Kategorijos
Uncategorized

Garso sistema. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Pastaruoju metu radijo imtuvai tapo labai populiarūs. Šiuo atžvilgiu daugelis žmonių domisi, kokį modelį pirkti. Taigi nusprendėme palengvinti šią užduotį ir paruošėme šios rūšies įrangos reitingą. Kurdami teiginį, atsižvelgėme į atkuriamo garso kokybę ir atskirų modelių funkcionalumą. Atlikę išsamią rinkos pasiūlos analizę nusprendėme, kad pirmiausia turėtų būti radijas „Sony ZS-PS50W“. Produktas yra dviejų klasikinių spalvų: juodas ir baltas. Įrangos korpusas pagamintas iš geros kokybės medžiagų, dėl kurių ji yra labai atspari įbrėžimams ir kitokio pobūdžio pažeidimams. Kompaktiški modelio matmenys reiškia, kad jis neužima daug vietos. Integruota atmintis leidžia išsaugoti iki 30 radijo stočių. Pridedama baterija nepertraukiamai veikia iki 9 valandų. Taigi imtuvą galime pasiimti su savimi į sodą, nesijaudindami, kad šalia nėra maitinimo lizdo. Tačiau jei šis pasiūlymas nėra tas, ko jums reikia, raginame perskaityti išsamų kitų reitinge pateiktų modelių aprašymą. Produktas užėmė antrąją vietą „Blaupunkt PP5BR“ su retro išvaizda, bet modernus interjeras.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį radiją turėčiau nusipirkti?

Pirkinių vadovas

Daugelis mokslinių tyrimų patvirtina teoriją, kad muzikos klausymasis dirbant ar gaminant maistą leidžia mums atsipalaiduoti. Turėdami įrangą, turinčią ne tik radijo funkciją, galime pasirinkti, kokios muzikos norime klausytis. Kita vertus, daugelis žmonių nori klausytis radijo ir naujausių žinių dirbdami, kad stebėtų, kas vyksta pasaulyje. Štai kodėl verta namuose turėti radiją, prietaisą, kuris leis mums klausytis radijo ir groti failus. Deja, ne visi muzikos grotuvai yra verti dėmesio. Norėdami padėti jums apsispręsti, mes parengėme šį vadovą. Čia rasite daug patarimų ir informacijos apie kurį radiją pasirinkti.

Kam skirtas įrenginys?

Prieš pirkdami turėtumėte pagalvoti, kas naudosis radiju. Jei prietaisas skirtas vaikui, siūloma pasirinkti kuo paprastesnį modelį. Jei jis yra per daug sudėtingas, jo naudojimas mažyliui bus gana problemiškas.

Jei jus domina maža įranga, kurią galima sumontuoti automobilyje, patariame įsigyti automobilio gamintojo rekomenduojamus prietaisus. Daugelis garsių automobilių markių dažnai turi savo galvučių liniją, kuri bus su jomis suderinama.

Jei radiją ketinama naudoti namuose, verta įsigyti didesnių matmenų įrenginį, kuris turi daug funkcijų. Dėl to jo naudojimo patogumas bus daug didesnis. Be to, modelio daugiafunkciškumas tikrai patenkins jūsų artimuosius.

CD ir USB skaitytuvas

Kai susimąstai kuris radijas yra geriausias, turite atsižvelgti į kompaktinių diskų skaitytuvų buvimą. Jei turite gana didelę kompaktinių diskų kolekciją, įsitikinkite, kad jus dominantis modelis galės jas atkurti. Tai labai klasikiniai įrenginiai, skirti žmonėms, mėgstantiems rinkti įrašus. Tačiau, jei norite išsaugoti muziką savo kompiuteryje ir USB atmintinėse, apsvarstykite galimybę pasirinkti modelį be kompaktinių diskų skaitytuvo, palaikančio duomenų laikmenas. Svarbi tokio grotuvo, turinčio tik USB įvestį, savybė yra mažesnis dydis, o tai reiškia, kad kiekviename namo kambaryje rasite jam vietą ir netgi pasiimsite atostogų.

Tokie modeliai palaiko radiją ir gali nuskaityti garso takelį iš mp3 grotuvų, atminties kortelių ir kitų prietaisų, kuriuos galima prijungti prie USB. Daugelis žmonių giria šį sprendimą, nes jis leidžia klausytis ilgų grojaraščių. Į įrašytą kompaktinį diską telpa apie 200. Vidutiniškai USB atmintinėje šis skaičius yra 5 kartus didesnis.

Garso kokybė

Rinkdamiesi įrenginį įsitikinkite, kad įranga turi gerą garso kokybę. Viena iš naudingų funkcijų, garantuojančių geresnį klausymąsi, yra anti-shock sistema. Tai ypač naudinga produktams, dedamiems į automobilius. Jo dėka plokštės nešokinėja ir nesustoja važiuodamos duobėtu keliu.

Verta įsitikinti, kad mus dominantys modeliai turi garso korekcijos galimybę, kuri sumažins triukšmą klausantis radijo. Taip pat nepaprastai svarbūs patogumai, kurie sustiprina žemus tonus ir bosą. Tokie sprendimai leidžia mėgautis muzika. Ypač tai įvertinsite klausydamiesi klasikinių kompozitorių kūrinių.

Elementas, atsakingas už aukštą garso kokybę, yra garsiakalbis, o kartais ir garsiakalbiai. Populiarūs plačiajuosčio ryšio modeliai, turintys platų tonų spektrą. Kita vertus, dviejų ragų garsiakalbiai sukuria garsą skirtingais lygiais. Tai pagerina muzikos kokybę ir gylį. Todėl turite įsitikinti, kad jus dominantis modelis turi didelę RMS galią. Tai yra parametras, atsakingas už gryno garso skleidimą.

Radijas

Daugelis žmonių vis dar naudoja radijo imtuvus klausydamiesi radijo. Todėl turėtumėte įsitikinti, kad jūsų modelis palaiko FM / AM ar kitas radijo bangas, bet taip pat turi galimybę išsaugoti mūsų mėgstamas stotis. Dėl to, kai norime juos pakeisti, nebereikės ieškoti dar kartą. Standartiniai modeliai gali išsaugoti maždaug 35 stotis. Tačiau jei visa šeima naudoja grotuvą ir visi turi skirtingus pageidavimus, verta investuoti į modelį, kuriame yra daugiau atminties. Šiuo metu rinkoje galite rasti įrenginių, kurie sutaupys 60 ar net 70 stočių.

Kita svarbi problema yra RDS funkcija, kuri grotuvo ekrane rodo pranešimus, kuriuos transliuoja radijo stotis.

Be to, verta patikrinti, ar jus dominantis grotuvas turi skaitmeninį imtuvą. Su juo radijo stotį rasti bus daug lengviau.

Juostinis magnetofonas

Kai kuriuose modeliuose vis dar yra magnetofono galimybė. Jei turite didelę kasečių kolekciją, turėtumėte rasti įrenginį, kuriame yra ši galimybė.

Naudingos funkcijos

Pirkdami naują centrinę įrangą, verta atkreipti dėmesį į papildomas funkcijas, kurias joje galima rasti. Jie tikrai palengvins įrangos valdymą. Tarp jų rasite „Bluetooth“ sąsają, laikrodį, laikmatį ir daug daugiau.

„Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ palaikymas

Šiandien daugelyje centrinių įrenginių yra įjungtas „Bluetooth“ ryšys. Dėl to prie jų galite prijungti mikrofoną ar net išmanųjį telefoną. Šis sprendimas leis belaidžiu būdu perduoti mėgstamas dainas į kitus įrenginius. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti savo muziką telefone ir naudoti „Bluetooth“, kad nusiųstumėte ją į grotuvą, mėgaudamiesi aukšta garso kokybe. Be to, kai kurie modeliai taip pat turi „Wi-Fi“ ryšį.

Radijo valdymas

Svarbu, kad grotuvu būtų lengva naudotis. Deja, grotuvo mygtukus paspausti ne visada patogu. Tai tiesa, kai jūs ir jūsų draugai mėgaujasi vakariene, o radijas yra gana toli. Dėl šios priežasties verta rinktis modelį, kuriame yra nuotolinio valdymo pultas. Tai leidžia pakeisti dainą ar reguliuoti garsumą net iš kelių metrų atstumo.

Svoris

Jei planuojate pasiimti CD grotuvą atostogauti ar perkelti iš vieno kambario į kitą, turėtumėte įsigyti kuo lengvesnę įrangą. Rekomenduojami modeliai, kurių svoris neviršija 4 kg. Tada jūs nerizikuojate ištempti raumenų.

Dizainas

Produkto išvaizda taip pat yra svarbi, ypač jei prietaisas turi būti dedamas į virtuvę ar svetainę. Rinkoje yra įvairių žaidėjų modelių, nuo labai modernių iki klasikinių. Būsto pasirinkimas turėtų priklausyti nuo interjero dizaino. Rinkoje rasite mažų, labai nepastebimų žaidėjų, galinčių pasitarnauti kaip dekoracijų, bet ir labai didelių, kurie užima daug vietos.

Galia

Daugumą modelių maitina iš elektros tinklo, tačiau galime rasti ir tuos, kurie turi bateriją ar baterijas. Jei pasirinksite akumuliatoriaus modelį, patikrinkite, kiek jis veikia su įkrauta baterija ir kiek laiko reikia jį įkrauti.

Galvos vienetai geromis kainomis

Radijo kaina priklauso nuo jo dydžio, bet ir nuo prekės ženklo. Mažo modelio be CD grotuvo pirkimo kaina yra vidutiniškai 50 PLN. Tai tikrai mažesni įrenginiai, kurie yra labai mobilūs. Savo ruožtu didesni modeliai, kuriais galite groti kompaktinius diskus, kainuoja apie 100 PLN. Tačiau atminkite, kad jei norite įsigyti įrenginį, kuris keletą metų veiks be gedimų, geriau investuoti į žinomos kompanijos grotuvą. Deja, tai gali kainuoti iki 300 zlotų.

Geriausi radijai 2021 m

Dirbant klausantis muzikos, laikas prabėga greičiau, o mes mažiau patiriame stresą. Mes siejame malonius garsus su kažkuo džiaugsmingu, linksmu. Štai kodėl kiekviename namuose ir biure turėtų būti muzikos grotuvas. Žinoma, mes galime jo klausytis telefone ar nešiojamame kompiuteryje, tačiau gera įranga suteikia geresnius garsus ir leidžia mėgautis menkiausiomis detalėmis. Todėl mes pasiruošėme radijo grotuvų reitingaskuris apima 5 geriausius modelius Lenkijos rinkoje.

Mūsų rekomendacijos

„Sony ZS-PS50W“

2-sony-zs-ps50wBaltas „Sony ZS-PS50“ CD grotuvas yra antrasis mūsų pasiūlymas, aprūpintas visomis būtinomis įvestimis, kurios palengvina prietaiso naudojimą. Produktas turi patogią išjungimo laiko programavimo funkciją, kurios dėka galime pamiršti apie poreikį išjungti įrangą prieš išeinant iš namų ar einant miegoti.

Įrenginyje yra įmontuotas USB prievadas, leidžiantis prijungti atminties įrenginį ar kitą žaidimų įrangą. Patogus ausinių įvadas priekiniame skydelyje leis mums atskirai klausytis muzikos, o AUX lizdas – leisti mėgstamus įrašus iš kitos įrangos. Įrenginyje yra kompaktinių diskų grotuvas, leidžiantis garso CD, CD-R / RW, MP3, WMA.

Čia taip pat randame analoginį radiją su atmintimi iki 30 programų. Juodai baltame LCD ekrane rodoma visa reikalinga informacija. Matmenys …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *