtom“ automobilių navigacijos modelius.

„Tomtom“ yra Olandijos kompanija, kuri yra viena iš pasaulio lyderių gaminant navigacijos sistemas. Bendrovės pasiūlymas apima ir atskirus įrenginius, ir programinę įrangą mobiliesiems telefonams. Visi prekės ženklo siūlomi produktai pasižymi naujovėmis, pažangiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais.

Renkantis tinkamą navigaciją, pirmiausia atkreipkite dėmesį į jos ekraną. Kalbant apie dydį, 5 colių modeliai yra optimalus sprendimas, nes jie siūlo didesnį žemėlapio rodymo plotą. Šviesumas taip pat svarbus, nes kuo didesnis, tuo ekranas bus geriau matomas tiesioginių saulės spindulių. Taip pat rinkimės modelį, kurio skiriamoji geba yra didžiausia. Patogus variantas taip pat yra jutiklinis skydelis, palengvinantis prietaiso veikimą vairuojant.

Žemėlapiai taip pat yra labai svarbus navigacijos elementas. Atkreipkite dėmesį, ar pasirinkta įranga yra tiksli, ar įmanoma ją dažnai atnaujinti ir ar galite nusipirkti papildomų maršrutų. Sąsaja taip pat yra svarbi, nes ji turėtų būti aiški ir intuityvi, o jos veikimas neturėtų kelti problemų.

Pirkdami taip pat atsižvelkime į aparatinės įrangos operacinę sistemą, jos vidinę atmintį ir pakrovimo būdą. Svarbi ir rankenų kokybė, kurios turėtų būti pagamintos iš tvirtų medžiagų. Be to, geriausioje „Tomtom“ automobilio navigacijoje 2021 m. Yra daugybė papildomų funkcijų, tokių kaip „Bluetooth“, muzikos ir vaizdo grotuvas, nuotraukų peržiūros priemonė, FM siųstuvas ir netgi prieiga prie interneto.

„Tomtom“ automobilio navigacija – reitingas

„TomTom Start 20M EU45“

Mūsų reitinge norėtume pristatyti „TomTom Start 20M EU45“ modelį. Šią prieinamą „Tomtom“ automobilinę navigaciją lengva naudoti ir puikiai tinka bet kuriai kelionei.

Įrenginyje yra spalvotas ekranas, kurio įstrižainė yra 4,3 colio, o skiriamoji geba – 480 x 272 px. Ekranas yra labai ryškus ir aiškus, suteikiantis platesnę perspektyvą ir geresnį matomumą.

Įrangoje yra įmontuotas eismo juostos asistentas, kuris tinkamu momentu nurodo, kuria eismo juosta reikia judėti ir išvengti posūkių. Dėl to mes nenuklysime nuo maršruto ir lengvai įveiksime didelę sankryžą nežinomuose miestuose ir greitkeliuose. Naudinga funkcija yra ir automobilių statymo asistentas, rodantis laisvas stovėjimo vietas 1 km spinduliu nuo kelionės tikslo.

Šis modelis turi įspėjimo apie netoliese esančią greičio matuoklę funkciją. Dėl to vairuotojas turi galimybę anksti koreguoti greitį ir išvengti išlaidų, susijusių su galima bauda.

Vartotojai sutinka, kad navigaciją lengva naudoti ir ja patogu naudotis. Jo papildomas pranašumas yra galimybė nemokamai ir neribotai atnaujinti žemėlapius.

„Start 20M EU45“ modelis yra labai gera „TomTom“ automobilio navigacija iki 500 zlotų. Prietaiso matmenys yra 12 cm x 1,9 cm x 8,6 cm, o jo svoris yra 150 g.

Privalumai

Lengva naudoti:

Reikšmingas privalumas yra tai, kad pateiktą įrangą valdyti yra labai lengva. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti navigaciją prie maitinimo šaltinio ir pradėti jį naudoti. Intuityvus meniu leidžia lengvai pasirinkti įdomius nustatymus.

Įtaisyti žemėlapiai:

Jums nereikia gaišti laiko įkeliant žemėlapius į savo įrenginį. Produktas turi 45 skirtingų šalių žemėlapius, o tai reiškia, kad be problemų galite keliauti po pasaulį ir būti tikri, kad visada pasieksite tikslą.

Liečiamas ekranas:

Jutiklinis ekranas yra tvirtai pagamintas ir garantuoja labai gerą vaizdo kokybę, todėl naudingos informacijos skaitymas neužima daug laiko.

Parkavimo pagalba:

Parkavimo pagalbos funkcija nusipelno dėmesio. Tai leidžia prietaisui savarankiškai aptikti artimiausią automobilių stovėjimo aikštelę ir parodyti kelią į ją. Todėl lengvai rasite vietą, kur sustoti.

Automobilio laikiklis:

Rinkinyje yra tvirtai pagamintas automobilio laikiklis, skirtas navigacijai montuoti.

Trūkumai

Praradimo diapazonas:

Pavieniai žmonės nurodo, kad kartais prietaisas praranda diapazoną, tačiau jis tarnauja ne per ilgai.

„TomTom Start 25M CEE 1EN5.030.00“

Mūsų reitingas nebūtų išsamus be „TomTom Start 25M CEE 1EN5.030.00“ modelio. Ši navigacija turi naujausius žemėlapius, kurie yra nemokami ir galioja visą gyvenimą. Per visą produkto gyvavimo laiką vartotojas turi galimybę atsisiųsti visus pasirinktų žemėlapių atnaujinimus.

Prietaisas nurodo artimiausių greičio matavimo kamerų vietą ir greičio patikrinimus. Dėl to galime išvengti su baudomis susijusių išlaidų. Be to, ji pasakė instrukcijas, kad sutelktų dėmesį į vairavimą ir padėtų rasti tikslą. Šiame modelyje vairuotojas taip pat turi galimybę nustatyti dažnai lankomų vietų piktogramas.

Įranga yra su integruota rankena, leidžiančia lengvai pritvirtinti ją prie automobilio priekinio stiklo. Be to, tvirtinimo diskas leidžia apversti laikiklį aukštyn kojomis ir nustatyti navigaciją prietaisų skydelyje. Vartotojų atsiliepimai apie šį modelį yra teigiami. Jie visų pirma vertina intuityvų valdymą. Jie taip pat pabrėžia, kad įmontuotas parkavimo asistentas yra papildoma premija.

„TomTom Start 25M“ automobilio navigacijos matmenys yra šie: plotis – 13,4 cm ir aukštis – 9,3 cm. Prietaisas sveria 216 g.

Privalumai

Įspėjimas apie per didelį greitį:

Įspėjimo apie greitį funkcija pasirodo naudinga važiuojant ilgus atstumus. Net jei nekreipėme dėmesio į kelyje esantį ženklą, žinosime, kokiu greičiu eiti.

Greičio matavimo kameros:

Tarp produkto privalumų vairuotojai mini galimybę informuoti apie greičio matavimo kameras. Naudodami šią funkciją galite sužinoti ne tik apie stacionarius radarus, bet ir apie greičio tikrinimus, apie kuriuos praneša vartotojai.

Rankena:

Modelyje yra į korpusą integruota rankena, kurią galima montuoti ant priekinio stiklo. Net po ilgo naudojimo rankena nepablogėja ir garantuoja tinkamą stabilumą.

Dabartiniai žemėlapiai:

Navigacijoje pateikiami tik dabartiniai žemėlapiai, todėl galite būti tikri, kad pasirinkote teisingą kryptį.

Trūkumai

Paslauga:

Interneto vartotojų grupė nurodo, kad įrenginio valdymas yra sudėtingas, o rinkinyje pateiktame vadove nėra išsamiai paaiškinta, kaip naudotis įranga.

„TomTom TRUCKER 6000“

Mūsų sąraše taip pat yra „TomTom TRUCKER 6000“ modelis. Tai yra sunkvežimių vairuotojams skirtas navigacijos įrenginys, turintis viso gyvenimo žemėlapius.

Šis prietaisas gali apskaičiuoti maršrutus pagal gabenamų prekių svorį, matmenis, greitį ir tipą. Jame taip pat įrengta sistema, informuojanti apie artimiausių greičio matuoklių buvimo vietą, ir eismo asistento funkcija, kuri palengvina persirikiavimą prieš važiuojamąją kelio dalį iki sankryžos.

Šiame modelyje yra įmontuota „Speak & Go“ parinktis, kurios dėka jį galima valdyti balsu. Be to, tai leidžia greitai rasti tikslą naudojant intuityvios paieškos rezultatus.

Navigacija montuojama ant patogaus magnetinio laikiklio, kurio dėka ją galima greitai nuimti ir įdėti. Tai veikia 2 valandas be įkrovimo. Jis turi 6 colių ekraną, kurio skiriamoji geba yra 800 x 480 taškų.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį modelį, sako, kad juo lengva naudotis. Savo nuomonėje jie taip pat pabrėžia, kad tai veikia efektyviai ir greitai.

„TomTom GO Professional 6250“ yra lietimui jautrus ekranas. Ekrano dydis yra 6 coliai.

Privalumai

Integruota atmintis:

Įrenginio vidinė atmintis yra 16 GB. Taigi galite būti tikri, kad turite pakankamai vietos bet kokiems aparatūros naujovinimams.

„Loudspeeker“ sistema:

Jums nebereikia jaudintis dėl to, kad telefonas jus atitrauks vairuodamas ir gausite baudą už naudojimąsi savo išmaniuoju telefonu. Viskas dėka garsiakalbio. Jo dėka galite laisvai kalbėtis nesijaudindami dėl savo saugumo.

Būstas:

Korpusas pagamintas iš geros kokybės medžiagų ir atsparus pažeidimams, todėl užtikrina tinkamą mechanizmo apsaugą viduje.

Trūkumai

CPU:

Kai kurie vartotojai mano, kad įmontuotas procesorius yra neefektyvus, todėl navigacija kartais mikčioja. Tai gali šiek tiek apsunkinti vairavimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *